Niederländisch
Filter
–
–
–
–
–
–
–
–
| Inverter: | Solis S6 3P-Hybrid - 5 kW |
|---|---|
| Phases: | 3 |
| Solar battery: | BYD Battery-Box Premium HVS 7.7 |
| Nettocapaciteit: | 7,68 kWh |
| Type batterij: | Hoog-voltage lithium-ijzerfosfaat |
| Package type: | 3-fase, Hoog voltage accu, Zon accupakketten |
Op aanvraag
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "7d92dda783da51cba9df7368f50be13e",
"item_brand": "",
"item_name": "BYD premium accubox HVS 7.7 met Solis S6 3-fasen hybride omvormer - 5 kW",
"item_id": "8395",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "3db4c51160e8574f88b20e8e410ca0ac",
"item_list_name": "",
"item_category": "BYD and Solis",
"item_category2": "Accu- / Batterijpakketten",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "7d92dda783da51cba9df7368f50be13e"
}
}
Fronius Datamanager 2.0 WLAN
- Art. Nr.: 2754
| Type accessoires: | Data-logger |
|---|
Voorradig
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "7dabaa3a6fbf5e33bdb65651ebf86935",
"item_brand": "",
"item_name": "Fronius Datamanager 2.0 WLAN",
"item_id": "2754",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "3db4c51160e8574f88b20e8e410ca0ac",
"item_list_name": "",
"item_category": "Fronius",
"item_category2": "Toebehoren",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "7dabaa3a6fbf5e33bdb65651ebf86935"
}
}
Stäubli MC4 EVO2 2 female to 1 male y connector
- Fabrikanttype: PV-AZB4-EVO 2-UR
- Art. Nr.: 8936
| Type accessoires: | Stekkers |
|---|
Voorradig
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "7e1aadf48c355eae84278b56cf74cfa4",
"item_brand": "",
"item_name": "Stäubli MC4 EVO2 2 female to 1 male y connector",
"item_id": "8936",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "3db4c51160e8574f88b20e8e410ca0ac",
"item_list_name": "",
"item_category": "Toebehoren",
"item_category2": "Stäubli",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "7e1aadf48c355eae84278b56cf74cfa4"
}
}
GoodWe ES G2 - GW6000-ES-20
- Fabrikanttype: GW6000-ES-20
- Art. Nr.: 8780
| Fasen: | 1 |
|---|---|
| Type omvormer: | Hybride omvormer |
| MPP-Tracker: | 2 |
| AC-stroom: | 6 kW |
| Garantie: | 5 Jaar |
| Communicatie: | RS485, WiFi |
| Spanningsbereik: | 60 - 550 Volt |
vanaf 15.06.2026
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "7e3361dac6565e9d8ff706d964120696",
"item_brand": "",
"item_name": "GoodWe ES G2 - GW6000-ES-20",
"item_id": "8780",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "3db4c51160e8574f88b20e8e410ca0ac",
"item_list_name": "",
"item_category": "Omvormers",
"item_category2": "GoodWe",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "7e3361dac6565e9d8ff706d964120696"
}
}
Batkabel 48V netparallel M8-BYD LVS 2,5 m
- Art. Nr.: 5415
| Type accessoires: | 48V accu kabel |
|---|
Voorradig
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "7e3b53b70767529294f6604bba8ece68",
"item_brand": "",
"item_name": "Batkabel 48V netparallel M8-BYD LVS 2,5 m",
"item_id": "5415",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "3db4c51160e8574f88b20e8e410ca0ac",
"item_list_name": "",
"item_category": "Toebehoren",
"item_category2": "HIS",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "7e3b53b70767529294f6604bba8ece68"
}
}
Fox-ESS 3000A CT Clamp
- Fabrikanttype: DTSU666,019_3000A_333mV Chint DUAL RS485 3000A CT 001 100ms
- Art. Nr.: 13004
| Type accessoires: | Andere |
|---|
Voorradig
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "7e4725a3f19b504ea3b7a3764a67fa8f",
"item_brand": "",
"item_name": "Fox-ESS 3000A CT Clamp",
"item_id": "13004",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "3db4c51160e8574f88b20e8e410ca0ac",
"item_list_name": "",
"item_category": "Toebehoren",
"item_category2": "Fox ESS",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "7e4725a3f19b504ea3b7a3764a67fa8f"
}
}
Sungrow Hybride SH3.0RS
- Fabrikanttype: SH3.0RS V13
- Art. Nr.: 12164
| Fasen: | 1 |
|---|---|
| Type omvormer: | Hybride omvormer |
| MPP-Tracker: | 2 |
| AC-stroom: | 3 kW |
