Accu- / Batterijpakketten
Filter
| Inverter: | Fronius Symo GEN24 3.0 Plus |
|---|---|
| Phases: | 3 |
| Solar battery: | BYD Battery-Box Premium HVS 7.7 |
| Nettocapaciteit: | 7,68 kWh |
| Type batterij: | Hoog-voltage lithium-ijzerfosfaat |
| Package type: | 3-fase, Hoog voltage accu, Zon accupakketten, Zonne accu retrofit |
Op aanvraag
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "55ee6ba3cc8d56758b0b84377f2856f4",
"item_brand": "",
"item_name": "BYD accubox Premium HVS 7.7 hoog voltage met Fronius Symo Gen24 3.0 Plus",
"item_id": "6052",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "97e32e70e32a5d818be64b5f4921bb0e",
"item_list_name": "",
"item_category": "Accu- / Batterijpakketten",
"item_category2": "BYD and Fronius",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "55ee6ba3cc8d56758b0b84377f2856f4"
}
}
SolarEdge Home pakket met SE10K-RWB48 en 13,8 kWh
- Art. Nr.: 7497
| Inverter: | SolareEdge Home Hub-Wechselrichter SE10K-RWB48 |
|---|---|
| Phases: | 3 |
| Solar battery: | SolarEdge Home Batterie-Niedervolt 14,55 kWh |
| Nettocapaciteit: | 14,55 kWh |
| Type batterij: | 48 Volt lithium-ijzerfosfaat |
| Toebehoren: | Energiezähler, Verkabelung |
| Package type: | 3-fase, 48 V accu, Zon accupakketten |
Voorradig
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "56c783b6721c5089a2527b1c7afc414c",
"item_brand": "",
"item_name": "SolarEdge Home pakket met SE10K-RWB48 en 13,8 kWh",
"item_id": "7497",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "97e32e70e32a5d818be64b5f4921bb0e",
"item_list_name": "",
"item_category": "Accu- / Batterijpakketten",
"item_category2": "SolarEdge and SolarEdge",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "56c783b6721c5089a2527b1c7afc414c"
}
}
GoodWe Lynx D 5 kWh met GoodWe ET Plus 16A - GW5KN-ET
- Art. Nr.: 13007
| Inverter: | GW5KN-ET |
|---|---|
| Phases: | 3 |
| Solar battery: | LX D5.0-10 |
| Nettocapaciteit: | 5 kWh |
| Type batterij: | Hoog-voltage lithium-ijzerfosfaat |
| Package type: | 3-fase, Hoog voltage accu, Zon accupakketten |
Voorradig
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "59d182cf002f54b6b3f4ecdfe3cca522",
"item_brand": "",
"item_name": "GoodWe Lynx D 5 kWh met GoodWe ET Plus 16A - GW5KN-ET",
"item_id": "13007",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "97e32e70e32a5d818be64b5f4921bb0e",
"item_list_name": "",
"item_category": "Accu- / Batterijpakketten",
"item_category2": "GoodWe and GoodWe",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "59d182cf002f54b6b3f4ecdfe3cca522"
}
}
RCT Power Opslag DC 8.0 met Power Battery 7.6-2
- Art. Nr.: 12560
| Inverter: | RCT Power Storage DC 8.0 |
|---|---|
| Phases: | 3 |
| Solar battery: | RCT Power Battery 7.6-2 |
| Nettocapaciteit: | 6,91 kWh |
| Type batterij: | Hoog-voltage lithium-ijzerfosfaat |
| Package type: | 3-fase, Hoog voltage accu, Zon accupakketten |
Voorradig
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "5f334b115e1d5785beb90dec91e64959",
"item_brand": "",
"item_name": "RCT Power Opslag DC 8.0 met Power Battery 7.6-2",
"item_id": "12560",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "97e32e70e32a5d818be64b5f4921bb0e",
"item_list_name": "",
"item_category": "Accu- / Batterijpakketten",
"item_category2": "RCT Power and RCT Power",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "5f334b115e1d5785beb90dec91e64959"
