Niederländisch
Filter
–
–
–
–
–
–
–
–
Helukabel Patchkabel RJ45 Cat6 2,0m
- Art. Nr.: 1889
Voorradig
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "822851911df95ccebbf89804836ecc29",
"item_brand": "",
"item_name": "Helukabel Patchkabel RJ45 Cat6 2,0m",
"item_id": "1889",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "3db4c51160e8574f88b20e8e410ca0ac",
"item_list_name": "",
"item_category": "Helukabel",
"item_category2": "Toebehoren",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "822851911df95ccebbf89804836ecc29"
}
}
Sungrow SBH batterij Y-stekker
- Art. Nr.: 12974
| Type accessoires: | Stekkers |
|---|
Voorradig
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "825f829aff67500cacbe8f93eadac1eb",
"item_brand": "",
"item_name": "Sungrow SBH batterij Y-stekker",
"item_id": "12974",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "3db4c51160e8574f88b20e8e410ca0ac",
"item_list_name": "",
"item_category": "Toebehoren",
"item_category2": "Sungrow",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "825f829aff67500cacbe8f93eadac1eb"
}
}
meteocontrol blueLog XM-200 Datalogger,
- Art. Nr.: 4313
| Energiemanagementsysteem: | Openbaar |
|---|---|
| Montagewijze: | DIN-rail |
Voorradig
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "827332d3662b52709ec07068d5a2da14",
"item_brand": "",
"item_name": "meteocontrol blueLog XM-200 Datalogger, ",
"item_id": "4313",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "3db4c51160e8574f88b20e8e410ca0ac",
"item_list_name": "",
"item_category": "EMS",
"item_category2": "meteocontrol",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "827332d3662b52709ec07068d5a2da14"
}
}
| Inverter: | SolarEdge StorEdge Dreiphasen-Wechselrichter SE5K |
|---|---|
| Phases: | 3 |
| Solar battery: | BYD Battery-Box Premium LVS 16.0 |
| Nettocapaciteit: | 16,0 kWh |
| Type batterij: | 48 Volt lithium-ijzerfosfaat |
| Toebehoren: | SolarEdge Inline-Energiezähler |
| Package type: | 3-fase, 48 V accu, Zon accupakketten, Zonne accu retrofit |
Voorradig
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "827477b0927951e39d74e211a6498267",
"item_brand": "",
"item_name": "BYD batterij-box premium LVS 16.0 met SolarEdge StorEdge 3-fasen omvormer SE5K",
"item_id": "7487",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "3db4c51160e8574f88b20e8e410ca0ac",
"item_list_name": "",
"item_category": "BYD and SolarEdge",
"item_category2": "Accu- / Batterijpakketten",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "827477b0927951e39d74e211a6498267"
}
}
Sungrow SBR096 met Sungrow hybride HV SH5.0RT V112
- Art. Nr.: 8276
| Inverter: | Sungrow Hybrid HV SH5.0RT |
|---|---|
| Phases: | 3 |
| Solar battery: | Sungrow SBR096 |
| Nettocapaciteit: | 9,6 kWh |
| Type batterij: | Hoog-voltage lithium-ijzerfosfaat |
| Package type: | 3-fase, Hoog voltage accu, Zon accupakketten |
Op aanvraag
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "834b878e482352cca60cfb488412a818",
"item_brand": "",
"item_name": "Sungrow SBR096 met Sungrow hybride HV SH5.0RT V112",
"item_id": "8276",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "3db4c51160e8574f88b20e8e410ca0ac",
"item_list_name": "",
"item_category": "Accu- / Batterijpakketten",
"item_category2": "Sungrow and Sungrow",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "834b878e482352cca60cfb488412a818"
}
}
SolarEdge SE33.3K-M4
- Fabrikanttype: SE33.3K-RW00IBNM4
- Art. Nr.: 5545
| Fasen: | 3 |
|---|---|
| Type omvormer: | PV omvormer, Project omvormer |
| MPP-Tracker: | - |
| AC-stroom: | 33,3 kW |
| Garantie: | 12 Jaar |
| Communicatie: | RS485, Ethernet |
| Spanningsbereik: | - Volt |
Op aanvraag
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "8392198ad53a5b459fa984eb582af3f5",
"item_brand": "",
"item_name": "SolarEdge SE33.3K-M4",
"item_id": "5545",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "3db4c51160e8574f88b20e8e410ca0ac",
