Niederländisch
Filter
–
–
–
–
–
–
–
–
Communicatieboard met SolarEdge Home netwerk plug-in en antenne voor Home Wave omvormer, 1-fase met SetApp
- Fabrikanttype: ENET-HBPV3-01
- Art. Nr.: 10743
| Type accessoires: | Communicatie |
|---|
Voorradig
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "2454cac2abfc59f5afcd2addcebce67b",
"item_brand": "",
"item_name": "Communicatieboard met SolarEdge Home netwerk plug-in en antenne voor Home Wave omvormer, 1-fase met SetApp",
"item_id": "10743",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "3db4c51160e8574f88b20e8e410ca0ac",
"item_list_name": "",
"item_category": "Toebehoren",
"item_category2": "SolarEdge",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "2454cac2abfc59f5afcd2addcebce67b"
}
}
| Inverter: | Fronius Symo GEN24 8.0 Plus |
|---|---|
| Phases: | 3 |
| Solar battery: | BYD Battery-Box Premium HVS 5.1 |
| Nettocapaciteit: | 5,12 kWh |
| Type batterij: | Hoog-voltage lithium-ijzerfosfaat |
| Package type: | 3-fase, Hoog voltage accu, Zon accupakketten, Zonne accu retrofit |
Op aanvraag
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "2481d0c3aea15c49aff5de22e601cc06",
"item_brand": "",
"item_name": "BYD accubox premium HVS 5.1 hoog voltage met Fronius Symo Gen24 8.0 Plus",
"item_id": "4993",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "3db4c51160e8574f88b20e8e410ca0ac",
"item_list_name": "",
"item_category": "Accu- / Batterijpakketten",
"item_category2": "BYD and Fronius",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "2481d0c3aea15c49aff5de22e601cc06"
}
}
SolarEdge SE16K-N4
- Fabrikanttype: SE16K-RW0T0BNN4
- Art. Nr.: 3881
| Fasen: | 3 |
|---|---|
| Type omvormer: | PV omvormer |
| AC-stroom: | 16 kW |
| Garantie: | 12 Jaar |
Voorradig
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "25780cf93e205967bf1d8db6dadd97a8",
"item_brand": "",
"item_name": "SolarEdge SE16K-N4",
"item_id": "3881",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "3db4c51160e8574f88b20e8e410ca0ac",
"item_list_name": "",
"item_category": "SolarEdge",
"item_category2": "Omvormers",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "25780cf93e205967bf1d8db6dadd97a8"
}
}
Tibber Pulse P1 energiemeter
- Fabrikanttype: Tibber Pulse P1 RJ12/Lando Edition
- Art. Nr.: 15561
| Type accessoires: | Data-logger |
|---|
Op aanvraag
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "25e0fe256f7b55e28e5b9572d9b3f610",
"item_brand": "",
"item_name": "Tibber Pulse P1 energiemeter",
"item_id": "15561",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "3db4c51160e8574f88b20e8e410ca0ac",
"item_list_name": "",
"item_category": "Toebehoren",
"item_category2": "Tibber",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "25e0fe256f7b55e28e5b9572d9b3f610"
}
}
| Type accessoires: | Overspanningsbeveiliging |
|---|
Voorradig
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "261a11bc28e45a7ea8c69a0dfb6d739f",
"item_brand": "",
"item_name": "Enwitec overspanningsbeveiliging DC type I+II 1 MPPT, klemmen",
"item_id": "5939",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "3db4c51160e8574f88b20e8e410ca0ac",
"item_list_name": "",
"item_category": "Toebehoren",
"item_category2": "Enwitec",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "261a11bc28e45a7ea8c69a0dfb6d739f"
}
}
Zonne-energiekabel HELUKABEL Solarflex H1Z2Z2-K 6,0 mm, 500m rood
- Fabrikanttype: 713569
- Art. Nr.: 5753
| Type accessoires: | DC solar kabel |
|---|
Voorradig
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "26b5b256d5d05ee1b34a261745ed4e81",
"item_brand": "",
"item_name": "Zonne-energiekabel HELUKABEL Solarflex H1Z2Z2-K 6,0 mm, 500m rood",
"item_id": "5753",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "3db4c51160e8574f88b20e8e410ca0ac",
"item_list_name": "",
"item_category": "Toebehoren",
"item_category2": "Helukabel",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "26b5b256d5d05ee1b34a261745ed4e81"
}
}
Solar-Log Base 100
- Art. Nr.: 4409