| Garantie: | 10 Jaar |
| Communicatie: | RS485, WiFi, Ethernet |
| Spanningsbereik: | 40-560 Volt |
Op aanvraag
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "7ee86d3a380a513dbbf94ab08491e5db",
"item_brand": "",
"item_name": "Sungrow Hybride SH3.0RS",
"item_id": "12164",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "3db4c51160e8574f88b20e8e410ca0ac",
"item_list_name": "",
"item_category": "Omvormers",
"item_category2": "Sungrow",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "7ee86d3a380a513dbbf94ab08491e5db"
}
}
SMA Sunny Tripower 10.0
- Fabrikanttype: STP10.0-3AV-40
- Art. Nr.: 3878
| Fasen: | 3 |
|---|---|
| Type omvormer: | PV omvormer |
| MPP-Tracker: | 2 |
| AC-stroom: | 10 kW |
| Garantie: | 10 Jaar |
| Communicatie: | Speedwire / WebConnect / WLAN / RS485 Tigo |
| Spanningsbereik: | 320-800 Volt |
Voorradig
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "7effac10e6c05e13a68a1b9d72461b19",
"item_brand": "",
"item_name": "SMA Sunny Tripower 10.0",
"item_id": "3878",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "3db4c51160e8574f88b20e8e410ca0ac",
"item_list_name": "",
"item_category": "Omvormers",
"item_category2": "SMA",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "7effac10e6c05e13a68a1b9d72461b19"
}
}
| Inverter: | Fronius Symo GEN24 10.0 Plus |
|---|---|
| Phases: | 3 |
| Solar battery: | BYD Battery-Box Premium HVM 13.8 |
| Nettocapaciteit: | 13,80 kWh |
| Type batterij: | Hoog-voltage lithium-ijzerfosfaat |
| Package type: | 3-fase, Hoog voltage accu, Zon accupakketten, Zonne accu retrofit |
vanaf 31.08.2026
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "7f12aa5c5955576db8b2007a1c14870a",
"item_brand": "",
"item_name": "BYD accubox Premium HVM 13.8 hoog voltage met Fronius Symo Gen24 10.0 Plus",
"item_id": "5003",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "3db4c51160e8574f88b20e8e410ca0ac",
"item_list_name": "",
"item_category": "Accu- / Batterijpakketten",
"item_category2": "BYD and Fronius",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "7f12aa5c5955576db8b2007a1c14870a"
}
}
Sungrow Hybride SH4.0RS
- Fabrikanttype: SH4.0RS V13
- Art. Nr.: 12162
| Fasen: | 1 |
|---|---|
| Type omvormer: | Hybride omvormer |
| MPP-Tracker: | 2 |
| AC-stroom: | 4 kW |
| Garantie: | 10 Jaar |
| Communicatie: | RS485, WiFi, Ethernet |
| Spanningsbereik: | 40-560 Volt |
vanaf 18.05.2026
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "7f2723f1b0cf5419ade8f6386dfa2f81",
"item_brand": "",
"item_name": "Sungrow Hybride SH4.0RS",
"item_id": "12162",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "3db4c51160e8574f88b20e8e410ca0ac",
"item_list_name": "",
"item_category": "Omvormers",
"item_category2": "Sungrow",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "7f2723f1b0cf5419ade8f6386dfa2f81"
}
}
Stäubli MC4-EVO 2 connectoren 4/6 mm², Da 6,4 - 8,4 mm
- Fabrikanttype: PV-KST4-EVO 2A/6II
- Art. Nr.: 8987
| Type accessoires: | Stekkers |
|---|
Voorradig
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "7f94eb44800d5f03b0c699d858d9f850",
"item_brand": "",
"item_name": "Stäubli MC4-EVO 2 connectoren 4/6 mm², Da 6,4 - 8,4 mm",
"item_id": "8987",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "3db4c51160e8574f88b20e8e410ca0ac",
"item_list_name": "",
"item_category": "Toebehoren",
"item_category2": "Stäubli",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "7f94eb44800d5f03b0c699d858d9f850"
}
}
Stroomtransformator 200 / 5 A, ongeijkt, vouwbaar
- Art. Nr.: 4122
| Type accessoires: | Sensoren |
|---|
Voorradig
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "7f96f27672875de09bf991b653b26066",
"item_brand": "",
"item_name": "Stroomtransformator 200 / 5 A, ongeijkt, vouwbaar",
"item_id": "4122",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "3db4c51160e8574f88b20e8e410ca0ac",
"item_list_name": "",
"item_category": "Toebehoren",
"item_category2": "KDK Dornscheidt",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "7f96f27672875de09bf991b653b26066"
}
}







