Accu- / Batterijpakketten
Filter
SolarEdge StorEdge pakket met SE10K-RWS en 9,2 kWh
- Art. Nr.: 8755
| Inverter: | SolarEdge StorEdge Dreiphasen-Wechselrichter SE10K-RWS48BEN4 |
|---|---|
| Phases: | 3 |
| Solar battery: | SolarEdge Home Low Voltage Battery 9.2 kWh |
| Nettocapaciteit: | 9,2 kWh |
| Type batterij: | 48 Volt lithium-ijzerfosfaat |
| Toebehoren: | Energiezähler, Verkabelung |
| Package type: | 3-fase, 48 V accu, Zon accupakketten |
Op aanvraag
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "cb870d5c616d5da7bfef40d5f54a9e1e",
"item_brand": "",
"item_name": "SolarEdge StorEdge pakket met SE10K-RWS en 9,2 kWh",
"item_id": "8755",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "97e32e70e32a5d818be64b5f4921bb0e",
"item_list_name": "",
"item_category": "SolarEdge and SolarEdge",
"item_category2": "Accu- / Batterijpakketten",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "cb870d5c616d5da7bfef40d5f54a9e1e"
}
}
Dyness Tower 2.0 T7 met 6,74 kWh met Solis S6 3P-Hybrid - 6 kW
- Art. Nr.: 12375
| Inverter: | Solis S6 3P-Hybrid - 6 kW |
|---|---|
| Phases: | 3 |
| Solar battery: | Dyness Tower 2.0 T7 mit 6,74 kWh |
| Nettocapaciteit: | 6,74 kWh |
| Type batterij: | Hoog-voltage lithium-ijzerfosfaat |
| Package type: | 3-fase, Hoog voltage accu, Zon accupakketten |
Op aanvraag
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "cd2c703f110956bea3b74723e586192f",
"item_brand": "",
"item_name": "Dyness Tower 2.0 T7 met 6,74 kWh met Solis S6 3P-Hybrid - 6 kW",
"item_id": "12375",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "97e32e70e32a5d818be64b5f4921bb0e",
"item_list_name": "",
"item_category": "Accu- / Batterijpakketten",
"item_category2": "Dyness and Solis",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "cd2c703f110956bea3b74723e586192f"
}
}
Dyness Tower 2.0 T14 met 13,5 kWh GoodWe ET Plus 16A - GW5KN-ET
- Art. Nr.: 12977
| Inverter: | GW5KN-ET |
|---|---|
| Phases: | 3 |
| Solar battery: | Dyness Tower 2.0 T14 mit 13,5 kWh |
| Nettocapaciteit: | 13,5 kWh |
| Type batterij: | Hoog-voltage lithium-ijzerfosfaat |
| Package type: | 3-fase, Hoog voltage accu, Zon accupakketten |
Langere levertijd. Min. 1 maand
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "cfc55f5a00ce5deb842d8f17c583767e",
"item_brand": "",
"item_name": "Dyness Tower 2.0 T14 met 13,5 kWh GoodWe ET Plus 16A - GW5KN-ET",
"item_id": "12977",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "97e32e70e32a5d818be64b5f4921bb0e",
"item_list_name": "",
"item_category": "Accu- / Batterijpakketten",
"item_category2": "Dyness and GoodWe",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "cfc55f5a00ce5deb842d8f17c583767e"
}
}
| Inverter: | Fronius Symo Gen24 6.0 Plus |
|---|---|
| Phases: | 3 |
| Solar battery: | BYD Battery-Box Premium HVS 7.7 |
| Nettocapaciteit: | 7,68 kWh |
| Type batterij: | Hoog-voltage lithium-ijzerfosfaat |
| Package type: | 3-fase, Hoog voltage accu, KfW 442 Pakete, Zon accupakketten |
Op aanvraag
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "d0400b59855e5921917afccd0d67f7bb",
"item_brand": "",
"item_name": "Combipakket Fronius Symo Gen24 6.0 Plus met Wattpilot, BYD HVS 7.7 en Smart meter",
"item_id": "10823",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "97e32e70e32a5d818be64b5f4921bb0e",
"item_list_name": "",
