Niederländisch
Filter
–
–
–
–
–
–
–
–
–
SMA Sunny Tripower CORE 1 AC OSB type I+II
- Art. Nr.: 3596
| Type accessoires: | Overspanningsbeveiliging |
|---|
Voorradig
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "0fda31e09b075bf6a55c818a7e5c9ec6",
"item_brand": "",
"item_name": "SMA Sunny Tripower CORE 1 AC OSB type I+II",
"item_id": "3596",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "3db4c51160e8574f88b20e8e410ca0ac",
"item_list_name": "",
"item_category": "Toebehoren",
"item_category2": "SMA",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "0fda31e09b075bf6a55c818a7e5c9ec6"
}
}
Easee Charge Core
- Art. Nr.: 15357
| Vermogen: | 22 Kilowatt |
|---|---|
| Aantal oplaadpunten: | 1 |
| Toegangscontrole: | RFID |
| AC-Fasen: | 3 |
| PV-overschotladen: | Ja |
| Laadaansluiting: | Aansluiting |
| Energiemeter: | Eenvoudige digitale meting |
| KfW (441) förderfähig: | Nee |
| BMVI förderfähig: | Nee |
| E-oplaadsysteem: | Openbaar, Overheid, Wanddoos |
Voorradig
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "0fdeecdca7525de39fabb7c07d87240a",
"item_brand": "",
"item_name": "Easee Charge Core",
"item_id": "15357",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "3db4c51160e8574f88b20e8e410ca0ac",
"item_list_name": "",
"item_category": "EV-laadpalen",
"item_category2": "Easee",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "0fdeecdca7525de39fabb7c07d87240a"
}
}
SolarEdge StorEdge pakket met SE10K-RWS en 23 kWh
- Art. Nr.: 8758
| Inverter: | SolarEdge StorEdge Dreiphasen-Wechselrichter SE10K-RWS48BEN4 |
|---|---|
| Phases: | 3 |
| Solar battery: | SolarEdge Home Batterie-Niedervolt 23 kWh |
| Nettocapaciteit: | 23 kWh |
| Type batterij: | 48 Volt lithium-ijzerfosfaat |
| Toebehoren: | Energiezähler, Verkabelung |
| Package type: | 3-fase, 48 V accu, Zon accupakketten |
Op aanvraag
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "1057e27d4bbf5a928ee2d37ab45756d6",
"item_brand": "",
"item_name": "SolarEdge StorEdge pakket met SE10K-RWS en 23 kWh",
"item_id": "8758",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "3db4c51160e8574f88b20e8e410ca0ac",
"item_list_name": "",
"item_category": "SolarEdge and SolarEdge",
"item_category2": "Accu- / Batterijpakketten",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "1057e27d4bbf5a928ee2d37ab45756d6"
}
}
Fronius DC-overspanningsbeveiligingsset type I+II, Primo/Symo Gen24 Plus
- Fabrikanttype: DC SPD Type 1+2 GEN24
- Art. Nr.: 13197
| Type accessoires: | Overspanningsbeveiliging |
|---|
Voorradig
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "10740a4230f85f608301b077a36af630",
"item_brand": "",
"item_name": "Fronius DC-overspanningsbeveiligingsset type I+II, Primo/Symo Gen24 Plus",
"item_id": "13197",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "3db4c51160e8574f88b20e8e410ca0ac",
"item_list_name": "",
"item_category": "Toebehoren",
"item_category2": "Fronius",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "10740a4230f85f608301b077a36af630"
}
}
GoodWe ES G2 - GW5000-ES-20
- Fabrikanttype: GW5000-ES-20
- Art. Nr.: 8779
| Fasen: | 1 |
|---|---|
| Type omvormer: | Hybride omvormer |
| MPP-Tracker: | 2 |
| AC-stroom: | 5 kW |
| Garantie: | 5 Jaar |
| Communicatie: | RS485, WiFi |
| Spanningsbereik: | 60 - 550 Volt |
Voorradig
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "1076f068e3195606b4196d4a7078cb26",
"item_brand": "",
"item_name": "GoodWe ES G2 - GW5000-ES-20",
"item_id": "8779",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "3db4c51160e8574f88b20e8e410ca0ac",
"item_list_name": "",
"item_category": "Omvormers",
"item_category2": "GoodWe",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "1076f068e3195606b4196d4a7078cb26"
}
}
GoodWe ET Plus 16A - GW10KN-ET
- Fabrikanttype: GW10KN-ET
- Art. Nr.: 8252
| Fasen: | 3 |
|---|---|
| Type omvormer: | Asymmmetric inverters, Hybride omvormer |
| MPP-Tracker: | 2 |
| AC-stroom: | 10 kW |
| Garantie: | 5 Jaar |
| Communicatie: | RS485, WiFi |
| Spanningsbereik: | 200 - 850 Volt |
Voorradig
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "10906d35163a5c5abd1d1de9fcb3f705",
"item_brand": "",
"item_name": "GoodWe ET Plus 16A - GW10KN-ET",
