Accu- / Batterijpakketten
Filter
SolarEdge batterijpakket met SE3K-RWB korte string & SolarEdge Home 9,7 kWh
- Fabrikanttype: SE3K-RWBTEBEN4 + BAT-10K1PS0B-12
- Art. Nr.: 12730
| Inverter: | SE3K-RWB Kurzstring |
|---|---|
| Phases: | 1 |
| Solar battery: | SolarEdge Home Batterie-Hochvolt 9,7 kWh |
| Nettocapaciteit: | 9,7 kWh |
| Type batterij: | Hoog-voltage lithium |
| Package type: | 1-fase, 3-fase, Hoog voltage accu, Zon accupakketten |
Voorradig
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "db681a574cee5705b984ad63e036f8e2",
"item_brand": "",
"item_name": "SolarEdge batterijpakket met SE3K-RWB korte string & SolarEdge Home 9,7 kWh",
"item_id": "12730",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "97e32e70e32a5d818be64b5f4921bb0e",
"item_list_name": "",
"item_category": "SolarEdge and SolarEdge",
"item_category2": "Accu- / Batterijpakketten",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "db681a574cee5705b984ad63e036f8e2"
}
}
| Inverter: | GW6.5KN-ET |
|---|---|
| Phases: | 3 |
| Solar battery: | BYD Battery-Box Premium HVM 11.0 |
| Nettocapaciteit: | 11,04 kWh |
| Type batterij: | Hoog-voltage lithium-ijzerfosfaat |
| Package type: | 3-fase, Hoog voltage accu, Zon accupakketten, Zonne accu retrofit |
Voorradig
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "db93f0b9f3a152bc96e90c0cefaf5176",
"item_brand": "",
"item_name": "BYD premium accubox HVM 11.0 met GoodWe ET Plus 16 A - GW6.5KN-ET",
"item_id": "9057",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "97e32e70e32a5d818be64b5f4921bb0e",
"item_list_name": "",
"item_category": "Accu- / Batterijpakketten",
"item_category2": "BYD and GoodWe",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "db93f0b9f3a152bc96e90c0cefaf5176"
}
}
| Inverter: | GW29.9K-ET |
|---|---|
| Phases: | 3 |
| Solar battery: | BYD Battery-Box Premium 2x HVM 13.8 |
| Nettocapaciteit: | 27,60 kWh |
| Type batterij: | Hoog-voltage lithium-ijzerfosfaat |
| Package type: | 3-fase, Hoog voltage accu, Zon accupakketten |
Op aanvraag
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "dbed550a901b522eb980d00dec637ffc",
"item_brand": "",
"item_name": "BYD premium accubox 2 x HVM 13.8 met GoodWe ET 29.9 - GW29.9K-ET",
"item_id": "8895",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "97e32e70e32a5d818be64b5f4921bb0e",
"item_list_name": "",
"item_category": "Accu- / Batterijpakketten",
"item_category2": "BYD and GoodWe",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "dbed550a901b522eb980d00dec637ffc"
}
}
Dyness T17 2.0 accu 16,87 kWh met Kostal Plenticore plus 10 G2
- Art. Nr.: 12356
| Inverter: | Kostal Plenticore plus 10 G2 |
|---|---|
| Phases: | 3 |
| Solar battery: | Dyness T17 2.0 Batterie 16,87 kWh |
| Nettocapaciteit: | 16,87 kWh |
| Type batterij: | Hoog-voltage lithium-ijzerfosfaat |
| Package type: | 3-fase, Hoog voltage accu, Zon accupakketten |
Op aanvraag
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "dc67d04d97a35ce3b19b7655d34b908f",
"item_brand": "",
"item_name": "Dyness T17 2.0 accu 16,87 kWh met Kostal Plenticore plus 10 G2",
"item_id": "12356",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "97e32e70e32a5d818be64b5f4921bb0e",
"item_list_name": "",
"item_category": "Accu- / Batterijpakketten",
"item_category2": "Dyness and Kostal",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "dc67d04d97a35ce3b19b7655d34b908f"
