Niederländisch
Filter
–
–
–
–
–
–
–
–
Raycap overspanningsbeveiliging DC type II 1 MPPT, klemmen
- Fabrikanttype: ProTec T2-1100PV-3Y-L-RG-BOX
- Art. Nr.: 5944
| Type accessoires: | Overspanningsbeveiliging |
|---|
Voorradig
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "6448b386643d5ffca9f2e226787bc653",
"item_brand": "",
"item_name": "Raycap overspanningsbeveiliging DC type II 1 MPPT, klemmen",
"item_id": "5944",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "3db4c51160e8574f88b20e8e410ca0ac",
"item_list_name": "",
"item_category": "Raycap",
"item_category2": "Toebehoren",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "6448b386643d5ffca9f2e226787bc653"
}
}
Sungrow SBR096 met Sungrow hybride HV SH8.0RT V112
- Art. Nr.: 8278
| Inverter: | Sungrow Hybrid HV SH8.0RT |
|---|---|
| Phases: | 3 |
| Solar battery: | Sungrow SBR096 |
| Nettocapaciteit: | 9,6 kWh |
| Type batterij: | Hoog-voltage lithium-ijzerfosfaat |
| Package type: | 3-fase, Hoog voltage accu, Zon accupakketten |
Op aanvraag
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "650044093e1558849eb11b3ef40a084c",
"item_brand": "",
"item_name": "Sungrow SBR096 met Sungrow hybride HV SH8.0RT V112",
"item_id": "8278",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "3db4c51160e8574f88b20e8e410ca0ac",
"item_list_name": "",
"item_category": "Sungrow and Sungrow",
"item_category2": "Accu- / Batterijpakketten",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "650044093e1558849eb11b3ef40a084c"
}
}
meteocontrol Si-I-420-T (3 m kabel) stralingssensor
- Fabrikanttype: Si-I-420
- Art. Nr.: 7088
| Energiemanagementsysteem: | Accessoires, Openbaar |
|---|---|
| Montagewijze: | overige |
Voorradig
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "6560292d45b156628d15e4a79ea5ab53",
"item_brand": "",
"item_name": "meteocontrol Si-I-420-T (3 m kabel) stralingssensor",
"item_id": "7088",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "3db4c51160e8574f88b20e8e410ca0ac",
"item_list_name": "",
"item_category": "EMS",
"item_category2": "meteocontrol",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "6560292d45b156628d15e4a79ea5ab53"
}
}
GoodWe ESA 29.999 kW - GW29.999K-ETA-G20
- Fabrikanttype: GW29.999K-ETA-G20
- Art. Nr.: 14972
| Fasen: | 3 |
|---|---|
| Type omvormer: | Hybride omvormer |
| MPP-Tracker: | 4 |
| AC-stroom: | 29,999 kW |
| Garantie: | 10 Jaar |
| Communicatie: | WLAN/LAN/BT/RS485 |
| Spanningsbereik: | 120-950 Volt |
vanaf 02.09.2026
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "65a9239405ba57d4ba408a3a86a48ca0",
"item_brand": "",
"item_name": " GoodWe ESA 29.999 kW - GW29.999K-ETA-G20",
"item_id": "14972",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "3db4c51160e8574f88b20e8e410ca0ac",
"item_list_name": "",
"item_category": "Omvormers",
"item_category2": "GoodWe",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "65a9239405ba57d4ba408a3a86a48ca0"
}
}
Zonne-energiekabel HELUKABEL Solarflex H1Z2Z2-K 10,0 mm, 100m blauw
- Fabrikanttype: 713572
- Art. Nr.: 5781
| Type accessoires: | DC solar kabel |
|---|
Voorradig
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "65aae5247790518892774827d6f0bce9",
"item_brand": "",
"item_name": "Zonne-energiekabel HELUKABEL Solarflex H1Z2Z2-K 10,0 mm, 100m blauw",
"item_id": "5781",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "3db4c51160e8574f88b20e8e410ca0ac",
"item_list_name": "",
"item_category": "Toebehoren",
"item_category2": "Helukabel",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "65aae5247790518892774827d6f0bce9"
}
}
Branch connector MC4 Evo-2 bus
- Fabrikanttype: PV-AZS4-EVO 2-UR
- Art. Nr.: 8937
| Type accessoires: | Stekkers |
|---|
Voorradig
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "65e9572f2790567e88800eab08f55c5c",
"item_brand": "",
"item_name": "Branch connector MC4 Evo-2 bus",
"item_id": "8937",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "3db4c51160e8574f88b20e8e410ca0ac",
"item_list_name": "",
"item_category": "Toebehoren",
"item_category2": "Stäubli",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "65e9572f2790567e88800eab08f55c5c"
}
}
SolarEdge Home pakket met SE10K-RWB48 en 23 kWh
- Art. Nr.: 7571
| Inverter: | SolareEdge Home Hub-Wechselrichter SE10K-RWB48 |
|---|---|
| Phases: | 3 |
| Solar battery: | SolarEdge Home Batterie-Niedervolt 24,25 kWh |
