Niederländisch
Filter
–
–
–
–
–
–
–
–
meteocontrol omgevingstemperatuursensor RS485
- Fabrikanttype: Ta-ext-RS485-MB Umgebungstemperatursensor
- Art. Nr.: 7092
| Energiemanagementsysteem: | Accessoires, Openbaar |
|---|---|
| Montagewijze: | overige |
Voorradig
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "8cf14510941b556989f001980b29a399",
"item_brand": "",
"item_name": "meteocontrol omgevingstemperatuursensor RS485",
"item_id": "7092",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "3db4c51160e8574f88b20e8e410ca0ac",
"item_list_name": "",
"item_category": "EMS",
"item_category2": "meteocontrol",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "8cf14510941b556989f001980b29a399"
}
}
Dyness Stack 100 Pro batterijmodule met 5,12 kWh
- Art. Nr.: 14926
| Nettocapaciteit: | 4,864 kWh |
|---|---|
| Type batterij: | Hoog-voltage lithium-ijzerfosfaat |
| Garantie: | 10 jaar |
| Type opslagsysteem: | Hoog voltage accu |
vanaf 11.05.2026
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "8d5f5dfd8bb7567398cccbf9f868d653",
"item_brand": "",
"item_name": "Dyness Stack 100 Pro batterijmodule met 5,12 kWh",
"item_id": "14926",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "3db4c51160e8574f88b20e8e410ca0ac",
"item_list_name": "",
"item_category": "Dyness",
"item_category2": "Batterijopslag thuis",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "8d5f5dfd8bb7567398cccbf9f868d653"
}
}
SMA Sunny Boy Storage 2.5
- Fabrikanttype: SBS2.5-1VL-10
- Art. Nr.: 1569
| Fasen: | 1 |
|---|---|
| Type omvormer: | Batterij omvormer |
| AC-stroom: | 2,5 kW |
| Garantie: | 10 Jaar |
| Spanningsbereik: | 100 bis 500 Volt |
Voorradig
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "8dba77abe64a5d4ebe73eb33e18bcc1f",
"item_brand": "",
"item_name": "SMA Sunny Boy Storage 2.5",
"item_id": "1569",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "3db4c51160e8574f88b20e8e410ca0ac",
"item_list_name": "",
"item_category": "SMA",
"item_category2": "Omvormers",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "8dba77abe64a5d4ebe73eb33e18bcc1f"
}
}
Fronius Reserva Pro batterijmodule 4 kWh
- Fabrikanttype: Reserva Pro Module
- Art. Nr.: 14845
| Nettocapaciteit: | 4 kWh |
|---|---|
| Type batterij: | Hoog-voltage lithium-ijzerfosfaat |
| Garantie: | 10 jaar |
| Type opslagsysteem: | 1-fase, 3-fase, Hoog voltage accu, Zonne accu retrofit |
vanaf 27.05.2026
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "8dcd9c2d325f5b9c988f0b355a303caa",
"item_brand": "",
"item_name": "Fronius Reserva Pro batterijmodule 4 kWh",
"item_id": "14845",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "3db4c51160e8574f88b20e8e410ca0ac",
"item_list_name": "",
"item_category": "Batterijopslag thuis",
"item_category2": "Fronius",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "8dcd9c2d325f5b9c988f0b355a303caa"
}
}
Fox ESS H1 3.0 E G2 met Fox ESS ECS2900 - H4 11,52 kWh
- Art. Nr.: 12990
| Inverter: | Fox ESS H1 3.0 E G2 |
|---|---|
| Phases: | 1 |
| Solar battery: | Fox ESS ECS2900 11,52 kWh |
| Nettocapaciteit: | 10,36 kWh |
| Type batterij: | Hoog-voltage lithium-ijzerfosfaat |
| Toebehoren: | 10 Jahre |
| Package type: | 1-fase, Hoog voltage accu, Zon accupakketten |
Op aanvraag
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "8dde12c192b0594dbac5d6ba35178582",
"item_brand": "",
"item_name": "Fox ESS H1 3.0 E G2 met Fox ESS ECS2900 - H4 11,52 kWh",
"item_id": "12990",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "3db4c51160e8574f88b20e8e410ca0ac",
"item_list_name": "",
"item_category": "Accu- / Batterijpakketten",
"item_category2": "Fox ESS and Fox ESS",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "8dde12c192b0594dbac5d6ba35178582"
}
}
SolarEdge stroomsensor type 250A SECT-SPL-250A-A
- Fabrikanttype: SECT-SPL-250A-A
- Art. Nr.: 6750
| Type accessoires: | Sensoren |
|---|
Voorradig
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "8e29513830f05feca6ac140126ef807d",
"item_brand": "",
"item_name": "SolarEdge stroomsensor type 250A SECT-SPL-250A-A",
"item_id": "6750",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "3db4c51160e8574f88b20e8e410ca0ac",
"item_list_name": "",
"item_category": "Toebehoren",
"item_category2": "SolarEdge",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "8e29513830f05feca6ac140126ef807d"
