Accu- / Batterijpakketten
Filter
| Inverter: | Fronius Symo GEN24 12.0 Plus SC |
|---|---|
| Phases: | 3 |
| Solar battery: | BYD Battery-Box Premium HVM 13.8 |
| Nettocapaciteit: | 13,80 kWh |
| Type batterij: | Hoog-voltage lithium-ijzerfosfaat |
| Package type: | 3-fase, Hoog voltage accu, Zon accupakketten, Zonne accu retrofit |
Voorradig
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "379aab07e261561eb39589890ead89a5",
"item_brand": "",
"item_name": "BYD accubox Premium HVM 13.8 hoog voltage met Fronius Symo Gen24 12.0 Plus SC",
"item_id": "11857",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "97e32e70e32a5d818be64b5f4921bb0e",
"item_list_name": "",
"item_category": "Accu- / Batterijpakketten",
"item_category2": "BYD and Fronius",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "379aab07e261561eb39589890ead89a5"
}
}
| Inverter: | GW6.5KN-ET |
|---|---|
| Phases: | 3 |
| Solar battery: | Dyness Tower 2.0 T14 mit 13,5 kWh |
| Nettocapaciteit: | 13,5 kWh |
| Type batterij: | Hoog-voltage lithium-ijzerfosfaat |
| Package type: | 3-fase, Hoog voltage accu, Zon accupakketten |
Langere levertijd. Min. 1 maand
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "379c6f0e05365e11a10550230b265595",
"item_brand": "",
"item_name": "Dyness Tower 2.0 T14 met 13,5 kWh GoodWe ET Plus 16A - GW6.5KN-ET",
"item_id": "12986",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "97e32e70e32a5d818be64b5f4921bb0e",
"item_list_name": "",
"item_category": "Accu- / Batterijpakketten",
"item_category2": "Dyness and GoodWe",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "379c6f0e05365e11a10550230b265595"
}
}
BYD Battery-Box Premium LVS 20.0 met SMA SI 8.0H-13
- Art. Nr.: 5474
| Inverter: | SMA Sunny Island 8.0H-13 |
|---|---|
| Phases: | 1 |
| Solar battery: | BYD Battery-Box Premium LVS 20.0 |
| Nettocapaciteit: | 20,0 kWh |
| Type batterij: | 48 Volt lithium-ijzerfosfaat |
| Package type: | 1-fase, 48 V accu, Zon accupakketten, Zonne accu retrofit |
vanaf 01.07.2026
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "37fc1f9befaf5500b7ac96b8ab228f59",
"item_brand": "",
"item_name": "BYD Battery-Box Premium LVS 20.0 met SMA SI 8.0H-13",
"item_id": "5474",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "97e32e70e32a5d818be64b5f4921bb0e",
"item_list_name": "",
"item_category": "Accu- / Batterijpakketten",
"item_category2": "BYD and SMA",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "37fc1f9befaf5500b7ac96b8ab228f59"
}
}
| Inverter: | Fronius Symo GEN24 6.0 Plus |
|---|---|
| Phases: | 3 |
| Solar battery: | BYD Battery-Box Premium HVS 7.7 |
| Nettocapaciteit: | 7,68 kWh |
| Type batterij: | Hoog-voltage lithium-ijzerfosfaat |
| Package type: | 3-fase, Hoog voltage accu, Zon accupakketten, Zonne accu retrofit |
Op aanvraag
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "391f8810101e5af68248a11003ca13a9",
"item_brand": "",
"item_name": "BYD Battery-Box Premium HVS 7.7 hoogspanning met Fronius Symo Gen24 6.0 Plus",
"item_id": "4994",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "97e32e70e32a5d818be64b5f4921bb0e",
"item_list_name": "",
"item_category": "Accu- / Batterijpakketten",
"item_category2": "BYD and Fronius",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "391f8810101e5af68248a11003ca13a9"
}
}
SolarEdge batterijpakket met SE4K-RWB korte string & SolarEdge Home 9,7 kWh
