Niederländisch
Filter
–
–
–
–
–
–
–
–
AIKO Neostar 3P+ AIKO-A490-MCE54Dw
- Fabrikanttype: AIKO-A490-MCE54Dw
- Art. Nr.: 14812
| Vermogen: | 490 Watt |
|---|---|
| Efficiëntie: | 24,5 % |
| Constructietype: | Glass-glass bifacial |
| Garantie: | 15/30 Jaar |
| Afmetingen: | 1762 x 1134 x 30 mm |
| Backsheet: | Wit |
| Kleur frame: | Zwart |
| Technologie: | xBC |
| Stekker: | MC4 |
| Sneeuwbelasting: | 5400 Pa |
| Windbelasting: | 2400 Pa |
| Hail weerstand: | HW3 |
| Type module: | Back-contact modules, BiFacial, Glass-glass zonnepanelen, Hoge prestaties modules |
vanaf 27.05.2026
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "7fb2fd3cd33c5bd484243829cf781b19",
"item_brand": "",
"item_name": " AIKO Neostar 3P+ AIKO-A490-MCE54Dw",
"item_id": "14812",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "3db4c51160e8574f88b20e8e410ca0ac",
"item_list_name": "",
"item_category": "AIKO Solar",
"item_category2": "Zonnepanelen",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "7fb2fd3cd33c5bd484243829cf781b19"
}
}
Solar-Log Base 15
- Art. Nr.: 4408
| Energiemanagementsysteem: | Prive |
|---|---|
| Montagewijze: | DIN-rail |
vanaf 05.06.2026
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "7fc0faf196c7521a8edd48e4da0f5552",
"item_brand": "",
"item_name": "Solar-Log Base 15",
"item_id": "4408",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "3db4c51160e8574f88b20e8e410ca0ac",
"item_list_name": "",
"item_category": "EMS",
"item_category2": "SolarLog",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "7fc0faf196c7521a8edd48e4da0f5552"
}
}
Janitza UMG 96-PA
- Fabrikanttype: UMG 96-PA
- Art. Nr.: 9188
| Type accessoires: | Data-logger |
|---|
Voorradig
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "8015a3df190c533f99ff80966306c5f1",
"item_brand": "",
"item_name": "Janitza UMG 96-PA",
"item_id": "9188",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "3db4c51160e8574f88b20e8e410ca0ac",
"item_list_name": "",
"item_category": "Janitza",
"item_category2": "Toebehoren",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "8015a3df190c533f99ff80966306c5f1"
}
}
Sungrow SG33CX-P2
- Fabrikanttype: SG33CX-P2 V12
- Art. Nr.: 8814
| Fasen: | 3 |
|---|---|
| Type omvormer: | PV omvormer, Project omvormer |
| MPP-Tracker: | 3 |
| AC-stroom: | 33 kW |
| Garantie: | 5 Jaar |
| Communicatie: | RS485, WiFi und Ethernet optional |
| Spanningsbereik: | 160-1000 Volt |
vanaf 27.05.2026
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "8031fea4e1e95ed3a788f43ce96e7073",
"item_brand": "",
"item_name": "Sungrow SG33CX-P2",
"item_id": "8814",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "3db4c51160e8574f88b20e8e410ca0ac",
"item_list_name": "",
"item_category": "Omvormers",
"item_category2": "Sungrow",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "8031fea4e1e95ed3a788f43ce96e7073"
}
}
Easee RFID Key 10 stuks
- Art. Nr.: 15364
| E-oplaadsysteem: | Accessoires |
|---|
vanaf 18.05.2026
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "80412930c6aa5a918168ed9773a67046",
"item_brand": "",
"item_name": "Easee RFID Key 10 stuks",
"item_id": "15364",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "3db4c51160e8574f88b20e8e410ca0ac",
"item_list_name": "",
"item_category": "EV-laadpalen",
"item_category2": "Easee",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "80412930c6aa5a918168ed9773a67046"
}
}
meteocontrol VCOM-systeemconfiguratie tot 100 kWp
- Art. Nr.: 7093
| Energiemanagementsysteem: | Openbaar |
|---|---|
| Montagewijze: | overige |
Voorradig
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "80c1f9315d7e53478ba2c67150313cd5",
"item_brand": "",
"item_name": "meteocontrol VCOM-systeemconfiguratie tot 100 kWp",
"item_id": "7093",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "3db4c51160e8574f88b20e8e410ca0ac",
"item_list_name": "",
"item_category": "EMS",
"item_category2": "meteocontrol",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "80c1f9315d7e53478ba2c67150313cd5"
}
}
JinkoSolar JKM470N-48QL6-DB
- Fabrikanttype: JKM470N-48QL6-DB
- Art. Nr.: 14683
| Vermogen: | 470 Watt |
|---|---|
| Efficiëntie: | 23,52 % |
| Constructietype: | Glass-glass |