}
}
| Inverter: | Fronius Symo GEN24 6.0 Plus |
|---|---|
| Phases: | 3 |
| Solar battery: | BYD Battery-Box Premium HVM 11.0 |
| Nettocapaciteit: | 11,04 kWh |
| Type batterij: | Hoog-voltage lithium-ijzerfosfaat |
| Package type: | 3-fase, Hoog voltage accu, Zon accupakketten, Zonne accu retrofit |
Voorradig
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "5fbfd4ac77ba560f9f04abd4dbc592a8",
"item_brand": "",
"item_name": "BYD Battery-Box Premium HVM 11.0 hoogspanning met Fronius Symo Gen24 6.0 Plus",
"item_id": "4999",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "97e32e70e32a5d818be64b5f4921bb0e",
"item_list_name": "",
"item_category": "Accu- / Batterijpakketten",
"item_category2": "BYD and Fronius",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "5fbfd4ac77ba560f9f04abd4dbc592a8"
}
}
BYD Battery-Box Premium LVL 15.4 met SMA SI 6.0H-13
- Art. Nr.: 4816
| Inverter: | SMA Sunny Island 6.0H-13 |
|---|---|
| Solar battery: | BYD Battery-Box Premium LVL 15.4 |
| Nettocapaciteit: | 15,36 kWh |
| Type batterij: | 48 Volt lithium-ijzerfosfaat |
| Package type: | 1-fase, 48 V accu, Zon accupakketten, Zonne accu retrofit |
vanaf 01.07.2026
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "64422ab51f5d55ebac81bf500e957d98",
"item_brand": "",
"item_name": "BYD Battery-Box Premium LVL 15.4 met SMA SI 6.0H-13",
"item_id": "4816",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "97e32e70e32a5d818be64b5f4921bb0e",
"item_list_name": "",
"item_category": "Accu- / Batterijpakketten",
"item_category2": "BYD and SMA",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "64422ab51f5d55ebac81bf500e957d98"
}
}
Sungrow SBR096 met Sungrow hybride HV SH8.0RT V112
- Art. Nr.: 8278
| Inverter: | Sungrow Hybrid HV SH8.0RT |
|---|---|
| Phases: | 3 |
| Solar battery: | Sungrow SBR096 |
| Nettocapaciteit: | 9,6 kWh |
| Type batterij: | Hoog-voltage lithium-ijzerfosfaat |
| Package type: | 3-fase, Hoog voltage accu, Zon accupakketten |
Op aanvraag
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "650044093e1558849eb11b3ef40a084c",
"item_brand": "",
"item_name": "Sungrow SBR096 met Sungrow hybride HV SH8.0RT V112",
"item_id": "8278",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "97e32e70e32a5d818be64b5f4921bb0e",
"item_list_name": "",
"item_category": "Accu- / Batterijpakketten",
"item_category2": "Sungrow and Sungrow",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "650044093e1558849eb11b3ef40a084c"
}
}
SolarEdge Home pakket met SE10K-RWB48 en 24,25 kWh
- Art. Nr.: 7571
| Inverter: | SolareEdge Home Hub-Wechselrichter SE10K-RWB48 |
|---|---|
| Phases: | 3 |
| Solar battery: | SolarEdge Home Batterie-Niedervolt 24,25 kWh |
| Nettocapaciteit: | 24,25 kWh |
| Type batterij: | 48 Volt lithium-ijzerfosfaat |
| Toebehoren: | Energiezähler, Verkabelung |
| Package type: | 3-fase, 48 V accu, Zon accupakketten |
Voorradig
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "667f69c854ed540ab3290b30835b07f7",
"item_brand": "",
"item_name": "SolarEdge Home pakket met SE10K-RWB48 en 24,25 kWh",
"item_id": "7571",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "97e32e70e32a5d818be64b5f4921bb0e",
"item_list_name": "",
"item_category": "Accu- / Batterijpakketten",
"item_category2": "SolarEdge and SolarEdge",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "667f69c854ed540ab3290b30835b07f7"
