Accu- / Batterijpakketten
Filter
| Inverter: | Fronius Primo Gen24 4.0 Plus |
|---|---|
| Phases: | 1 |
| Solar battery: | BYD Battery-Box Premium HVS 7.7 |
| Nettocapaciteit: | 7,68 kWh |
| Type batterij: | Hoog-voltage lithium-ijzerfosfaat |
| Package type: | 1-fase, Hoog voltage accu, Zon accupakketten, Zonne accu retrofit |
Op aanvraag
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "3e0642c0e84c5984b3dc9d3023a53526",
"item_brand": "",
"item_name": "BYD Battery-Box Premium HVS 7.7 hoog-voltage met Fronius Primo Gen24 4.0 Plus",
"item_id": "4988",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "97e32e70e32a5d818be64b5f4921bb0e",
"item_list_name": "",
"item_category": "Accu- / Batterijpakketten",
"item_category2": "BYD and Fronius",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "3e0642c0e84c5984b3dc9d3023a53526"
}
}
RCT Power Batterij DT 15.4 met RCT Power Opslag DC 10.0 & 6.0
- Art. Nr.: 12565
| Inverter: | RCT Power Storage DC 10.0 + 6.0 |
|---|---|
| Phases: | 3 |
| Solar battery: | RCT Power Battery DT 15.4 |
| Nettocapaciteit: | 13,8 kWh |
| Type batterij: | Hoog-voltage lithium |
| Toebehoren: | 10 Jahre |
| Package type: | Hoog voltage accu |
Voorradig
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "3f901e31f2f057658b2fe104320dac05",
"item_brand": "",
"item_name": "RCT Power Batterij DT 15.4 met RCT Power Opslag DC 10.0 & 6.0",
"item_id": "12565",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "97e32e70e32a5d818be64b5f4921bb0e",
"item_list_name": "",
"item_category": "Accu- / Batterijpakketten",
"item_category2": "RCT Power and RCT Power",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "3f901e31f2f057658b2fe104320dac05"
}
}
GoodWe Lynx D 5 kWh met GoodWe ET Plus 16A - GW6.5KN-ET
- Art. Nr.: 14183
| Inverter: | GW6.5KN-ET |
|---|---|
| Phases: | 3 |
| Solar battery: | LX D5.0-10 |
| Nettocapaciteit: | 5 kWh |
| Type batterij: | Hoog-voltage lithium-ijzerfosfaat |
| Package type: | 3-fase, Hoog voltage accu, Zon accupakketten |
Voorradig
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "415de1dc327b59c6b84d59c3de941b42",
"item_brand": "",
"item_name": "GoodWe Lynx D 5 kWh met GoodWe ET Plus 16A - GW6.5KN-ET",
"item_id": "14183",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "97e32e70e32a5d818be64b5f4921bb0e",
"item_list_name": "",
"item_category": "Accu- / Batterijpakketten",
"item_category2": "GoodWe and GoodWe",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "415de1dc327b59c6b84d59c3de941b42"
}
}
| Inverter: | GW6.5KN-ET |
|---|---|
| Phases: | 3 |
| Solar battery: | BYD Battery-Box Premium HVS 10.2 |
| Nettocapaciteit: | 10,24 kWh |
| Type batterij: | Hoog-voltage lithium-ijzerfosfaat |
| Package type: | 3-fase, Hoog voltage accu, Zon accupakketten, Zonne accu retrofit |
Op aanvraag
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "46368db8f2865ea5ba5456a86915b013",
"item_brand": "",
"item_name": "BYD premium accubox HVS 10.2 met GoodWe ET Plus 16 A - GW6.5KN-ET",
"item_id": "9044",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "97e32e70e32a5d818be64b5f4921bb0e",
"item_list_name": "",
"item_category": "Accu- / Batterijpakketten",
"item_category2": "BYD and GoodWe",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "46368db8f2865ea5ba5456a86915b013"
}
}
GoodWe Lynx D 10 kWh met GoodWe ET Plus 16A - GW8KN-ET
