Niederländisch
Filter
–
–
–
–
–
–
–
–
Raycap Overspanningsbeveiliging DC type I+II 1 MPPT, klemmen
- Fabrikanttype: ProTec T1-1100PV-3Y-RG-Box
- Art. Nr.: 5940
| Type accessoires: | Overspanningsbeveiliging |
|---|
Voorradig
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "6aa1e30f890d5c9e9e33c5cf20d3d988",
"item_brand": "",
"item_name": "Raycap Overspanningsbeveiliging DC type I+II 1 MPPT, klemmen",
"item_id": "5940",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "3db4c51160e8574f88b20e8e410ca0ac",
"item_list_name": "",
"item_category": "Raycap",
"item_category2": "Toebehoren",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "6aa1e30f890d5c9e9e33c5cf20d3d988"
}
}
GoodWe ESA 10 kW - GW10K-ETA-G20
- Fabrikanttype: GW10K-ETA-G20
- Art. Nr.: 14967
| Fasen: | 3 |
|---|---|
| Type omvormer: | Hybride omvormer |
| MPP-Tracker: | 4 |
| AC-stroom: | 10 kW |
| Garantie: | 10 Jaar |
| Communicatie: | WLAN/LAN/BT/RS485 |
| Spanningsbereik: | 120-950 Volt |
vanaf 02.09.2026
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "6b845f5540065a249d6b50ffc2eb4f4c",
"item_brand": "",
"item_name": "GoodWe ESA 10 kW - GW10K-ETA-G20",
"item_id": "14967",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "3db4c51160e8574f88b20e8e410ca0ac",
"item_list_name": "",
"item_category": "Omvormers",
"item_category2": "GoodWe",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "6b845f5540065a249d6b50ffc2eb4f4c"
}
}
Stäubli MC4-EVO 2 in-line zekering 1.500 V, 20 A
- Fabrikanttype: PV-K/1500ILF3-20/6E-0063
- Art. Nr.: 8991
| Type accessoires: | Stekkers |
|---|
Voorradig
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "6bedc98e508557c189e3526c494fd26e",
"item_brand": "",
"item_name": "Stäubli MC4-EVO 2 in-line zekering 1.500 V, 20 A",
"item_id": "8991",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "3db4c51160e8574f88b20e8e410ca0ac",
"item_list_name": "",
"item_category": "Toebehoren",
"item_category2": "Stäubli",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "6bedc98e508557c189e3526c494fd26e"
}
}
meteocontrol blueLog voedingseenheid 24 V
- Art. Nr.: 8348
| Energiemanagementsysteem: | Accessoires, Openbaar |
|---|---|
| Montagewijze: | DIN-rail |
Voorradig
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "6bf3557a58515a149e4eda8a564bf81d",
"item_brand": "",
"item_name": "meteocontrol blueLog voedingseenheid 24 V",
"item_id": "8348",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "3db4c51160e8574f88b20e8e410ca0ac",
"item_list_name": "",
"item_category": "EMS",
"item_category2": "meteocontrol",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "6bf3557a58515a149e4eda8a564bf81d"
}
}
BYD PREMIUM ACCUBOX HVS 5.1 met SMA SBS 2.5
- Art. Nr.: 4773
| Inverter: | SMA Sunny Boy Storage 2.5 |
|---|---|
| Phases: | 1 |
| Solar battery: | BYD Battery-Box Premium HVS 5.1 |
| Nettocapaciteit: | 5,12 kWh |
| Type batterij: | Hoog-voltage lithium-ijzerfosfaat |
| Package type: | 1-fase, Hoog voltage accu, Zon accupakketten, Zonne accu retrofit |
Op aanvraag
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "6c2a1b7417945331941b7dfb537cc43e",
"item_brand": "",
"item_name": "BYD PREMIUM ACCUBOX HVS 5.1 met SMA SBS 2.5",
"item_id": "4773",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "3db4c51160e8574f88b20e8e410ca0ac",
"item_list_name": "",
"item_category": "BYD and SMA",
"item_category2": "Accu- / Batterijpakketten",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "6c2a1b7417945331941b7dfb537cc43e"
}
}
LONGi Hi-MO X10 60HVH-540M
- Fabrikanttype: LR7-60HVH-540M
- Art. Nr.: 15022
| Vermogen: | 540 Watt |
|---|---|
| Efficiëntie: | 23,9 % |
| Constructietype: | Glas-folie |
| Garantie: | 15/30 Jaar |
| Afmetingen: | 1990 x 1134 x 30 |
| Backsheet: | Wit |
| Kleur frame: | Zwart |
| Technologie: | xBC |
| Stekker: | MC4 |
| Sneeuwbelasting: | 5400 |
| Windbelasting: | 2400 |
| Type module: | Back-contact modules, Glas-folie modules, Hoge prestaties modules |
vanaf 03.08.2026
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "6c546354f42b555cab34680428347cb0",
"item_brand": "",
"item_name": "LONGi Hi-MO X10 60HVH-540M",
"item_id": "15022",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "3db4c51160e8574f88b20e8e410ca0ac",
"item_list_name": "",
"item_category": "Longi",