"item_list_name": "",
"item_category": "SolarEdge",
"item_category2": "Omvormers",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "8392198ad53a5b459fa984eb582af3f5"
}
}
Solar-Log licentie Modbus TCP PM
- Art. Nr.: 6500
| Energiemanagementsysteem: | Licentie, Openbaar |
|---|---|
| Montagewijze: | DIN-rail |
Voorradig
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "839ec7d0b6ee5009a99d341fa90cbc1c",
"item_brand": "",
"item_name": "Solar-Log licentie Modbus TCP PM",
"item_id": "6500",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "3db4c51160e8574f88b20e8e410ca0ac",
"item_list_name": "",
"item_category": "EMS",
"item_category2": "SolarLog",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "839ec7d0b6ee5009a99d341fa90cbc1c"
}
}
SMA netvoeding 24V voor datamanager
- Fabrikanttype: CLCON-PWRSUPPLY
- Art. Nr.: 2804
| Type accessoires: | Data-logger |
|---|
Voorradig
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "83d6b26555505c27a0690d5e0d4b206c",
"item_brand": "",
"item_name": "SMA netvoeding 24V voor datamanager",
"item_id": "2804",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "3db4c51160e8574f88b20e8e410ca0ac",
"item_list_name": "",
"item_category": "Toebehoren",
"item_category2": "SMA",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "83d6b26555505c27a0690d5e0d4b206c"
}
}
Stäubli MC 4-aansluiting, alleen binnenwerk, 4 - 6 mm²
- Fabrikanttype: PV-BP4/6
- Art. Nr.: 3690
| Type accessoires: | Stekkers |
|---|
Voorradig
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "852ce9cffe735e1da71611485f6e09ca",
"item_brand": "",
"item_name": "Stäubli MC 4-aansluiting, alleen binnenwerk, 4 - 6 mm²",
"item_id": "3690",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "3db4c51160e8574f88b20e8e410ca0ac",
"item_list_name": "",
"item_category": "Toebehoren",
"item_category2": "Stäubli",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "852ce9cffe735e1da71611485f6e09ca"
}
}
Fronius Reserva Pro 24.0
- Art. Nr.: 14922
| Nettocapaciteit: | 23,9 kWh |
|---|---|
| Type batterij: | Hoog-voltage lithium-ijzerfosfaat |
| Garantie: | 10 jaar |
| Type opslagsysteem: | 1-fase, 3-fase, Hoog voltage accu, Zonne accu retrofit |
vanaf 29.05.2026
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "8569c3e995035890bf3ac852a69436a0",
"item_brand": "",
"item_name": "Fronius Reserva Pro 24.0",
"item_id": "14922",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "3db4c51160e8574f88b20e8e410ca0ac",
"item_list_name": "",
"item_category": "Batterijopslag thuis",
"item_category2": "Fronius",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "8569c3e995035890bf3ac852a69436a0"
}
}
meteocontrole VCOM-licentie tot 500 kWp voor 2 jaar
- Art. Nr.: 9371
| Energiemanagementsysteem: | Licentie, Openbaar |
|---|---|
| Montagewijze: | overige |
Voorradig
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "861c76a323bf5742acd44c5df76961ed",
"item_brand": "",
"item_name": "meteocontrole VCOM-licentie tot 500 kWp voor 2 jaar",
"item_id": "9371",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "3db4c51160e8574f88b20e8e410ca0ac",
"item_list_name": "",
"item_category": "EMS",
"item_category2": "meteocontrol",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "861c76a323bf5742acd44c5df76961ed"
}
}
| Type accessoires: | Overspanningsbeveiliging |
|---|
Voorradig
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "86ccf5c8e7395b18a8703cdfe85c76b6",
"item_brand": "",
"item_name": "Fronius DC Overspanningsbeveiligingsset type 2 retrofit, Symo 10-20",
"item_id": "4962",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "3db4c51160e8574f88b20e8e410ca0ac",
"item_list_name": "",
"item_category": "Toebehoren",
"item_category2": "Fronius",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "86ccf5c8e7395b18a8703cdfe85c76b6"
}
}







