Accu- / Batterijpakketten
Filter
SolarEdge Home pakket met SE8K-RWB48 en 18,4 kWh
- Art. Nr.: 7573
| Inverter: | SolareEdge Home Hub-Wechselrichter SE8K-RWB48 |
|---|---|
| Phases: | 3 |
| Solar battery: | SolarEdge Home Batterie-Niedervolt 19,4 kWh |
| Nettocapaciteit: | 19,4 kWh |
| Type batterij: | 48 Volt lithium-ijzerfosfaat |
| Toebehoren: | Energiezähler, Verkabelung |
| Package type: | 3-fase, 48 V accu, Zon accupakketten |
Voorradig
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "e68d338c1b0d551891d886c5119f68bc",
"item_brand": "",
"item_name": "SolarEdge Home pakket met SE8K-RWB48 en 18,4 kWh",
"item_id": "7573",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "97e32e70e32a5d818be64b5f4921bb0e",
"item_list_name": "",
"item_category": "Accu- / Batterijpakketten",
"item_category2": "SolarEdge and SolarEdge",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "e68d338c1b0d551891d886c5119f68bc"
}
}
| Inverter: | SolareEdge Home Hub-Wechselrichter SE10K-RWB48 |
|---|---|
| Phases: | 3 |
| Solar battery: | SolarEdge Home Batterie-Niedervolt 14,55 kWh |
| Nettocapaciteit: | 14,55 kWh |
| Type batterij: | 48 Volt lithium-ijzerfosfaat |
| Toebehoren: | Backup-Interface inkl. Energiezähler, Verkabelung |
| Package type: | 3-fase, 48 V accu, Zon accupakketten |
Voorradig
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "9471b1e06bf45ee094dd16b19c87d47f",
"item_brand": "",
"item_name": "SolarEdge back-up pakket voor thuisgebruik met SE10K-RWB48 en 13,8 kWh",
"item_id": "7604",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "97e32e70e32a5d818be64b5f4921bb0e",
"item_list_name": "",
"item_category": "Accu- / Batterijpakketten",
"item_category2": "SolarEdge and SolarEdge",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "9471b1e06bf45ee094dd16b19c87d47f"
}
}
| Inverter: | Fronius Symo GEN24 10.0 Plus |
|---|---|
| Phases: | 3 |
| Solar battery: | BYD Battery-Box Premium HVS 12.8 |
| Nettocapaciteit: | 12,8 kWh |
| Type batterij: | Hoog-voltage lithium-ijzerfosfaat |
| Package type: | 3-fase, Hoog voltage accu, Zon accupakketten |
Op aanvraag
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "00ff24fade0a566dae1edf55e3949dcd",
"item_brand": "",
"item_name": "BYD Battery-Box Premium HVS 12.8 hoog-voltage met Fronius Symo Gen24 10.0 Plus",
"item_id": "12795",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "97e32e70e32a5d818be64b5f4921bb0e",
"item_list_name": "",
"item_category": "Accu- / Batterijpakketten",
"item_category2": "BYD and Fronius",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "00ff24fade0a566dae1edf55e3949dcd"
}
}
| Inverter: | Solis S6 3P-Hybrid - 6 kW |
|---|---|
| Phases: | 3 |
| Solar battery: | BYD Battery-Box Premium HVS 12.8 |
| Nettocapaciteit: | 12,8 kWh |
| Type batterij: | Hoog-voltage lithium-ijzerfosfaat |
| Package type: | 3-fase, Hoog voltage accu, Zon accupakketten |
Op aanvraag
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "01108c99f732523f8485f928483553cc",
"item_brand": "",
"item_name": "BYD premium accubox HVS 12.8 met Solis S6 3-fasen hybride omvormer - 6 kW",
"item_id": "8409",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "97e32e70e32a5d818be64b5f4921bb0e",
"item_list_name": "",
"item_category": "Accu- / Batterijpakketten",
"item_category2": "BYD and Solis",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "01108c99f732523f8485f928483553cc"
