Accu- / Batterijpakketten
Filter
Fox ESS H1 5.0 E G2 met Fox ESS ECS2900 - H4 11,52 kWh
- Art. Nr.: 12995
| Inverter: | Fox ESS H1 5.0 E G2 |
|---|---|
| Phases: | 1 |
| Solar battery: | Fox ESS ECS2900 11,52 kWh |
| Nettocapaciteit: | 10,36 kWh |
| Type batterij: | Hoog-voltage lithium-ijzerfosfaat |
| Toebehoren: | 10 Jahre |
| Package type: | 1-fase, Hoog voltage accu, Zon accupakketten |
Op aanvraag
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "2af7e3c500f5520a857f47268ec9311c",
"item_brand": "",
"item_name": "Fox ESS H1 5.0 E G2 met Fox ESS ECS2900 - H4 11,52 kWh",
"item_id": "12995",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "97e32e70e32a5d818be64b5f4921bb0e",
"item_list_name": "",
"item_category": "Accu- / Batterijpakketten",
"item_category2": "Fox ESS and Fox ESS",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "2af7e3c500f5520a857f47268ec9311c"
}
}
| Inverter: | SolarEdge StorEdge Dreiphasen-Wechselrichter SE5K |
|---|---|
| Phases: | 3 |
| Solar battery: | BYD Battery Box Premium LVS 4.0 |
| Nettocapaciteit: | 4,0 kWh |
| Type batterij: | 48 Volt lithium-ijzerfosfaat |
| Toebehoren: | SolarEdge Inline-Energiezähler |
| Package type: | 3-fase, 48 V accu, Zon accupakketten |
vanaf 01.07.2026
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "2b1fa6f2b707502190f9a71a280a4fe9",
"item_brand": "",
"item_name": "BYD batterij-box premium LVS 4.0 met SolarEdge StorEdge 3-fasen omvormer SE5K",
"item_id": "7484",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "97e32e70e32a5d818be64b5f4921bb0e",
"item_list_name": "",
"item_category": "Accu- / Batterijpakketten",
"item_category2": "BYD and SolarEdge",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "2b1fa6f2b707502190f9a71a280a4fe9"
}
}
| Inverter: | Fronius Symo Gen24 5.0 Plus |
|---|---|
| Phases: | 3 |
| Solar battery: | BYD Battery-Box Premium HVS 5.1 |
| Nettocapaciteit: | 5,12 kWh |
| Type batterij: | Hoog-voltage lithium-ijzerfosfaat |
| Package type: | 3-fase, Hoog voltage accu, KfW 442 Pakete, Zon accupakketten |
Op aanvraag
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "2c43d565e5695d6697d1d157c99e4b54",
"item_brand": "",
"item_name": "Combipakket Fronius Symo Gen24 5.0 Plus met Wattpilot, BYD HVS 5.1 en Smart meter",
"item_id": "10796",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "97e32e70e32a5d818be64b5f4921bb0e",
"item_list_name": "",
"item_category": "Accu- / Batterijpakketten",
"item_category2": "BYD and Fronius",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "2c43d565e5695d6697d1d157c99e4b54"
}
}
| Inverter: | SolareEdge Home Hub-Wechselrichter SE8K-RWB48 |
|---|---|
| Phases: | 3 |
| Solar battery: | SolarEdge Home Batterie-Niedervolt 19,4 kWh |
| Nettocapaciteit: | 19,4 kWh |
| Type batterij: | 48 Volt lithium-ijzerfosfaat |
| Toebehoren: | Backup-Interface inkl. Energiezähler, Verkabelung |
| Package type: | 3-fase, 48 V accu, Zon accupakketten |
Voorradig
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "2d3afb1fe8f55109b6cd67926708357e",
"item_brand": "",
"item_name": "SolarEdge back-upstroompakket voor thuis met SE8K-RWB48 en 18,4 kWh",
"item_id": "8058",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "97e32e70e32a5d818be64b5f4921bb0e",
"item_list_name": "",
"item_category": "Accu- / Batterijpakketten",
"item_category2": "SolarEdge and SolarEdge",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "2d3afb1fe8f55109b6cd67926708357e"