| Nettocapaciteit: | 24,25 kWh |
| Type batterij: | 48 Volt lithium-ijzerfosfaat |
| Toebehoren: | Energiezähler, Verkabelung |
| Package type: | 3-fase, 48 V accu, Zon accupakketten |
Voorradig
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "667f69c854ed540ab3290b30835b07f7",
"item_brand": "",
"item_name": "SolarEdge Home pakket met SE10K-RWB48 en 23 kWh",
"item_id": "7571",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "3db4c51160e8574f88b20e8e410ca0ac",
"item_list_name": "",
"item_category": "Accu- / Batterijpakketten",
"item_category2": "SolarEdge and SolarEdge",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "667f69c854ed540ab3290b30835b07f7"
}
}
Lokalisator voor krimptang MC4, 4/6/10 mm²
- Fabrikanttype: PV-LOC-MC4 4/6/10
- Art. Nr.: 9091
| Type accessoires: | Gereedschappen |
|---|
Voorradig
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "66a71c5027d75217afe665d4de608f34",
"item_brand": "",
"item_name": "Lokalisator voor krimptang MC4, 4/6/10 mm²",
"item_id": "9091",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "3db4c51160e8574f88b20e8e410ca0ac",
"item_list_name": "",
"item_category": "Toebehoren",
"item_category2": "Stäubli",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "66a71c5027d75217afe665d4de608f34"
}
}
| Inverter: | SolareEdge Home Hub-Wechselrichter SE10K-RWB48 |
|---|---|
| Phases: | 3 |
| Solar battery: | SolarEdge Home Batterie-Niedervolt 24,25 kWh |
| Nettocapaciteit: | 24,25 kWh |
| Type batterij: | 48 Volt lithium-ijzerfosfaat |
| Toebehoren: | Energiezähler, Verkabelung, Ladestation |
| Package type: | 3-fase, 48 V accu, KfW 442 Pakete, Zon accupakketten |
Voorradig
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "66eb6b0b48b450b392bc8f97e4253d9a",
"item_brand": "",
"item_name": "Combipakket SolarEdge Home met laadstation, SE10K-RWB48 en 23 kWh",
"item_id": "10805",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "3db4c51160e8574f88b20e8e410ca0ac",
"item_list_name": "",
"item_category": "Accu- / Batterijpakketten",
"item_category2": "SolarEdge and SolarEdge",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "66eb6b0b48b450b392bc8f97e4253d9a"
}
}
SolarEdge SE5K-RWB korte string
- Fabrikanttype: SE5K-RWBTEBEN4
- Art. Nr.: 6268
| Fasen: | 3 |
|---|---|
| Type omvormer: | PV omvormer |
| AC-stroom: | 5 kW |
| Garantie: | 12 Jaar |
Voorradig
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "670b529f14a950bdb7a2dc81bd826969",
"item_brand": "",
"item_name": "SolarEdge SE5K-RWB korte string",
"item_id": "6268",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "3db4c51160e8574f88b20e8e410ca0ac",
"item_list_name": "",
"item_category": "Omvormers",
"item_category2": "SolarEdge",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "670b529f14a950bdb7a2dc81bd826969"
}
}
Fox ESS H3-10.0-Smart
- Fabrikanttype: 97-141-00041-B0
- Art. Nr.: 12856
| Fasen: | 3 |
|---|---|
| Type omvormer: | Asymmmetric inverters, Hybride omvormer |
| MPP-Tracker: | 3 |
| AC-stroom: | 10 kW |
| Garantie: | 10 Jaar |
| Communicatie: | Ethernet, EMS(RS485), Meter, WiLAN(Wifi+LAN+Bluetooth), 4G(Optional), DRM, Ripple Control, USB, BMS(CAN), SG Ready |
| Spanningsbereik: | 120-950 Volt |
Voorradig
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "67170f37c7835345874c30bddf960404",
"item_brand": "",
"item_name": "Fox ESS H3-10.0-Smart",
"item_id": "12856",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "3db4c51160e8574f88b20e8e410ca0ac",
"item_list_name": "",
"item_category": "Omvormers",
"item_category2": "Fox ESS",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "67170f37c7835345874c30bddf960404"
}
}
Raycap ProTec ZPN pakket met T1H-300-3+1-E-F, voedingsaansluiting, kabel set
- Fabrikanttype: ProTec ZPN T1H-300-3+1-E-F / ProTec ZPN Cable Set / ProAcc ZP-TB
- Art. Nr.: 12689
| Type accessoires: | Overspanningsbeveiliging |
|---|
Voorradig
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "674ec86620de508b8b65bca6bf327154",
"item_brand": "",
"item_name": "Raycap ProTec ZPN pakket met T1H-300-3+1-E-F, voedingsaansluiting, kabel set",
"item_id": "12689",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "3db4c51160e8574f88b20e8e410ca0ac",
"item_list_name": "",
"item_category": "Raycap",
"item_category2": "Toebehoren",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "674ec86620de508b8b65bca6bf327154"
}
}







