Niederländisch
Filter
–
–
–
–
–
–
–
–
GoodWe EzLink 3000
- Fabrikanttype: GA10081-99-00P
- Art. Nr.: 11403
| Type accessoires: | Communicatie |
|---|
Voorradig
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "207f8657a8b4532ebdcc1b364f2fb5d7",
"item_brand": "",
"item_name": "GoodWe EzLink 3000",
"item_id": "11403",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "3db4c51160e8574f88b20e8e410ca0ac",
"item_list_name": "",
"item_category": "GoodWe",
"item_category2": "Toebehoren",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "207f8657a8b4532ebdcc1b364f2fb5d7"
}
}
KBE Solar DB+, 10mm², 100m, blauw
- Fabrikanttype: H1Z2Z2-K 10,0 bl
- Art. Nr.: 11709
| Type accessoires: | DC solar kabel |
|---|
Op aanvraag
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "20846e3c6af0505a9e112e0dab57e526",
"item_brand": "",
"item_name": "KBE Solar DB+, 10mm², 100m, blauw",
"item_id": "11709",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "3db4c51160e8574f88b20e8e410ca0ac",
"item_list_name": "",
"item_category": "Toebehoren",
"item_category2": "KBE",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "20846e3c6af0505a9e112e0dab57e526"
}
}
BYD premium accubox HVM 22.1 met GoodWe ET 25 - GW25K-ET
- Art. Nr.: 8893
| Inverter: | GW25K-ET |
|---|---|
| Phases: | 3 |
| Solar battery: | BYD Battery-Box Premium HVM 22.1 |
| Nettocapaciteit: | 22,08 kWh |
| Type batterij: | Hoog-voltage lithium-ijzerfosfaat |
| Package type: | 3-fase, Hoog voltage accu, Zon accupakketten |
Op aanvraag
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "20fc26ccd3485439ae8f4dade8769d8d",
"item_brand": "",
"item_name": "BYD premium accubox HVM 22.1 met GoodWe ET 25 - GW25K-ET",
"item_id": "8893",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "3db4c51160e8574f88b20e8e410ca0ac",
"item_list_name": "",
"item_category": "BYD and GoodWe",
"item_category2": "Accu- / Batterijpakketten",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "20fc26ccd3485439ae8f4dade8769d8d"
}
}
SolarEdge StorEdge pakket met SE5K-RWS en 9,2 kWh
- Art. Nr.: 8738
| Inverter: | SolarEdge StorEdge Dreiphasen-Wechselrichter SE5K-RWS48BEN4 |
|---|---|
| Phases: | 3 |
| Solar battery: | SolarEdge Home Low Voltage Battery 9.2 kWh |
| Nettocapaciteit: | 9,2 kWh |
| Type batterij: | 48 Volt lithium-ijzerfosfaat |
| Toebehoren: | Energiezähler, Verkabelung |
| Package type: | 3-fase, 48 V accu, Zon accupakketten |
Op aanvraag
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "2208e09db6b8536481b2e06c485d74b2",
"item_brand": "",
"item_name": "SolarEdge StorEdge pakket met SE5K-RWS en 9,2 kWh",
"item_id": "8738",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "3db4c51160e8574f88b20e8e410ca0ac",
"item_list_name": "",
"item_category": "Accu- / Batterijpakketten",
"item_category2": "SolarEdge and SolarEdge",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "2208e09db6b8536481b2e06c485d74b2"
}
}
SolarEdge omvormer hub SE8K-RWB48 voor thuisgebruik
- Fabrikanttype: SE8K-RWB48BFN4
- Art. Nr.: 7409
| Fasen: | 3 |
|---|---|
| Type omvormer: | Asymmmetric inverters, Hybride omvormer |
| AC-stroom: | 8,0 kW |
| Garantie: | 12 Jaar |
| Communicatie: | 2 x RS485, Ethernet, SolarEdge Home Netzwerk |
Voorradig
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "22330eec0b455230a0947f0e31fac4f4",
"item_brand": "",
"item_name": "SolarEdge omvormer hub SE8K-RWB48 voor thuisgebruik",
"item_id": "7409",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "3db4c51160e8574f88b20e8e410ca0ac",
"item_list_name": "",
"item_category": "SolarEdge",
"item_category2": "Omvormers",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "22330eec0b455230a0947f0e31fac4f4"
}
}
enwitec schakelapparaat 3 x SMA Sunny Island Pmax 125kW
- Fabrikanttype: 3PH_SMA.SI_BBDAP_125KVA_3PH_INT.HM_DACH_1.0
- Art. Nr.: 3347
| Type accessoires: | Noodstroom |
|---|
Op aanvraag
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "22e855211125538d9aef00899235dfd4",
"item_brand": "",
"item_name": "enwitec schakelapparaat 3 x SMA Sunny Island Pmax 125kW",