}
}
BYD premium accubox 2 x HVM 13.8 met GoodWe ET 25 - GW25K-ET
- Art. Nr.: 8894
| Inverter: | GW25K-ET |
|---|---|
| Phases: | 3 |
| Solar battery: | BYD Battery-Box Premium 2x HVM 13.8 |
| Nettocapaciteit: | 27,60 kWh |
| Type batterij: | Hoog-voltage lithium-ijzerfosfaat |
| Package type: | 3-fase, Hoog voltage accu, Zon accupakketten |
Op aanvraag
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "300fbf238ffc54358bae1229006d4a4e",
"item_brand": "",
"item_name": "BYD premium accubox 2 x HVM 13.8 met GoodWe ET 25 - GW25K-ET",
"item_id": "8894",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "97e32e70e32a5d818be64b5f4921bb0e",
"item_list_name": "",
"item_category": "Accu- / Batterijpakketten",
"item_category2": "BYD and GoodWe",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "300fbf238ffc54358bae1229006d4a4e"
}
}
| Inverter: | Fronius Symo Gen24 5.0 Plus |
|---|---|
| Phases: | 3 |
| Solar battery: | BYD Battery-Box Premium HVS 10.2 |
| Nettocapaciteit: | 10,24 kWh |
| Type batterij: | Hoog-voltage lithium-ijzerfosfaat |
| Package type: | 3-fase, Hoog voltage accu, KfW 442 Pakete, Zon accupakketten |
Op aanvraag
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "3033343d0b435c80b1a195341e3ddebb",
"item_brand": "",
"item_name": "Combipakket Fronius Symo Gen24 5.0 Plus met Wattpilot, BYD HVS 10.2 en Smart meter",
"item_id": "10824",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "97e32e70e32a5d818be64b5f4921bb0e",
"item_list_name": "",
"item_category": "Accu- / Batterijpakketten",
"item_category2": "BYD and Fronius",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "3033343d0b435c80b1a195341e3ddebb"
}
}
| Inverter: | Fronius Symo GEN24 8.0 Plus |
|---|---|
| Phases: | 3 |
| Solar battery: | BYD Battery-Box Premium HVS 10.2 |
| Nettocapaciteit: | 10,24 kWh |
| Type batterij: | Hoog-voltage lithium-ijzerfosfaat |
| Package type: | 3-fase, Hoog voltage accu, Zon accupakketten |
Op aanvraag
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "305cdde1d0c15493b63ebb98ca6b475d",
"item_brand": "",
"item_name": "BYD Battery-Box Premium HVS 10.2 Hoogspanning met Fronius Symo Gen24 8.0 Plus",
"item_id": "4997",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "97e32e70e32a5d818be64b5f4921bb0e",
"item_list_name": "",
"item_category": "Accu- / Batterijpakketten",
"item_category2": "BYD and Fronius",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "305cdde1d0c15493b63ebb98ca6b475d"
}
}
SolarEdge Home pakket met SE8K-RWB48 en 14,55 kWh
- Art. Nr.: 7568
| Inverter: | SolareEdge Home Hub-Wechselrichter SE8K-RWB48 |
|---|---|
| Phases: | 3 |
| Solar battery: | SolarEdge Home Batterie-Niedervolt 14,55 kWh |
| Nettocapaciteit: | 14,55 kWh |
| Type batterij: | 48 Volt lithium-ijzerfosfaat |
| Toebehoren: | Energiezähler, Verkabelung |
| Package type: | 3-fase, 48 V accu, Zon accupakketten |
Voorradig
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "31ead398c1f35a84a1b04379e56414f5",
"item_brand": "",
"item_name": "SolarEdge Home pakket met SE8K-RWB48 en 14,55 kWh",
"item_id": "7568",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "97e32e70e32a5d818be64b5f4921bb0e",
"item_list_name": "",
"item_category": "Accu- / Batterijpakketten",
"item_category2": "SolarEdge and SolarEdge",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "31ead398c1f35a84a1b04379e56414f5"
}
}
