Niederländisch
Filter
–
–
–
–
–
–
–
–
Sungrow 1-fase SG3.6RS
- Fabrikanttype: SG3.6RS
- Art. Nr.: 11913
| Fasen: | 1 |
|---|---|
| Type omvormer: | PV omvormer |
| MPP-Tracker: | 2 |
| Garantie: | 10 Jaar |
| Communicatie: | Ethernet / WLAN / RS485 |
| Spanningsbereik: | 40-560 V Volt |
Voorradig
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "71a8b2a3e8785c6094559068e0d14e8b",
"item_brand": "",
"item_name": "Sungrow 1-fase SG3.6RS",
"item_id": "11913",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "3db4c51160e8574f88b20e8e410ca0ac",
"item_list_name": "",
"item_category": "Omvormers",
"item_category2": "Sungrow",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "71a8b2a3e8785c6094559068e0d14e8b"
}
}
Sungrow PowerStack ST510CS-4h
- Fabrikanttype: ST510CS-4h
- Art. Nr.: 14591
| Type batterij: | LFP |
|---|---|
| Installatielocatie: | Outdoor |
| Bruikbare capaciteit: | 514 kWh |
| Vermogen: | 125 kW |
| Garantie: | 5 Jaar |
| Laadvermogen: | 125 kW |
| Ontlaadvermogen: | 125 kW |
| Communicatie: | Ethernet |
| Type bedrijfsmatig opslagsysteem: | All-in-One |
vanaf 02.09.2026
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "720e5ba161305d8e9cc0381685b633d7",
"item_brand": "",
"item_name": "Sungrow PowerStack ST510CS-4h",
"item_id": "14591",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "3db4c51160e8574f88b20e8e410ca0ac",
"item_list_name": "",
"item_category": "Batterijopslag bedrijven",
"item_category2": "Sungrow",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "720e5ba161305d8e9cc0381685b633d7"
}
}
Ontmanteltang, 4/6/10 mm²
- Fabrikanttype: PV-AZM-4/10
- Art. Nr.: 9082
| Type accessoires: | Gereedschappen |
|---|
Voorradig
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "72d8c172589d5243b9e02be8a87383ce",
"item_brand": "",
"item_name": "Ontmanteltang, 4/6/10 mm²",
"item_id": "9082",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "3db4c51160e8574f88b20e8e410ca0ac",
"item_list_name": "",
"item_category": "Stäubli",
"item_category2": "Toebehoren",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "72d8c172589d5243b9e02be8a87383ce"
}
}
Phoenix Contact Overspanningsbeveiliging DC, type II, 1 MPP, klemmen
- Fabrikanttype: SOL-SC-2ST-0-DC-1MPPT-2005
- Art. Nr.: 5041
| Type accessoires: | Overspanningsbeveiliging |
|---|
Voorradig
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "732cb8ab904f5125b300c58f33f66e67",
"item_brand": "",
"item_name": "Phoenix Contact Overspanningsbeveiliging DC, type II, 1 MPP, klemmen",
"item_id": "5041",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "3db4c51160e8574f88b20e8e410ca0ac",
"item_list_name": "",
"item_category": "Toebehoren",
"item_category2": "Phoenix Contact",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "732cb8ab904f5125b300c58f33f66e67"
}
}
Dyness Stack 100 Pro BDU incl. sokkel
- Art. Nr.: 14927
| Type batterij: | Hoog-voltage lithium |
|---|---|
| Garantie: | 10 jaar |
| Type opslagsysteem: | Hoog voltage accu |
vanaf 11.05.2026
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "73b352585a95530196d02aa8fce3414b",
"item_brand": "",
"item_name": "Dyness Stack 100 Pro BDU incl. sokkel",
"item_id": "14927",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "3db4c51160e8574f88b20e8e410ca0ac",
"item_list_name": "",
"item_category": "Dyness",
"item_category2": "Batterijopslag thuis",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "73b352585a95530196d02aa8fce3414b"
}
}
Sungrow X rek voor SG110CX/SG250HX
- Fabrikanttype: B-B-003140
- Art. Nr.: 5631
| Type accessoires: | Montagemateriaal accessoires |
|---|
Voorradig
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "73b4bcde575f5495b5c1ce3b3377d643",
"item_brand": "",
"item_name": "Sungrow X rek voor SG110CX/SG250HX",
"item_id": "5631",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "3db4c51160e8574f88b20e8e410ca0ac",
"item_list_name": "",
"item_category": "Toebehoren",
"item_category2": "Sungrow",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "73b4bcde575f5495b5c1ce3b3377d643"
}
}
Lapp Ă–lflex AC Aansluitkabel, 5x16 mm, 5 m
- Fabrikanttype: Lapp ÖLFLEX CLASSIC 100 5G16 Brandklasse Eca
- Art. Nr.: 5203
| Type accessoires: | AC installatie kabel |
|---|
Voorradig
