Niederländisch
Filter
–
–
–
–
–
–
–
–
| Inverter: | GW5KN-ET |
|---|---|
| Phases: | 3 |
| Solar battery: | BYD Battery-Box Premium HVS 7.7 |
| Nettocapaciteit: | 7,68 kWh |
| Type batterij: | Hoog-voltage lithium-ijzerfosfaat |
| Package type: | 3-fase, Hoog voltage accu, Zon accupakketten, Zonne accu retrofit |
Op aanvraag
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "7a7683ec52c059cdbab06a93378d77c3",
"item_brand": "",
"item_name": "BYD premium accubox HVS 7.7 met GoodWe ET Plus 16 A - GW5KN-ET",
"item_id": "9041",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "3db4c51160e8574f88b20e8e410ca0ac",
"item_list_name": "",
"item_category": "BYD and GoodWe",
"item_category2": "Accu- / Batterijpakketten",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "7a7683ec52c059cdbab06a93378d77c3"
}
}
| Inverter: | SolarEdge StorEdge Dreiphasen-Wechselrichter SE5K |
|---|---|
| Phases: | 3 |
| Solar battery: | BYD Battery Box Premium LVS 8.0 |
| Nettocapaciteit: | 8,0 kWh |
| Type batterij: | 48 Volt lithium-ijzerfosfaat |
| Toebehoren: | SolarEdge Inline-Energiezähler |
| Package type: | 3-fase, 48 V accu, Zon accupakketten |
Voorradig
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "7a9eaeb642c954d4907d185af220559c",
"item_brand": "",
"item_name": "BYD batterij-box premium LVS 8.0 met SolarEdge StorEdge 3-fasen omvormer SE5K",
"item_id": "7485",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "3db4c51160e8574f88b20e8e410ca0ac",
"item_list_name": "",
"item_category": "Accu- / Batterijpakketten",
"item_category2": "BYD and SolarEdge",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "7a9eaeb642c954d4907d185af220559c"
}
}
Fox ESS H3 Pro 29.9
- Fabrikanttype: 30-134-3032E-B0
- Art. Nr.: 11422
| Fasen: | 3 |
|---|---|
| Type omvormer: | Asymmmetric inverters, Hybride omvormer |
| MPP-Tracker: | 3 |
| AC-stroom: | 29,9 kW |
| Garantie: | 10 Jaar |
| Communicatie: | 2x RS485, USB, CAN, Ethernet, Meter, WIFI, 4G, DRM |
| Spanningsbereik: | 150-850 Volt |
Voorradig
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "7aba435f27c45c77b44b54ebac4640ff",
"item_brand": "",
"item_name": "Fox ESS H3 Pro 29.9",
"item_id": "11422",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "3db4c51160e8574f88b20e8e410ca0ac",
"item_list_name": "",
"item_category": "Fox ESS",
"item_category2": "Omvormers",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "7aba435f27c45c77b44b54ebac4640ff"
}
}
| Inverter: | SolareEdge Home Hub-Wechselrichter SE10K-RWB48 |
|---|---|
| Phases: | 3 |
| Solar battery: | SolarEdge Home Batterie-Niedervolt 19,4 kWh |
| Nettocapaciteit: | 19,4 kWh |
| Type batterij: | 48 Volt lithium-ijzerfosfaat |
| Toebehoren: | Backup-Interface inkl. Energiezähler, Verkabelung |
| Package type: | 3-fase, 48 V accu, Zon accupakketten |
Voorradig
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "7b2cb09b6e205a03a064a247ea250a54",
"item_brand": "",
"item_name": "SolarEdge noodstroompakket voor thuisgebruik met SE10K-RWB48 en 18,4 kWh",
"item_id": "7605",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "3db4c51160e8574f88b20e8e410ca0ac",
"item_list_name": "",
"item_category": "Accu- / Batterijpakketten",
"item_category2": "SolarEdge and SolarEdge",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "7b2cb09b6e205a03a064a247ea250a54"
}
}
| Inverter: | Fronius Primo Gen24 3.6 plus |
|---|---|
| Phases: | 1 |
| Solar battery: | BYD Battery-Box Premium HVS 5.1 |
| Nettocapaciteit: | 5,12 kWh |
| Type batterij: | Hoog-voltage lithium-ijzerfosfaat |
| Package type: | 1-fase, Hoog voltage accu, Zon accupakketten, Zonne accu retrofit |
Op aanvraag
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "7b59f474d9605bcf862490c06ca5e430",
"item_brand": "",
"item_name": "BYD Battery-Box Premium HVS 5.1 hoog-voltage met Fronius Primo Gen24 3.6 Plus",
"item_id": "4982",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "3db4c51160e8574f88b20e8e410ca0ac",
"item_list_name": "",
"item_category": "Accu- / Batterijpakketten",
"item_category2": "BYD and Fronius",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "7b59f474d9605bcf862490c06ca5e430"
}
}
| Inverter: | Fronius Primo Gen24 6.0 Plus |
|---|---|
| Phases: | 1 |
| Solar battery: | BYD Battery-Box Premium HVS 5.1 |
| Nettocapaciteit: | 5,12 kWh |
| Type batterij: | Hoog-voltage lithium-ijzerfosfaat |
| Package type: | 1-fase, Hoog voltage accu, Zon accupakketten, Zonne accu retrofit |
Op aanvraag
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "7b8d81e12ff85edd828de0f164599c9e",
"item_brand": "",