"item_id": "3347",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "3db4c51160e8574f88b20e8e410ca0ac",
"item_list_name": "",
"item_category": "Toebehoren",
"item_category2": "Enwitec",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "22e855211125538d9aef00899235dfd4"
}
}
SolarEdge 3~WR
- Fabrikanttype: SE8K-RW00E-EMP-BI
- Art. Nr.: 7177
| Fasen: | 1 |
|---|---|
| Type omvormer: | PV omvormer |
Voorradig
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "22ed5e14237f54c3960c2f7ab3b08ec1",
"item_brand": "",
"item_name": "SolarEdge 3~WR ",
"item_id": "7177",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "3db4c51160e8574f88b20e8e410ca0ac",
"item_list_name": "",
"item_category": "SolarEdge",
"item_category2": "Omvormers",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "22ed5e14237f54c3960c2f7ab3b08ec1"
}
}
Sungrow 1-fase SG3.0RS-S
- Fabrikanttype: SG3.0RS-S
- Art. Nr.: 11904
| Fasen: | 1 |
|---|---|
| Type omvormer: | PV omvormer |
| MPP-Tracker: | 1 |
| Garantie: | 10 Jaar |
| Communicatie: | Ethernet / WLAN / RS485 |
| Spanningsbereik: | 40-560 V Volt |
Voorradig
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "23284f8505d3581eac360fa4f7ffe849",
"item_brand": "",
"item_name": "Sungrow 1-fase SG3.0RS-S",
"item_id": "11904",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "3db4c51160e8574f88b20e8e410ca0ac",
"item_list_name": "",
"item_category": "Omvormers",
"item_category2": "Sungrow",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "23284f8505d3581eac360fa4f7ffe849"
}
}
Jinko ESS slimme meter
- Fabrikanttype: DTSU666
- Art. Nr.: 9478
| Type accessoires: | Sensoren |
|---|
Voorradig
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "23311d1722dc5b899ef58954b51e7fa0",
"item_brand": "",
"item_name": "Jinko ESS slimme meter",
"item_id": "9478",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "3db4c51160e8574f88b20e8e410ca0ac",
"item_list_name": "",
"item_category": "Toebehoren",
"item_category2": "CHINT",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "23311d1722dc5b899ef58954b51e7fa0"
}
}
BYD Battery-Box Premium LVS 16.0 met SMA SI 6.0H-13
- Art. Nr.: 5469
| Inverter: | SMA Sunny Island 6.0H-13 |
|---|---|
| Phases: | 1 |
| Solar battery: | BYD Battery-Box Premium LVS 16.0 |
| Nettocapaciteit: | 16,0 kWh |
| Type batterij: | 48 Volt lithium-ijzerfosfaat |
| Package type: | 1-fase, 48 V accu, Zon accupakketten, Zonne accu retrofit |
Voorradig
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "233fc1d1ecb55a6db41f8ff14e14212c",
"item_brand": "",
"item_name": "BYD Battery-Box Premium LVS 16.0 met SMA SI 6.0H-13",
"item_id": "5469",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "3db4c51160e8574f88b20e8e410ca0ac",
"item_list_name": "",
"item_category": "Accu- / Batterijpakketten",
"item_category2": "BYD and SMA",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "233fc1d1ecb55a6db41f8ff14e14212c"
}
}
meteocontrol VCOM systeemopstelling ≥ 1 MWp tot 5 MWp
- Art. Nr.: 9622
| Energiemanagementsysteem: | Openbaar |
|---|---|
| Montagewijze: | overige |
Voorradig
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "2442365fff7550d08d60403c8e9f95f1",
"item_brand": "",
"item_name": "meteocontrol VCOM systeemopstelling ≥ 1 MWp tot 5 MWp",
"item_id": "9622",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "3db4c51160e8574f88b20e8e410ca0ac",
"item_list_name": "",
"item_category": "EMS",
"item_category2": "meteocontrol",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "2442365fff7550d08d60403c8e9f95f1"
}
}
SolarEdge SE10K-EN4
- Fabrikanttype: SE10K-RW0TEBEN4
- Art. Nr.: 6787
| Fasen: | 3 |
|---|---|
| Type omvormer: | PV omvormer |
| AC-stroom: | 10 kW |
| Garantie: | 12 Jaar |
Voorradig
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "24518a5936c45e2ba363daa735a0bbaa",
"item_brand": "",
"item_name": "SolarEdge SE10K-EN4",
"item_id": "6787",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "3db4c51160e8574f88b20e8e410ca0ac",
"item_list_name": "",
"item_category": "SolarEdge",
"item_category2": "Omvormers",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "24518a5936c45e2ba363daa735a0bbaa"
}
}