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "73c38476ef48534098cb546cdd428076",
"item_brand": "",
"item_name": "Lapp Ă–lflex AC Aansluitkabel, 5x16 mm, 5 m",
"item_id": "5203",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "3db4c51160e8574f88b20e8e410ca0ac",
"item_list_name": "",
"item_category": "Toebehoren",
"item_category2": "Diverse",
"item_category3": "Resterende hoeveelheden",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "73c38476ef48534098cb546cdd428076"
}
}
SolarEdge StorEdge pakket met SE7K-RWS en 4,6 kWh
- Art. Nr.: 8740
| Inverter: | SolarEdge StorEdge Dreiphasen-Wechselrichter SE7K-RWS48BEN4 |
|---|---|
| Phases: | 3 |
| Solar battery: | SolarEdge Home Batterie-Niedervolt 4,6 kWh |
| Nettocapaciteit: | 4,6 kWh |
| Type batterij: | 48 Volt lithium-ijzerfosfaat |
| Toebehoren: | Energiezähler, Verkabelung |
| Package type: | 3-fase, 48 V accu, Zon accupakketten |
Op aanvraag
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "75a261e8bf1a5b3fbbba2d06d4c81062",
"item_brand": "",
"item_name": "SolarEdge StorEdge pakket met SE7K-RWS en 4,6 kWh",
"item_id": "8740",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "3db4c51160e8574f88b20e8e410ca0ac",
"item_list_name": "",
"item_category": "SolarEdge and SolarEdge",
"item_category2": "Accu- / Batterijpakketten",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "75a261e8bf1a5b3fbbba2d06d4c81062"
}
}
| Inverter: | GW6.5KN-ET |
|---|---|
| Phases: | 3 |
| Solar battery: | BYD Battery-Box Premium HVM 13.8 |
| Nettocapaciteit: | 13,80 kWh |
| Type batterij: | Hoog-voltage lithium-ijzerfosfaat |
| Package type: | 3-fase, Hoog voltage accu, Zon accupakketten, Zonne accu retrofit |
vanaf 31.08.2026
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "75d3b10a473758ef923a08b01a57faa5",
"item_brand": "",
"item_name": "BYD premium accubox HVM 13.8 met GoodWe ET Plus 16 A - GW6.5KN-ET",
"item_id": "9060",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "3db4c51160e8574f88b20e8e410ca0ac",
"item_list_name": "",
"item_category": "Accu- / Batterijpakketten",
"item_category2": "BYD and GoodWe",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "75d3b10a473758ef923a08b01a57faa5"
}
}
| Inverter: | Fronius Primo Gen24 5.0 Plus |
|---|---|
| Phases: | 1 |
| Solar battery: | BYD Battery-Box Premium HVS 7.7 |
| Nettocapaciteit: | 7,68 kWh |
| Type batterij: | Hoog-voltage lithium-ijzerfosfaat |
| Package type: | 1-fase, Hoog voltage accu, Zon accupakketten, Zonne accu retrofit |
Op aanvraag
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "75e0cd74624b5ddfb1d9be26072799e6",
"item_brand": "",
"item_name": "BYD Battery-Box Premium HVS 7.7 hoog-voltage met Fronius Primo Gen24 5.0 Plus",
"item_id": "4990",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "3db4c51160e8574f88b20e8e410ca0ac",
"item_list_name": "",
"item_category": "Accu- / Batterijpakketten",
"item_category2": "BYD and Fronius",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "75e0cd74624b5ddfb1d9be26072799e6"
}
}
SolarEdge SE3680H-BEN4
- Fabrikanttype: SE3680H-RW000BEN4
- Art. Nr.: 8130
| Fasen: | 1 |
|---|---|
| Type omvormer: | PV omvormer |
| AC-stroom: | 3,68 kW |
| Garantie: | 12 Jaar |
| Communicatie: | Ethernet, RS485 |
Voorradig
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "75e173dd787055b3a5f029d73b11f102",
"item_brand": "",
"item_name": "SolarEdge SE3680H-BEN4",
"item_id": "8130",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "3db4c51160e8574f88b20e8e410ca0ac",
"item_list_name": "",
"item_category": "Omvormers",
"item_category2": "SolarEdge",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "75e173dd787055b3a5f029d73b11f102"
}
}
Sungrow EMS300CP voor Powerstack ST255-2h
- Art. Nr.: 15221
| Energiemanagementsysteem: | Openbaar |
|---|---|
| Montagewijze: | overige |
vanaf 27.05.2026
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "7642e5dd713f52d1af357e20f5b09787",
"item_brand": "",
"item_name": "Sungrow EMS300CP voor Powerstack ST255-2h",
"item_id": "15221",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "3db4c51160e8574f88b20e8e410ca0ac",
"item_list_name": "",
"item_category": "EMS",
"item_category2": "Sungrow",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "7642e5dd713f52d1af357e20f5b09787"
}
}







