Niederländisch
Filter
–
–
–
–
–
–
–
–
SolarEdge optimizer S440-1DM4MRM-NA24 490 Watt
- Fabrikanttype: S440-1GM4MRM
- Art. Nr.: 13895
| Type omvormer: | Optimizer |
|---|---|
| Garantie: | 25 Jaar |
| Communicatie: | Powerline, Kabel: 0.1 m/(+) 2.3, (-) 0.10 m |
| Spanningsbereik: | 8-60 Volt |
Voorradig
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "5f418c6a5fc85789a2e9da4853d3fd27",
"item_brand": "",
"item_name": "SolarEdge optimizer S440-1DM4MRM-NA24 490 Watt ",
"item_id": "13895",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "3db4c51160e8574f88b20e8e410ca0ac",
"item_list_name": "",
"item_category": "SolarEdge",
"item_category2": "Omvormers",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "5f418c6a5fc85789a2e9da4853d3fd27"
}
}
Stäubli MC4 connector female, 6 mm² II, Da 5,9 - 8,8 mm
- Fabrikanttype: PV-KBT4/6II-UR
- Art. Nr.: 341
| Type accessoires: | Stekkers |
|---|
Voorradig
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "5f4aa0d423d75f88a51cde234a6f729d",
"item_brand": "",
"item_name": "Stäubli MC4 connector female, 6 mm² II, Da 5,9 - 8,8 mm",
"item_id": "341",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "3db4c51160e8574f88b20e8e410ca0ac",
"item_list_name": "",
"item_category": "Stäubli",
"item_category2": "Toebehoren",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "5f4aa0d423d75f88a51cde234a6f729d"
}
}
GoodWe ESA 20 kW - GW20K-ETA-G20
- Fabrikanttype: GW20K-ETA-G20
- Art. Nr.: 14970
| Fasen: | 3 |
|---|---|
| Type omvormer: | Hybride omvormer |
| MPP-Tracker: | 4 |
| AC-stroom: | 20 kW |
| Garantie: | 10 Jaar |
| Communicatie: | WLAN/LAN/BT/RS485 |
| Spanningsbereik: | 120-950 Volt |
vanaf 02.09.2026
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "5f4ef72124e0593db7fd6564e7b3767c",
"item_brand": "",
"item_name": "GoodWe ESA 20 kW - GW20K-ETA-G20",
"item_id": "14970",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "3db4c51160e8574f88b20e8e410ca0ac",
"item_list_name": "",
"item_category": "Omvormers",
"item_category2": "GoodWe",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "5f4ef72124e0593db7fd6564e7b3767c"
}
}
| Inverter: | Fronius Symo GEN24 6.0 Plus |
|---|---|
| Phases: | 3 |
| Solar battery: | BYD Battery-Box Premium HVM 11.0 |
| Nettocapaciteit: | 11,04 kWh |
| Type batterij: | Hoog-voltage lithium-ijzerfosfaat |
| Package type: | 3-fase, Hoog voltage accu, Zon accupakketten, Zonne accu retrofit |
vanaf 31.08.2026
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "5fbfd4ac77ba560f9f04abd4dbc592a8",
"item_brand": "",
"item_name": "BYD accubox Premium HVM 11.0 hoog voltage met Fronius Symo Gen24 6.0 Plus",
"item_id": "4999",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "3db4c51160e8574f88b20e8e410ca0ac",
"item_list_name": "",
"item_category": "Accu- / Batterijpakketten",
"item_category2": "BYD and Fronius",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "5fbfd4ac77ba560f9f04abd4dbc592a8"
}
}
TW Solar dubbelglas TWMNH-48HW 470W
- Fabrikanttype: TWMNH-48HW 470W
- Art. Nr.: 14360
| Vermogen: | 470 Watt |
|---|---|
| Efficiëntie: | 23,5 % |
| Constructietype: | Glass-glass |
| Garantie: | 25/30 Jaar |
| Afmetingen: | 1762 x 1134 x 30 |
| Backsheet: | Wit |
| Kleur frame: | Zwart |
| Technologie: | TOPCon |
| Stekker: | MC4 |
| Sneeuwbelasting: | 6000 Pa |
| Windbelasting: | 4000 Pa |
| Type module: | Glass-glass zonnepanelen, Hoge prestaties modules, TOPCon modules |
Voorradig
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "606ca65f818f52ddbe35bd82d4259848",
"item_brand": "",
"item_name": "TW Solar dubbelglas TWMNH-48HW 470W",
"item_id": "14360",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "3db4c51160e8574f88b20e8e410ca0ac",
"item_list_name": "",
"item_category": "Speciale aanbiedingen",
"item_category2": "Zonnepanelen",
"item_category3": "Tongwei",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "606ca65f818f52ddbe35bd82d4259848"
}
}
Sungrow PowerKeeper 12,5 kWh
- Fabrikanttype: ST050-250CF
- Art. Nr.: 15161
| Type batterij: | LFP |
|---|---|
| Installatielocatie: | Outdoor |
| Bruikbare capaciteit: | 12,48 kWh |
| Garantie: | 10 Jaar |
| Communicatie: | CAN |
| Type bedrijfsmatig opslagsysteem: | Modulair met omvormer, Modulair zonder omvormer |
Op aanvraag
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "617c70739dff5589bfd7113411acf495",
"item_brand": "",