}
}
| Inverter: | Fronius Symo GEN24 10.0 Plus |
|---|---|
| Phases: | 3 |
| Solar battery: | BYD Battery-Box Premium HVS 7.7 |
| Nettocapaciteit: | 7,68 kWh |
| Type batterij: | Hoog-voltage lithium-ijzerfosfaat |
| Package type: | 3-fase, Hoog voltage accu, Zon accupakketten, Zonne accu retrofit |
Op aanvraag
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "013079761ad2598fbd3091728b6011b3",
"item_brand": "",
"item_name": "BYD Battery-Box Premium HVS 7.7 hoogspanning met Fronius Symo Gen24 10.0 Plus",
"item_id": "4996",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "97e32e70e32a5d818be64b5f4921bb0e",
"item_list_name": "",
"item_category": "Accu- / Batterijpakketten",
"item_category2": "BYD and Fronius",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "013079761ad2598fbd3091728b6011b3"
}
}
| Inverter: | SolareEdge Home Hub-Wechselrichter SE10K-RWB48 |
|---|---|
| Phases: | 3 |
| Solar battery: | SolarEdge Home Batterie-Niedervolt 9,7 kWh |
| Nettocapaciteit: | 9,7 kWh |
| Type batterij: | 48 Volt lithium-ijzerfosfaat |
| Toebehoren: | Backup-Interface inkl. Energiezähler, Verkabelung |
| Package type: | 3-fase, 48 V accu, Zon accupakketten |
Voorradig
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "015691e01c5859ac9b60e7f1307723b4",
"item_brand": "",
"item_name": "SolarEdge back-up stroompakket voor thuis met SE10K-RWB48 en 9,2 kWh",
"item_id": "7998",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "97e32e70e32a5d818be64b5f4921bb0e",
"item_list_name": "",
"item_category": "Accu- / Batterijpakketten",
"item_category2": "SolarEdge and SolarEdge",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "015691e01c5859ac9b60e7f1307723b4"
}
}
Dyness Tower 2.0 T7 met 6,74 kWh met Solis S6 3P-Hybrid - 5 kW
- Art. Nr.: 12372
| Inverter: | Solis S6 3P-Hybrid - 5 kW |
|---|---|
| Phases: | 3 |
| Solar battery: | Dyness Tower 2.0 T7 mit 6,74 kWh |
| Nettocapaciteit: | 6,74 kWh |
| Type batterij: | Hoog-voltage lithium-ijzerfosfaat |
| Package type: | 3-fase, Hoog voltage accu, Zon accupakketten |
Op aanvraag
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "01bb648989d25de28ea85d8bf163d991",
"item_brand": "",
"item_name": "Dyness Tower 2.0 T7 met 6,74 kWh met Solis S6 3P-Hybrid - 5 kW",
"item_id": "12372",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "97e32e70e32a5d818be64b5f4921bb0e",
"item_list_name": "",
"item_category": "Accu- / Batterijpakketten",
"item_category2": "Dyness and Solis",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "01bb648989d25de28ea85d8bf163d991"
}
}
| Inverter: | Fronius Primo Gen24 3.0 plus |
|---|---|
| Phases: | 1 |
| Solar battery: | BYD Battery-Box Premium HVS 5.1 |
| Nettocapaciteit: | 5,12 kWh |
| Type batterij: | Hoog-voltage lithium-ijzerfosfaat |
| Package type: | 1-fase, Hoog voltage accu, Zon accupakketten, Zonne accu retrofit |
Op aanvraag
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "036a6d0b4327594b9091e5ae7fb75b33",
"item_brand": "",
"item_name": "BYD Battery-Box Premium HVS 5.1 hoog-voltage met Fronius Primo Gen24 3.0 Plus",
"item_id": "4978",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "97e32e70e32a5d818be64b5f4921bb0e",
"item_list_name": "",
"item_category": "Accu- / Batterijpakketten",
