Niederländisch
Filter
–
–
–
–
–
–
–
–
Fronius Symo Gen24 4.0 Plus
- Fabrikanttype: 4,210,151,002
- Art. Nr.: 6018
| Fasen: | 3 |
|---|---|
| Type omvormer: | Hybride omvormer |
| MPP-Tracker: | 2 |
| AC-stroom: | 4 kW |
| Garantie: | 10 Jaar |
| Communicatie: | Ethernet, WLAN, RS485 |
| Spanningsbereik: | 80 - 800 Volt |
Voorradig
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "87f518881c6d534ba9d1178e1d0b02e5",
"item_brand": "",
"item_name": "Fronius Symo Gen24 4.0 Plus",
"item_id": "6018",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "3db4c51160e8574f88b20e8e410ca0ac",
"item_list_name": "",
"item_category": "Fronius",
"item_category2": "Omvormers",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "87f518881c6d534ba9d1178e1d0b02e5"
}
}
Stäubli MC4 montagegereedschap, montagesleutelset, metaal
- Fabrikanttype: PV-MS-PLS
- Art. Nr.: 5329
| Type accessoires: | Gereedschappen |
|---|
Voorradig
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "886f60a67930598abdeab5d450ca1dac",
"item_brand": "",
"item_name": "Stäubli MC4 montagegereedschap, montagesleutelset, metaal",
"item_id": "5329",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "3db4c51160e8574f88b20e8e410ca0ac",
"item_list_name": "",
"item_category": "Stäubli",
"item_category2": "Toebehoren",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "886f60a67930598abdeab5d450ca1dac"
}
}
PV-kabelzekering 20 A - MC4
- Art. Nr.: 7058
| Type accessoires: | Stekkers |
|---|
Voorradig
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "88a494ae2545575f958b97f3ad2dc4d7",
"item_brand": "",
"item_name": "PV-kabelzekering 20 A - MC4",
"item_id": "7058",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "3db4c51160e8574f88b20e8e410ca0ac",
"item_list_name": "",
"item_category": "Toebehoren",
"item_category2": "HIS",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "88a494ae2545575f958b97f3ad2dc4d7"
}
}
| Inverter: | Solis S6 3P-Hybrid - 6 kW |
|---|---|
| Phases: | 3 |
| Solar battery: | BYD Battery-Box Premium HVS 7.7 |
| Nettocapaciteit: | 7,68 kWh |
| Type batterij: | Hoog-voltage lithium-ijzerfosfaat |
| Package type: | 3-fase, Hoog voltage accu, Zon accupakketten |
Op aanvraag
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "88bf6f3da7955caa8d75a2c2b7596c38",
"item_brand": "",
"item_name": "BYD premium accubox HVS 7.7 met Solis S6 3-fasen hybride - 6 kW",
"item_id": "8399",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "3db4c51160e8574f88b20e8e410ca0ac",
"item_list_name": "",
"item_category": "BYD and Solis",
"item_category2": "Accu- / Batterijpakketten",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "88bf6f3da7955caa8d75a2c2b7596c38"
}
}
SMA Sunny Boy 3.6
- Fabrikanttype: SB3.6-1AV-41
- Art. Nr.: 3893
| Fasen: | 1 |
|---|---|
| Type omvormer: | PV omvormer |
| MPP-Tracker: | 2 |
| AC-stroom: | 3,68 kW |
| Garantie: | 10 Jaar |
| Communicatie: | WLAN, Speedwire/WebConnect, RS485 |
| Spanningsbereik: | 130 - 600 Volt |
Voorradig
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "8963e52fcfd856608d98276b025edf07",
"item_brand": "",
"item_name": "SMA Sunny Boy 3.6",
"item_id": "3893",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "3db4c51160e8574f88b20e8e410ca0ac",
"item_list_name": "",
"item_category": "Omvormers",
"item_category2": "SMA",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "8963e52fcfd856608d98276b025edf07"
}
}
Zonne-energiekabel HELUKABEL Solarflex H1Z2Z2-K 6,0 mm, 500m blauw
- Fabrikanttype: 713570
- Art. Nr.: 5754
| Type accessoires: | DC solar kabel |
|---|
Voorradig
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "8aa3e56907415746bb6c683f70fbd8cb",
"item_brand": "",
"item_name": "Zonne-energiekabel HELUKABEL Solarflex H1Z2Z2-K 6,0 mm, 500m blauw",
"item_id": "5754",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "3db4c51160e8574f88b20e8e410ca0ac",
"item_list_name": "",
"item_category": "Toebehoren",
"item_category2": "Helukabel",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "8aa3e56907415746bb6c683f70fbd8cb"
}
}
| Inverter: | SolareEdge Home Hub-Wechselrichter SE8K-RWB48 |
|---|---|
| Phases: | 3 |
| Solar battery: | SolarEdge Home Batterie-Niedervolt 14,55 kWh |