| Inverter: | SolarEdge SE3680H-BEN4 |
|---|---|
| Phases: | 1 |
| Solar battery: | SolarEdge Home Batterie-Hochvolt 10 kWh |
| Nettocapaciteit: | 9,7 kWh |
| Type batterij: | Hoog-voltage lithium |
| Toebehoren: | SolarEdge Home Energiezähler, SolarEdge Home Netzwerk Plug-in fürHome Netzwerk ready Wechselrichter |
| Package type: | 1-fase, Hoog voltage accu, Zon accupakketten |
Voorradig
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "31f871913e72549ca6a71020998c79dd",
"item_brand": "",
"item_name": "SolarEdge Home hoog voltage batterij met SolarEdge SE3680H-BEN4",
"item_id": "9338",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "97e32e70e32a5d818be64b5f4921bb0e",
"item_list_name": "",
"item_category": "Accu- / Batterijpakketten",
"item_category2": "SolarEdge and SolarEdge",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "31f871913e72549ca6a71020998c79dd"
}
}
| Inverter: | Solis S6 3P-Hybrid - 6 kW |
|---|---|
| Phases: | 3 |
| Solar battery: | BYD Battery-Box Premium HVS 10.2 |
| Nettocapaciteit: | 10,24 kWh |
| Type batterij: | Hoog-voltage lithium-ijzerfosfaat |
| Package type: | 3-fase, Hoog voltage accu, Zon accupakketten |
Op aanvraag
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "333e5ecf6bb35e53bf7b107a16fab879",
"item_brand": "",
"item_name": "BYD premium accubox HVS 10.2 met Solis S6 3-fasen hybride omvormer - 6 kW",
"item_id": "8405",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "97e32e70e32a5d818be64b5f4921bb0e",
"item_list_name": "",
"item_category": "Accu- / Batterijpakketten",
"item_category2": "BYD and Solis",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "333e5ecf6bb35e53bf7b107a16fab879"
}
}
| Inverter: | Fronius Symo GEN24 10.0 Plus |
|---|---|
| Phases: | 3 |
| Solar battery: | BYD Battery-Box Premium HVM 11.0 |
| Nettocapaciteit: | 11,04 kWh |
| Type batterij: | Hoog-voltage lithium-ijzerfosfaat |
| Package type: | 3-fase, Hoog voltage accu, Zon accupakketten, Zonne accu retrofit |
Voorradig
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "33c1d37499fc54f2b0fc7e374487ae75",
"item_brand": "",
"item_name": "BYD Battery-Box Premium HVM 11.0 hoogspanning met Fronius Symo Gen24 10.0 Plus",
"item_id": "5001",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "97e32e70e32a5d818be64b5f4921bb0e",
"item_list_name": "",
"item_category": "Accu- / Batterijpakketten",
"item_category2": "BYD and Fronius",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "33c1d37499fc54f2b0fc7e374487ae75"
}
}
SolarEdge StorEdge pakket met SE8K-RWS en 18,4 kWh
- Art. Nr.: 8750
| Inverter: | SolarEdge StorEdge Dreiphasen-Wechselrichter SE8K-RWS48BEN4 |
|---|---|
| Phases: | 3 |
| Solar battery: | SolarEdge Home Batterie-Niedervolt 18,4 kWh |
| Nettocapaciteit: | 18,4 kWh |
| Type batterij: | 48 Volt lithium-ijzerfosfaat |
| Toebehoren: | Energiezähler, Verkabelung |
| Package type: | 3-fase, 48 V accu, Zon accupakketten |
Op aanvraag
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "37207d9616d9533b918d4ae218c6a559",
"item_brand": "",
"item_name": "SolarEdge StorEdge pakket met SE8K-RWS en 18,4 kWh",
"item_id": "8750",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "97e32e70e32a5d818be64b5f4921bb0e",
"item_list_name": "",
"item_category": "Accu- / Batterijpakketten",
"item_category2": "SolarEdge and SolarEdge",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "37207d9616d9533b918d4ae218c6a559"
}
}







