LG Energy Solution & Kostal
Filter
Kostal Plenticore G3 L 15-20 kW & LG RESU FLEX 17.2
- Art. Nr.: 14897
| Inverter: | Kostal Plenticore G3 L 15-20 kW |
|---|---|
| Phases: | 3 |
| Solar battery: | LG RESU FLEX 17.2 |
| Nettocapaciteit: | 17,2 kWh |
| Type batterij: | Hoog-voltage lithium |
Voorradig
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "3ea9058b75095b0bb1cfd6fb6cd069de",
"item_brand": "",
"item_name": "Kostal Plenticore G3 L 15-20 kW & LG RESU FLEX 17.2",
"item_id": "14897",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "ef6f91b57f4d5647a2690512307dd657",
"item_list_name": "",
"item_category": "Accu- / Batterijpakketten",
"item_category2": "LG Energy Solution and Kostal",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "3ea9058b75095b0bb1cfd6fb6cd069de"
}
}
Kostal Plenticore G3 M 8,5-12,5 kW & LG RESU FLEX 17,2
- Art. Nr.: 14898
| Inverter: | Kostal Plenticore G3 M 8.5-12.5 kW |
|---|---|
| Phases: | 3 |
| Solar battery: | LG RESU FLEX 17.2 |
| Nettocapaciteit: | 17,2 kWh |
| Type batterij: | Hoog-voltage lithium |
Voorradig
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "5d845427ae1d569c85d4e7be44497391",
"item_brand": "",
"item_name": "Kostal Plenticore G3 M 8,5-12,5 kW & LG RESU FLEX 17,2",
"item_id": "14898",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "ef6f91b57f4d5647a2690512307dd657",
"item_list_name": "",
"item_category": "Accu- / Batterijpakketten",
"item_category2": "LG Energy Solution and Kostal",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "5d845427ae1d569c85d4e7be44497391"
}
}
Kostal Plenticore G3 S 4-7 kW & LG RESU FLEX 8.6
- Art. Nr.: 14899
| Inverter: | Kostal Plenticore G3 S 4-7 kW |
|---|---|
| Phases: | 3 |
| Solar battery: | LG RESU FLEX 8.6 |
| Nettocapaciteit: | 8,6 kWh |
| Type batterij: | Hoog-voltage lithium |
Voorradig
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "5e10dc4596985756a27d8810ced60b3d",
"item_brand": "",
"item_name": "Kostal Plenticore G3 S 4-7 kW & LG RESU FLEX 8.6",
"item_id": "14899",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "ef6f91b57f4d5647a2690512307dd657",
"item_list_name": "",
"item_category": "Accu- / Batterijpakketten",
"item_category2": "LG Energy Solution and Kostal",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "5e10dc4596985756a27d8810ced60b3d"
}
}
Kostal Plenticore plus 10 G2 & LG RESU FLEX 17.2
- Art. Nr.: 14901
| Inverter: | Kostal Plenticore plus 10 G2 |
|---|---|
| Phases: | 3 |
| Solar battery: | LG RESU FLEX 17.2 |
| Nettocapaciteit: | 17,2 kWh |
| Type batterij: | Hoog-voltage lithium |
Voorradig
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "6f37f6cd714155f6bdf97273963d3d18",
"item_brand": "",
"item_name": "Kostal Plenticore plus 10 G2 & LG RESU FLEX 17.2",
"item_id": "14901",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "ef6f91b57f4d5647a2690512307dd657",
"item_list_name": "",
"item_category": "Accu- / Batterijpakketten",
"item_category2": "LG Energy Solution and Kostal",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "6f37f6cd714155f6bdf97273963d3d18"
}
}