}
}
GoodWe ESA 8 kW - GW8K-EHA-G20
- Fabrikanttype: GW8K-EHA-G20
- Art. Nr.: 14984
| Fasen: | 1 |
|---|---|
| Type omvormer: | Hybride omvormer |
| MPP-Tracker: | 2 |
| AC-stroom: | 8 kW |
| Garantie: | 10 Jaar |
| Communicatie: | WLAN/LAN/BT/RS485 |
| Spanningsbereik: | 350-550 Volt |
Voorradig
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "8e3cd062a61152a4a127d5cfddaccb9d",
"item_brand": "",
"item_name": "GoodWe ESA 8 kW - GW8K-EHA-G20",
"item_id": "14984",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "3db4c51160e8574f88b20e8e410ca0ac",
"item_list_name": "",
"item_category": "Omvormers",
"item_category2": "GoodWe",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "8e3cd062a61152a4a127d5cfddaccb9d"
}
}
GoodWe EV-lader HCA G2 7 kW kabel 7,5 m
- Fabrikanttype: GW7K-HCA-20
- Art. Nr.: 13086
| Vermogen: | 7 Kilowatt |
|---|---|
| Aantal oplaadpunten: | 1 |
| Toegangscontrole: | RFID |
| AC-Fasen: | 1 |
| PV-overschotladen: | Ja |
| Laadaansluiting: | Kabel |
| Energiemeter: | Geen metingen |
| KfW (441) förderfähig: | Nee |
| BMVI förderfähig: | Nee |
| E-oplaadsysteem: | Oplaadstation, Prive, Wanddoos |
Voorradig
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "8e49e22117b059b08a8d4f35fe1b0b44",
"item_brand": "",
"item_name": "GoodWe EV-lader HCA G2 7 kW kabel 7,5 m",
"item_id": "13086",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "3db4c51160e8574f88b20e8e410ca0ac",
"item_list_name": "",
"item_category": "GoodWe",
"item_category2": "EV-laadpalen",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "8e49e22117b059b08a8d4f35fe1b0b44"
}
}
Sungrow Hybrid SH10RT-20 V11
- Fabrikanttype: SH10RT-20
- Art. Nr.: 11106
| Fasen: | 3 |
|---|---|
| Type omvormer: | Hybride omvormer |
| MPP-Tracker: | 2 |
| AC-stroom: | 10 kW |
| Garantie: | 10 Jaar |
| Communicatie: | RS485, WiFi, Ethernet |
| Spanningsbereik: | 200 - 950 Volt |
Voorradig
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "8f081446cd885ff095cfd695e52ee8fa",
"item_brand": "",
"item_name": "Sungrow Hybrid SH10RT-20 V11 ",
"item_id": "11106",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "3db4c51160e8574f88b20e8e410ca0ac",
"item_list_name": "",
"item_category": "Omvormers",
"item_category2": "Sungrow",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "8f081446cd885ff095cfd695e52ee8fa"
}
}
SMA Power Limiter SB 3.0 - 6.0 & STP 3.0 - 10.0
- Fabrikanttype: I-BOX-40
- Art. Nr.: 5637
| Type accessoires: | Data-logger |
|---|
Op aanvraag
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "8f9054d5a74a5f3699c5329359623cdd",
"item_brand": "",
"item_name": "SMA Power Limiter SB 3.0 - 6.0 & STP 3.0 - 10.0",
"item_id": "5637",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "3db4c51160e8574f88b20e8e410ca0ac",
"item_list_name": "",
"item_category": "Toebehoren",
"item_category2": "SMA",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "8f9054d5a74a5f3699c5329359623cdd"
}
}
Licentie energiemonitoring op afstand - 1 MWp blue Log XC
- Art. Nr.: 6137
| Energiemanagementsysteem: | Licentie, Openbaar |
|---|---|
| Montagewijze: | overige |
vanaf 04.05.2026
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "8fa1a71e79c05b4eaa5d1d3053abaf1f",
"item_brand": "",
"item_name": "Licentie energiemonitoring op afstand - 1 MWp blue Log XC",
"item_id": "6137",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "3db4c51160e8574f88b20e8e410ca0ac",
"item_list_name": "",
"item_category": "EMS",
"item_category2": "meteocontrol",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "8fa1a71e79c05b4eaa5d1d3053abaf1f"
}
}
Phoenix Contact Overspanningsbeveiliging DC, type II, 2 MPP, klemmen
- Fabrikanttype: SOL-SC-2ST-0-DC-2MPPT-2005SE
- Art. Nr.: 5042
| Type accessoires: | Overspanningsbeveiliging |
|---|
Voorradig
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "90953504da3e5e6b88a429ac30eb2d83",
"item_brand": "",
"item_name": "Phoenix Contact Overspanningsbeveiliging DC, type II, 2 MPP, klemmen",
"item_id": "5042",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "3db4c51160e8574f88b20e8e410ca0ac",
"item_list_name": "",
"item_category": "Toebehoren",
"item_category2": "Phoenix Contact",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "90953504da3e5e6b88a429ac30eb2d83"
}
}