"item_category2": "BYD and Fronius",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "036a6d0b4327594b9091e5ae7fb75b33"
}
}
| Inverter: | Solis S6 3P-Hybrid - 5 kW |
|---|---|
| Phases: | 3 |
| Solar battery: | BYD Battery-Box Premium HVS 10.2 |
| Nettocapaciteit: | 10,24 kWh |
| Type batterij: | Hoog-voltage lithium-ijzerfosfaat |
| Package type: | 3-fase, Hoog voltage accu, Zon accupakketten |
Op aanvraag
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "048903fb1e705a1a9e0a697504f9c8f2",
"item_brand": "",
"item_name": "BYD premium accubox HVS 10.2 met Solis S6 3-fasen hybride omvormer - 5 kW",
"item_id": "8404",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "97e32e70e32a5d818be64b5f4921bb0e",
"item_list_name": "",
"item_category": "Accu- / Batterijpakketten",
"item_category2": "BYD and Solis",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "048903fb1e705a1a9e0a697504f9c8f2"
}
}
| Inverter: | Kostal Plenticore plus 8.5 G2 |
|---|---|
| Phases: | 3 |
| Solar battery: | Dyness T10 2.0 Batterie 10,12 kWh |
| Nettocapaciteit: | 10,12 kWh |
| Type batterij: | Hoog-voltage lithium-ijzerfosfaat |
| Package type: | 3-fase, Hoog voltage accu, Zon accupakketten |
Op aanvraag
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "057d00f37a0e5de0b765e901dae60a13",
"item_brand": "",
"item_name": "Dyness Tower 2.0 T10 met 10,1 kWh en Kostal Plenticore Plus 8,5 G2",
"item_id": "12352",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "97e32e70e32a5d818be64b5f4921bb0e",
"item_list_name": "",
"item_category": "Accu- / Batterijpakketten",
"item_category2": "Dyness and Kostal",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "057d00f37a0e5de0b765e901dae60a13"
}
}
BYD premium accubox HVM 22.1 met GoodWe ET 20 - GW20K-ET
- Art. Nr.: 8892
| Inverter: | GW20K-ET |
|---|---|
| Phases: | 3 |
| Solar battery: | BYD Battery-Box Premium HVM 22.1 |
| Nettocapaciteit: | 22,08 kWh |
| Type batterij: | Hoog-voltage lithium-ijzerfosfaat |
| Package type: | 3-fase, Hoog voltage accu, Zon accupakketten |
Voorradig
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "05912570bb2950b89b11f2ac6df67753",
"item_brand": "",
"item_name": "BYD premium accubox HVM 22.1 met GoodWe ET 20 - GW20K-ET",
"item_id": "8892",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "97e32e70e32a5d818be64b5f4921bb0e",
"item_list_name": "",
"item_category": "Accu- / Batterijpakketten",
"item_category2": "BYD and GoodWe",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "05912570bb2950b89b11f2ac6df67753"
}
}
Sungrow SBR160 met Sungrow Hybrid HV SH10RT-20 V11
- Art. Nr.: 11631
| Inverter: | Sungrow Hybrid HV SH10RT-20 |
|---|---|
| Phases: | 3 |
| Solar battery: | Sungrow SBR160 |
| Nettocapaciteit: | 16 kWh |
| Type batterij: | Hoog-voltage lithium-ijzerfosfaat |
| Package type: | 3-fase, Hoog voltage accu, Zon accupakketten |
Op aanvraag
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "062956345db85750b32e9f7c18fbdd74",
"item_brand": "",
"item_name": "Sungrow SBR160 met Sungrow Hybrid HV SH10RT-20 V11",
"item_id": "11631",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "97e32e70e32a5d818be64b5f4921bb0e",
"item_list_name": "",
"item_category": "Accu- / Batterijpakketten",
"item_category2": "Sungrow and Sungrow",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "062956345db85750b32e9f7c18fbdd74"
}
}