}
}
| Inverter: | GW5KN-ET |
|---|---|
| Phases: | 3 |
| Solar battery: | BYD Battery-Box Premium HVS 5.1 |
| Nettocapaciteit: | 5,12 kWh |
| Type batterij: | Hoog-voltage lithium-ijzerfosfaat |
| Package type: | 3-fase, Hoog voltage accu, Zon accupakketten, Zonne accu retrofit |
Op aanvraag
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "dc86ed9eeabe5038b4d527fb420fd47f",
"item_brand": "",
"item_name": "BYD premium accubox HVS 5.1 met GoodWe ET Plus 16 A - GW5KN-ET",
"item_id": "9040",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "97e32e70e32a5d818be64b5f4921bb0e",
"item_list_name": "",
"item_category": "Accu- / Batterijpakketten",
"item_category2": "BYD and GoodWe",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "dc86ed9eeabe5038b4d527fb420fd47f"
}
}
| Inverter: | GW5KN-ET |
|---|---|
| Phases: | 3 |
| Solar battery: | BYD Battery-Box Premium HVM 11.0 |
| Nettocapaciteit: | 11,04 kWh |
| Type batterij: | Hoog-voltage lithium-ijzerfosfaat |
| Package type: | 3-fase, Hoog voltage accu, Zon accupakketten, Zonne accu retrofit |
Voorradig
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "de0dface5fab581c9bb2b92d1c04917d",
"item_brand": "",
"item_name": "BYD premium accubox HVM 11.0 met GoodWe ET Plus 16 A - GW5KN-ET",
"item_id": "9050",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "97e32e70e32a5d818be64b5f4921bb0e",
"item_list_name": "",
"item_category": "Accu- / Batterijpakketten",
"item_category2": "BYD and GoodWe",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "de0dface5fab581c9bb2b92d1c04917d"
}
}
| Inverter: | Fronius Symo GEN24 8.0 Plus |
|---|---|
| Phases: | 3 |
| Solar battery: | BYD Battery-Box Premium HVM 13.8 |
| Nettocapaciteit: | 13,80 kWh |
| Type batterij: | Hoog-voltage lithium-ijzerfosfaat |
| Package type: | 3-fase, Hoog voltage accu, Zon accupakketten, Zonne accu retrofit |
Voorradig
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "de8445098a3d548fbcbbb0d98e0555e6",
"item_brand": "",
"item_name": "BYD Battery-Box Premium HVM 13,8 hoogspanning met Fronius Symo Gen24 8.0 Plus",
"item_id": "5002",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "97e32e70e32a5d818be64b5f4921bb0e",
"item_list_name": "",
"item_category": "Accu- / Batterijpakketten",
"item_category2": "BYD and Fronius",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "de8445098a3d548fbcbbb0d98e0555e6"
}
}
SolarEdge Home pakket met SE8K-RWB48 en 24,25 kWh
- Art. Nr.: 7574
| Inverter: | SolareEdge Home Hub-Wechselrichter SE8K-RWB48 |
|---|---|
| Phases: | 3 |
| Solar battery: | SolarEdge Home Batterie-Niedervolt 24,25 kWh |
| Nettocapaciteit: | 24,25 kWh |
| Type batterij: | 48 Volt lithium-ijzerfosfaat |
| Toebehoren: | Energiezähler, Verkabelung |
| Package type: | 3-fase, 48 V accu, Zon accupakketten |
Voorradig
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "df145e33154f51f394275c465fc9605a",
"item_brand": "",
"item_name": "SolarEdge Home pakket met SE8K-RWB48 en 24,25 kWh",
"item_id": "7574",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "97e32e70e32a5d818be64b5f4921bb0e",
"item_list_name": "",
"item_category": "SolarEdge and SolarEdge",
"item_category2": "Accu- / Batterijpakketten",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "df145e33154f51f394275c465fc9605a"
}
}
Dyness Tower 2.0 T10 met 10,1 kWh GoodWe ET Plus 16A - GW8KN-ET
- Art. Nr.: 12434
