Accu- / Batterijpakketten
Filter
SolarEdge StorEdge pakket met SE8K-RWS en 23 kWh
- Art. Nr.: 8751
| Inverter: | SolarEdge StorEdge Dreiphasen-Wechselrichter SE8K-RWS48BEN4 |
|---|---|
| Phases: | 3 |
| Solar battery: | SolarEdge Home Batterie-Niedervolt 23 kWh |
| Nettocapaciteit: | 23 kWh |
| Type batterij: | 48 Volt lithium-ijzerfosfaat |
| Toebehoren: | Energiezähler, Verkabelung |
| Package type: | 3-fase, 48 V accu, Zon accupakketten |
Op aanvraag
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "bad86813ffe355f1b03943307f613233",
"item_brand": "",
"item_name": "SolarEdge StorEdge pakket met SE8K-RWS en 23 kWh",
"item_id": "8751",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "97e32e70e32a5d818be64b5f4921bb0e",
"item_list_name": "",
"item_category": "SolarEdge and SolarEdge",
"item_category2": "Accu- / Batterijpakketten",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "bad86813ffe355f1b03943307f613233"
}
}
| Inverter: | Solis S6 3P-Hybrid - 6 kW |
|---|---|
| Phases: | 3 |
| Solar battery: | BYD Battery-Box Premium HVM 13.8 |
| Nettocapaciteit: | 13,80 kWh |
| Type batterij: | Hoog-voltage lithium-ijzerfosfaat |
| Package type: | 3-fase, Hoog voltage accu, Zon accupakketten |
Voorradig
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "bb9e9b5c99d159fd874dbc3dbd1d03c0",
"item_brand": "",
"item_name": "BYD premium accubox HVM 13.8 met Solis S6 3-fasen hybride omvormer - 6 kW",
"item_id": "8421",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "97e32e70e32a5d818be64b5f4921bb0e",
"item_list_name": "",
"item_category": "Accu- / Batterijpakketten",
"item_category2": "BYD and Solis",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "bb9e9b5c99d159fd874dbc3dbd1d03c0"
}
}
Dyness Tower 2.0 T10 met 10,1 kWh met Solis S6 3P-Hybrid - 6 kW
- Art. Nr.: 12334
| Inverter: | Solis S6 3P-Hybrid - 6 kW |
|---|---|
| Phases: | 3 |
| Solar battery: | Dyness Tower 2.0 T10 mit 10,1 kWh |
| Nettocapaciteit: | 10,1 kWh |
| Type batterij: | Hoog-voltage lithium-ijzerfosfaat |
| Package type: | 3-fase, Hoog voltage accu, Zon accupakketten |
Op aanvraag
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "bd7b6439d0c25203a77b6d5534a792f8",
"item_brand": "",
"item_name": "Dyness Tower 2.0 T10 met 10,1 kWh met Solis S6 3P-Hybrid - 6 kW",
"item_id": "12334",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "97e32e70e32a5d818be64b5f4921bb0e",
"item_list_name": "",
"item_category": "Accu- / Batterijpakketten",
"item_category2": "Dyness and Solis",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "bd7b6439d0c25203a77b6d5534a792f8"
}
}
BYD Battery-Box Premium LVL 15.4 met SMA SI 4.4M-13
- Art. Nr.: 4815
| Inverter: | SMA Sunny Island 4.4M-13 |
|---|---|
| Solar battery: | BYD Battery-Box Premium LVL 15.4 |
| Nettocapaciteit: | 15,36 kWh |
| Type batterij: | 48 Volt lithium-ijzerfosfaat |
| Package type: | 1-fase, 48 V accu, Zon accupakketten, Zonne accu retrofit |
vanaf 01.07.2026
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "c24f9bd63a5558be896ea1ec5d6a9eeb",
"item_brand": "",
"item_name": "BYD Battery-Box Premium LVL 15.4 met SMA SI 4.4M-13",
"item_id": "4815",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "97e32e70e32a5d818be64b5f4921bb0e",
"item_list_name": "",
"item_category": "Accu- / Batterijpakketten",
"item_category2": "BYD and SMA",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "c24f9bd63a5558be896ea1ec5d6a9eeb"
}
}
| Inverter: | Fronius Symo GEN24 4.0 Plus |
|---|---|
| Phases: | 3 |
| Solar battery: | BYD Battery-Box Premium HVS 5.1 |
| Nettocapaciteit: | 5,12 kWh |
| Type batterij: | Hoog-voltage lithium-ijzerfosfaat |
| Package type: | 3-fase, Hoog voltage accu, Zon accupakketten, Zonne accu retrofit |
Op aanvraag
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "c294d29b7ac25c84a4578f660ea2a70d",
"item_brand": "",
"item_name": "BYD premium accubox HVS 5.1 hoog voltage met Fronius Symo Gen24 4.0 Plus",
"item_id": "6050",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "97e32e70e32a5d818be64b5f4921bb0e",
"item_list_name": "",
"item_category": "Accu- / Batterijpakketten",
"item_category2": "BYD and Fronius",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "c294d29b7ac25c84a4578f660ea2a70d"
}
}
| Inverter: | GW6.5KN-ET |
|---|---|
| Phases: | 3 |
| Solar battery: | Dyness Tower 2.0 T17 mit 16,87 kWh |
| Nettocapaciteit: | 16,87 kWh |