"item_category": "Accu- / Batterijpakketten",
"item_category2": "BYD and Fronius",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "d0400b59855e5921917afccd0d67f7bb"
}
}
| Inverter: | GW5KN-ET |
|---|---|
| Phases: | 3 |
| Solar battery: | BYD Battery-Box Premium HVS 10.2 |
| Nettocapaciteit: | 10,24 kWh |
| Type batterij: | Hoog-voltage lithium-ijzerfosfaat |
| Package type: | 3-fase, Hoog voltage accu, Zon accupakketten, Zonne accu retrofit |
Op aanvraag
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "d17675a8c5b75ffdbc38a95cf141769d",
"item_brand": "",
"item_name": "BYD premium accubox HVS 10.2 met GoodWe ET Plus 16A - GW5KN-ET",
"item_id": "9380",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "97e32e70e32a5d818be64b5f4921bb0e",
"item_list_name": "",
"item_category": "Accu- / Batterijpakketten",
"item_category2": "BYD and GoodWe",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "d17675a8c5b75ffdbc38a95cf141769d"
}
}
| Inverter: | Fronius Symo GEN24 8.0 Plus |
|---|---|
| Phases: | 3 |
| Solar battery: | BYD Battery-Box Premium HVM 11.0 |
| Nettocapaciteit: | 11,04 kWh |
| Type batterij: | Hoog-voltage lithium-ijzerfosfaat |
| Package type: | 3-fase, Hoog voltage accu, Zon accupakketten, Zonne accu retrofit |
Voorradig
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "d362c4ebd3d15e2a8d9baa30007d1d50",
"item_brand": "",
"item_name": "BYD Battery-Box Premium HVM 11.0 hoogspanning met Fronius Symo Gen24 8.0 Plus",
"item_id": "5000",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "97e32e70e32a5d818be64b5f4921bb0e",
"item_list_name": "",
"item_category": "Accu- / Batterijpakketten",
"item_category2": "BYD and Fronius",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "d362c4ebd3d15e2a8d9baa30007d1d50"
}
}
| Inverter: | SolareEdge Home Hub-Wechselrichter SE8K-RWB48 |
|---|---|
| Phases: | 3 |
| Solar battery: | SolarEdge Home Batterie-Niedervolt 4,85 kWh |
| Nettocapaciteit: | 4,85 kWh |
| Type batterij: | 48 Volt lithium-ijzerfosfaat |
| Toebehoren: | Backup-Interface inkl. Energiezähler, Verkabelung |
| Package type: | 3-fase, 48 V accu, Zon accupakketten |
Voorradig
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "d42f427dc64f5dc2a736068b4dd86a02",
"item_brand": "",
"item_name": "SolarEdge Home back-up stroompakket met SE8K-RWB48 en 4,6 kWh",
"item_id": "9591",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "97e32e70e32a5d818be64b5f4921bb0e",
"item_list_name": "",
"item_category": "SolarEdge and SolarEdge",
"item_category2": "Accu- / Batterijpakketten",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "d42f427dc64f5dc2a736068b4dd86a02"
}
}
Dyness Tower 2.0 T17 met 16,87 kWh GoodWe ET Plus 16A - GW5KN-ET
- Art. Nr.: 12981
| Inverter: | GW5KN-ET |
|---|---|
| Phases: | 3 |
| Solar battery: | Dyness Tower 2.0 T17 mit 16,87 kWh |
| Nettocapaciteit: | 16,87 kWh |
| Type batterij: | Hoog-voltage lithium-ijzerfosfaat |
| Package type: | 3-fase, Hoog voltage accu, Zon accupakketten |
Langere levertijd. Min. 1 maand
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "d45e33f5f59751508e31a5d7e823067c",
"item_brand": "",
"item_name": "Dyness Tower 2.0 T17 met 16,87 kWh GoodWe ET Plus 16A - GW5KN-ET",
"item_id": "12981",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "97e32e70e32a5d818be64b5f4921bb0e",
"item_list_name": "",
"item_category": "Accu- / Batterijpakketten",