"item_category2": "Zonnepanelen",
"extra": {
"minPurchase": "36",
"shopware_id": "6c546354f42b555cab34680428347cb0"
}
}
Kernkabel H07V-R 16 mm, groen-geel, 100m band, star
- Art. Nr.: 5017
| Type accessoires: | AC installatie kabel |
|---|
Op aanvraag
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "6c61c14be3325ea693b49651731b04e3",
"item_brand": "",
"item_name": "Kernkabel H07V-R 16 mm, groen-geel, 100m band, star",
"item_id": "5017",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "3db4c51160e8574f88b20e8e410ca0ac",
"item_list_name": "",
"item_category": "Toebehoren",
"item_category2": "Helukabel",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "6c61c14be3325ea693b49651731b04e3"
}
}
SMARTFOX PRO Light 2 inclusief stroomtransformator 80A
- Art. Nr.: 7708
| Energiemanagementsysteem: | Prive |
|---|---|
| Montagewijze: | DIN-rail |
Voorradig
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "6c63ae77980a5653a7a3a9637049bc5c",
"item_brand": "",
"item_name": "SMARTFOX PRO Light 2 inclusief stroomtransformator 80A ",
"item_id": "7708",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "3db4c51160e8574f88b20e8e410ca0ac",
"item_list_name": "",
"item_category": "EMS",
"item_category2": "SmartFox",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "6c63ae77980a5653a7a3a9637049bc5c"
}
}
Fox ESS H3-15.0-Smart
- Fabrikanttype: H3-15.0-Smart
- Art. Nr.: 12858
| Fasen: | 3 |
|---|---|
| Type omvormer: | Asymmmetric inverters, Hybride omvormer |
| MPP-Tracker: | 3 |
| AC-stroom: | 15 kW |
| Garantie: | 10 Jaar |
| Communicatie: | Ethernet, EMS(RS485), Meter, WiLAN(Wifi+LAN+Bluetooth), 4G(Optional), DRM, Ripple Control, USB, BMS(CAN), SG Ready |
| Spanningsbereik: | 120-950 Volt |
Voorradig
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "6d1441fa891e5e4c837e5ca99bba8bbb",
"item_brand": "",
"item_name": "Fox ESS H3-15.0-Smart",
"item_id": "12858",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "3db4c51160e8574f88b20e8e410ca0ac",
"item_list_name": "",
"item_category": "Omvormers",
"item_category2": "Fox ESS",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "6d1441fa891e5e4c837e5ca99bba8bbb"
}
}
SolarEdge optimizer S1000-1GMXMBT
- Fabrikanttype: S1000-1GMXMBT
- Art. Nr.: 9496
| Type omvormer: | Optimizer |
|---|---|
| AC-stroom: | 1 kW |
| Garantie: | 25 Jaar |
| Communicatie: | Powerline, Kabel: 1.3 m /(+) 4.7 m (-) 0.10 m |
| Spanningsbereik: | 12,5 - 105 Volt |
Voorradig
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "6d20c7e324d0572eb04de10b8330d5da",
"item_brand": "",
"item_name": " SolarEdge optimizer S1000-1GMXMBT",
"item_id": "9496",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "3db4c51160e8574f88b20e8e410ca0ac",
"item_list_name": "",
"item_category": "Omvormers",
"item_category2": "SolarEdge",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "6d20c7e324d0572eb04de10b8330d5da"
}
}
Zonne-energiekabel HELUKABEL Solarflex H1Z2Z2-K 10,0 mm, 500m blauw
- Fabrikanttype: 713572
- Art. Nr.: 5782
| Type accessoires: | DC solar kabel |
|---|
Voorradig
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "6d9dca6d159f5fd9b418d25969ce098c",
"item_brand": "",
"item_name": "Zonne-energiekabel HELUKABEL Solarflex H1Z2Z2-K 10,0 mm, 500m blauw",
"item_id": "5782",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "3db4c51160e8574f88b20e8e410ca0ac",
"item_list_name": "",
"item_category": "Toebehoren",
"item_category2": "Helukabel",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "6d9dca6d159f5fd9b418d25969ce098c"
}
}
GW5000S-BP, AC gekoppelde retrofit
- Fabrikanttype: GW5000S-BP
- Art. Nr.: 9246
| Fasen: | 1 |
|---|---|
| Type omvormer: | Batterij omvormer |
| AC-stroom: | 5 kW |
| Garantie: | 5 Jaar |
| Communicatie: | RS485, WiFi |
| Spanningsbereik: | 48 Volt |
Voorradig
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "6e3b84f7f8ae533db3902b1aab0e0e52",
"item_brand": "",
"item_name": "GW5000S-BP, AC gekoppelde retrofit",
"item_id": "9246",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "3db4c51160e8574f88b20e8e410ca0ac",
"item_list_name": "",
"item_category": "Omvormers",
"item_category2": "GoodWe",
"item_category3": "Resterende hoeveelheden",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "6e3b84f7f8ae533db3902b1aab0e0e52"
}
}







