Niederländisch
Filter
–
–
–
–
–
–
–
–
Dyness Tower 2.0 T10 met 10,1 kWh GoodWe ET Plus 16A - GW10KN-ET
- Art. Nr.: 12435
| Inverter: | GoodWe ET Plus 16A - GW10KN-ET |
|---|---|
| Phases: | 3 |
| Solar battery: | Dyness Tower 2.0 T10 mit 10,1 kWh |
| Nettocapaciteit: | 10,1 kWh |
| Type batterij: | Hoog-voltage lithium-ijzerfosfaat |
| Package type: | 3-fase, Hoog voltage accu, Zon accupakketten |
Voorradig
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "1ce692381e155158b0b3cb9c77289070",
"item_brand": "",
"item_name": "Dyness Tower 2.0 T10 met 10,1 kWh GoodWe ET Plus 16A - GW10KN-ET",
"item_id": "12435",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "3db4c51160e8574f88b20e8e410ca0ac",
"item_list_name": "",
"item_category": "Dyness and GoodWe",
"item_category2": "Accu- / Batterijpakketten",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "1ce692381e155158b0b3cb9c77289070"
}
}
Fronius Primo Gen24 4.6 Plus
- Art. Nr.: 4968
| Fasen: | 1 |
|---|---|
| Type omvormer: | Hybride omvormer |
| MPP-Tracker: | 2 |
| AC-stroom: | 4,6 kW |
| Garantie: | 10 Jaar |
| Communicatie: | Ethernet, WLAN, RS485 |
| Spanningsbereik: | 65 - 600 Volt |
Voorradig
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "1d10ac96b9d8576c813e18cd800af5a3",
"item_brand": "",
"item_name": "Fronius Primo Gen24 4.6 Plus",
"item_id": "4968",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "3db4c51160e8574f88b20e8e410ca0ac",
"item_list_name": "",
"item_category": "Fronius",
"item_category2": "Omvormers",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "1d10ac96b9d8576c813e18cd800af5a3"
}
}
SolarEdge optimizer S500-1GM4MRM
- Fabrikanttype: S500-1GM4MRM
- Art. Nr.: 6793
| Type omvormer: | Optimizer |
|---|---|
| Garantie: | 25 Jaar |
| Communicatie: | Powerline, Kabel: 0.1 m/(+) 2.3, (-) 0.10 m |
| Spanningsbereik: | 8-60 Volt |
Voorradig
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "1d21f8bc2906504fb5cb359a8cfa25e9",
"item_brand": "",
"item_name": "SolarEdge optimizer S500-1GM4MRM",
"item_id": "6793",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "3db4c51160e8574f88b20e8e410ca0ac",
"item_list_name": "",
"item_category": "Omvormers",
"item_category2": "SolarEdge",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "1d21f8bc2906504fb5cb359a8cfa25e9"
}
}
Fronius Symo Gen24 8.0 Plus
- Fabrikanttype: 4,210,155,002 (,95)
- Art. Nr.: 4956
| Fasen: | 3 |
|---|---|
| Type omvormer: | Asymmmetric inverters, Hybride omvormer |
| MPP-Tracker: | 2 |
| AC-stroom: | 8 kW |
| Garantie: | 10 Jaar |
| Communicatie: | Ethernet, WLAN, RS485 |
| Spanningsbereik: | 80 - 800 Volt |
Voorradig
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "1d6f9b4b883f5d1cab10b483db35a3a0",
"item_brand": "",
"item_name": "Fronius Symo Gen24 8.0 Plus",
"item_id": "4956",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "3db4c51160e8574f88b20e8e410ca0ac",
"item_list_name": "",
"item_category": "Fronius",
"item_category2": "Omvormers",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "1d6f9b4b883f5d1cab10b483db35a3a0"
}
}
SolarEdge WiFi antenne voor Synergy apparaten
- Fabrikanttype: SE-ANT-ZB-WIFI-03
- Art. Nr.: 10953
| Type accessoires: | Communicatie |
|---|
Voorradig
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "1d72424b8ef855d284c38cfa188ae1c9",
"item_brand": "",
"item_name": "SolarEdge WiFi antenne voor Synergy apparaten",
"item_id": "10953",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "3db4c51160e8574f88b20e8e410ca0ac",
"item_list_name": "",
"item_category": "Toebehoren",
"item_category2": "SolarEdge",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "1d72424b8ef855d284c38cfa188ae1c9"
}
}
SolarEdge 14268 S500B-1GM4MBM 650 Watt
- Fabrikanttype: S500B-1GM4MBM
- Art. Nr.: 14268
| Type omvormer: | Optimizer |
|---|---|
| Garantie: | 25 Jaar |
| Communicatie: | Powerline, Kabel: 0.1 m/(+) 2.3, (-) 0.10 m |
| Spanningsbereik: | 12,5 - 105 Volt |
Voorradig
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "1d9e30f2c5225382b170036a5ab28b3b",
"item_brand": "",
"item_name": "SolarEdge 14268 S500B-1GM4MBM 650 Watt",
"item_id": "14268",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "3db4c51160e8574f88b20e8e410ca0ac",
"item_list_name": "",
"item_category": "Omvormers",
