GoodWe Lynx D 5 kWh met GoodWe ET Plus 16A - GW10KN-ET
Art. Nr.: 13008
Inverter: GW10KN-ET
Phases: 3
Solar battery: LX D5.0-10
Nettocapaciteit: 5 kWh
Type batterij: Hoog-voltage lithium-ijzerfosfaat
Package type: 3-fase, Hoog voltage accu, Zon accupakketten
Prijzen zijn alleen zichtbaar voor zakelijke klanten na succesvolle registratie.
Productnummer: 13008
Productnummer: 13008
Beschrijving
Artikelnummer bodemplaat: 12788
Artikelnummer wandbevestiging: 12787
Met de eigen totaaloplossing van de fabrikant biedt GoodWe de stapelbare hoogspanningsaccu Lynx D aan, samen met de driefasige hybride Omvormer uit de ET Plus-serie 16A. Beide systemen zijn op elkaar afgestemd en bieden maximale energieautonomie, de hoogste efficiëntie en een betrouwbare noodstroomvoorziening. Via het potentiaalvrije contact in de hybride Omvormer kunnen ook andere verbruikers, zoals Wallboxen en Warmtepompen, worden aangesloten.
Merkinformatie
Voordelen van het pakket
  • 3-fasige Smart meter bij de ET Plus-serie 16A is al inbegrepen
  • Betrouwbare noodstroomvoorziening (omschakeltijd < 10 ms)
  • Tot 8 stapelbare batterijmodules (max. 40 kWh)
  • Integratie in het Sems-portaal
  • Hoge batterijveiligheidsnorm VDE 2510-50
  • Vervanging van afzonderlijke modules mogelijk (combinatie van oude en nieuwe modules)
Productkenmerken GoodWe Lynx D - LX D5.0-10
  • Celtype: LiFePO4
  • Bruikbare batterijcapaciteit: 5 kWh
  • Nominale spanning: laden: 435 V; ontladen: 380 V
  • Nominaal laad-/ontlaadvermogen: 3 kW
  • Communicatie: CAN
  • Temperatuurbereik: ontladen: -20 °C - 53 °C
  • Temperatuurbereik: laden: 0 °C - 53 °C
  • Achteraf inbouwen van batterijmodule mogelijk
  • Afmetingen: 380 x 700 x 170 mm (H x B x D)
  • Gewicht: 52 kg
  • Beschermingsklasse: IP 66
Productkenmerken GoodWe ET Plus 16A - GW10KN-ET
  • Netaansluiting: 3-fasig
  • AC-vermogen: 10 kVA
  • 10 kW noodstroomvermogen via aparte uitgang
  • MPP-tracker: 2
  • Stringaansluitingen per MPPT: 1
  • Max. ingangsstroom per MPPT: 16 A
  • Max. kortsluitstroom per MPPT: 21,2 A
  • Communicatie: RS485, WLAN (optioneel LAN)
  • Potentiaalvrij contact aanwezig (programmeerbaar via SolarGo-app) (SG-Ready)
  • Push-in-klemmen voor de communicatie-interfaces vereenvoudigen de installatie
  • Inclusief WiFi-module
  • Afmetingen: 516 x 415 x 180 mm (HxBxD)
  • Beschermingsklasse: IP66
  • Gewicht: 24,0 kg
Toepassingsvoorbeelden
  • Noodstroomvoorziening: houd belangrijke apparaten en toepassingen operationeel bij stroomuitval
  • Kostenefficiëntie: laad je accu's op tegen gunstige stroomtarieven en bespaar tijdens piekuren
Leveringsomvang
  • GoodWe Lynx D - LX D5.0-10
  • GoodWe ET Plus 16A - GW10KN-ET inclusief 3-fasige Smart meter
Videos
Videos
  • GoodWe ET Plus 16A Installation