Niederländisch
Filter
–
–
–
–
–
–
–
–
SolarEdge StorEdge 3-fasen omvormer SE10K
- Fabrikanttype: SE10K-RWS48BEN4
- Art. Nr.: 4357
| Fasen: | 1 |
|---|
Voorradig
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "911c95f6ccc455308195fd114c7cb62a",
"item_brand": "",
"item_name": "SolarEdge StorEdge 3-fasen omvormer SE10K",
"item_id": "4357",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "3db4c51160e8574f88b20e8e410ca0ac",
"item_list_name": "",
"item_category": "SolarEdge",
"item_category2": "Omvormers",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "911c95f6ccc455308195fd114c7cb62a"
}
}
Fronius Primo Gen24 3.0 Plus
- Art. Nr.: 4958
| Fasen: | 1 |
|---|---|
| Type omvormer: | Hybride omvormer |
| MPP-Tracker: | 2 |
| AC-stroom: | 3 kW |
| Garantie: | 10 Jaar |
| Communicatie: | Ethernet, WLAN, RS485 |
| Spanningsbereik: | 65 - 530 Volt |
Voorradig
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "91331cd811945c83b9f365814993e40e",
"item_brand": "",
"item_name": "Fronius Primo Gen24 3.0 Plus",
"item_id": "4958",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "3db4c51160e8574f88b20e8e410ca0ac",
"item_list_name": "",
"item_category": "Omvormers",
"item_category2": "Fronius",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "91331cd811945c83b9f365814993e40e"
}
}
SolarEdge StorEdge pakket met SE7K-RWS en 9,2 kWh
- Art. Nr.: 8741
| Inverter: | SolarEdge StorEdge Dreiphasen-Wechselrichter SE7K-RWS48BEN4 |
|---|---|
| Phases: | 3 |
| Solar battery: | SolarEdge Home Low Voltage Battery 9.2 kWh |
| Nettocapaciteit: | 9,2 kWh |
| Type batterij: | 48 Volt lithium-ijzerfosfaat |
| Toebehoren: | Energiezähler, Verkabelung |
| Package type: | 3-fase, 48 V accu, Zon accupakketten |
Op aanvraag
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "91c0721b854859dd8ca3156b1433546a",
"item_brand": "",
"item_name": "SolarEdge StorEdge pakket met SE7K-RWS en 9,2 kWh",
"item_id": "8741",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "3db4c51160e8574f88b20e8e410ca0ac",
"item_list_name": "",
"item_category": "SolarEdge and SolarEdge",
"item_category2": "Accu- / Batterijpakketten",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "91c0721b854859dd8ca3156b1433546a"
}
}
SolarEdge optimizer S650A-1DM4MBM
- Fabrikanttype: S650A-1DM4MBM
- Art. Nr.: 12934
| Type omvormer: | Optimizer |
|---|---|
| Garantie: | 25 Jaar |
| Communicatie: | Powerline, Kabel: 0.1 m/(+) 2.3, (-) 0.10 m |
| Spanningsbereik: | 12,5 - 85 Volt |
Voorradig
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "91c50011f6d25ba4964c653ae37e413c",
"item_brand": "",
"item_name": "SolarEdge optimizer S650A-1DM4MBM",
"item_id": "12934",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "3db4c51160e8574f88b20e8e410ca0ac",
"item_list_name": "",
"item_category": "SolarEdge",
"item_category2": "Omvormers",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "91c50011f6d25ba4964c653ae37e413c"
}
}
OBO beveiliging voor netwerk -1 GB
- Art. Nr.: 811
| Type accessoires: | Overspanningsbeveiliging |
|---|
Voorradig
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "91fb366d681b56b18015d58726f6b179",
"item_brand": "",
"item_name": "OBO beveiliging voor netwerk -1 GB",
"item_id": "811",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "3db4c51160e8574f88b20e8e410ca0ac",
"item_list_name": "",
"item_category": "OBO",
"item_category2": "Toebehoren",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "91fb366d681b56b18015d58726f6b179"
}
}
BYD Battery-Box Premium LVS 12.0 met SMA SI 6.0H-13
- Art. Nr.: 5467
| Inverter: | SMA Sunny Island 6.0H-13 |
|---|---|
| Phases: | 1 |
| Solar battery: | BYD Battery-Box Premium LVS 12.0 |
| Nettocapaciteit: | 12,0 kWh |
| Type batterij: | 48 Volt lithium-ijzerfosfaat |
| Package type: | 1-fase, 48 V accu, Zon accupakketten, Zonne accu retrofit |
vanaf 17.06.2026
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "9301103ff01a51cca9db5ef962aeb0de",
"item_brand": "",
"item_name": "BYD Battery-Box Premium LVS 12.0 met SMA SI 6.0H-13",
"item_id": "5467",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "3db4c51160e8574f88b20e8e410ca0ac",
"item_list_name": "",
"item_category": "Accu- / Batterijpakketten",
"item_category2": "BYD and SMA",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "9301103ff01a51cca9db5ef962aeb0de"
}
}
SolarEdge SE3680H AC BEN4
