Niederländisch
Filter
–
–
–
–
–
–
–
–
SolarEdge optimizer S650B-1GM4MBM
- Fabrikanttype: S650B-1GM4MBM
- Art. Nr.: 11222
| Type omvormer: | Optimizer |
|---|---|
| Garantie: | 25 Jaar |
| Communicatie: | Powerline, Kabel: 0.1 m/(+) 2.3, (-) 0.10 m |
| Spanningsbereik: | 12,5 - 85 Volt |
Voorradig
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "0ecec734b2cc5351ae4cedf078117547",
"item_brand": "",
"item_name": "SolarEdge optimizer S650B-1GM4MBM",
"item_id": "11222",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "3db4c51160e8574f88b20e8e410ca0ac",
"item_list_name": "",
"item_category": "SolarEdge",
"item_category2": "Omvormers",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "0ecec734b2cc5351ae4cedf078117547"
}
}
Dyness Stack 100 - 71,68 kWh
- Art. Nr.: 14296
| Type batterij: | LFP |
|---|---|
| Installatielocatie: | Indoor |
| Bruikbare capaciteit: | 68,09 kWh |
| Garantie: | 10 Jaar |
| Communicatie: | CAN/RS485 |
| Type bedrijfsmatig opslagsysteem: | Modulair zonder omvormer |
Voorradig
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "0fa8900f194454e8a53360abe1d4ae91",
"item_brand": "",
"item_name": "Dyness Stack 100 - 71,68 kWh",
"item_id": "14296",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "3db4c51160e8574f88b20e8e410ca0ac",
"item_list_name": "",
"item_category": "Dyness",
"item_category2": "Batterijopslag bedrijven",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "0fa8900f194454e8a53360abe1d4ae91"
}
}
| Inverter: | GW6.5KN-ET |
|---|---|
| Phases: | 3 |
| Solar battery: | BYD Battery-Box Premium HVS 7.7 |
| Nettocapaciteit: | 7,68 kWh |
| Type batterij: | Hoog-voltage lithium-ijzerfosfaat |
| Package type: | 3-fase, Hoog voltage accu, Zon accupakketten, Zonne accu retrofit |
Op aanvraag
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "0fc13864a2485e99a62509ada2e13528",
"item_brand": "",
"item_name": "BYD premium accubox HVS 7.7 met GoodWe ET Plus 16 A - GW6.5KN-ET",
"item_id": "9043",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "3db4c51160e8574f88b20e8e410ca0ac",
"item_list_name": "",
"item_category": "BYD and GoodWe",
"item_category2": "Accu- / Batterijpakketten",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "0fc13864a2485e99a62509ada2e13528"
}
}
SMA Sunny Tripower CORE 1 AC OSB type I+II
- Art. Nr.: 3596
| Type accessoires: | Overspanningsbeveiliging |
|---|
Voorradig
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "0fda31e09b075bf6a55c818a7e5c9ec6",
"item_brand": "",
"item_name": "SMA Sunny Tripower CORE 1 AC OSB type I+II",
"item_id": "3596",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "3db4c51160e8574f88b20e8e410ca0ac",
"item_list_name": "",
"item_category": "Toebehoren",
"item_category2": "SMA",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "0fda31e09b075bf6a55c818a7e5c9ec6"
}
}
Easee Charge Core
- Art. Nr.: 15357
| Vermogen: | 22 Kilowatt |
|---|---|
| Aantal oplaadpunten: | 1 |
| Toegangscontrole: | RFID |
| AC-Fasen: | 3 |
| PV-overschotladen: | Ja |
| Laadaansluiting: | Aansluiting |
| Energiemeter: | Eenvoudige digitale meting |
| KfW (441) förderfähig: | Nee |
| BMVI förderfähig: | Nee |
| E-oplaadsysteem: | Openbaar, Overheid, Wanddoos |
Voorradig
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "0fdeecdca7525de39fabb7c07d87240a",
"item_brand": "",
"item_name": "Easee Charge Core",
"item_id": "15357",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "3db4c51160e8574f88b20e8e410ca0ac",
"item_list_name": "",
"item_category": "EV-laadpalen",
"item_category2": "Easee",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "0fdeecdca7525de39fabb7c07d87240a"
}
}
SolarEdge StorEdge pakket met SE10K-RWS en 23 kWh
- Art. Nr.: 8758
| Inverter: | SolarEdge StorEdge Dreiphasen-Wechselrichter SE10K-RWS48BEN4 |
|---|---|
| Phases: | 3 |
| Solar battery: | SolarEdge Home Batterie-Niedervolt 23 kWh |
| Nettocapaciteit: | 23 kWh |
| Type batterij: | 48 Volt lithium-ijzerfosfaat |
| Toebehoren: | Energiezähler, Verkabelung |
| Package type: | 3-fase, 48 V accu, Zon accupakketten |
Op aanvraag
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "1057e27d4bbf5a928ee2d37ab45756d6",
"item_brand": "",
"item_name": "SolarEdge StorEdge pakket met SE10K-RWS en 23 kWh",
"item_id": "8758",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "3db4c51160e8574f88b20e8e410ca0ac",