- Fabrikanttype: SE4K-RWBTEBEN4 + BAT-10K1PS0B-12
- Art. Nr.: 12731
| Inverter: | SE4K-RWB Kurzstring |
|---|---|
| Phases: | 1 |
| Solar battery: | SolarEdge Home Batterie-Hochvolt 9,7 kWh |
| Nettocapaciteit: | 9,7 kWh |
| Type batterij: | Hoog-voltage lithium |
| Package type: | 1-fase, 3-fase, Hoog voltage accu, Zon accupakketten |
Voorradig
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "3943710089cf5253a044086955a9e0f1",
"item_brand": "",
"item_name": "SolarEdge batterijpakket met SE4K-RWB korte string & SolarEdge Home 9,7 kWh",
"item_id": "12731",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "97e32e70e32a5d818be64b5f4921bb0e",
"item_list_name": "",
"item_category": "Accu- / Batterijpakketten",
"item_category2": "SolarEdge and SolarEdge",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "3943710089cf5253a044086955a9e0f1"
}
}
| Inverter: | Fronius Symo Gen24 10.0 Plus |
|---|---|
| Phases: | 3 |
| Solar battery: | BYD Battery-Box Premium HVS 10.2 |
| Nettocapaciteit: | 10,24 kWh |
| Type batterij: | Hoog-voltage lithium-ijzerfosfaat |
| Package type: | 3-fase, Hoog voltage accu, KfW 442 Pakete, Zon accupakketten |
Op aanvraag
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "3a4da85bf6a6536b87c838d147e8cde9",
"item_brand": "",
"item_name": "Combipakket Fronius Symo Gen24 10.0 Plus met Wattpilot, BYD HVS 10.2 en Smart meter",
"item_id": "10814",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "97e32e70e32a5d818be64b5f4921bb0e",
"item_list_name": "",
"item_category": "Accu- / Batterijpakketten",
"item_category2": "BYD and Fronius",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "3a4da85bf6a6536b87c838d147e8cde9"
}
}
BYD PREMIUM ACCUBOX HVS 10.2 met SMA SBS 2.5
- Art. Nr.: 4781
| Inverter: | SMA Sunny Boy Storage 2.5 |
|---|---|
| Phases: | 1 |
| Solar battery: | BYD Battery-Box Premium HVS 10.2 |
| Nettocapaciteit: | 10,24 kWh |
| Type batterij: | Hoog-voltage lithium-ijzerfosfaat |
| Package type: | 1-fase, Hoog voltage accu, Zon accupakketten, Zonne accu retrofit |
Op aanvraag
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "3b11a77eac205dcf98036bbee2dc2268",
"item_brand": "",
"item_name": "BYD PREMIUM ACCUBOX HVS 10.2 met SMA SBS 2.5",
"item_id": "4781",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "97e32e70e32a5d818be64b5f4921bb0e",
"item_list_name": "",
"item_category": "Accu- / Batterijpakketten",
"item_category2": "BYD and SMA",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "3b11a77eac205dcf98036bbee2dc2268"
}
}
| Inverter: | Fronius Symo Gen24 8.0 Plus |
|---|---|
| Phases: | 3 |
| Solar battery: | BYD Battery-Box Premium HVS 10.2 |
| Nettocapaciteit: | 10,24 kWh |
| Type batterij: | Hoog-voltage lithium-ijzerfosfaat |
| Package type: | 3-fase, Hoog voltage accu, KfW 442 Pakete, Zon accupakketten |
Op aanvraag
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "3bbb0d4fa51a5bd7a3d1d13b4ffe9761",
"item_brand": "",
"item_name": "Combipakket Fronius Symo Gen24 8.0 Plus met Wattpilot, BYD HVS 10.2 en Smart meter",
"item_id": "10820",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "97e32e70e32a5d818be64b5f4921bb0e",
"item_list_name": "",
"item_category": "Accu- / Batterijpakketten",
"item_category2": "BYD and Fronius",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "3bbb0d4fa51a5bd7a3d1d13b4ffe9761"
}
}
| Inverter: | Fronius Symo GEN24 10.0 Plus |
|---|---|