- Art. Nr.: 12973
| Inverter: | GW8KN-ET |
|---|---|
| Phases: | 3 |
| Solar battery: | LX D5.0-10 |
| Nettocapaciteit: | 10 kWh |
| Type batterij: | Hoog-voltage lithium-ijzerfosfaat |
| Package type: | 3-fase, Hoog voltage accu, Zon accupakketten |
Voorradig
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "4c83573abcb955af8f10989c4b70325e",
"item_brand": "",
"item_name": "GoodWe Lynx D 10 kWh met GoodWe ET Plus 16A - GW8KN-ET",
"item_id": "12973",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "97e32e70e32a5d818be64b5f4921bb0e",
"item_list_name": "",
"item_category": "Accu- / Batterijpakketten",
"item_category2": "GoodWe and GoodWe",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "4c83573abcb955af8f10989c4b70325e"
}
}
| Inverter: | Fronius Symo GEN24 5.0 Plus |
|---|---|
| Phases: | 3 |
| Solar battery: | BYD Battery-Box Premium HVS 10.2 |
| Nettocapaciteit: | 10,24 kWh |
| Type batterij: | Hoog-voltage lithium-ijzerfosfaat |
| Package type: | 3-fase, Hoog voltage accu, Zon accupakketten |
Op aanvraag
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "4ed057a747da57bc968cde33c454044f",
"item_brand": "",
"item_name": "BYD premium accubox HVS 10.2 hoog voltage met Fronius Symo Gen24 5.0 Plus",
"item_id": "6057",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "97e32e70e32a5d818be64b5f4921bb0e",
"item_list_name": "",
"item_category": "Accu- / Batterijpakketten",
"item_category2": "BYD and Fronius",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "4ed057a747da57bc968cde33c454044f"
}
}
| Inverter: | Fronius Symo GEN24 10.0 Plus |
|---|---|
| Phases: | 3 |
| Solar battery: | BYD Battery-Box Premium HVM 16.6 |
| Nettocapaciteit: | 16,56 kWh |
| Type batterij: | Hoog-voltage lithium-ijzerfosfaat |
| Package type: | 3-fase, Hoog voltage accu, Zon accupakketten, Zonne accu retrofit |
Voorradig
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "4f3e4b74bce85f9eb4fbbe2cf23d9708",
"item_brand": "",
"item_name": "BYD Battery-Box Premium HVM 16,6 Hoogspanning met Fronius Symo Gen24 10.0 Plus",
"item_id": "5004",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "97e32e70e32a5d818be64b5f4921bb0e",
"item_list_name": "",
"item_category": "Accu- / Batterijpakketten",
"item_category2": "BYD and Fronius",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "4f3e4b74bce85f9eb4fbbe2cf23d9708"
}
}
BYD Battery-Box Premium LVL 15.4 met SMA SI 8.0H-13
- Art. Nr.: 4817
| Inverter: | SMA Sunny Island 8.0H-13 |
|---|---|
| Solar battery: | BYD Battery-Box Premium LVL 15.4 |
| Nettocapaciteit: | 15,36 kWh |
| Type batterij: | 48 Volt lithium-ijzerfosfaat |
| Package type: | 1-fase, 48 V accu, Zon accupakketten, Zonne accu retrofit |
vanaf 01.07.2026
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "4f74219c060f57bc82fb3e7952bde82a",
"item_brand": "",
"item_name": "BYD Battery-Box Premium LVL 15.4 met SMA SI 8.0H-13",
"item_id": "4817",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "97e32e70e32a5d818be64b5f4921bb0e",
"item_list_name": "",
"item_category": "Accu- / Batterijpakketten",
"item_category2": "BYD and SMA",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "4f74219c060f57bc82fb3e7952bde82a"
}
}
SolarEdge Home Pakket met SE10K-RWB48 en 9,2 kWh
- Art. Nr.: 7502
| Inverter: | SolareEdge Home Hub-Wechselrichter SE10K-RWB48 |
|---|---|
