Bifacial modules
TW Solar TWMNH-48HD 445W
- Fabrikanttype: TWMNH-48HD 445W
- Art. Nr.: 11479
| Vermogen: | 445 Watt |
|---|---|
| Garantie: | 15/30 Jaar |
| Afmetingen: | 1762 x 1134 x 30 |
| Backsheet: | Wit |
| Kleur frame: | Zwart |
| Technologie: | TOPCon |
| Type module: | BiFacial, Glass-glass zonnepanelen |
Voorradig
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "3ccee3063bef5ec6b98ffc95bd00d0e3",
"item_brand": "",
"item_name": "TW Solar TWMNH-48HD 445W",
"item_id": "11479",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "",
"item_list_name": "",
"item_category": "Zonnepanelen",
"item_category2": "Resterende hoeveelheden",
"item_category3": "Tongwei",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "3ccee3063bef5ec6b98ffc95bd00d0e3"
}
}
AIKO Neostar 3P+ AIKO-A490-MCE54Dw
- Fabrikanttype: AIKO-A490-MCE54Dw
- Art. Nr.: 14812
| Vermogen: | 490 Watt |
|---|---|
| Efficiëntie: | 24,5 % |
| Constructietype: | Glass-glass bifacial |
| Garantie: | 15/30 Jaar |
| Afmetingen: | 1762 x 1134 x 30 mm |
| Backsheet: | Wit |
| Kleur frame: | Zwart |
| Technologie: | xBC |
| Stekker: | MC4 |
| Sneeuwbelasting: | 5400 Pa |
| Windbelasting: | 2400 Pa |
| Hail weerstand: | HW3 |
| Type module: | Back-contact modules, BiFacial, Glass-glass zonnepanelen, Hoge prestaties modules |
vanaf 08.06.2026
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "7fb2fd3cd33c5bd484243829cf781b19",
"item_brand": "",
"item_name": " AIKO Neostar 3P+ AIKO-A490-MCE54Dw",
"item_id": "14812",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "",
"item_list_name": "",
"item_category": "Zonnepanelen",
"item_category2": "AIKO Solar",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "7fb2fd3cd33c5bd484243829cf781b19"
}
}
LONGi Hi-MO X10LR7-54HVD-485M
- Fabrikanttype: LR7-54HVD-485M
- Art. Nr.: 14382
| Vermogen: | 485 Watt |
|---|---|
| Efficiëntie: | 23,8 % |
| Constructietype: | Glass-glass bifacial |
| Garantie: | 15/30 Jaar |
| Afmetingen: | 1800 x 1134 x 30 |
| Backsheet: | Wit |
| Kleur frame: | Zwart |
| Technologie: | xBC |
| Stekker: | MC4 |
| Sneeuwbelasting: | 5400 Pa |
| Windbelasting: | 2400 Pa |
| Hail weerstand: | HW2 |
| Type module: | Back-contact modules, BiFacial, Glass-glass zonnepanelen, Hoge prestaties modules |
Voorradig
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "b1a507d313c0520ca831bfb1ba8def09",
"item_brand": "",
"item_name": "LONGi Hi-MO X10LR7-54HVD-485M",
"item_id": "14382",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "",
"item_list_name": "",
"item_category": "Zonnepanelen",
"item_category2": "Longi",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "b1a507d313c0520ca831bfb1ba8def09"
}
}
AIKO Neostar 3S+ Pro AIKO-A480-MCE54Db
- Fabrikanttype: AIKO-A480-MCE54Db
- Art. Nr.: 14354
| Vermogen: | 480 Watt |
|---|---|
| Efficiëntie: | 24 % |
| Constructietype: | Glass-glass bifacial |
| Garantie: | 30/30 Jaar |
| Afmetingen: | 1762 x 1134 x 30 mm |
| Backsheet: | Zwart |
| Kleur frame: | Zwart |
| Technologie: | xBC |
| Stekker: | MC4 |
| Sneeuwbelasting: | 5400 Pa |
| Windbelasting: | 2400 Pa |
| Hail weerstand: | HW2 |
| Type module: | Back-contact modules, BiFacial, Full black modules, Glass-glass zonnepanelen, Hoge prestaties modules |
vanaf 20.07.2026
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "e8b02474567454a0b689ba9ba288a21a",
"item_brand": "",
"item_name": " AIKO Neostar 3S+ Pro AIKO-A480-MCE54Db",
"item_id": "14354",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "",
"item_list_name": "",
"item_category": "Zonnepanelen",
"item_category2": "AIKO Solar",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "e8b02474567454a0b689ba9ba288a21a"
}
}
Jolywood 460 W bifacial glas/glas, zwart
- Fabrikanttype: Niwa Black R2 460W
- Art. Nr.: 14806
| Vermogen: | 460 Watt |
|---|---|
| Efficiëntie: | 23 % |
| Constructietype: | Glass-glass |
| Garantie: | 25/30 Jaar |
| Afmetingen: | 1762 x 1134 x 30 mm |
| Backsheet: | Transparant |
| Kleur frame: | Zwart |
| Technologie: | TOPCon |
| Stekker: | MC4 |
| Sneeuwbelasting: | 5400 Pa |
| Windbelasting: | 2400 Pa |
| Hail weerstand: | HW3 |
| Type module: | BiFacial, Glass-glass zonnepanelen, TOPCon modules, Transparante modules |
vanaf 02.07.2026
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "f7c4b65fcb8b5e6a9c8adf8c8eb7d502",
"item_brand": "",
"item_name": "Jolywood 460 W bifacial glas/glas, zwart",
"item_id": "14806",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "",
"item_list_name": "",
"item_category": "Zonnepanelen",
"item_category2": "Jolywood",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "f7c4b65fcb8b5e6a9c8adf8c8eb7d502"
}
}







