Niederländisch
Filter
–
–
–
–
–
–
–
–
Fox ESS EQ5000 - Batterijmodule
- Art. Nr.: 14357
| Nettocapaciteit: | 4,92 kWh |
|---|---|
| Type batterij: | Hoog-voltage lithium |
| Garantie: | 10 jaar |
| Type opslagsysteem: | Hoog voltage accu |
Op aanvraag
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "67978b5471975ab4af59bb290f02ece6",
"item_brand": "",
"item_name": "Fox ESS EQ5000 - Batterijmodule ",
"item_id": "14357",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "3db4c51160e8574f88b20e8e410ca0ac",
"item_list_name": "",
"item_category": "Batterijopslag thuis",
"item_category2": "Fox ESS",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "67978b5471975ab4af59bb290f02ece6"
}
}
Raycap AC OSB ZPS T1H-300-3+1-E-F-L
- Art. Nr.: 6120
| Type accessoires: | Overspanningsbeveiliging |
|---|
Voorradig
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "67990dabed585d789f97311907b60e4c",
"item_brand": "",
"item_name": "Raycap AC OSB ZPS T1H-300-3+1-E-F-L",
"item_id": "6120",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "3db4c51160e8574f88b20e8e410ca0ac",
"item_list_name": "",
"item_category": "Raycap",
"item_category2": "Toebehoren",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "67990dabed585d789f97311907b60e4c"
}
}
Stroomtransformator 200 / 5 A ongeijkt, klasse 1
- Art. Nr.: 1301
| Type accessoires: | Sensoren |
|---|
Voorradig
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "679c003c857b5feba3b0ada00d24ad2d",
"item_brand": "",
"item_name": "Stroomtransformator 200 / 5 A ongeijkt, klasse 1",
"item_id": "1301",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "3db4c51160e8574f88b20e8e410ca0ac",
"item_list_name": "",
"item_category": "Toebehoren",
"item_category2": "KDK Dornscheidt",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "679c003c857b5feba3b0ada00d24ad2d"
}
}
Dyness Tower 2.0 T17 met 16,8 kWh GoodWe ET Plus 16A - GW10KN-ET
- Art. Nr.: 12440
| Inverter: | GoodWe ET Plus 16A - GW10KN-ET |
|---|---|
| Phases: | 3 |
| Solar battery: | Dyness Tower 2.0 T17 mit 16,85 kWh |
| Nettocapaciteit: | 16,8 kWh |
| Type batterij: | Hoog-voltage lithium-ijzerfosfaat |
| Package type: | 3-fase, Hoog voltage accu, Zon accupakketten |
Voorradig
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "67de59b3673e5c1da1cf89fb5875d84a",
"item_brand": "",
"item_name": "Dyness Tower 2.0 T17 met 16,8 kWh GoodWe ET Plus 16A - GW10KN-ET",
"item_id": "12440",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "3db4c51160e8574f88b20e8e410ca0ac",
"item_list_name": "",
"item_category": "Dyness and GoodWe",
"item_category2": "Accu- / Batterijpakketten",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "67de59b3673e5c1da1cf89fb5875d84a"
}
}
GoodWe ESA batterijmodule 8 kWh - GW8.3-BAT-D-G20
- Fabrikanttype: GW8.3-BAT-D-G20
- Art. Nr.: 14974
| Nettocapaciteit: | 8 kWh |
|---|---|
| Type batterij: | Hoog-voltage lithium |
| Garantie: | 10 jaar |
| Type opslagsysteem: | 1-fase, 3-fase, Hoog voltage accu, Zonne accu retrofit |
Voorradig
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "67fdf2b54536550590cd0e618b5820ca",
"item_brand": "",
"item_name": "GoodWe ESA batterijmodule 8 kWh - GW8.3-BAT-D-G20",
"item_id": "14974",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "3db4c51160e8574f88b20e8e410ca0ac",
"item_list_name": "",
"item_category": "Batterijopslag thuis",
"item_category2": "GoodWe",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "67fdf2b54536550590cd0e618b5820ca"
}
}
SolarEdge antenne WiFi/ZigBee SE-ANT-ZBWIFI-KIT
- Fabrikanttype: SE-ANT-ZBWIFI-KIT
- Art. Nr.: 3981
| Type accessoires: | Communicatie |
|---|
Voorradig
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "6855affe44495dac84f31ab1c07a4a4e",
"item_brand": "",
"item_name": "SolarEdge antenne WiFi/ZigBee SE-ANT-ZBWIFI-KIT",
"item_id": "3981",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "3db4c51160e8574f88b20e8e410ca0ac",
"item_list_name": "",
"item_category": "Toebehoren",
"item_category2": "SolarEdge",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "6855affe44495dac84f31ab1c07a4a4e"
}
}
Trina 460 TSM-NED9R.28 Vertex S+ Shield
- Fabrikanttype: TSM-460-NED9R.28
