Niederländisch
Filter
–
–
–
–
–
–
–
–
GoodWe ESA 15 kW - GW15K-ETA-G20
- Fabrikanttype: GW15K-ETA-G20
- Art. Nr.: 14969
| Fasen: | 3 |
|---|---|
| Type omvormer: | Hybride omvormer |
| MPP-Tracker: | 4 |
| AC-stroom: | 15 kW |
| Garantie: | 10 Jaar |
| Communicatie: | WLAN/LAN/BT/RS485 |
| Spanningsbereik: | 120-950 Volt |
vanaf 02.09.2026
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "29dde32203445d53b911c9949adb23ac",
"item_brand": "",
"item_name": "GoodWe ESA 15 kW - GW15K-ETA-G20",
"item_id": "14969",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "3db4c51160e8574f88b20e8e410ca0ac",
"item_list_name": "",
"item_category": "Omvormers",
"item_category2": "GoodWe",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "29dde32203445d53b911c9949adb23ac"
}
}
GoodWe BAT60
- Fabrikanttype: GW61.4-BAT-AC-G10
- Art. Nr.: 14733
| Type batterij: | LFP |
|---|---|
| Installatielocatie: | Outdoor |
| Bruikbare capaciteit: | 60 kWh |
| Garantie: | 5 Jaar |
| Laadvermogen: | 55,2 kW |
| Ontlaadvermogen: | 67,5 kW |
| Communicatie: | CAN |
| Type bedrijfsmatig opslagsysteem: | Modulair zonder omvormer |
Voorradig
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "29eeb7397faa5776bfe68589b8df727e",
"item_brand": "",
"item_name": "GoodWe BAT60",
"item_id": "14733",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "3db4c51160e8574f88b20e8e410ca0ac",
"item_list_name": "",
"item_category": "Batterijopslag bedrijven",
"item_category2": "GoodWe",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "29eeb7397faa5776bfe68589b8df727e"
}
}
SolarEdge Stroomsensor type 1200A SE-CTB-4X4-1200
- Fabrikanttype: SE-CTB-4X4-1200
- Art. Nr.: 3362
| Type accessoires: | Sensoren |
|---|
Op aanvraag
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "2a7653103c165218a445c4351650c7ee",
"item_brand": "",
"item_name": "SolarEdge Stroomsensor type 1200A SE-CTB-4X4-1200",
"item_id": "3362",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "3db4c51160e8574f88b20e8e410ca0ac",
"item_list_name": "",
"item_category": "Toebehoren",
"item_category2": "SolarEdge",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "2a7653103c165218a445c4351650c7ee"
}
}
Krimpprofiel MC4-EVO 2, 4/10 mm²
- Fabrikanttype: PV-ES-CZM 42100
- Art. Nr.: 9076
| Type accessoires: | Gereedschappen |
|---|
Voorradig
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "2a7a8c3e52db5fafa7a7b3088e0b71b2",
"item_brand": "",
"item_name": "Krimpprofiel MC4-EVO 2, 4/10 mm²",
"item_id": "9076",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "3db4c51160e8574f88b20e8e410ca0ac",
"item_list_name": "",
"item_category": "Toebehoren",
"item_category2": "Stäubli",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "2a7a8c3e52db5fafa7a7b3088e0b71b2"
}
}
Krimptang voor open krimpcontacten MC 4, 4/10 mm²
- Fabrikanttype: PV-CZM-20100
- Art. Nr.: 9032
| Type accessoires: | Gereedschappen |
|---|
Op aanvraag
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "2acae5a085215008a0edfaa042f25b02",
"item_brand": "",
"item_name": "Krimptang voor open krimpcontacten MC 4, 4/10 mm²",
"item_id": "9032",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "3db4c51160e8574f88b20e8e410ca0ac",
"item_list_name": "",
"item_category": "Toebehoren",
"item_category2": "Stäubli",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "2acae5a085215008a0edfaa042f25b02"
}
}
Fox ESS H1 5.0 E G2 met Fox ESS ECS2900 - H4 11,52 kWh
- Art. Nr.: 12995
| Inverter: | Fox ESS H1 5.0 E G2 |
|---|---|
| Phases: | 1 |
| Solar battery: | Fox ESS ECS2900 11,52 kWh |
| Nettocapaciteit: | 10,36 kWh |
| Type batterij: | Hoog-voltage lithium-ijzerfosfaat |
| Toebehoren: | 10 Jahre |
| Package type: | 1-fase, Hoog voltage accu, Zon accupakketten |
Op aanvraag
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "2af7e3c500f5520a857f47268ec9311c",
"item_brand": "",
"item_name": "Fox ESS H1 5.0 E G2 met Fox ESS ECS2900 - H4 11,52 kWh",
"item_id": "12995",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "3db4c51160e8574f88b20e8e410ca0ac",