"item_name": "Sungrow PowerKeeper 12,5 kWh",
"item_id": "15161",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "3db4c51160e8574f88b20e8e410ca0ac",
"item_list_name": "",
"item_category": "Batterijopslag bedrijven",
"item_category2": "Sungrow",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "617c70739dff5589bfd7113411acf495"
}
}
Solar-Log Sensor Box Professional Plus
- Art. Nr.: 9373
| Energiemanagementsysteem: | Accessoires, Openbaar |
|---|---|
| Montagewijze: | overige |
Voorradig
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "627d4241925d59e8963c22eccd54b86e",
"item_brand": "",
"item_name": "Solar-Log Sensor Box Professional Plus",
"item_id": "9373",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "3db4c51160e8574f88b20e8e410ca0ac",
"item_list_name": "",
"item_category": "EMS",
"item_category2": "SolarLog",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "627d4241925d59e8963c22eccd54b86e"
}
}
KBE Solar DB+, 6mm², 100m, rood
- Fabrikanttype: H1Z2Z2-K 6,0 rt
- Art. Nr.: 11711
| Type accessoires: | DC solar kabel |
|---|
Op aanvraag
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "6300771a23ee5b4fae999d16257e6ee4",
"item_brand": "",
"item_name": "KBE Solar DB+, 6mm², 100m, rood",
"item_id": "11711",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "3db4c51160e8574f88b20e8e410ca0ac",
"item_list_name": "",
"item_category": "Toebehoren",
"item_category2": "KBE",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "6300771a23ee5b4fae999d16257e6ee4"
}
}
GoodWe GW3600T-DS
- Fabrikanttype: GW3600T-DS
- Art. Nr.: 9248
| Fasen: | 1 |
|---|---|
| Type omvormer: | PV omvormer |
| MPP-Tracker: | 2 |
| AC-stroom: | 3,6 kW |
| Garantie: | 10 Jaar |
| Communicatie: | RS485, WiFi |
| Spanningsbereik: | 80-550 Volt |
Voorradig
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "6320c0a7dab057939b68011be70308b0",
"item_brand": "",
"item_name": "GoodWe GW3600T-DS",
"item_id": "9248",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "3db4c51160e8574f88b20e8e410ca0ac",
"item_list_name": "",
"item_category": "Omvormers",
"item_category2": "GoodWe",
"item_category3": "Resterende hoeveelheden",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "6320c0a7dab057939b68011be70308b0"
}
}
Meteocontrol blueLog XC-5000 Data Controller Park
- Art. Nr.: 7300
| Energiemanagementsysteem: | Openbaar |
|---|---|
| Montagewijze: | DIN-rail |
vanaf 05.06.2026
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "637b315d70ce5c2888c5b827d0495d3b",
"item_brand": "",
"item_name": "Meteocontrol blueLog XC-5000 Data Controller Park",
"item_id": "7300",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "3db4c51160e8574f88b20e8e410ca0ac",
"item_list_name": "",
"item_category": "EMS",
"item_category2": "meteocontrol",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "637b315d70ce5c2888c5b827d0495d3b"
}
}
Sungrow 1-fase SG4.0RS
- Fabrikanttype: SG4.0RS
- Art. Nr.: 11914
| Fasen: | 1 |
|---|---|
| Type omvormer: | PV omvormer |
| MPP-Tracker: | 2 |
| Garantie: | 10 Jaar |
| Communicatie: | Ethernet / WLAN / RS485 |
| Spanningsbereik: | 40-560 V Volt |
Voorradig
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "63f1347afeb552c4ab882df4aa056be9",
"item_brand": "",
"item_name": "Sungrow 1-fase SG4.0RS",
"item_id": "11914",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "3db4c51160e8574f88b20e8e410ca0ac",
"item_list_name": "",
"item_category": "Omvormers",
"item_category2": "Sungrow",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "63f1347afeb552c4ab882df4aa056be9"
}
}
BYD Battery-Box Premium LVL 15.4 met SMA SI 6.0H-13
- Art. Nr.: 4816
| Inverter: | SMA Sunny Island 6.0H-13 |
|---|---|
| Solar battery: | BYD Battery-Box Premium LVL 15.4 |
| Nettocapaciteit: | 15,36 kWh |
| Type batterij: | 48 Volt lithium-ijzerfosfaat |
| Package type: | 1-fase, 48 V accu, Zon accupakketten, Zonne accu retrofit |
vanaf 01.07.2026
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "64422ab51f5d55ebac81bf500e957d98",
"item_brand": "",
"item_name": "BYD Battery-Box Premium LVL 15.4 met SMA SI 6.0H-13",
"item_id": "4816",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "3db4c51160e8574f88b20e8e410ca0ac",
"item_list_name": "",
"item_category": "Accu- / Batterijpakketten",
"item_category2": "BYD and SMA",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "64422ab51f5d55ebac81bf500e957d98"
}
}







