Speciale aanbiedingen
Filter
–
–
Sungrow SBH batterij actiepakket 6 + 2
- Fabrikanttype: SBH300
- Art. Nr.: 15701
| Nettocapaciteit: | 30 kWh |
|---|---|
| Type batterij: | Hoog-voltage lithium-ijzerfosfaat |
| Type opslagsysteem: | Hoog voltage accu |
Voorradig
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "0a5cf9f0e6835f7ab4c9f7db4b0b2d20",
"item_brand": "",
"item_name": "Sungrow SBH batterij actiepakket 6 + 2",
"item_id": "15701",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "15bf9c3daa1959a98a5b3c3d9f7684f7",
"item_list_name": "Speciale aanbiedingen",
"item_category": "Speciale aanbiedingen",
"item_category2": "Sungrow",
"item_category3": "Batterijopslag thuis",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "0a5cf9f0e6835f7ab4c9f7db4b0b2d20"
}
}
TW Solar dubbele beglazing TWMNH-48HW 470W
- Fabrikanttype: TWMNH-48HW 470W
- Art. Nr.: 14386
| Vermogen: | 470 Watt |
|---|---|
| Efficiëntie: | 23,5 % |
| Constructietype: | Glass-glass |
| Garantie: | 25/30 Jaar |
| Afmetingen: | 1762 x 1134 x 30 |
| Backsheet: | Wit |
| Kleur frame: | Zwart |
| Technologie: | TOPCon |
| Stekker: | MC4 |
| Sneeuwbelasting: | 6000 Pa |
| Windbelasting: | 4000 Pa |
| Type module: | Glass-glass zonnepanelen, Hoge prestaties modules |
Voorradig
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "1571bacc0e8c56e7873ad836519a1301",
"item_brand": "",
"item_name": "TW Solar dubbele beglazing TWMNH-48HW 470W",
"item_id": "14386",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "15bf9c3daa1959a98a5b3c3d9f7684f7",
"item_list_name": "Speciale aanbiedingen",
"item_category": "Speciale aanbiedingen",
"item_category2": "Zonnepanelen",
"item_category3": "Tongwei",
"extra": {
"minPurchase": "936",
"shopware_id": "1571bacc0e8c56e7873ad836519a1301"
}
}
GoodWe ET Plus 16A - GW8KN-ET & LG RESU FLEX 12.9
- Art. Nr.: 14895
| Inverter: | GoodWe ET Plus 16A - GW8KN-ET |
|---|---|
| Phases: | 3 |
| Solar battery: | LG RESU FLEX 12.9 |
| Nettocapaciteit: | 12,9 kWh |
| Type batterij: | Hoog-voltage lithium |
Voorradig
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "243bcafc602350b399f2c97f51907ffe",
"item_brand": "",
"item_name": "GoodWe ET Plus 16A - GW8KN-ET & LG RESU FLEX 12.9",
"item_id": "14895",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "15bf9c3daa1959a98a5b3c3d9f7684f7",
"item_list_name": "Speciale aanbiedingen",
"item_category": "Speciale aanbiedingen",
"item_category2": "LG Energy Solution and GoodWe",
"item_category3": "Accu- / Batterijpakketten",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "243bcafc602350b399f2c97f51907ffe"
}
}
Sungrow SBH batterij actiepakket 3 + 1
- Fabrikanttype: SBH150
- Art. Nr.: 15700
| Nettocapaciteit: | 15 kWh |
|---|---|
| Type batterij: | Hoog-voltage lithium-ijzerfosfaat |
| Type opslagsysteem: | Hoog voltage accu |
Voorradig
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "24ed8657a9ed54f29dec6c22416bd290",
"item_brand": "",
"item_name": "Sungrow SBH batterij actiepakket 3 + 1",
"item_id": "15700",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "15bf9c3daa1959a98a5b3c3d9f7684f7",
"item_list_name": "Speciale aanbiedingen",
"item_category": "Speciale aanbiedingen",
"item_category2": "Sungrow",
"item_category3": "Batterijopslag thuis",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "24ed8657a9ed54f29dec6c22416bd290"
}
}
Fox ESS ECS2900 - H4 11,52 kWh
- Art. Nr.: 10926
| Nettocapaciteit: | 10,36 kWh |
|---|---|
| Type batterij: | Hoog-voltage lithium-ijzerfosfaat |
| Garantie: | 10 jaar |
| Type opslagsysteem: | Hoog voltage accu |
Voorradig
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "27a101fc0ace5a0fa6e68f5651d6999d",
"item_brand": "",
"item_name": "Fox ESS ECS2900 - H4 11,52 kWh",
"item_id": "10926",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "15bf9c3daa1959a98a5b3c3d9f7684f7",
"item_list_name": "Speciale aanbiedingen",
"item_category": "Speciale aanbiedingen",
"item_category2": "Batterijopslag thuis",
"item_category3": "Fox ESS",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "27a101fc0ace5a0fa6e68f5651d6999d"
}
}
GoodWe ET Plus 16A - GW6.5KN-ET & LG RESU FLEX 12.9
- Art. Nr.: 14894
| Inverter: | GoodWe ET Plus 16A - GW6.5KN-ET |
|---|---|
| Phases: | 3 |
| Solar battery: | LG RESU FLEX 12.9 |
| Nettocapaciteit: | 12,9 kWh |
| Type batterij: | Hoog-voltage lithium |
Voorradig
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "28c710408c835c27aca067479076f117",
"item_brand": "",
"item_name": "GoodWe ET Plus 16A - GW6.5KN-ET & LG RESU FLEX 12.9",
"item_id": "14894",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "15bf9c3daa1959a98a5b3c3d9f7684f7",
"item_list_name": "Speciale aanbiedingen",
"item_category": "Speciale aanbiedingen",