"item_category2": "Dyness and GoodWe",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "d45e33f5f59751508e31a5d7e823067c"
}
}
| Inverter: | Fronius Symo GEN24 8.0 Plus |
|---|---|
| Phases: | 3 |
| Solar battery: | BYD Battery-Box Premium HVS 12.8 |
| Nettocapaciteit: | 12,8 kWh |
| Type batterij: | Hoog-voltage lithium-ijzerfosfaat |
| Package type: | 3-fase, Hoog voltage accu, Zon accupakketten |
Op aanvraag
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "d4f9387813e35668a98652382db53ef3",
"item_brand": "",
"item_name": "BYD Battery-Box Premium HVS 12.8 hoog-voltage met Fronius Symo Gen24 8.0 Plus",
"item_id": "12794",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "97e32e70e32a5d818be64b5f4921bb0e",
"item_list_name": "",
"item_category": "Accu- / Batterijpakketten",
"item_category2": "BYD and Fronius",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "d4f9387813e35668a98652382db53ef3"
}
}
GoodWe Lynx D 5 kWh met GoodWe ET Plus 16A - GW10KN-ET
- Art. Nr.: 13008
| Inverter: | GW10KN-ET |
|---|---|
| Phases: | 3 |
| Solar battery: | LX D5.0-10 |
| Nettocapaciteit: | 5 kWh |
| Type batterij: | Hoog-voltage lithium-ijzerfosfaat |
| Package type: | 3-fase, Hoog voltage accu, Zon accupakketten |
Voorradig
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "d5552d4f6b705a24bcce417f69874b47",
"item_brand": "",
"item_name": "GoodWe Lynx D 5 kWh met GoodWe ET Plus 16A - GW10KN-ET",
"item_id": "13008",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "97e32e70e32a5d818be64b5f4921bb0e",
"item_list_name": "",
"item_category": "Accu- / Batterijpakketten",
"item_category2": "GoodWe and GoodWe",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "d5552d4f6b705a24bcce417f69874b47"
}
}
GoodWe Lynx D 20 kW met GoodWe ET - GW20K-ET
- Art. Nr.: 12979
| Inverter: | GW20K-ET |
|---|---|
| Phases: | 3 |
| Solar battery: | LX D5.0-10 |
| Nettocapaciteit: | 20 kWh |
| Type batterij: | Hoog-voltage lithium-ijzerfosfaat |
| Package type: | 3-fase, Hoog voltage accu, Zon accupakketten |
Voorradig
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "d80d61248bd059d98d09d1b7bc31cf6a",
"item_brand": "",
"item_name": "GoodWe Lynx D 20 kW met GoodWe ET - GW20K-ET",
"item_id": "12979",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "97e32e70e32a5d818be64b5f4921bb0e",
"item_list_name": "",
"item_category": "Accu- / Batterijpakketten",
"item_category2": "GoodWe and GoodWe",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "d80d61248bd059d98d09d1b7bc31cf6a"
}
}
| Inverter: | Fronius Symo GEN24 5.0 Plus |
|---|---|
| Phases: | 3 |
| Solar battery: | BYD Battery-Box Premium HVS 5.1 |
| Nettocapaciteit: | 5,12 kWh |
| Type batterij: | Hoog-voltage lithium-ijzerfosfaat |
| Package type: | 3-fase, Hoog voltage accu, Zon accupakketten, Zonne accu retrofit |
Op aanvraag
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "d860e9ffacc05cc7890131a9bee9ecb0",
"item_brand": "",
"item_name": "BYD accubox premium HVS 5.1 hoog voltage met Fronius Symo Gen24 5.0 Plus",
"item_id": "6051",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "97e32e70e32a5d818be64b5f4921bb0e",
"item_list_name": "",
"item_category": "Accu- / Batterijpakketten",
"item_category2": "BYD and Fronius",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "d860e9ffacc05cc7890131a9bee9ecb0"
}
}