- Art. Nr.: 14067
| Vermogen: | 460 Watt |
|---|---|
| Efficiëntie: | 23,50 % |
| Constructietype: | Glass-glass |
| Garantie: | 25/30 Jaar |
| Afmetingen: | 1762 x 1134 x 30 mm |
| Backsheet: | Wit |
| Kleur frame: | Zwart |
| Technologie: | TOPCon |
| Stekker: | MC4 |
| Sneeuwbelasting: | 7000 Pa |
| Windbelasting: | 5000 Pa |
| Hail weerstand: | HW4 |
| Type module: | Glass-glass zonnepanelen, TOPCon modules |
Op aanvraag
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "6898a45993c2567c87cd5ad904be387f",
"item_brand": "",
"item_name": "Trina 460 TSM-NED9R.28 Vertex S+ Shield",
"item_id": "14067",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "3db4c51160e8574f88b20e8e410ca0ac",
"item_list_name": "",
"item_category": "Zonnepanelen",
"item_category2": "Trina",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "6898a45993c2567c87cd5ad904be387f"
}
}
GoodWe WiFi+LAN Kit-2.0
- Fabrikanttype: WiFi/LAN Kit-20
- Art. Nr.: 11148
| Type accessoires: | Communicatie |
|---|
Voorradig
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "69446bf112025d868c95a5cd102af627",
"item_brand": "",
"item_name": "GoodWe WiFi+LAN Kit-2.0",
"item_id": "11148",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "3db4c51160e8574f88b20e8e410ca0ac",
"item_list_name": "",
"item_category": "Toebehoren",
"item_category2": "GoodWe",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "69446bf112025d868c95a5cd102af627"
}
}
Raycap AC-overspanningsbeveiliging type II+III voor AC-Wallboxen
- Fabrikanttype: ProTec T2-CM-275-3+1-L-E-R
- Art. Nr.: 7077
| Type accessoires: | Overspanningsbeveiliging |
|---|
Voorradig
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "695c4d227a755ab1b1305a448106dade",
"item_brand": "",
"item_name": "Raycap AC-overspanningsbeveiliging type II+III voor AC-Wallboxen",
"item_id": "7077",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "3db4c51160e8574f88b20e8e410ca0ac",
"item_list_name": "",
"item_category": "Raycap",
"item_category2": "Toebehoren",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "695c4d227a755ab1b1305a448106dade"
}
}
SolarEdge SE3000H-BEN4
- Fabrikanttype: SE3000H-RW000BEN4
- Art. Nr.: 8128
| Fasen: | 1 |
|---|---|
| Type omvormer: | PV omvormer |
| AC-stroom: | 3 kW |
| Garantie: | 12 Jaar |
| Communicatie: | Ethernet, RS485 |
Voorradig
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "69d95ca32f4150c8812efd3c221ce01e",
"item_brand": "",
"item_name": "SolarEdge SE3000H-BEN4",
"item_id": "8128",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "3db4c51160e8574f88b20e8e410ca0ac",
"item_list_name": "",
"item_category": "SolarEdge",
"item_category2": "Omvormers",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "69d95ca32f4150c8812efd3c221ce01e"
}
}
Sungrow SBR128 met Sungrow hybride HV SH6.0RT V112
- Art. Nr.: 8281
| Inverter: | Sungrow Hybrid HV SH6.0RT |
|---|---|
| Phases: | 3 |
| Solar battery: | Sungrow SBR128 |
| Nettocapaciteit: | 12,8 kWh |
| Type batterij: | Hoog-voltage lithium-ijzerfosfaat |
| Package type: | 3-fase, Hoog voltage accu, Zon accupakketten |
Voorradig
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "6a0593fcd47f57c5befe1a6d3b9f41cc",
"item_brand": "",
"item_name": "Sungrow SBR128 met Sungrow hybride HV SH6.0RT V112",
"item_id": "8281",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "3db4c51160e8574f88b20e8e410ca0ac",
"item_list_name": "",
"item_category": "Accu- / Batterijpakketten",
"item_category2": "Sungrow and Sungrow",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "6a0593fcd47f57c5befe1a6d3b9f41cc"
}
}
Phoenix SUNCLIX plug-in connector, stekker
- Fabrikanttype: PV-C3M-S 2,5-6
- Art. Nr.: 7731
| Type accessoires: | Stekkers |
|---|
Voorradig
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "6a15b80a265a5644b6166c337924d680",
"item_brand": "",
"item_name": "Phoenix SUNCLIX plug-in connector, stekker",
"item_id": "7731",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "3db4c51160e8574f88b20e8e410ca0ac",
"item_list_name": "",
"item_category": "Toebehoren",
"item_category2": "Phoenix Contact",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "6a15b80a265a5644b6166c337924d680"
}
}