| Inverter: | GoodWe ET Plus 16A - GW8KN-ET |
|---|---|
| Phases: | 3 |
| Solar battery: | Dyness Tower 2.0 T10 mit 10,1 kWh |
| Nettocapaciteit: | 10,1 kWh |
| Type batterij: | Hoog-voltage lithium-ijzerfosfaat |
| Package type: | 3-fase, Hoog voltage accu, Zon accupakketten |
Langere levertijd. Min. 1 maand
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "dfee0e14d7e45f348621e31176454706",
"item_brand": "",
"item_name": "Dyness Tower 2.0 T10 met 10,1 kWh GoodWe ET Plus 16A - GW8KN-ET",
"item_id": "12434",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "97e32e70e32a5d818be64b5f4921bb0e",
"item_list_name": "",
"item_category": "Accu- / Batterijpakketten",
"item_category2": "Speciale aanbiedingen",
"item_category3": "Dyness and GoodWe",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "dfee0e14d7e45f348621e31176454706"
}
}
SolarEdge Home pakket met SE5K-RWB48 en 4,6 kWh
- Art. Nr.: 7499
| Inverter: | SolareEdge Home Hub-Wechselrichter SE5K-RWB48 |
|---|---|
| Phases: | 3 |
| Solar battery: | SolarEdge Home Batterie-Niedervolt 4,6 kWh |
| Nettocapaciteit: | 4,85 kWh |
| Type batterij: | 48 Volt lithium-ijzerfosfaat |
| Toebehoren: | Energiezähler, Verkabelung |
| Package type: | 3-fase, 48 V accu, Zon accupakketten |
Voorradig
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "e121980e365a505b8564f9ead03e5209",
"item_brand": "",
"item_name": "SolarEdge Home pakket met SE5K-RWB48 en 4,6 kWh",
"item_id": "7499",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "97e32e70e32a5d818be64b5f4921bb0e",
"item_list_name": "",
"item_category": "SolarEdge and SolarEdge",
"item_category2": "Accu- / Batterijpakketten",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "e121980e365a505b8564f9ead03e5209"
}
}
| Inverter: | Fronius Symo GEN24 3.0 Plus |
|---|---|
| Phases: | 3 |
| Solar battery: | BYD Battery-Box Premium HVS 10.2 |
| Nettocapaciteit: | 10,24 kWh |
| Type batterij: | Hoog-voltage lithium-ijzerfosfaat |
| Package type: | 3-fase, Hoog voltage accu, Zon accupakketten, Zonne accu retrofit |
Op aanvraag
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "e150ff22cab05d16a487ae7502e8453d",
"item_brand": "",
"item_name": "BYD accubox Premium HVS 10.2 hoog voltage met Fronius Symo Gen24 3.0 Plus",
"item_id": "6055",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "97e32e70e32a5d818be64b5f4921bb0e",
"item_list_name": "",
"item_category": "Accu- / Batterijpakketten",
"item_category2": "BYD and Fronius",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "e150ff22cab05d16a487ae7502e8453d"
}
}
Sungrow SBR128 met Sungrow hybride HV SH8.0RT V112
- Art. Nr.: 8282
| Inverter: | Sungrow Hybrid HV SH8.0RT |
|---|---|
| Phases: | 3 |
| Solar battery: | Sungrow SBR128 |
| Nettocapaciteit: | 12,8 kWh |
| Type batterij: | Hoog-voltage lithium-ijzerfosfaat |
| Package type: | 3-fase, Hoog voltage accu, Zon accupakketten |
Op aanvraag
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "e26638a035e0537aa28dbb1c2ff6bec3",
"item_brand": "",
"item_name": "Sungrow SBR128 met Sungrow hybride HV SH8.0RT V112",
"item_id": "8282",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "97e32e70e32a5d818be64b5f4921bb0e",
"item_list_name": "",
"item_category": "Accu- / Batterijpakketten",
"item_category2": "Sungrow and Sungrow",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "e26638a035e0537aa28dbb1c2ff6bec3"
}
}







