Niederländisch
Filter
–
–
–
–
–
–
–
–
OBO kabelgoot 60 x 110 mm, zuiver wit, VPE 16,0 m
- Fabrikanttype: WDK60110RW
- Art. Nr.: 5009
| Type accessoires: | Installatie accessoires |
|---|
Voorradig
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "76aa838bc65c518f9f26fedf6a6e612c",
"item_brand": "",
"item_name": "OBO kabelgoot 60 x 110 mm, zuiver wit, VPE 16,0 m",
"item_id": "5009",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "3db4c51160e8574f88b20e8e410ca0ac",
"item_list_name": "",
"item_category": "OBO",
"item_category2": "Toebehoren",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "76aa838bc65c518f9f26fedf6a6e612c"
}
}
SMA Sunny Tripower X 12
- Fabrikanttype: STP 12-50
- Art. Nr.: 7598
| Fasen: | 3 |
|---|---|
| Type omvormer: | PV omvormer |
| MPP-Tracker: | 3 |
| AC-stroom: | 12 kW |
| Garantie: | 5 Jaar |
| Communicatie: | WLAN, Ethernet |
| Spanningsbereik: | 210 - 800 Volt |
Voorradig
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "76ae08a800b4573ebb4b3c2c839fe705",
"item_brand": "",
"item_name": "SMA Sunny Tripower X 12",
"item_id": "7598",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "3db4c51160e8574f88b20e8e410ca0ac",
"item_list_name": "",
"item_category": "Speciale aanbiedingen",
"item_category2": "SMA",
"item_category3": "Omvormers",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "76ae08a800b4573ebb4b3c2c839fe705"
}
}
Sungrow 3-Fase Smart Energy Meter
- Fabrikanttype: DTSD1352-C/1(6)A
- Art. Nr.: 6905
| Type accessoires: | Data-logger |
|---|
Voorradig
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "76ef2187959b5f1bbe436f711a99351b",
"item_brand": "",
"item_name": "Sungrow 3-Fase Smart Energy Meter",
"item_id": "6905",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "3db4c51160e8574f88b20e8e410ca0ac",
"item_list_name": "",
"item_category": "Toebehoren",
"item_category2": "Sungrow",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "76ef2187959b5f1bbe436f711a99351b"
}
}
BYD Battery-Box Premium LVS 16.0 met SMA SI 4.4M-13
- Art. Nr.: 5464
| Inverter: | SMA Sunny Island 4.4M-13 |
|---|---|
| Phases: | 1 |
| Solar battery: | BYD Battery-Box Premium LVS 16.0 |
| Nettocapaciteit: | 16,0 kWh |
| Type batterij: | 48 Volt lithium-ijzerfosfaat |
| Package type: | 1-fase, 48 V accu, Zon accupakketten, Zonne accu retrofit |
Voorradig
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "77ce388a43585a7b861e3c9274fdedd0",
"item_brand": "",
"item_name": "BYD Battery-Box Premium LVS 16.0 met SMA SI 4.4M-13",
"item_id": "5464",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "3db4c51160e8574f88b20e8e410ca0ac",
"item_list_name": "",
"item_category": "BYD and SMA",
"item_category2": "Accu- / Batterijpakketten",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "77ce388a43585a7b861e3c9274fdedd0"
}
}
Janitza UMG 604 Pro
- Fabrikanttype: UMG 604-PRO
- Art. Nr.: 8575
| Type accessoires: | Data-logger |
|---|
Voorradig
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "783a00e4737354a09c0413a6a1f08f91",
"item_brand": "",
"item_name": "Janitza UMG 604 Pro",
"item_id": "8575",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "3db4c51160e8574f88b20e8e410ca0ac",
"item_list_name": "",
"item_category": "Toebehoren",
"item_category2": "Janitza",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "783a00e4737354a09c0413a6a1f08f91"
}
}
SMA Energy Meter CT 3-fase
- Art. Nr.: 12820
| Type accessoires: | Sensoren |
|---|
Voorradig
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "791182fbef2f51a7af9aca24e36bb76d",
"item_brand": "",
"item_name": "SMA Energy Meter CT 3-fase",
"item_id": "12820",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "3db4c51160e8574f88b20e8e410ca0ac",
"item_list_name": "",
"item_category": "Toebehoren",
"item_category2": "SMA",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "791182fbef2f51a7af9aca24e36bb76d"
}
}
Sungrow Hybrid SH20T - V11
- Fabrikanttype: SH20T
- Art. Nr.: 11196
| Fasen: | 3 |
|---|---|
| Type omvormer: | Asymmmetric inverters, Hybride omvormer |
| MPP-Tracker: | 3 |
| AC-stroom: | 20 kW |
| Garantie: | 10 Jaar |