| Nettocapaciteit: | 14,55 kWh |
| Type batterij: | 48 Volt lithium-ijzerfosfaat |
| Toebehoren: | Backup-Interface inkl. Energiezähler, Verkabelung, Ladestation |
| Package type: | 3-fase, 48 V accu, KfW 442 Pakete, Zon accupakketten |
Voorradig
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "8acb01a951e25ed2a4edfe4ca667cede",
"item_brand": "",
"item_name": "Combipakket SolarEdge Home back-up stroom met laadstation, SE8K-RWB48 en 13,8 kWh",
"item_id": "10807",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "3db4c51160e8574f88b20e8e410ca0ac",
"item_list_name": "",
"item_category": "Accu- / Batterijpakketten",
"item_category2": "SolarEdge and SolarEdge",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "8acb01a951e25ed2a4edfe4ca667cede"
}
}
Easee Charge Pro Black (MID)
- Art. Nr.: 15141
| Vermogen: | 22 Kilowatt |
|---|---|
| Aantal oplaadpunten: | 1 |
| Toegangscontrole: | RFID |
| AC-Fasen: | 3 |
| PV-overschotladen: | Ja |
| Laadaansluiting: | Aansluiting |
| Energiemeter: | MID-conforme meters |
| KfW (441) förderfähig: | Nee |
| BMVI förderfähig: | Nee |
| E-oplaadsysteem: | Openbaar, Overheid, Wanddoos |
Voorradig
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "8adfb9ef212652a68f90a796d0b1b251",
"item_brand": "",
"item_name": "Easee Charge Pro Black (MID)",
"item_id": "15141",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "3db4c51160e8574f88b20e8e410ca0ac",
"item_list_name": "",
"item_category": "EV-laadpalen",
"item_category2": "Easee",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "8adfb9ef212652a68f90a796d0b1b251"
}
}
Stäubli MC4 EVO2 plug-in contactstuk, alléén binnendeel, 4 - 6 mm²
- Fabrikanttype: PV-SP4-EVO 2/6
- Art. Nr.: 8994
| Type accessoires: | Stekkers |
|---|
Voorradig
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "8b3ea7f62638582391bd7bbc5fa5ee5b",
"item_brand": "",
"item_name": "Stäubli MC4 EVO2 plug-in contactstuk, alléén binnendeel, 4 - 6 mm²",
"item_id": "8994",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "3db4c51160e8574f88b20e8e410ca0ac",
"item_list_name": "",
"item_category": "Stäubli",
"item_category2": "Toebehoren",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "8b3ea7f62638582391bd7bbc5fa5ee5b"
}
}
Phoenix SUNCLIX stekker
- Fabrikanttype: PV-C3F-S 2,5-6
- Art. Nr.: 7732
| Type accessoires: | Stekkers |
|---|
Voorradig
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "8c308560dd635c02873f1fc541fdb114",
"item_brand": "",
"item_name": "Phoenix SUNCLIX stekker",
"item_id": "7732",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "3db4c51160e8574f88b20e8e410ca0ac",
"item_list_name": "",
"item_category": "Toebehoren",
"item_category2": "Phoenix Contact",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "8c308560dd635c02873f1fc541fdb114"
}
}
SMA hybride Sunny Tripower 8.0 Smart Energy
- Fabrikanttype: STP8.0-3SE-40
- Art. Nr.: 7181
| Fasen: | 3 |
|---|---|
| Type omvormer: | Hybride omvormer |
| MPP-Tracker: | 2 |
| AC-stroom: | 8 kW |
| Garantie: | 10 Jaar |
| Communicatie: | WLAN, Ethernet |
| Spanningsbereik: | 180-800 Volt |
Voorradig
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "8c53b0de9d3954ada14e1bef2cae0bc6",
"item_brand": "",
"item_name": "SMA hybride Sunny Tripower 8.0 Smart Energy",
"item_id": "7181",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "3db4c51160e8574f88b20e8e410ca0ac",
"item_list_name": "",
"item_category": "Omvormers",
"item_category2": "SMA",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "8c53b0de9d3954ada14e1bef2cae0bc6"
}
}
Raycap DC-overspanningsbeveiliging DIN-rail type I + II voor 2 MPPT
- Fabrikanttype: ProTec T1-1100PV-5Y-00-R
- Art. Nr.: 7075
| Type accessoires: | Overspanningsbeveiliging |
|---|
Voorradig
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "8ca0189104295216af2518e331b9fd7e",
"item_brand": "",
"item_name": "Raycap DC-overspanningsbeveiliging DIN-rail type I + II voor 2 MPPT",
"item_id": "7075",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "3db4c51160e8574f88b20e8e410ca0ac",
"item_list_name": "",
"item_category": "Toebehoren",
"item_category2": "Raycap",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "8ca0189104295216af2518e331b9fd7e"
}
}







