Accu- / Batterijpakketten
Filter
| Inverter: | Fronius Symo GEN24 8.0 Plus |
|---|---|
| Phases: | 3 |
| Solar battery: | BYD Battery-Box Premium HVS 7.7 |
| Nettocapaciteit: | 7,68 kWh |
| Type batterij: | Hoog-voltage lithium-ijzerfosfaat |
| Package type: | 3-fase, Hoog voltage accu, Zon accupakketten, Zonne accu retrofit |
Op aanvraag
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "ab958a66037155f1bac1602bd8ae962c",
"item_brand": "",
"item_name": "BYD Battery-Box Premium HVS 7.7 hoogspanning met Fronius Symo Gen24 8.0 Plus",
"item_id": "4995",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "97e32e70e32a5d818be64b5f4921bb0e",
"item_list_name": "",
"item_category": "Accu- / Batterijpakketten",
"item_category2": "BYD and Fronius",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "ab958a66037155f1bac1602bd8ae962c"
}
}
GoodWe Lynx D 10 kWh met GoodWe ET Plus 16A - GW10KN-ET
- Art. Nr.: 12976
| Inverter: | GW10KN-ET |
|---|---|
| Phases: | 3 |
| Solar battery: | LX D5.0-10 |
| Nettocapaciteit: | 10 kWh |
| Type batterij: | Hoog-voltage lithium-ijzerfosfaat |
| Package type: | 3-fase, Hoog voltage accu, Zon accupakketten |
Voorradig
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "abc38378ec345942aeadd24c87bc9151",
"item_brand": "",
"item_name": "GoodWe Lynx D 10 kWh met GoodWe ET Plus 16A - GW10KN-ET",
"item_id": "12976",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "97e32e70e32a5d818be64b5f4921bb0e",
"item_list_name": "",
"item_category": "Accu- / Batterijpakketten",
"item_category2": "GoodWe and GoodWe",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "abc38378ec345942aeadd24c87bc9151"
}
}
BYD premium accubox HVM 19.3 met GoodWe ET 20 - GW20K-ET
- Art. Nr.: 8891
| Inverter: | GW20K-ET |
|---|---|
| Phases: | 3 |
| Solar battery: | BYD Battery-Box Premium HVM 19.3 |
| Nettocapaciteit: | 19,32 kWh |
| Type batterij: | Hoog-voltage lithium-ijzerfosfaat |
| Package type: | 3-fase, Hoog voltage accu, Zon accupakketten |
Voorradig
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "ae2589ef798f5860aecdb2a33e77c40a",
"item_brand": "",
"item_name": "BYD premium accubox HVM 19.3 met GoodWe ET 20 - GW20K-ET",
"item_id": "8891",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "97e32e70e32a5d818be64b5f4921bb0e",
"item_list_name": "",
"item_category": "Accu- / Batterijpakketten",
"item_category2": "BYD and GoodWe",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "ae2589ef798f5860aecdb2a33e77c40a"
}
}
BYD Battery-Box Premium LVS 8.0 met SMA SI 4.4M-13
- Art. Nr.: 5462
| Inverter: | SMA Sunny Island 4.4M-13 |
|---|---|
| Phases: | 1 |
| Solar battery: | BYD Battery-Box Premium LVS 8.0 |
| Nettocapaciteit: | 8,0 kWh |
| Type batterij: | 48 Volt lithium-ijzerfosfaat |
| Package type: | 1-fase, 48 V accu, Zon accupakketten, Zonne accu retrofit |
vanaf 01.07.2026
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "ae44d1e1bbe95fd7b2ad1ab826b30a3c",
"item_brand": "",
"item_name": "BYD Battery-Box Premium LVS 8.0 met SMA SI 4.4M-13",
"item_id": "5462",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "97e32e70e32a5d818be64b5f4921bb0e",
"item_list_name": "",
"item_category": "Accu- / Batterijpakketten",
"item_category2": "BYD and SMA",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "ae44d1e1bbe95fd7b2ad1ab826b30a3c"
}
}