"item_id": "8252",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "3db4c51160e8574f88b20e8e410ca0ac",
"item_list_name": "",
"item_category": "Omvormers",
"item_category2": "GoodWe",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "10906d35163a5c5abd1d1de9fcb3f705"
}
}
K2 montagerail InsertionRail 2.0 - 35; zwart geanodiseerd, 3,65 m
- Fabrikanttype: 2004331
- Art. Nr.: 15179
| Soort dak: | Gevel, Leisteen |
|---|
vanaf 05.06.2026
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "111be0b964c0510d938a848f6934e5c2",
"item_brand": "",
"item_name": "K2 montagerail InsertionRail 2.0 - 35; zwart geanodiseerd, 3,65 m",
"item_id": "15179",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "3db4c51160e8574f88b20e8e410ca0ac",
"item_list_name": "",
"item_category": "Onderconstructie",
"item_category2": "K2 Systems",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "111be0b964c0510d938a848f6934e5c2"
}
}
| Inverter: | Fronius Symo GEN24 5.0 Plus |
|---|---|
| Phases: | 3 |
| Solar battery: | BYD Battery-Box Premium HVS 7.7 |
| Nettocapaciteit: | 7,68 kWh |
| Type batterij: | Hoog-voltage lithium-ijzerfosfaat |
| Package type: | 3-fase, Hoog voltage accu, Zon accupakketten, Zonne accu retrofit |
Op aanvraag
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "1130b5a3822d5a809ea289d75f4a27c4",
"item_brand": "",
"item_name": "BYD accubox premium HVS 7.7 hoog voltage met Fronius Symo Gen24 5.0 Plus",
"item_id": "6054",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "3db4c51160e8574f88b20e8e410ca0ac",
"item_list_name": "",
"item_category": "Accu- / Batterijpakketten",
"item_category2": "BYD and Fronius",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "1130b5a3822d5a809ea289d75f4a27c4"
}
}
Phoenix SUNCLIX-stekerverbinding, PV-C4M-S 6-16, pin
- Fabrikanttype: PV-C4M-S 6-16 (-)
- Art. Nr.: 8725
| Type accessoires: | Stekkers |
|---|
Op aanvraag
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "11a85b6b2300515c9e57d09a505310a5",
"item_brand": "",
"item_name": "Phoenix SUNCLIX-stekerverbinding, PV-C4M-S 6-16, pin",
"item_id": "8725",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "3db4c51160e8574f88b20e8e410ca0ac",
"item_list_name": "",
"item_category": "Toebehoren",
"item_category2": "Phoenix Contact",
"extra": {
"minPurchase": "25",
"shopware_id": "11a85b6b2300515c9e57d09a505310a5"
}
}
SolarEdge optimizer S1500-1GMZMBWD lange kabel
- Fabrikanttype: S1500-1GMZMBWD
- Art. Nr.: 14844
| Type omvormer: | Optimizer |
|---|---|
| Garantie: | 25 Jaar |
| Communicatie: | Powerline, output cables 5.8m (+) and 0.1m (-), input cables 2 x 1.8m |
| Spanningsbereik: | 12,5 - 125 Volt |
Voorradig
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "1214643de0f15ce7bad78ecfa97ab1e4",
"item_brand": "",
"item_name": "SolarEdge optimizer S1500-1GMZMBWD lange kabel",
"item_id": "14844",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "3db4c51160e8574f88b20e8e410ca0ac",
"item_list_name": "",
"item_category": "Omvormers",
"item_category2": "SolarEdge",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "1214643de0f15ce7bad78ecfa97ab1e4"
}
}
KBE Solar DB+, 10mm², 500m, blauw
- Fabrikanttype: H1Z2Z2-K 10,0 bl
- Art. Nr.: 11725
| Type accessoires: | DC solar kabel |
|---|
Voorradig
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "125fd4e01ca85798aee442e3f04f483a",
"item_brand": "",
"item_name": "KBE Solar DB+, 10mm², 500m, blauw",
"item_id": "11725",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "3db4c51160e8574f88b20e8e410ca0ac",
"item_list_name": "",
"item_category": "Toebehoren",
"item_category2": "KBE",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "125fd4e01ca85798aee442e3f04f483a"
}
}
SolarEdge Energy Net antenne
- Fabrikanttype: SE-ANT-ENET-HB-01
- Art. Nr.: 7158
| Type accessoires: | Communicatie |
|---|
Voorradig
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "1268c76e8e1a5003af528d31e66b829e",
"item_brand": "",
"item_name": "SolarEdge Energy Net antenne",
"item_id": "7158",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "3db4c51160e8574f88b20e8e410ca0ac",
"item_list_name": "",
"item_category": "Toebehoren",
"item_category2": "SolarEdge",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "1268c76e8e1a5003af528d31e66b829e"
}
}