| Phases: | 3 |
| Solar battery: | BYD Battery-Box Premium HVS 10.2 |
| Nettocapaciteit: | 10,24 kWh |
| Type batterij: | Hoog-voltage lithium-ijzerfosfaat |
| Package type: | 3-fase, Hoog voltage accu, Zon accupakketten |
Op aanvraag
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "3c8c3f53822858b4ab589b9ea807e915",
"item_brand": "",
"item_name": "BYD Battery-Box Premium HVS 10.2 Hoogspanning met Fronius Symo Gen24 10.0 Plus",
"item_id": "4998",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "97e32e70e32a5d818be64b5f4921bb0e",
"item_list_name": "",
"item_category": "Accu- / Batterijpakketten",
"item_category2": "BYD and Fronius",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "3c8c3f53822858b4ab589b9ea807e915"
}
}
SolarEdge Home pakket met SE8K-RWB48 en 4,85 kWh
- Art. Nr.: 7561
| Inverter: | SolareEdge Home Hub-Wechselrichter SE8K-RWB48 |
|---|---|
| Phases: | 3 |
| Solar battery: | SolarEdge Home Batterie-Niedervolt 4,85 kWh |
| Nettocapaciteit: | 4,6 kWh |
| Type batterij: | 48 Volt lithium-ijzerfosfaat |
| Toebehoren: | Energiezähler, Verkabelung |
| Package type: | 3-fase, 48 V accu, Zon accupakketten |
Voorradig
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "3cb86447e5dc539384c7289da8874b07",
"item_brand": "",
"item_name": "SolarEdge Home pakket met SE8K-RWB48 en 4,85 kWh",
"item_id": "7561",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "97e32e70e32a5d818be64b5f4921bb0e",
"item_list_name": "",
"item_category": "Accu- / Batterijpakketten",
"item_category2": "SolarEdge and SolarEdge",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "3cb86447e5dc539384c7289da8874b07"
}
}
SolarEdge StorEdge pakket met SE5K-RWS en 13,8 kWh
- Art. Nr.: 8739
| Inverter: | SolarEdge StorEdge Dreiphasen-Wechselrichter SE5K-RWS48BEN4 |
|---|---|
| Phases: | 3 |
| Solar battery: | SolarEdge Home Batterie-Niedervolt 13,8 kWh |
| Nettocapaciteit: | 13,8 kWh |
| Type batterij: | 48 Volt lithium-ijzerfosfaat |
| Toebehoren: | Energiezähler, Verkabelung |
| Package type: | 3-fase, 48 V accu, Zon accupakketten |
Op aanvraag
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "3cbaed4406955425814430dcdaaec340",
"item_brand": "",
"item_name": "SolarEdge StorEdge pakket met SE5K-RWS en 13,8 kWh",
"item_id": "8739",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "97e32e70e32a5d818be64b5f4921bb0e",
"item_list_name": "",
"item_category": "Accu- / Batterijpakketten",
"item_category2": "SolarEdge and SolarEdge",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "3cbaed4406955425814430dcdaaec340"
}
}
Sungrow SBR096 met Sungrow Hybrid HV SH10RT-20 V11
- Art. Nr.: 11630
| Inverter: | Sungrow Hybrid HV SH10RT-20 |
|---|---|
| Phases: | 3 |
| Solar battery: | Sungrow SBR096 |
| Nettocapaciteit: | 9,6 kWh |
| Type batterij: | Hoog-voltage lithium-ijzerfosfaat |
| Package type: | 3-fase, Hoog voltage accu, Zon accupakketten |
Op aanvraag
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "3d15f0e518c851c5b3de1af2ba16007b",
"item_brand": "",
"item_name": "Sungrow SBR096 met Sungrow Hybrid HV SH10RT-20 V11",
"item_id": "11630",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "97e32e70e32a5d818be64b5f4921bb0e",
"item_list_name": "",
"item_category": "Accu- / Batterijpakketten",
"item_category2": "Sungrow and Sungrow",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "3d15f0e518c851c5b3de1af2ba16007b"
}
}