"item_name": "BYD Battery-Box Premium HVS 5.1 hoog-voltage met Fronius Primo Gen24 6.0 Plus",
"item_id": "4987",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "3db4c51160e8574f88b20e8e410ca0ac",
"item_list_name": "",
"item_category": "Accu- / Batterijpakketten",
"item_category2": "BYD and Fronius",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "7b8d81e12ff85edd828de0f164599c9e"
}
}
GoodWe slimme meter GM3000 (3-fasen)
- Fabrikanttype: GM3000
- Art. Nr.: 4827
| Type accessoires: | Data-logger |
|---|
vanaf 01.06.2026
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "7ba297f418e25754a5d25c11c4d0f27e",
"item_brand": "",
"item_name": "GoodWe slimme meter GM3000 (3-fasen)",
"item_id": "4827",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "3db4c51160e8574f88b20e8e410ca0ac",
"item_list_name": "",
"item_category": "GoodWe",
"item_category2": "Toebehoren",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "7ba297f418e25754a5d25c11c4d0f27e"
}
}
Raycap overspanningsbeveiliging DC type I + II 1 MPPT, MC4
- Fabrikanttype: ProTec T1-1100PV-3Y-2MC-BOX
- Art. Nr.: 7072
| Type accessoires: | Overspanningsbeveiliging |
|---|
vanaf 05.06.2026
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "7bda1087cfda547ba2074310d4e788fc",
"item_brand": "",
"item_name": "Raycap overspanningsbeveiliging DC type I + II 1 MPPT, MC4",
"item_id": "7072",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "3db4c51160e8574f88b20e8e410ca0ac",
"item_list_name": "",
"item_category": "Toebehoren",
"item_category2": "Raycap",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "7bda1087cfda547ba2074310d4e788fc"
}
}
SolarEdge batterijpakket met SE5K-RWB korte string & SolarEdge Home Batterij 9,7 kWh
- Fabrikanttype: SE5K-RWBTEBEN4 + BAT-10K1PS0B-12
- Art. Nr.: 12732
| Inverter: | SE5K-RWB Kurzstring |
|---|---|
| Phases: | 1 |
| Nettocapaciteit: | 9,7 kWh |
| Type batterij: | Hoog-voltage lithium |
| Package type: | 1-fase, 3-fase, Hoog voltage accu, Zon accupakketten |
Voorradig
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "7c89ee43a1f852a3980c751b946e8a74",
"item_brand": "",
"item_name": "SolarEdge batterijpakket met SE5K-RWB korte string & SolarEdge Home Batterij 9,7 kWh",
"item_id": "12732",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "3db4c51160e8574f88b20e8e410ca0ac",
"item_list_name": "",
"item_category": "Accu- / Batterijpakketten",
"item_category2": "SolarEdge and SolarEdge",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "7c89ee43a1f852a3980c751b946e8a74"
}
}
| Inverter: | GW6.5KN-ET |
|---|---|
| Phases: | 3 |
| Solar battery: | BYD Battery-Box Premium HVS 5.1 |
| Nettocapaciteit: | 5,12 kWh |
| Type batterij: | Hoog-voltage lithium-ijzerfosfaat |
| Package type: | 3-fase, Hoog voltage accu, Zon accupakketten, Zonne accu retrofit |
Op aanvraag
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "7ca5af967b325ef787cf412d6608c38e",
"item_brand": "",
"item_name": "BYD premium accubox HVS 5.1 met GoodWe ET Plus 16 A - GW6.5KN-ET",
"item_id": "9042",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "3db4c51160e8574f88b20e8e410ca0ac",
"item_list_name": "",
"item_category": "BYD and GoodWe",
"item_category2": "Accu- / Batterijpakketten",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "7ca5af967b325ef787cf412d6608c38e"
}
}
Communicatiekaart met SE Home netwerkplug-in en antenne voor SE3K-SE17K 3-fasen WR met LCD display
- Fabrikanttype: ENET-HBPJD-01
- Art. Nr.: 10742
| Type accessoires: | Communicatie |
|---|
Voorradig
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "7cf5178b107b5138b1a82c4b540a6a43",
"item_brand": "",
"item_name": "Communicatiekaart met SE Home netwerkplug-in en antenne voor SE3K-SE17K 3-fasen WR met LCD display",
"item_id": "10742",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "3db4c51160e8574f88b20e8e410ca0ac",
"item_list_name": "",
"item_category": "Toebehoren",
"item_category2": "SolarEdge",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "7cf5178b107b5138b1a82c4b540a6a43"
}
}
enwitec schakelapparaat 3 x SMA Sunny Island Pmax 72,5kW
- Art. Nr.: 5171
| Type accessoires: | Noodstroom |
|---|
Voorradig
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "7d505b0a1818550fa2aa0c0cf7c49e83",
"item_brand": "",
"item_name": "enwitec schakelapparaat 3 x SMA Sunny Island Pmax 72,5kW",
"item_id": "5171",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "3db4c51160e8574f88b20e8e410ca0ac",
"item_list_name": "",
"item_category": "Toebehoren",
"item_category2": "Enwitec",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "7d505b0a1818550fa2aa0c0cf7c49e83"
}
}







