Niederländisch
Filter
–
–
–
–
–
–
–
–
–
SolaX omvormer, X1 Boost 3,3 T, enkelfase, 1-MPPT
- Art. Nr.: 11966
| Fasen: | 1 |
|---|---|
| Type omvormer: | PV omvormer |
Voorradig
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "000918aa7e925f968e2bf6cfc260a25b",
"item_brand": "",
"item_name": "SolaX omvormer, X1 Boost 3,3 T, enkelfase, 1-MPPT",
"item_id": "11966",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "3db4c51160e8574f88b20e8e410ca0ac",
"item_list_name": "",
"item_category": "SolaX",
"item_category2": "Omvormers",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "000918aa7e925f968e2bf6cfc260a25b"
}
}
SmartFox Pro Charger 2 Grijze Editie
- Fabrikanttype: 0796554799049
- Art. Nr.: 14452
| Vermogen: | 11 Kilowatt |
|---|---|
| Aantal oplaadpunten: | 1 |
| Toegangscontrole: | RFID |
| AC-Fasen: | 3 |
| PV-overschotladen: | Ja |
| Laadaansluiting: | Kabel |
| Energiemeter: | Eenvoudige digitale meting |
| KfW (441) förderfähig: | Ja |
| BMVI förderfähig: | Ja |
| E-oplaadsysteem: | Openbaar, Overheid, Prive, Wanddoos |
Voorradig
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "00686c0a969e50649d5a8ea40fcdc40f",
"item_brand": "",
"item_name": "SmartFox Pro Charger 2 Grijze Editie",
"item_id": "14452",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "3db4c51160e8574f88b20e8e410ca0ac",
"item_list_name": "",
"item_category": "EV-laadpalen",
"item_category2": "SmartFox",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "00686c0a969e50649d5a8ea40fcdc40f"
}
}
Zonne-energiekabel HELUKABEL Solarflex H1Z2Z2-K 10,0 mm, 500m zwart
- Fabrikanttype: 713532
- Art. Nr.: 5758
| Type accessoires: | DC solar kabel |
|---|
vanaf 16.06.2026
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "007c371c77f350a5a8feea2106ad3b85",
"item_brand": "",
"item_name": "Zonne-energiekabel HELUKABEL Solarflex H1Z2Z2-K 10,0 mm, 500m zwart",
"item_id": "5758",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "3db4c51160e8574f88b20e8e410ca0ac",
"item_list_name": "",
"item_category": "Helukabel",
"item_category2": "Toebehoren",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "007c371c77f350a5a8feea2106ad3b85"
}
}
SMA SI 4.4M-13 3-fasen pakket
- Art. Nr.: 4383
| Fasen: | 3 |
|---|---|
| Type omvormer: | Batterij omvormer |
| AC-stroom: | 9,9 kW |
| Garantie: | 10 Jaar |
| Communicatie: | WLAN, Speedwire |
| Spanningsbereik: | 48 Volt |
Voorradig
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "00bad0bfa82259668aab088220a65fac",
"item_brand": "",
"item_name": "SMA SI 4.4M-13 3-fasen pakket",
"item_id": "4383",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "3db4c51160e8574f88b20e8e410ca0ac",
"item_list_name": "",
"item_category": "Omvormers",
"item_category2": "SMA",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "00bad0bfa82259668aab088220a65fac"
}
}
| Inverter: | Fronius Symo GEN24 10.0 Plus |
|---|---|
| Phases: | 3 |
| Solar battery: | BYD Battery-Box Premium HVS 12.8 |
| Nettocapaciteit: | 12,8 kWh |
| Type batterij: | Hoog-voltage lithium-ijzerfosfaat |
| Package type: | 3-fase, Hoog voltage accu, Zon accupakketten |
Op aanvraag
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "00ff24fade0a566dae1edf55e3949dcd",
"item_brand": "",
"item_name": "BYD Battery-Box Premium HVS 12.8 hoog-voltage met Fronius Symo Gen24 10.0 Plus",
"item_id": "12795",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "3db4c51160e8574f88b20e8e410ca0ac",
"item_list_name": "",
"item_category": "Accu- / Batterijpakketten",
"item_category2": "BYD and Fronius",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "00ff24fade0a566dae1edf55e3949dcd"
}
}
| Inverter: | Solis S6 3P-Hybrid - 6 kW |
|---|---|
| Phases: | 3 |
| Solar battery: | BYD Battery-Box Premium HVS 12.8 |
| Nettocapaciteit: | 12,8 kWh |
| Type batterij: | Hoog-voltage lithium-ijzerfosfaat |
| Package type: | 3-fase, Hoog voltage accu, Zon accupakketten |
Op aanvraag
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "01108c99f732523f8485f928483553cc",
"item_brand": "",
"item_name": "BYD premium accubox HVS 12.8 met Solis S6 3-fasen hybride omvormer - 6 kW",
"item_id": "8409",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "3db4c51160e8574f88b20e8e410ca0ac",
"item_list_name": "",
"item_category": "Accu- / Batterijpakketten",
"item_category2": "BYD and Solis",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "01108c99f732523f8485f928483553cc"
}
}
| Inverter: | Fronius Symo GEN24 10.0 Plus |