| Garantie: | 25/30 Jaar |
| Afmetingen: | 1762 × 1134 × 30 mm |
| Backsheet: | Zwart |
| Kleur frame: | Zwart |
| Technologie: | TOPCon |
| Stekker: | MC4 |
| Sneeuwbelasting: | 6000 pa |
| Windbelasting: | 4000 pa |
| Hail weerstand: | HW3 |
| Type module: | Full black modules, Glass-glass zonnepanelen, TOPCon modules |
vanaf 05.06.2026
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "80fe79621ecd55bca5007aa871047452",
"item_brand": "",
"item_name": "JinkoSolar JKM470N-48QL6-DB",
"item_id": "14683",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "3db4c51160e8574f88b20e8e410ca0ac",
"item_list_name": "",
"item_category": "Zonnepanelen",
"item_category2": "Jinko",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "80fe79621ecd55bca5007aa871047452"
}
}
SolarEdge Home potentiaalvrije contactschakelaar
- Fabrikanttype: SEM-DCS-R08-00
- Art. Nr.: 9532
| Type accessoires: | Smart Home |
|---|
Voorradig
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "812847d29f14510f979528e44f1ff029",
"item_brand": "",
"item_name": "SolarEdge Home potentiaalvrije contactschakelaar",
"item_id": "9532",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "3db4c51160e8574f88b20e8e410ca0ac",
"item_list_name": "",
"item_category": "Toebehoren",
"item_category2": "SolarEdge",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "812847d29f14510f979528e44f1ff029"
}
}
Fox ESS H3 Pro 25.0
- Art. Nr.: 11421
| Fasen: | 3 |
|---|---|
| Type omvormer: | Asymmmetric inverters, Hybride omvormer |
| MPP-Tracker: | 3 |
| AC-stroom: | 25 kW |
| Garantie: | 10 Jaar |
| Communicatie: | 2x RS485, USB, CAN, Ethernet, Meter, WIFI, 4G, DRM |
| Spanningsbereik: | 150-850 Volt |
Voorradig
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "81431e9f63575052b65d671fdedefdd8",
"item_brand": "",
"item_name": "Fox ESS H3 Pro 25.0",
"item_id": "11421",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "3db4c51160e8574f88b20e8e410ca0ac",
"item_list_name": "",
"item_category": "Omvormers",
"item_category2": "Fox ESS",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "81431e9f63575052b65d671fdedefdd8"
}
}
SolarEdge StorEdge pakket met SE8K-RWS en 4,6 kWh
- Art. Nr.: 8747
| Inverter: | SolarEdge StorEdge Dreiphasen-Wechselrichter SE8K-RWS48BEN4 |
|---|---|
| Phases: | 3 |
| Solar battery: | SolarEdge Home Batterie-Niedervolt 4,6 kWh |
| Nettocapaciteit: | 4,6 kWh |
| Type batterij: | 48 Volt lithium-ijzerfosfaat |
| Toebehoren: | Energiezähler, Verkabelung |
| Package type: | 3-fase, 48 V accu, Zon accupakketten |
Op aanvraag
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "8152011e6f7e5e1b8db3e4b87b101057",
"item_brand": "",
"item_name": "SolarEdge StorEdge pakket met SE8K-RWS en 4,6 kWh",
"item_id": "8747",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "3db4c51160e8574f88b20e8e410ca0ac",
"item_list_name": "",
"item_category": "SolarEdge and SolarEdge",
"item_category2": "Accu- / Batterijpakketten",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "8152011e6f7e5e1b8db3e4b87b101057"
}
}
Batkabel 48V netparallel M8 - M10
- Art. Nr.: 5413
| Type accessoires: | 48V accu kabel |
|---|
Voorradig
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "81adf2e2087050b9848b6c3635f0ad5a",
"item_brand": "",
"item_name": "Batkabel 48V netparallel M8 - M10",
"item_id": "5413",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "3db4c51160e8574f88b20e8e410ca0ac",
"item_list_name": "",
"item_category": "Toebehoren",
"item_category2": "HIS",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "81adf2e2087050b9848b6c3635f0ad5a"
}
}
Hager Hoofdaftakklem 5-polig, vingerveilig
- Art. Nr.: 5038
| Type accessoires: | Installatie accessoires |
|---|
Voorradig
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "8211c689bf315f46b1e6774f00046461",
"item_brand": "",
"item_name": "Hager Hoofdaftakklem 5-polig, vingerveilig",
"item_id": "5038",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "3db4c51160e8574f88b20e8e410ca0ac",
"item_list_name": "",
"item_category": "Toebehoren",
"item_category2": "Hager",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "8211c689bf315f46b1e6774f00046461"
}
}