| Energiemanagementsysteem: | Openbaar |
|---|---|
| Montagewijze: | DIN-rail |
Voorradig
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "26e1c11e9eda571fa74d3309982b46ff",
"item_brand": "",
"item_name": "Solar-Log Base 100",
"item_id": "4409",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "3db4c51160e8574f88b20e8e410ca0ac",
"item_list_name": "",
"item_category": "EMS",
"item_category2": "SolarLog",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "26e1c11e9eda571fa74d3309982b46ff"
}
}
Zonne-energiekabel HELUKABEL Solarflex H1Z2Z2-K 4,0 mm, 100m blauw
- Fabrikanttype: 713546
- Art. Nr.: 5777
| Type accessoires: | DC solar kabel |
|---|
Voorradig
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "28017f02ae895f14af2bd6a234926806",
"item_brand": "",
"item_name": "Zonne-energiekabel HELUKABEL Solarflex H1Z2Z2-K 4,0 mm, 100m blauw",
"item_id": "5777",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "3db4c51160e8574f88b20e8e410ca0ac",
"item_list_name": "",
"item_category": "Toebehoren",
"item_category2": "Helukabel",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "28017f02ae895f14af2bd6a234926806"
}
}
GoodWe ESA 6 kW - GW6K-ETA-G20
- Fabrikanttype: GW6K-ETA-G20
- Art. Nr.: 14965
| Fasen: | 3 |
|---|---|
| Type omvormer: | Hybride omvormer |
| MPP-Tracker: | 3 |
| AC-stroom: | 6 kW |
| Garantie: | 10 Jaar |
| Communicatie: | WLAN/LAN/BT/RS485 |
| Spanningsbereik: | 120-950 Volt |
vanaf 02.09.2026
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "2851bab863705149a10a3888c852aea6",
"item_brand": "",
"item_name": "GoodWe ESA 6 kW - GW6K-ETA-G20",
"item_id": "14965",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "3db4c51160e8574f88b20e8e410ca0ac",
"item_list_name": "",
"item_category": "Omvormers",
"item_category2": "GoodWe",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "2851bab863705149a10a3888c852aea6"
}
}
Solar-Log MOD 485 interface-uitbreiding
- Art. Nr.: 9322
| Energiemanagementsysteem: | Accessoires, Openbaar |
|---|---|
| Montagewijze: | DIN-rail |
Voorradig
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "28c2cf02c06c523fa2fadfefff20aa21",
"item_brand": "",
"item_name": "Solar-Log MOD 485 interface-uitbreiding",
"item_id": "9322",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "3db4c51160e8574f88b20e8e410ca0ac",
"item_list_name": "",
"item_category": "EMS",
"item_category2": "SolarLog",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "28c2cf02c06c523fa2fadfefff20aa21"
}
}
| Inverter: | GW29.9K-ET |
|---|---|
| Phases: | 3 |
| Solar battery: | BYD Battery-Box Premium 2x HVM 16.6 |
| Nettocapaciteit: | 33,12 kWh |
| Type batterij: | Hoog-voltage lithium-ijzerfosfaat |
| Package type: | 3-fase, Hoog voltage accu, Zon accupakketten |
vanaf 31.08.2026
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "2984e1d11e215e4d8d261f560b9c05eb",
"item_brand": "",
"item_name": "BYD premium accubox 2 x HVM 16.6 met GoodWe ET 29.9 - GW29.9K-ET",
"item_id": "8907",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "3db4c51160e8574f88b20e8e410ca0ac",
"item_list_name": "",
"item_category": "Accu- / Batterijpakketten",
"item_category2": "BYD and GoodWe",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "2984e1d11e215e4d8d261f560b9c05eb"
}
}
Sungrow Hybride SH3.6RS
- Fabrikanttype: SH3.6RS V13
- Art. Nr.: 12163
| Fasen: | 1 |
|---|---|
| Type omvormer: | Hybride omvormer |
| MPP-Tracker: | 2 |
| AC-stroom: | 3,6 kW |
| Garantie: | 10 Jaar |
| Communicatie: | RS485, WiFi, Ethernet |
| Spanningsbereik: | 40-560 Volt |
vanaf 05.06.2026
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "29cfa81e050f5525a960f4d11199e96d",
"item_brand": "",
"item_name": "Sungrow Hybride SH3.6RS",
"item_id": "12163",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "3db4c51160e8574f88b20e8e410ca0ac",
"item_list_name": "",
"item_category": "Omvormers",
"item_category2": "Sungrow",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "29cfa81e050f5525a960f4d11199e96d"
}
}