}
}
| Inverter: | SolareEdge Home Hub-Wechselrichter SE10K-RWB48 |
|---|---|
| Phases: | 3 |
| Solar battery: | SolarEdge Home Batterie-Niedervolt 24,25 kWh |
| Nettocapaciteit: | 24,25 kWh |
| Type batterij: | 48 Volt lithium-ijzerfosfaat |
| Toebehoren: | Energiezähler, Verkabelung, Ladestation |
| Package type: | 3-fase, 48 V accu, KfW 442 Pakete, Zon accupakketten |
Voorradig
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "66eb6b0b48b450b392bc8f97e4253d9a",
"item_brand": "",
"item_name": "Combipakket SolarEdge Home met laadstation, SE10K-RWB48 en 23 kWh",
"item_id": "10805",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "97e32e70e32a5d818be64b5f4921bb0e",
"item_list_name": "",
"item_category": "Accu- / Batterijpakketten",
"item_category2": "SolarEdge and SolarEdge",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "66eb6b0b48b450b392bc8f97e4253d9a"
}
}
Sungrow SBR128 met Sungrow hybride HV SH6.0RT V112
- Art. Nr.: 8281
| Inverter: | Sungrow Hybrid HV SH6.0RT |
|---|---|
| Phases: | 3 |
| Solar battery: | Sungrow SBR128 |
| Nettocapaciteit: | 12,8 kWh |
| Type batterij: | Hoog-voltage lithium-ijzerfosfaat |
| Package type: | 3-fase, Hoog voltage accu, Zon accupakketten |
Op aanvraag
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "6a0593fcd47f57c5befe1a6d3b9f41cc",
"item_brand": "",
"item_name": "Sungrow SBR128 met Sungrow hybride HV SH6.0RT V112",
"item_id": "8281",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "97e32e70e32a5d818be64b5f4921bb0e",
"item_list_name": "",
"item_category": "Accu- / Batterijpakketten",
"item_category2": "Sungrow and Sungrow",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "6a0593fcd47f57c5befe1a6d3b9f41cc"
}
}
BYD PREMIUM ACCUBOX HVS 5.1 met SMA SBS 2.5
- Art. Nr.: 4773
| Inverter: | SMA Sunny Boy Storage 2.5 |
|---|---|
| Phases: | 1 |
| Solar battery: | BYD Battery-Box Premium HVS 5.1 |
| Nettocapaciteit: | 5,12 kWh |
| Type batterij: | Hoog-voltage lithium-ijzerfosfaat |
| Package type: | 1-fase, Hoog voltage accu, Zon accupakketten, Zonne accu retrofit |
Op aanvraag
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "6c2a1b7417945331941b7dfb537cc43e",
"item_brand": "",
"item_name": "BYD PREMIUM ACCUBOX HVS 5.1 met SMA SBS 2.5",
"item_id": "4773",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "97e32e70e32a5d818be64b5f4921bb0e",
"item_list_name": "",
"item_category": "Accu- / Batterijpakketten",
"item_category2": "BYD and SMA",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "6c2a1b7417945331941b7dfb537cc43e"
}
}
| Inverter: | Solis S6 3P-Hybrid - 5 kW |
|---|---|
| Phases: | 3 |
| Solar battery: | BYD Battery-Box Premium HVS 12.8 |
| Nettocapaciteit: | 12,8 kWh |
| Type batterij: | Hoog-voltage lithium-ijzerfosfaat |
| Package type: | 3-fase, Hoog voltage accu, Zon accupakketten |
Op aanvraag
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "6f5525867963559ebf0a752d4a91b162",
"item_brand": "",
"item_name": "BYD premium accubox HVS 12.8 met Solis S6 3-fasen hybride omvormer - 5 kW",
"item_id": "8408",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "97e32e70e32a5d818be64b5f4921bb0e",
"item_list_name": "",
"item_category": "Accu- / Batterijpakketten",
"item_category2": "BYD and Solis",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "6f5525867963559ebf0a752d4a91b162"
}
}