"item_category2": "LG Energy Solution and GoodWe",
"item_category3": "Accu- / Batterijpakketten",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "28c710408c835c27aca067479076f117"
}
}
AEconversion INV315-50
- Fabrikanttype: INV315-50EU RF
- Art. Nr.: 4271
| Fasen: | 1 |
|---|---|
| Type omvormer: | PV omvormer |
Voorradig
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "2b3ef76d93405e079e69338a4adc172d",
"item_brand": "",
"item_name": "AEconversion INV315-50",
"item_id": "4271",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "15bf9c3daa1959a98a5b3c3d9f7684f7",
"item_list_name": "Speciale aanbiedingen",
"item_category": "Speciale aanbiedingen",
"item_category2": "AE Conversion",
"item_category3": "Omvormers",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "2b3ef76d93405e079e69338a4adc172d"
}
}
Blubase RoFast zijplaat links
- Fabrikanttype: 4529300004
- Art. Nr.: 9696
| Soort dak: | Platdak |
|---|
Voorradig
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "3ceb70f62c4153b58ed4c7d8b1b0db5a",
"item_brand": "",
"item_name": "Blubase RoFast zijplaat links",
"item_id": "9696",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "15bf9c3daa1959a98a5b3c3d9f7684f7",
"item_list_name": "Speciale aanbiedingen",
"item_category": "Speciale aanbiedingen",
"item_category2": "Onderconstructie",
"item_category3": "Blubase",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "3ceb70f62c4153b58ed4c7d8b1b0db5a"
}
}
SMA hybride Sunny Tripower 5.0 Smart Energy
- Fabrikanttype: STP5.0-3SE-40
- Art. Nr.: 7179
| Fasen: | 3 |
|---|---|
| Type omvormer: | Hybride omvormer |
| MPP-Tracker: | 2 |
| AC-stroom: | 5 kW |
| Garantie: | 10 Jaar |
| Communicatie: | WLAN, Ethernet |
| Spanningsbereik: | 180-800 Volt |
Voorradig
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "466459edaa7e5be3bd2e27eb7cd30d72",
"item_brand": "",
"item_name": "SMA hybride Sunny Tripower 5.0 Smart Energy",
"item_id": "7179",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "15bf9c3daa1959a98a5b3c3d9f7684f7",
"item_list_name": "Speciale aanbiedingen",
"item_category": "Speciale aanbiedingen",
"item_category2": "Omvormers",
"item_category3": "SMA",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "466459edaa7e5be3bd2e27eb7cd30d72"
}
}
GoodWe ET Plus 16A - GW8KN-ET
- Fabrikanttype: GW8KN-ET
- Art. Nr.: 8251
| Fasen: | 3 |
|---|---|
| Type omvormer: | Asymmmetric inverters, Hybride omvormer |
| MPP-Tracker: | 2 |
| AC-stroom: | 8 kW |
| Garantie: | 5 Jaar |
| Communicatie: | RS485, WiFi |
| Spanningsbereik: | 200 - 850 Volt |
Voorradig
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "487a5e402e6057b489f775d78c1e9e54",
"item_brand": "",
"item_name": "GoodWe ET Plus 16A - GW8KN-ET",
"item_id": "8251",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "15bf9c3daa1959a98a5b3c3d9f7684f7",
"item_list_name": "Speciale aanbiedingen",
"item_category": "Speciale aanbiedingen",
"item_category2": "Omvormers",
"item_category3": "GoodWe",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "487a5e402e6057b489f775d78c1e9e54"
}
}
SMA hybride Sunny Tripower 6.0 Smart Energy
- Fabrikanttype: STP6.0-3SE-40
- Art. Nr.: 7180
| Fasen: | 3 |
|---|---|
| Type omvormer: | Hybride omvormer |
| MPP-Tracker: | 2 |
| AC-stroom: | 6 kW |
| Garantie: | 10 Jaar |
| Communicatie: | WLAN, Ethernet |
| Spanningsbereik: | 180-800 Volt |
Voorradig
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "4fa1c313ce275244ab36d977c1c34a92",
"item_brand": "",
"item_name": "SMA hybride Sunny Tripower 6.0 Smart Energy",
"item_id": "7180",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "15bf9c3daa1959a98a5b3c3d9f7684f7",
"item_list_name": "Speciale aanbiedingen",
"item_category": "Speciale aanbiedingen",
"item_category2": "Omvormers",
"item_category3": "SMA",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "4fa1c313ce275244ab36d977c1c34a92"
}
}
Dyness Toren Pro TP11 met GoodWe ET Plus 16A - GW6.5KN-ET
- Art. Nr.: 15434
| Inverter: | GoodWe ET Plus 16A - GW6.5KN-ET |
|---|---|
| Phases: | 3 |
| Solar battery: | Dyness Tower Pro TP11 |
| Nettocapaciteit: | 10,9 kWh |
| Type batterij: | Hoog-voltage lithium-ijzerfosfaat |
Voorradig
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "57a98152c09f5583b9c974fa89694ad5",
"item_brand": "",
"item_name": "Dyness Toren Pro TP11 met GoodWe ET Plus 16A - GW6.5KN-ET",
"item_id": "15434",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "15bf9c3daa1959a98a5b3c3d9f7684f7",
"item_list_name": "Speciale aanbiedingen",
"item_category": "Speciale aanbiedingen",
"item_category2": "Accu- / Batterijpakketten",
"item_category3": "Dyness and GoodWe",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "57a98152c09f5583b9c974fa89694ad5"
}
}
Topproducten voor zeer aantrekkelijke prijzen