GoodWe Lynx D 5 kWh met GoodWe ET Plus 16A - GW8KN-ET
- Art. Nr.: 14185
| Inverter: | GW8KN-ET |
|---|---|
| Phases: | 3 |
| Solar battery: | LX D5.0-10 |
| Nettocapaciteit: | 5 kWh |
| Type batterij: | Hoog-voltage lithium-ijzerfosfaat |
| Package type: | 3-fase, Hoog voltage accu, Zon accupakketten |
Voorradig
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "b2663b6cbe3458b19ee2da200b3bc61b",
"item_brand": "",
"item_name": "GoodWe Lynx D 5 kWh met GoodWe ET Plus 16A - GW8KN-ET",
"item_id": "14185",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "97e32e70e32a5d818be64b5f4921bb0e",
"item_list_name": "",
"item_category": "Accu- / Batterijpakketten",
"item_category2": "GoodWe and GoodWe",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "b2663b6cbe3458b19ee2da200b3bc61b"
}
}
SolarEdge StorEdge Pakket met SE10K-RWS en 18,4 kWh
- Art. Nr.: 8757
| Inverter: | SolarEdge StorEdge Dreiphasen-Wechselrichter SE10K-RWS48BEN4 |
|---|---|
| Phases: | 3 |
| Solar battery: | SolarEdge Home Batterie-Niedervolt 18,4 kWh |
| Nettocapaciteit: | 18,4 kWh |
| Type batterij: | 48 Volt lithium-ijzerfosfaat |
| Toebehoren: | Energiezähler, Verkabelung |
| Package type: | 3-fase, 48 V accu, Zon accupakketten |
Op aanvraag
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "b3a34a94af995854b0ad8cf8d44623da",
"item_brand": "",
"item_name": "SolarEdge StorEdge Pakket met SE10K-RWS en 18,4 kWh",
"item_id": "8757",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "97e32e70e32a5d818be64b5f4921bb0e",
"item_list_name": "",
"item_category": "Accu- / Batterijpakketten",
"item_category2": "SolarEdge and SolarEdge",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "b3a34a94af995854b0ad8cf8d44623da"
}
}
Sungrow SBR224 met Sungrow Hybrid HV SH10RT-20 V11
- Art. Nr.: 11637
| Inverter: | Sungrow Hybrid HV SH10RT-20 |
|---|---|
| Phases: | 3 |
| Solar battery: | Sungrow SBR224 |
| Nettocapaciteit: | 22,4 kWh |
| Type batterij: | Hoog-voltage lithium-ijzerfosfaat |
| Package type: | 3-fase, Hoog voltage accu, Zon accupakketten |
Op aanvraag
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "b537c7ac6f305116990480eaba50ba4b",
"item_brand": "",
"item_name": "Sungrow SBR224 met Sungrow Hybrid HV SH10RT-20 V11",
"item_id": "11637",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "97e32e70e32a5d818be64b5f4921bb0e",
"item_list_name": "",
"item_category": "Accu- / Batterijpakketten",
"item_category2": "Sungrow and Sungrow",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "b537c7ac6f305116990480eaba50ba4b"
}
}
Fox ESS H1 3.0 E G2 met Fox ESS ECS2900 - H3 8,64 kWh
- Art. Nr.: 12989
| Inverter: | Fox ESS H1 3.0 E G2 |
|---|---|
| Phases: | 1 |
| Solar battery: | Fox ESS ECS2900 8,64 kWh |
| Nettocapaciteit: | 7,77 kWh |
| Type batterij: | Hoog-voltage lithium-ijzerfosfaat |
| Toebehoren: | 10 Jahre |
| Package type: | 1-fase, Hoog voltage accu, Zon accupakketten |
Op aanvraag
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "b5c0c69258c2589e958bbd14b134b57b",
"item_brand": "",
"item_name": "Fox ESS H1 3.0 E G2 met Fox ESS ECS2900 - H3 8,64 kWh",
"item_id": "12989",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "97e32e70e32a5d818be64b5f4921bb0e",
"item_list_name": "",
"item_category": "Accu- / Batterijpakketten",
