Niederländisch
Filter
–
–
–
–
–
–
–
–
SolarEdge StorEdge 1-fase omvormer SE3000H-BEO4
- Fabrikanttype: SE3000H-RWS00BEO4
- Art. Nr.: 8135
| Fasen: | 1 |
|---|---|
| Type omvormer: | Hybride omvormer |
| AC-stroom: | 3 kW |
| Garantie: | 12 Jaar |
| Communicatie: | Ethernet, RS485, ZigBee, WLAN, Mobilfunk |
Voorradig
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "1285229ce405564482088c452cf32549",
"item_brand": "",
"item_name": "SolarEdge StorEdge 1-fase omvormer SE3000H-BEO4",
"item_id": "8135",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "3db4c51160e8574f88b20e8e410ca0ac",
"item_list_name": "",
"item_category": "SolarEdge",
"item_category2": "Omvormers",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "1285229ce405564482088c452cf32549"
}
}
Kabelschaar
- Fabrikanttype: PV-WZ-KS
- Art. Nr.: 9090
| Type accessoires: | Gereedschappen |
|---|
Voorradig
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "12bd42c7fe4b57afa0984e112defc429",
"item_brand": "",
"item_name": "Kabelschaar",
"item_id": "9090",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "3db4c51160e8574f88b20e8e410ca0ac",
"item_list_name": "",
"item_category": "Stäubli",
"item_category2": "Toebehoren",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "12bd42c7fe4b57afa0984e112defc429"
}
}
Easee Charge Up
- Art. Nr.: 15354
| Vermogen: | 22 Kilowatt |
|---|---|
| Aantal oplaadpunten: | 1 |
| Toegangscontrole: | RFID |
| AC-Fasen: | 3 |
| PV-overschotladen: | Ja |
| Laadaansluiting: | Aansluiting |
| Energiemeter: | Eenvoudige digitale meting |
| KfW (441) förderfähig: | Nee |
| BMVI förderfähig: | Nee |
| E-oplaadsysteem: | Prive, Wanddoos |
Voorradig
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "130aefacfd3952429bc9fa8d1e9ee8f9",
"item_brand": "",
"item_name": "Easee Charge Up",
"item_id": "15354",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "3db4c51160e8574f88b20e8e410ca0ac",
"item_list_name": "",
"item_category": "EV-laadpalen",
"item_category2": "Easee",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "130aefacfd3952429bc9fa8d1e9ee8f9"
}
}
| Inverter: | SolareEdge Home Hub-Wechselrichter SE8K-RWB48 |
|---|---|
| Phases: | 3 |
| Solar battery: | SolarEdge Home Batterie-Niedervolt 14,55 kWh |
| Nettocapaciteit: | 14,55 kWh |
| Type batterij: | 48 Volt lithium-ijzerfosfaat |
| Toebehoren: | Backup-Interface inkl. Energiezähler, Verkabelung |
| Package type: | 3-fase, 48 V accu, Zon accupakketten |
Voorradig
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "141a5deeea2f507b812572ad6ef91059",
"item_brand": "",
"item_name": "SolarEdge back-up pakket voor thuisgebruik met SE8K-RWB48 en 13,8 kWh",
"item_id": "7576",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "3db4c51160e8574f88b20e8e410ca0ac",
"item_list_name": "",
"item_category": "SolarEdge and SolarEdge",
"item_category2": "Accu- / Batterijpakketten",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "141a5deeea2f507b812572ad6ef91059"
}
}
Solar-Log 50 / Base netvoeding 24V
- Art. Nr.: 3247
| Energiemanagementsysteem: | Accessoires, Openbaar |
|---|---|
| Montagewijze: | DIN-rail |
Voorradig
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "143fe199a1d855039ab3562059115647",
"item_brand": "",
"item_name": "Solar-Log 50 / Base netvoeding 24V",
"item_id": "3247",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "3db4c51160e8574f88b20e8e410ca0ac",
"item_list_name": "",
"item_category": "EMS",
"item_category2": "SolarLog",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "143fe199a1d855039ab3562059115647"
}
}
Fronius Reserva Pro 28.0
- Art. Nr.: 14923
| Nettocapaciteit: | 27,9 kWh |
|---|---|
| Type batterij: | Hoog-voltage lithium-ijzerfosfaat |
| Garantie: | 10 jaar |
| Type opslagsysteem: | 1-fase, 3-fase, Hoog voltage accu, Zonne accu retrofit |
vanaf 29.05.2026
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "14561ad9556c55eca363728aaf3bc6df",
"item_brand": "",
"item_name": "Fronius Reserva Pro 28.0",
"item_id": "14923",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "3db4c51160e8574f88b20e8e410ca0ac",
"item_list_name": "",
"item_category": "Batterijopslag thuis",
"item_category2": "Fronius",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "14561ad9556c55eca363728aaf3bc6df"
}
}
SMA Sunny Island 6.0H-13
- Fabrikanttype: SI6.0H-13
- Art. Nr.: 4157
| Fasen: | 1 |
|---|---|
| Type omvormer: | Batterij omvormer |
| AC-stroom: | 4,6 kW |
| Garantie: | 10 Jaar |
| Spanningsbereik: | 48 Volt |
Voorradig
