Niederländisch
Filter
–
–
–
–
–
–
–
–
Sungrow stroomtransformatorset CT 100A/0,333V
- Fabrikanttype: UE000012
- Art. Nr.: 10337
| Type accessoires: | Sensoren |
|---|
Voorradig
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "19fce722d10c5a3d90d0db279f903566",
"item_brand": "",
"item_name": "Sungrow stroomtransformatorset CT 100A/0,333V",
"item_id": "10337",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "3db4c51160e8574f88b20e8e410ca0ac",
"item_list_name": "",
"item_category": "Sungrow",
"item_category2": "Toebehoren",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "19fce722d10c5a3d90d0db279f903566"
}
}
SolarEdge Home hub 1-fase omvormer SE5000H-RWBMNBF54 - back-up
- Fabrikanttype: SE5000H-RWBMNBF54
- Art. Nr.: 9947
| Fasen: | 1 |
|---|---|
| Type omvormer: | Hybride omvormer |
| AC-stroom: | 5,0 kW |
| Garantie: | 12 Jaar |
| Communicatie: | Ethernet, RS485, WLAN (optional), SolarEdge Home Network |
Op aanvraag
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "1a01040ba8075391b491449f276aebd4",
"item_brand": "",
"item_name": "SolarEdge Home hub 1-fase omvormer SE5000H-RWBMNBF54 - back-up",
"item_id": "9947",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "3db4c51160e8574f88b20e8e410ca0ac",
"item_list_name": "",
"item_category": "SolarEdge",
"item_category2": "Omvormers",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "1a01040ba8075391b491449f276aebd4"
}
}
Kostal Plenticore plus 7.0 G2
- Fabrikanttype: 10535116
- Art. Nr.: 8080
| Fasen: | 3 |
|---|---|
| Type omvormer: | Hybride omvormer, PV omvormer |
| MPP-Tracker: | 2 + 1 |
| AC-stroom: | 7 kW |
| Garantie: | 10 Jaar |
| Communicatie: | WLAN, Ethernet, RS485, USB, CAN, Modbus RTU |
| Spanningsbereik: | 120 - 720 Volt |
Voorradig
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "1a28a5ebbf975b538c159f28a1817d4d",
"item_brand": "",
"item_name": "Kostal Plenticore plus 7.0 G2",
"item_id": "8080",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "3db4c51160e8574f88b20e8e410ca0ac",
"item_list_name": "",
"item_category": "Omvormers",
"item_category2": "Kostal",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "1a28a5ebbf975b538c159f28a1817d4d"
}
}
meteocontrol VCOM-licentie tot 100 kWp voor 2 jaar
- Art. Nr.: 7097
| Energiemanagementsysteem: | Licentie, Openbaar |
|---|---|
| Montagewijze: | overige |
vanaf 04.05.2026
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "1aa4be8c1a8553dbab952b80fceb161e",
"item_brand": "",
"item_name": "meteocontrol VCOM-licentie tot 100 kWp voor 2 jaar",
"item_id": "7097",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "3db4c51160e8574f88b20e8e410ca0ac",
"item_list_name": "",
"item_category": "EMS",
"item_category2": "meteocontrol",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "1aa4be8c1a8553dbab952b80fceb161e"
}
}
SolarEdge SE12,5K-N4
- Fabrikanttype: SE12.5K-RW0T0BNN4
- Art. Nr.: 3879
| Fasen: | 3 |
|---|---|
| Type omvormer: | PV omvormer |
| AC-stroom: | 12 kW |
| Garantie: | 12 Jaar |
Voorradig
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "1af5b5f90d0f53e68631b56bc5cb80e8",
"item_brand": "",
"item_name": "SolarEdge SE12,5K-N4",
"item_id": "3879",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "3db4c51160e8574f88b20e8e410ca0ac",
"item_list_name": "",
"item_category": "SolarEdge",
"item_category2": "Omvormers",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "1af5b5f90d0f53e68631b56bc5cb80e8"
}
}
Fronius Symo Gen24 5.0 Plus
- Fabrikanttype: 4,210,152,002
- Art. Nr.: 6019
| Fasen: | 3 |
|---|---|
| Type omvormer: | Hybride omvormer |
| MPP-Tracker: | 2 |
| AC-stroom: | 5 kW |
| Garantie: | 10 Jaar |
| Communicatie: | Ethernet, WLAN, RS485 |
| Spanningsbereik: | 80 - 800 Volt |
Voorradig
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "1b27b3b953cb53c186dcbd2ac9f56d38",
"item_brand": "",
"item_name": "Fronius Symo Gen24 5.0 Plus",
"item_id": "6019",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "3db4c51160e8574f88b20e8e410ca0ac",
"item_list_name": "",
"item_category": "Omvormers",
"item_category2": "Fronius",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "1b27b3b953cb53c186dcbd2ac9f56d38"
}
}
SolarEdge StorEdge pakket met SE5K-RWS en 4,6 kWh
- Art. Nr.: 8736
| Inverter: | SolarEdge StorEdge Dreiphasen-Wechselrichter SE5K-RWS48BEN4 |
|---|---|
| Phases: | 3 |
| Solar battery: | SolarEdge Home Batterie-Niedervolt 4,6 kWh |