| Communicatie: | RS485, WiFi, Ethernet, CAN |
| Spanningsbereik: | 150 - 950 Volt |
Voorradig
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "791aaf6287cc55c6a2bba0ada6a89eb9",
"item_brand": "",
"item_name": "Sungrow Hybrid SH20T - V11",
"item_id": "11196",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "3db4c51160e8574f88b20e8e410ca0ac",
"item_list_name": "",
"item_category": "Omvormers",
"item_category2": "Sungrow",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "791aaf6287cc55c6a2bba0ada6a89eb9"
}
}
RCT energieopslag DC 4.0
- Art. Nr.: 4009
| Fasen: | 3 |
|---|---|
| Type omvormer: | Asymmmetric inverters, Hybride omvormer |
| MPP-Tracker: | 2 |
| AC-stroom: | 4 kW |
| Garantie: | 10 Jaar |
| Communicatie: | WIFI, LAN, RS485, Multifunktionales Relais |
| Spanningsbereik: | 265 - 800 Volt |
Voorradig
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "79338f053246509b8a2f9df867153a17",
"item_brand": "",
"item_name": "RCT energieopslag DC 4.0",
"item_id": "4009",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "3db4c51160e8574f88b20e8e410ca0ac",
"item_list_name": "",
"item_category": "Omvormers",
"item_category2": "RCT Power",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "79338f053246509b8a2f9df867153a17"
}
}
| Inverter: | Fronius Symo GEN24 4.0 Plus |
|---|---|
| Phases: | 3 |
| Solar battery: | BYD Battery-Box Premium HVS 10.2 |
| Nettocapaciteit: | 10,24 kWh |
| Type batterij: | Hoog-voltage lithium-ijzerfosfaat |
| Package type: | 3-fase, Hoog voltage accu, Zon accupakketten, Zonne accu retrofit |
Op aanvraag
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "7983cd5956f95001956e16e54f338460",
"item_brand": "",
"item_name": "BYD premium accubox HVS 10.2 hoog voltage met Fronius Symo Gen24 4.0 Plus",
"item_id": "6056",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "3db4c51160e8574f88b20e8e410ca0ac",
"item_list_name": "",
"item_category": "Accu- / Batterijpakketten",
"item_category2": "BYD and Fronius",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "7983cd5956f95001956e16e54f338460"
}
}
| Inverter: | SolareEdge Home Hub-Wechselrichter SE8K-RWB48 |
|---|---|
| Phases: | 3 |
| Solar battery: | SolarEdge Home Batterie-Niedervolt 9,7 kWh |
| Nettocapaciteit: | 9,7 kWh |
| Type batterij: | 48 Volt lithium-ijzerfosfaat |
| Toebehoren: | Backup-Interface inkl. Energiezähler, Verkabelung |
| Package type: | 3-fase, 48 V accu, Zon accupakketten |
Voorradig
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "7989912473fc5a2cbddbf1b7f13eb7ef",
"item_brand": "",
"item_name": "SolarEdge back-up stroompakket voor thuis met SE8K-RWB48 en 9,2 kWh",
"item_id": "7997",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "3db4c51160e8574f88b20e8e410ca0ac",
"item_list_name": "",
"item_category": "Accu- / Batterijpakketten",
"item_category2": "SolarEdge and SolarEdge",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "7989912473fc5a2cbddbf1b7f13eb7ef"
}
}
OBO Potentieelvereffeningsrail 7x25 mm
- Fabrikanttype: 1809
- Art. Nr.: 5039
| Type accessoires: | Installatie accessoires |
|---|
Voorradig
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "7a652b521cc05c58a2c0ef6202b06501",
"item_brand": "",
"item_name": "OBO Potentieelvereffeningsrail 7x25 mm",
"item_id": "5039",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "3db4c51160e8574f88b20e8e410ca0ac",
"item_list_name": "",
"item_category": "OBO",
"item_category2": "Toebehoren",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "7a652b521cc05c58a2c0ef6202b06501"
}
}
SolarEdge Home AC-schakelaar
- Fabrikanttype: SEM-SWT-R16-00
- Art. Nr.: 9535
| Type accessoires: | Smart Home |
|---|
Voorradig
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "7a6f51c987735155b43e0d9c4b6168c9",
"item_brand": "",
"item_name": "SolarEdge Home AC-schakelaar",
"item_id": "9535",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "3db4c51160e8574f88b20e8e410ca0ac",
"item_list_name": "",
"item_category": "Toebehoren",
"item_category2": "SolarEdge",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "7a6f51c987735155b43e0d9c4b6168c9"
}
}