"item_category2": "SolarEdge",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "1d9e30f2c5225382b170036a5ab28b3b"
}
}
SolarEdge Home pakket met SE10K-RWB48 en 18,4 kWh
- Art. Nr.: 7569
| Inverter: | SolareEdge Home Hub-Wechselrichter SE10K-RWB48 |
|---|---|
| Phases: | 3 |
| Solar battery: | SolarEdge Home Batterie-Niedervolt 19,4 kWh |
| Nettocapaciteit: | 19,4 kWh |
| Type batterij: | 48 Volt lithium-ijzerfosfaat |
| Toebehoren: | Energiezähler, Verkabelung |
| Package type: | 3-fase, 48 V accu, Zon accupakketten |
Voorradig
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "1e4a7b67fbc05a5eba5c0f84e7faf682",
"item_brand": "",
"item_name": "SolarEdge Home pakket met SE10K-RWB48 en 18,4 kWh",
"item_id": "7569",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "3db4c51160e8574f88b20e8e410ca0ac",
"item_list_name": "",
"item_category": "Accu- / Batterijpakketten",
"item_category2": "SolarEdge and SolarEdge",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "1e4a7b67fbc05a5eba5c0f84e7faf682"
}
}
Lokalisator voor krimptang MC4-EVO 2, 4/6/10 mm²
- Fabrikanttype: PV-LOC-MC4-EVO 2 4/6/10
- Art. Nr.: 9092
| Type accessoires: | Gereedschappen |
|---|
Voorradig
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "1ef95e34308657a8b8d8d50009d0142e",
"item_brand": "",
"item_name": "Lokalisator voor krimptang MC4-EVO 2, 4/6/10 mm²",
"item_id": "9092",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "3db4c51160e8574f88b20e8e410ca0ac",
"item_list_name": "",
"item_category": "Toebehoren",
"item_category2": "Stäubli",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "1ef95e34308657a8b8d8d50009d0142e"
}
}
GoodWe hybride LV GW5048D-ES / 3-fase slimme meter
- Fabrikanttype: GW5048D-ES
- Art. Nr.: 4856
| Fasen: | 1 |
|---|---|
| Type omvormer: | Hybride omvormer |
| MPP-Tracker: | 2 |
| AC-stroom: | 5 kW |
| Garantie: | 5 Jaar |
| Communicatie: | RS485, WiFi |
| Spanningsbereik: | 125 - 550 Volt |
Voorradig
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "1f189a1be7e15b449782e24b3ff2e8e4",
"item_brand": "",
"item_name": "GoodWe hybride LV GW5048D-ES / 3-fase slimme meter",
"item_id": "4856",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "3db4c51160e8574f88b20e8e410ca0ac",
"item_list_name": "",
"item_category": "Omvormers",
"item_category2": "GoodWe",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "1f189a1be7e15b449782e24b3ff2e8e4"
}
}
KBE Solar DB+, 6mm², 100m, blauw
- Fabrikanttype: H1Z2Z2-K 6,0 bl
- Art. Nr.: 11718
| Type accessoires: | DC solar kabel |
|---|
Voorradig
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "1f1ca75731315ef383dce765327a2df1",
"item_brand": "",
"item_name": "KBE Solar DB+, 6mm², 100m, blauw",
"item_id": "11718",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "3db4c51160e8574f88b20e8e410ca0ac",
"item_list_name": "",
"item_category": "Toebehoren",
"item_category2": "KBE",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "1f1ca75731315ef383dce765327a2df1"
}
}
SolarEdge optimizer S650B-1GM4MBM
- Fabrikanttype: S650B-1GM4MBM
- Art. Nr.: 14976
| Type omvormer: | Optimizer |
|---|---|
| Garantie: | 25 Jaar |
| Communicatie: | Powerline, Kabel: 0.1 m/(+) 2.3, (-) 0.10 m |
| Spanningsbereik: | 12,5 - 85 Volt |
vanaf 02.09.2026
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "1f7a17b1e39854b49cb7569785926e09",
"item_brand": "",
"item_name": "SolarEdge optimizer S650B-1GM4MBM",
"item_id": "14976",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "3db4c51160e8574f88b20e8e410ca0ac",
"item_list_name": "",
"item_category": "Omvormers",
"item_category2": "SolarEdge",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "1f7a17b1e39854b49cb7569785926e09"
}
}
Stäubli MC4 connector, 10 mm² II, Da 5,9 - 8,8 mm
- Fabrikanttype: PV-KST4/10II
- Art. Nr.: 8924
| Type accessoires: | Stekkers |
|---|
Voorradig
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "1fea208ee8935fe1b14303c049a05e38",
"item_brand": "",
"item_name": "Stäubli MC4 connector, 10 mm² II, Da 5,9 - 8,8 mm",
"item_id": "8924",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "3db4c51160e8574f88b20e8e410ca0ac",
"item_list_name": "",
"item_category": "Toebehoren",
"item_category2": "Stäubli",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "1fea208ee8935fe1b14303c049a05e38"
}
}