| Nettocapaciteit: | 4,6 kWh |
| Type batterij: | 48 Volt lithium-ijzerfosfaat |
| Toebehoren: | Energiezähler, Verkabelung |
| Package type: | 3-fase, 48 V accu, Zon accupakketten |
Op aanvraag
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "1b745f1975065258a2228b1164d103ed",
"item_brand": "",
"item_name": "SolarEdge StorEdge pakket met SE5K-RWS en 4,6 kWh",
"item_id": "8736",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "3db4c51160e8574f88b20e8e410ca0ac",
"item_list_name": "",
"item_category": "SolarEdge and SolarEdge",
"item_category2": "Accu- / Batterijpakketten",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "1b745f1975065258a2228b1164d103ed"
}
}
Phoenix Contact overspanningsbeveiliging DC, type II, 2 MPP, SunClix
- Fabrikanttype: SOL-SC-1ST-0-DC-2MPPT-2001
- Art. Nr.: 6606
| Type accessoires: | Overspanningsbeveiliging |
|---|
Voorradig
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "1b8868f2526d58238e0c0251c2d43bb1",
"item_brand": "",
"item_name": "Phoenix Contact overspanningsbeveiliging DC, type II, 2 MPP, SunClix",
"item_id": "6606",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "3db4c51160e8574f88b20e8e410ca0ac",
"item_list_name": "",
"item_category": "Toebehoren",
"item_category2": "Phoenix Contact",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "1b8868f2526d58238e0c0251c2d43bb1"
}
}
Trina 520 TSM-NEG18R.28 Vertex S+
- Fabrikanttype: TSM-520NEG18R.28
- Art. Nr.: 15021
| Vermogen: | 520 Watt |
|---|---|
| Efficiëntie: | 23,4 % |
| Constructietype: | Glass-glass |
| Garantie: | 15/25 Jaar |
| Afmetingen: | 1961 × 1134 × 30 mm |
| Backsheet: | Wit |
| Kleur frame: | Zwart |
| Technologie: | TOPCon |
| Stekker: | MC4 |
| Sneeuwbelasting: | 5400 Pa |
| Windbelasting: | 2400 Pa |
| Hail weerstand: | HW3 |
| Type module: | Glass-glass zonnepanelen, Hoge prestaties modules |
vanaf 22.06.2026
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "1be4b3f9b6385087b18740d0dfe648d1",
"item_brand": "",
"item_name": "Trina 520 TSM-NEG18R.28 Vertex S+",
"item_id": "15021",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "3db4c51160e8574f88b20e8e410ca0ac",
"item_list_name": "",
"item_category": "Zonnepanelen",
"item_category2": "Trina",
"extra": {
"minPurchase": "36",
"shopware_id": "1be4b3f9b6385087b18740d0dfe648d1"
}
}
KBE Solar DB+, 4mm², 100m, blauw
- Fabrikanttype: H1Z2Z2-K 4,0 bl
- Art. Nr.: 11721
| Type accessoires: | DC solar kabel |
|---|
Voorradig
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "1c4632a1681e5b4dbfaf3f4735313d88",
"item_brand": "",
"item_name": "KBE Solar DB+, 4mm², 100m, blauw",
"item_id": "11721",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "3db4c51160e8574f88b20e8e410ca0ac",
"item_list_name": "",
"item_category": "Toebehoren",
"item_category2": "KBE",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "1c4632a1681e5b4dbfaf3f4735313d88"
}
}
TP-Link dLAN Powerline adapter Set TL-PA7017P KIT(1000Mbit/s)
- Fabrikanttype: TL-PA7017P KIT
- Art. Nr.: 7350
| Type accessoires: | Netwerk |
|---|
Voorradig
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "1c4c50e0a9265911b6dee647b7ac643e",
"item_brand": "",
"item_name": "TP-Link dLAN Powerline adapter Set TL-PA7017P KIT(1000Mbit/s)",
"item_id": "7350",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "3db4c51160e8574f88b20e8e410ca0ac",
"item_list_name": "",
"item_category": "Toebehoren",
"item_category2": "TP-Link",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "1c4c50e0a9265911b6dee647b7ac643e"
}
}
Dyness Tower 2.0 T10 met 10,1 kWh GoodWe ET Plus 16A - GW10KN-ET
- Art. Nr.: 12435
| Inverter: | GoodWe ET Plus 16A - GW10KN-ET |
|---|---|
| Phases: | 3 |
| Solar battery: | Dyness Tower 2.0 T10 mit 10,1 kWh |
| Nettocapaciteit: | 10,1 kWh |
| Type batterij: | Hoog-voltage lithium-ijzerfosfaat |
| Package type: | 3-fase, Hoog voltage accu, Zon accupakketten |
Voorradig
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "1ce692381e155158b0b3cb9c77289070",
"item_brand": "",
"item_name": "Dyness Tower 2.0 T10 met 10,1 kWh GoodWe ET Plus 16A - GW10KN-ET",
"item_id": "12435",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "3db4c51160e8574f88b20e8e410ca0ac",
"item_list_name": "",
"item_category": "Accu- / Batterijpakketten",
"item_category2": "Dyness and GoodWe",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "1ce692381e155158b0b3cb9c77289070"
}
}