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "14d1cbd85a7a5746af05cabd524eacc1",
"item_brand": "",
"item_name": "SMA Sunny Island 6.0H-13",
"item_id": "4157",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "3db4c51160e8574f88b20e8e410ca0ac",
"item_list_name": "",
"item_category": "Omvormers",
"item_category2": "SMA",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "14d1cbd85a7a5746af05cabd524eacc1"
}
}
AIKO Neostar 3S+ AIKO-A470-MCE54Db
- Fabrikanttype: AIKO-A470-MCE54Db
- Art. Nr.: 14947
| Vermogen: | 470 Watt |
|---|---|
| Efficiëntie: | 23,5 % |
| Constructietype: | Glass-glass bifacial |
| Garantie: | 25/30 Jaar |
| Afmetingen: | 1762 x 1134 x 30 mm |
| Backsheet: | Zwart |
| Kleur frame: | Zwart |
| Technologie: | xBC |
| Stekker: | MC4 |
| Sneeuwbelasting: | 5400 Pa |
| Windbelasting: | 2400 Pa |
| Hail weerstand: | HW3 |
| Type module: | Back-contact modules, BiFacial, Full black modules, Glass-glass zonnepanelen, Hoge prestaties modules |
Voorradig
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "1503a6a63a865dfe80f876dec4f30670",
"item_brand": "",
"item_name": "AIKO Neostar 3S+ AIKO-A470-MCE54Db",
"item_id": "14947",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "3db4c51160e8574f88b20e8e410ca0ac",
"item_list_name": "",
"item_category": "AIKO Solar",
"item_category2": "Zonnepanelen",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "1503a6a63a865dfe80f876dec4f30670"
}
}
Goodwe GW3648D-ES
- Fabrikanttype: GW3648D-ES
- Art. Nr.: 9252
| Fasen: | 1 |
|---|---|
| Type omvormer: | Hybride omvormer |
| MPP-Tracker: | 1 |
| AC-stroom: | 3,6 kW |
| Communicatie: | RS485, WiFi |
Voorradig
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "15446e9c11d45896a6abab579e91574f",
"item_brand": "",
"item_name": "Goodwe GW3648D-ES",
"item_id": "9252",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "3db4c51160e8574f88b20e8e410ca0ac",
"item_list_name": "",
"item_category": "Omvormers",
"item_category2": "Resterende hoeveelheden",
"item_category3": "GoodWe",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "15446e9c11d45896a6abab579e91574f"
}
}
Sungrow PowerStack ST255CS-2H
- Fabrikanttype: ST255CS-2H-V1631
- Art. Nr.: 15106
| Type batterij: | LFP |
|---|---|
| Installatielocatie: | Outdoor |
| Bruikbare capaciteit: | 255 kWh |
| Vermogen: | 125 kW |
| Garantie: | 5 Jaar |
| Laadvermogen: | 125 kW |
| Ontlaadvermogen: | 125 kW |
| Communicatie: | Ethernet |
| Type bedrijfsmatig opslagsysteem: | All-in-One |
vanaf 13.07.2026
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "15d8506e768d5096bd40f7654721ccfb",
"item_brand": "",
"item_name": "Sungrow PowerStack ST255CS-2H",
"item_id": "15106",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "3db4c51160e8574f88b20e8e410ca0ac",
"item_list_name": "",
"item_category": "Batterijopslag bedrijven",
"item_category2": "Sungrow",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "15d8506e768d5096bd40f7654721ccfb"
}
}
Sungrow omvormer voor thuisgebruik SG20RT-V115
- Fabrikanttype: SG20RT-V115
- Art. Nr.: 8392
| Fasen: | 3 |
|---|---|
| Type omvormer: | PV omvormer |
| MPP-Tracker: | 2 |
| AC-stroom: | 20 kW |
| Garantie: | 10 Jaar |
| Communicatie: | WLAN, Ethernet, RS485, DI, DO |
| Spanningsbereik: | 160-1000 Volt |
Op aanvraag
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "166b1c64225c51be8f708b156ae055ec",
"item_brand": "",
"item_name": "Sungrow omvormer voor thuisgebruik SG20RT-V115 ",
"item_id": "8392",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "3db4c51160e8574f88b20e8e410ca0ac",
"item_list_name": "",
"item_category": "Omvormers",
"item_category2": "Sungrow",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "166b1c64225c51be8f708b156ae055ec"
}
}
| Inverter: | Fronius Symo GEN24 5.0 Plus |
|---|---|
| Phases: | 3 |
| Solar battery: | BYD Battery-Box Premium HVM 11.0 |
| Nettocapaciteit: | 11,04 kWh |
| Type batterij: | Hoog-voltage lithium-ijzerfosfaat |
| Package type: | 3-fase, Hoog voltage accu, Zon accupakketten, Zonne accu retrofit |
vanaf 31.08.2026
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "16747d2a80cb545183e24631eac1e323",
"item_brand": "",
"item_name": "BYD premium accubox HVM 11.0 hoog voltage met Fronius Symo Gen24 5.0 Plus",
"item_id": "6060",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "3db4c51160e8574f88b20e8e410ca0ac",
"item_list_name": "",
"item_category": "Accu- / Batterijpakketten",
"item_category2": "BYD and Fronius",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "16747d2a80cb545183e24631eac1e323"
}
}