"item_category2": "Fox ESS and Fox ESS",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "b5c0c69258c2589e958bbd14b134b57b"
}
}
| Inverter: | Fronius Symo GEN24 12.0 Plus SC |
|---|---|
| Phases: | 3 |
| Solar battery: | BYD Battery-Box Premium HVM 11.0 |
| Nettocapaciteit: | 11,04 kWh |
| Type batterij: | Hoog-voltage lithium-ijzerfosfaat |
| Package type: | 3-fase, Hoog voltage accu, Zon accupakketten, Zonne accu retrofit |
Voorradig
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "b76daef9fdfa58c69fdb7b44ba329260",
"item_brand": "",
"item_name": "BYD accubox Premium HVM 11.0 hoog voltage met Fronius Symo Gen24 12.0 Plus SC",
"item_id": "11856",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "97e32e70e32a5d818be64b5f4921bb0e",
"item_list_name": "",
"item_category": "Accu- / Batterijpakketten",
"item_category2": "BYD and Fronius",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "b76daef9fdfa58c69fdb7b44ba329260"
}
}
9,9 kW en 15 kWh SMA opslagsysteem
- Art. Nr.: 5635
| Inverter: | SMA Sunny Island 4.4M |
|---|---|
| Phases: | 3 |
| Solar battery: | BYD Battery-Box 15.4 LVL |
| Nettocapaciteit: | 15,4 kWh |
| Type batterij: | 48 Volt lithium-ijzerfosfaat |
| Package type: | 3-fase, 48 V accu, Zon accupakketten, Zonne accu retrofit |
vanaf 01.07.2026
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "b8ae026765395730878ca04e038ef5c8",
"item_brand": "",
"item_name": "9,9 kW en 15 kWh SMA opslagsysteem",
"item_id": "5635",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "97e32e70e32a5d818be64b5f4921bb0e",
"item_list_name": "",
"item_category": "Accu- / Batterijpakketten",
"item_category2": "BYD and SMA",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "b8ae026765395730878ca04e038ef5c8"
}
}
| Inverter: | Fronius Primo Gen24 5.0 plus |
|---|---|
| Phases: | 1 |
| Solar battery: | BYD Battery-Box Premium HVS 5.1 |
| Nettocapaciteit: | 5,12 kWh |
| Type batterij: | Hoog-voltage lithium-ijzerfosfaat |
| Package type: | 1-fase, Hoog voltage accu, Zon accupakketten, Zonne accu retrofit |
Op aanvraag
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "b91907175b54592d98ff9b526e8054a8",
"item_brand": "",
"item_name": "BYD Battery-Box Premium HVS 5.1 hoog-voltage met Fronius Primo Gen24 5.0 Plus",
"item_id": "4986",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "97e32e70e32a5d818be64b5f4921bb0e",
"item_list_name": "",
"item_category": "Accu- / Batterijpakketten",
"item_category2": "BYD and Fronius",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "b91907175b54592d98ff9b526e8054a8"
}
}
| Inverter: | Sungrow SH8.0RT |
|---|---|
| Phases: | 3 |
| Solar battery: | BYD Battery Box PREMIUM HVS 5.1 |
| Nettocapaciteit: | 5,12 kWh |
| Type batterij: | Hoog-voltage lithium-ijzerfosfaat |
| Toebehoren: | Smart Meter |
| Package type: | 3-fase, Hoog voltage accu, Zon accupakketten |
Op aanvraag
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "ba99090d799e5f5680b9a8cf194d58ad",
"item_brand": "",
"item_name": "BYD premium accubox HVS 5.1 + Sungrow hybride omvormer HV SH8.0RT",
"item_id": "8464",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "97e32e70e32a5d818be64b5f4921bb0e",
"item_list_name": "",
"item_category": "Accu- / Batterijpakketten",
"item_category2": "BYD and Sungrow",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "ba99090d799e5f5680b9a8cf194d58ad"
}
}