|---|---|
| Phases: | 3 |
| Solar battery: | BYD Battery-Box Premium HVS 7.7 |
| Nettocapaciteit: | 7,68 kWh |
| Type batterij: | Hoog-voltage lithium-ijzerfosfaat |
| Package type: | 3-fase, Hoog voltage accu, Zon accupakketten, Zonne accu retrofit |
Op aanvraag
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "013079761ad2598fbd3091728b6011b3",
"item_brand": "",
"item_name": "BYD Battery-Box Premium HVS 7.7 hoogspanning met Fronius Symo Gen24 10.0 Plus",
"item_id": "4996",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "3db4c51160e8574f88b20e8e410ca0ac",
"item_list_name": "",
"item_category": "Accu- / Batterijpakketten",
"item_category2": "BYD and Fronius",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "013079761ad2598fbd3091728b6011b3"
}
}
| Inverter: | SolareEdge Home Hub-Wechselrichter SE10K-RWB48 |
|---|---|
| Phases: | 3 |
| Solar battery: | SolarEdge Home Batterie-Niedervolt 9,7 kWh |
| Nettocapaciteit: | 9,7 kWh |
| Type batterij: | 48 Volt lithium-ijzerfosfaat |
| Toebehoren: | Backup-Interface inkl. Energiezähler, Verkabelung |
| Package type: | 3-fase, 48 V accu, Zon accupakketten |
Voorradig
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "015691e01c5859ac9b60e7f1307723b4",
"item_brand": "",
"item_name": "SolarEdge back-up stroompakket voor thuis met SE10K-RWB48 en 9,2 kWh",
"item_id": "7998",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "3db4c51160e8574f88b20e8e410ca0ac",
"item_list_name": "",
"item_category": "Accu- / Batterijpakketten",
"item_category2": "SolarEdge and SolarEdge",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "015691e01c5859ac9b60e7f1307723b4"
}
}
SolarEdge draadloze repeater
- Fabrikanttype: SE-WFRPT-B-S1-RW
- Art. Nr.: 5618
| Type accessoires: | Communicatie |
|---|
Voorradig
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "0187f13961f85084855b9f13542f004d",
"item_brand": "",
"item_name": "SolarEdge draadloze repeater",
"item_id": "5618",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "3db4c51160e8574f88b20e8e410ca0ac",
"item_list_name": "",
"item_category": "Toebehoren",
"item_category2": "SolarEdge",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "0187f13961f85084855b9f13542f004d"
}
}
Fox ESS H3 10.0 E
- Fabrikanttype: H3 10.0 E
- Art. Nr.: 10710
| Fasen: | 3 |
|---|---|
| Type omvormer: | Asymmmetric inverters, Hybride omvormer |
| MPP-Tracker: | 2 |
| AC-stroom: | 10 kW |
| Garantie: | 10 Jaar |
| Communicatie: | 2x RS485, USB |
| Spanningsbereik: | 160-950 Volt |
Op aanvraag
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "019066f4803451c380d5bf3f8b67d258",
"item_brand": "",
"item_name": "Fox ESS H3 10.0 E",
"item_id": "10710",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "3db4c51160e8574f88b20e8e410ca0ac",
"item_list_name": "",
"item_category": "Omvormers",
"item_category2": "Fox ESS",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "019066f4803451c380d5bf3f8b67d258"
}
}
Dyness Tower 2.0 T7 met 6,74 kWh met Solis S6 3P-Hybrid - 5 kW
- Art. Nr.: 12372
| Inverter: | Solis S6 3P-Hybrid - 5 kW |
|---|---|
| Phases: | 3 |
| Solar battery: | Dyness Tower 2.0 T7 mit 6,74 kWh |
| Nettocapaciteit: | 6,74 kWh |
| Type batterij: | Hoog-voltage lithium-ijzerfosfaat |
| Package type: | 3-fase, Hoog voltage accu, Zon accupakketten |
Voorradig
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "01bb648989d25de28ea85d8bf163d991",
"item_brand": "",
"item_name": "Dyness Tower 2.0 T7 met 6,74 kWh met Solis S6 3P-Hybrid - 5 kW",
"item_id": "12372",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "3db4c51160e8574f88b20e8e410ca0ac",
"item_list_name": "",
"item_category": "Accu- / Batterijpakketten",
"item_category2": "Dyness and Solis",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "01bb648989d25de28ea85d8bf163d991"
}
}
Raycap DC-overspanningsbeveiliging DIN-rail type I+II
- Fabrikanttype: ProTec T1-1100PV-3+0
- Art. Nr.: 4325
| Type accessoires: | Overspanningsbeveiliging |
|---|
Voorradig
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "01d39a020d5e570c94e914819fce56a4",
"item_brand": "",
"item_name": "Raycap DC-overspanningsbeveiliging DIN-rail type I+II",
"item_id": "4325",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "3db4c51160e8574f88b20e8e410ca0ac",
"item_list_name": "",
"item_category": "Toebehoren",
"item_category2": "Raycap",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "01d39a020d5e570c94e914819fce56a4"
}
}