- Fabrikanttype: SE3680H-RWSACBEN4
- Art. Nr.: 9573
| Fasen: | 1 |
|---|---|
| Type omvormer: | Batterij omvormer |
| AC-stroom: | 3,68 kW |
| Garantie: | 12 Jaar |
| Communicatie: | Ethernet, RS485 |
Voorradig
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "943dc77959635d92aefc4a62f7c02a95",
"item_brand": "",
"item_name": "SolarEdge SE3680H AC BEN4",
"item_id": "9573",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "3db4c51160e8574f88b20e8e410ca0ac",
"item_list_name": "",
"item_category": "SolarEdge",
"item_category2": "Omvormers",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "943dc77959635d92aefc4a62f7c02a95"
}
}
| Inverter: | SolareEdge Home Hub-Wechselrichter SE10K-RWB48 |
|---|---|
| Phases: | 3 |
| Solar battery: | SolarEdge Home Batterie-Niedervolt 14,55 kWh |
| Nettocapaciteit: | 14,55 kWh |
| Type batterij: | 48 Volt lithium-ijzerfosfaat |
| Toebehoren: | Backup-Interface inkl. Energiezähler, Verkabelung |
| Package type: | 3-fase, 48 V accu, Zon accupakketten |
Voorradig
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "9471b1e06bf45ee094dd16b19c87d47f",
"item_brand": "",
"item_name": "SolarEdge back-up pakket voor thuisgebruik met SE10K-RWB48 en 13,8 kWh",
"item_id": "7604",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "3db4c51160e8574f88b20e8e410ca0ac",
"item_list_name": "",
"item_category": "SolarEdge and SolarEdge",
"item_category2": "Accu- / Batterijpakketten",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "9471b1e06bf45ee094dd16b19c87d47f"
}
}
Sungrow SBR192 met Sungrow Hybrid HV SH10RT-20 V11
- Art. Nr.: 11633
| Inverter: | Sungrow Hybrid HV SH10RT-20 |
|---|---|
| Phases: | 3 |
| Solar battery: | Sungrow SBR192 |
| Nettocapaciteit: | 19,2 kWh |
| Type batterij: | Hoog-voltage lithium-ijzerfosfaat |
| Package type: | 3-fase, Hoog voltage accu, Zon accupakketten |
Voorradig
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "94e3b282cfa05a01bde318463da9f92b",
"item_brand": "",
"item_name": "Sungrow SBR192 met Sungrow Hybrid HV SH10RT-20 V11",
"item_id": "11633",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "3db4c51160e8574f88b20e8e410ca0ac",
"item_list_name": "",
"item_category": "Accu- / Batterijpakketten",
"item_category2": "Sungrow and Sungrow",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "94e3b282cfa05a01bde318463da9f92b"
}
}
Solar-Log Modbus TCP directe vermarkting met 500 kWp
- Art. Nr.: 6306
| Energiemanagementsysteem: | Licentie, Openbaar |
|---|---|
| Montagewijze: | overige |
Voorradig
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "94e729db47ec56b5afa64bccfa07c18b",
"item_brand": "",
"item_name": "Solar-Log Modbus TCP directe vermarkting met 500 kWp",
"item_id": "6306",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "3db4c51160e8574f88b20e8e410ca0ac",
"item_list_name": "",
"item_category": "EMS",
"item_category2": "SolarLog",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "94e729db47ec56b5afa64bccfa07c18b"
}
}
Sungrow SBR096 met Sungrow hybride HV SH6.0RT V112
- Art. Nr.: 8277
| Inverter: | Sungrow Hybrid HV SH6.0RT |
|---|---|
| Phases: | 3 |
| Solar battery: | Sungrow SBR096 |
| Nettocapaciteit: | 9,6 kWh |
| Type batterij: | Hoog-voltage lithium-ijzerfosfaat |
| Package type: | 3-fase, Hoog voltage accu, Zon accupakketten |
Voorradig
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "94f94237e1105a919c6a0e7234386322",
"item_brand": "",
"item_name": "Sungrow SBR096 met Sungrow hybride HV SH6.0RT V112",
"item_id": "8277",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "3db4c51160e8574f88b20e8e410ca0ac",
"item_list_name": "",
"item_category": "Accu- / Batterijpakketten",
"item_category2": "Sungrow and Sungrow",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "94f94237e1105a919c6a0e7234386322"
}
}
Easee Equalizer Amp Bundle
- Fabrikanttype: Bundle= Equalizer + Equalizer AMP
- Art. Nr.: 15373
| E-oplaadsysteem: | Accessoires |
|---|
Voorradig
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "95917c4b3c13574c85f728d8b583ad8c",
"item_brand": "",
"item_name": "Easee Equalizer Amp Bundle",
"item_id": "15373",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "3db4c51160e8574f88b20e8e410ca0ac",
"item_list_name": "",
"item_category": "EV-laadpalen",
"item_category2": "Easee",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "95917c4b3c13574c85f728d8b583ad8c"
}
}