"item_list_name": "",
"item_category": "Accu- / Batterijpakketten",
"item_category2": "Fox ESS and Fox ESS",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "2af7e3c500f5520a857f47268ec9311c"
}
}
GoodWe ESA batterij uitbreidingskit
- Fabrikanttype: Battery Expansion Kit
- Art. Nr.: 14977
| Type batterij: | Hoog-voltage lithium-ijzerfosfaat |
|---|---|
| Garantie: | 10 jaar |
vanaf 12.06.2026
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "2b1a45534fb6585cb806048e805d0432",
"item_brand": "",
"item_name": "GoodWe ESA batterij uitbreidingskit",
"item_id": "14977",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "3db4c51160e8574f88b20e8e410ca0ac",
"item_list_name": "",
"item_category": "GoodWe",
"item_category2": "Batterijopslag thuis",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "2b1a45534fb6585cb806048e805d0432"
}
}
| Inverter: | SolarEdge StorEdge Dreiphasen-Wechselrichter SE5K |
|---|---|
| Phases: | 3 |
| Solar battery: | BYD Battery Box Premium LVS 4.0 |
| Nettocapaciteit: | 4,0 kWh |
| Type batterij: | 48 Volt lithium-ijzerfosfaat |
| Toebehoren: | SolarEdge Inline-Energiezähler |
| Package type: | 3-fase, 48 V accu, Zon accupakketten |
Voorradig
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "2b1fa6f2b707502190f9a71a280a4fe9",
"item_brand": "",
"item_name": "BYD batterij-box premium LVS 4.0 met SolarEdge StorEdge 3-fasen omvormer SE5K",
"item_id": "7484",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "3db4c51160e8574f88b20e8e410ca0ac",
"item_list_name": "",
"item_category": "Accu- / Batterijpakketten",
"item_category2": "BYD and SolarEdge",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "2b1fa6f2b707502190f9a71a280a4fe9"
}
}
AEconversion INV315-50
- Fabrikanttype: INV315-50EU RF
- Art. Nr.: 4271
| Fasen: | 1 |
|---|---|
| Type omvormer: | PV omvormer |
Voorradig
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "2b3ef76d93405e079e69338a4adc172d",
"item_brand": "",
"item_name": "AEconversion INV315-50",
"item_id": "4271",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "3db4c51160e8574f88b20e8e410ca0ac",
"item_list_name": "",
"item_category": "Omvormers",
"item_category2": "AE Conversion",
"item_category3": "Speciale aanbiedingen",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "2b3ef76d93405e079e69338a4adc172d"
}
}
Stroomtransformator 150/5 A, ongeijkt, opklapbaar
- Art. Nr.: 4121
| Type accessoires: | Sensoren |
|---|
Voorradig
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "2b631113b8b65006a1eeef6863361fcb",
"item_brand": "",
"item_name": "Stroomtransformator 150/5 A, ongeijkt, opklapbaar",
"item_id": "4121",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "3db4c51160e8574f88b20e8e410ca0ac",
"item_list_name": "",
"item_category": "Toebehoren",
"item_category2": "KDK Dornscheidt",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "2b631113b8b65006a1eeef6863361fcb"
}
}
Fox ESS HV Junction Box-50
- Art. Nr.: 14448
| Type accessoires: | Andere, Communicatie, Installatie accessoires |
|---|
vanaf 18.05.2026
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "2cce0ac7fc02505dab20d1eccc072f14",
"item_brand": "",
"item_name": "Fox ESS HV Junction Box-50 ",
"item_id": "14448",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "3db4c51160e8574f88b20e8e410ca0ac",
"item_list_name": "",
"item_category": "Toebehoren",
"item_category2": "Fox ESS",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "2cce0ac7fc02505dab20d1eccc072f14"
}
}
GoodWe slimme meter GM3000C
- Fabrikanttype: GM3000C
- Art. Nr.: 9340
| Type accessoires: | Data-logger |
|---|
Voorradig
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "2d14ea970aef5016b20229fe1951076e",
"item_brand": "",
"item_name": "GoodWe slimme meter GM3000C",
"item_id": "9340",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "3db4c51160e8574f88b20e8e410ca0ac",
"item_list_name": "",
"item_category": "Toebehoren",
"item_category2": "GoodWe",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "2d14ea970aef5016b20229fe1951076e"
}
}