| Phases: | 3 |
| Solar battery: | SolarEdge Home Batterie-Niedervolt 9,7 kWh |
| Nettocapaciteit: | 9,7 kWh |
| Type batterij: | 48 Volt lithium-ijzerfosfaat |
| Toebehoren: | Energiezähler, Verkabelung |
| Package type: | 3-fase, 48 V accu, Zon accupakketten |
Voorradig
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "506ccebb0f02537e853f598552f32439",
"item_brand": "",
"item_name": "SolarEdge Home Pakket met SE10K-RWB48 en 9,2 kWh",
"item_id": "7502",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "97e32e70e32a5d818be64b5f4921bb0e",
"item_list_name": "",
"item_category": "Accu- / Batterijpakketten",
"item_category2": "SolarEdge and SolarEdge",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "506ccebb0f02537e853f598552f32439"
}
}
SolarEdge Home pakket met SE10K-RWB48 en 4,6 kWh
- Art. Nr.: 7562
| Inverter: | SolareEdge Home Hub-Wechselrichter SE10K-RWB48 |
|---|---|
| Phases: | 3 |
| Solar battery: | SolarEdge Home Batterie-Niedervolt 4,85 kWh |
| Nettocapaciteit: | 4,85 kWh |
| Type batterij: | 48 Volt lithium-ijzerfosfaat |
| Toebehoren: | Energiezähler, Verkabelung |
| Package type: | 3-fase, 48 V accu, Zon accupakketten |
Voorradig
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "50c03772dd2f5cbeb6f661f8e3e797f3",
"item_brand": "",
"item_name": "SolarEdge Home pakket met SE10K-RWB48 en 4,6 kWh",
"item_id": "7562",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "97e32e70e32a5d818be64b5f4921bb0e",
"item_list_name": "",
"item_category": "Accu- / Batterijpakketten",
"item_category2": "SolarEdge and SolarEdge",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "50c03772dd2f5cbeb6f661f8e3e797f3"
}
}
Sungrow SBR192 met Sungrow hybride HV SH8.0RT V112
- Art. Nr.: 8288
| Inverter: | Sungrow Hybrid HV SH8.0RT |
|---|---|
| Phases: | 3 |
| Solar battery: | Sungrow SBR192 |
| Nettocapaciteit: | 19,2 kWh |
| Type batterij: | Hoog-voltage lithium-ijzerfosfaat |
| Package type: | 3-fase, Hoog voltage accu, Zon accupakketten |
Op aanvraag
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "50f60201576959e4a2bacc42e8e9e111",
"item_brand": "",
"item_name": "Sungrow SBR192 met Sungrow hybride HV SH8.0RT V112",
"item_id": "8288",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "97e32e70e32a5d818be64b5f4921bb0e",
"item_list_name": "",
"item_category": "Accu- / Batterijpakketten",
"item_category2": "Sungrow and Sungrow",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "50f60201576959e4a2bacc42e8e9e111"
}
}
BYD Battery-Box Premium LVS 12.0 met SMA SI 4.4M-13
- Art. Nr.: 5463
| Inverter: | SMA Sunny Island 4.4M-13 |
|---|---|
| Phases: | 1 |
| Solar battery: | BYD Battery-Box Premium LVS 12.0 |
| Nettocapaciteit: | 12,0 kWh |
| Type batterij: | 48 Volt lithium-ijzerfosfaat |
| Package type: | 1-fase, 48 V accu, Zon accupakketten, Zonne accu retrofit |
vanaf 01.07.2026
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "55eb1353004656c6bc673d836715ab9c",
"item_brand": "",
"item_name": "BYD Battery-Box Premium LVS 12.0 met SMA SI 4.4M-13",
"item_id": "5463",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "97e32e70e32a5d818be64b5f4921bb0e",
"item_list_name": "",
"item_category": "Accu- / Batterijpakketten",
"item_category2": "BYD and SMA",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "55eb1353004656c6bc673d836715ab9c"
}
}