"item_list_name": "",
"item_category": "Accu- / Batterijpakketten",
"item_category2": "SolarEdge and SolarEdge",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "1057e27d4bbf5a928ee2d37ab45756d6"
}
}
GoodWe ES G2 - GW5000-ES-20
- Fabrikanttype: GW5000-ES-20
- Art. Nr.: 8779
| Fasen: | 1 |
|---|---|
| Type omvormer: | Hybride omvormer |
| MPP-Tracker: | 2 |
| AC-stroom: | 5 kW |
| Garantie: | 5 Jaar |
| Communicatie: | RS485, WiFi |
| Spanningsbereik: | 60 - 550 Volt |
Voorradig
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "1076f068e3195606b4196d4a7078cb26",
"item_brand": "",
"item_name": "GoodWe ES G2 - GW5000-ES-20",
"item_id": "8779",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "3db4c51160e8574f88b20e8e410ca0ac",
"item_list_name": "",
"item_category": "Omvormers",
"item_category2": "GoodWe",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "1076f068e3195606b4196d4a7078cb26"
}
}
GoodWe ET Plus 16A - GW10KN-ET
- Fabrikanttype: GW10KN-ET
- Art. Nr.: 8252
| Fasen: | 3 |
|---|---|
| Type omvormer: | Asymmmetric inverters, Hybride omvormer |
| MPP-Tracker: | 2 |
| AC-stroom: | 10 kW |
| Garantie: | 5 Jaar |
| Communicatie: | RS485, WiFi |
| Spanningsbereik: | 200 - 850 Volt |
Voorradig
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "10906d35163a5c5abd1d1de9fcb3f705",
"item_brand": "",
"item_name": "GoodWe ET Plus 16A - GW10KN-ET",
"item_id": "8252",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "3db4c51160e8574f88b20e8e410ca0ac",
"item_list_name": "",
"item_category": "Omvormers",
"item_category2": "GoodWe",
"item_category3": "Speciale aanbiedingen",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "10906d35163a5c5abd1d1de9fcb3f705"
}
}
| Inverter: | Fronius Symo GEN24 5.0 Plus |
|---|---|
| Phases: | 3 |
| Solar battery: | BYD Battery-Box Premium HVS 7.7 |
| Nettocapaciteit: | 7,68 kWh |
| Type batterij: | Hoog-voltage lithium-ijzerfosfaat |
| Package type: | 3-fase, Hoog voltage accu, Zon accupakketten, Zonne accu retrofit |
Op aanvraag
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "1130b5a3822d5a809ea289d75f4a27c4",
"item_brand": "",
"item_name": "BYD accubox premium HVS 7.7 hoog voltage met Fronius Symo Gen24 5.0 Plus",
"item_id": "6054",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "3db4c51160e8574f88b20e8e410ca0ac",
"item_list_name": "",
"item_category": "Accu- / Batterijpakketten",
"item_category2": "BYD and Fronius",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "1130b5a3822d5a809ea289d75f4a27c4"
}
}
Phoenix SUNCLIX aansluitstekker, PV-C4M-S 6-16, pen
- Fabrikanttype: PV-C4M-S 6-16 (-)
- Art. Nr.: 8725
| Type accessoires: | Stekkers |
|---|
Op aanvraag
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "11a85b6b2300515c9e57d09a505310a5",
"item_brand": "",
"item_name": "Phoenix SUNCLIX aansluitstekker, PV-C4M-S 6-16, pen",
"item_id": "8725",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "3db4c51160e8574f88b20e8e410ca0ac",
"item_list_name": "",
"item_category": "Toebehoren",
"item_category2": "Phoenix Contact",
"extra": {
"minPurchase": "25",
"shopware_id": "11a85b6b2300515c9e57d09a505310a5"
}
}
KBE Solar DB+, 10mm², 500m, blauw
- Fabrikanttype: H1Z2Z2-K 10,0 bl
- Art. Nr.: 11725
| Type accessoires: | DC solar kabel |
|---|
Voorradig
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "125fd4e01ca85798aee442e3f04f483a",
"item_brand": "",
"item_name": "KBE Solar DB+, 10mm², 500m, blauw",
"item_id": "11725",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "3db4c51160e8574f88b20e8e410ca0ac",
"item_list_name": "",
"item_category": "Toebehoren",
"item_category2": "KBE",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "125fd4e01ca85798aee442e3f04f483a"
}
}
SolarEdge Energy Net antenne
- Fabrikanttype: SE-ANT-ENET-HB-01
- Art. Nr.: 7158
| Type accessoires: | Communicatie |
|---|
Voorradig
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "1268c76e8e1a5003af528d31e66b829e",
"item_brand": "",
"item_name": "SolarEdge Energy Net antenne",
"item_id": "7158",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "3db4c51160e8574f88b20e8e410ca0ac",
"item_list_name": "",
"item_category": "Toebehoren",
"item_category2": "SolarEdge",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "1268c76e8e1a5003af528d31e66b829e"
}
}