| Type batterij: | Hoog-voltage lithium-ijzerfosfaat |
| Package type: | 3-fase, Hoog voltage accu, Zon accupakketten |
Langere levertijd. Min. 1 maand
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "c395e2b936ac5ffc817b43bee348bf21",
"item_brand": "",
"item_name": "Dyness Tower 2.0 T17 met 16,87 kWh GoodWe ET Plus 16A - GW6.5KN-ET",
"item_id": "12987",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "97e32e70e32a5d818be64b5f4921bb0e",
"item_list_name": "",
"item_category": "Accu- / Batterijpakketten",
"item_category2": "Dyness and GoodWe",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "c395e2b936ac5ffc817b43bee348bf21"
}
}
| Inverter: | SolareEdge Home Hub-Wechselrichter SE8K-RWB48 |
|---|---|
| Phases: | 3 |
| Solar battery: | SolarEdge Home Batterie-Niedervolt 14,55 kWh |
| Nettocapaciteit: | 14,55 kWh |
| Type batterij: | 48 Volt lithium-ijzerfosfaat |
| Toebehoren: | Energiezähler, Verkabelung, Ladestation |
| Package type: | 3-fase, 48 V accu, KfW 442 Pakete, Zon accupakketten |
Voorradig
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "c61d6bbbc13a597fb9dc8c93c117d0d7",
"item_brand": "",
"item_name": "Combipakket SolarEdge Home met laadstation, SE8K-RWB48 en 13,8 kWh",
"item_id": "10799",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "97e32e70e32a5d818be64b5f4921bb0e",
"item_list_name": "",
"item_category": "SolarEdge and SolarEdge",
"item_category2": "Accu- / Batterijpakketten",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "c61d6bbbc13a597fb9dc8c93c117d0d7"
}
}
| Inverter: | Solis S6 3P-Hybrid - 5 kW |
|---|---|
| Phases: | 3 |
| Solar battery: | BYD Battery-Box Premium HVS 5.1 |
| Nettocapaciteit: | 5,12 kWh |
| Type batterij: | Hoog-voltage lithium-ijzerfosfaat |
| Package type: | 3-fase, Hoog voltage accu, Zon accupakketten |
Op aanvraag
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "c62fa4cf97df52fe87caf475d26ec292",
"item_brand": "",
"item_name": "BYD premium accubox HVS 5.1 met Solis S6 3-fasen hybride omvormer - 5 kW",
"item_id": "8383",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "97e32e70e32a5d818be64b5f4921bb0e",
"item_list_name": "",
"item_category": "Accu- / Batterijpakketten",
"item_category2": "BYD and Solis",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "c62fa4cf97df52fe87caf475d26ec292"
}
}
GoodWe Lynx D 25 kWh met GoodWe ET - GW25K-ET
- Art. Nr.: 12980
| Inverter: | GW25K-ET |
|---|---|
| Phases: | 3 |
| Solar battery: | LX D5.0-10 |
| Nettocapaciteit: | 25 kWh |
| Type batterij: | Hoog-voltage lithium-ijzerfosfaat |
| Package type: | 3-fase, Hoog voltage accu, Zon accupakketten |
Op aanvraag
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "c640eb51bf9e56c9bbb4aae10f6e965f",
"item_brand": "",
"item_name": "GoodWe Lynx D 25 kWh met GoodWe ET - GW25K-ET",
"item_id": "12980",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "97e32e70e32a5d818be64b5f4921bb0e",
"item_list_name": "",
"item_category": "Accu- / Batterijpakketten",
"item_category2": "GoodWe and GoodWe",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "c640eb51bf9e56c9bbb4aae10f6e965f"
}
}
| Inverter: | Solis S6 3P-Hybrid - 6 kW |
|---|---|
| Phases: | 3 |
| Solar battery: | BYD Battery-Box Premium HVM 11.0 |
| Nettocapaciteit: | 11,04 kWh |
| Type batterij: | Hoog-voltage lithium-ijzerfosfaat |
| Package type: | 3-fase, Hoog voltage accu, Zon accupakketten |
Voorradig
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "c7f99ec268e4537f8efff8247d9e5b17",
"item_brand": "",
"item_name": "BYD premium accubox HVM 11.0 met Solis S6 3-fasen hybride omvormer - 6 kW",
"item_id": "8417",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "97e32e70e32a5d818be64b5f4921bb0e",
"item_list_name": "",
"item_category": "Accu- / Batterijpakketten",
"item_category2": "BYD and Solis",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "c7f99ec268e4537f8efff8247d9e5b17"
}
}
SolarEdge StorEdge pakket met SE7K-RWS en 13,8 kWh
- Art. Nr.: 8744
| Inverter: | SolarEdge StorEdge Dreiphasen-Wechselrichter SE7K-RWS48BEN4 |
|---|---|
| Phases: | 3 |
| Solar battery: | SolarEdge Home Batterie-Niedervolt 13,8 kWh |
| Nettocapaciteit: | 13,8 kWh |
| Type batterij: | 48 Volt lithium-ijzerfosfaat |
| Toebehoren: | Energiezähler, Verkabelung |
| Package type: | 3-fase, 48 V accu, Zon accupakketten |
Op aanvraag
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "ca461ba2f98b5430bb860a7e0bb7c18f",
"item_brand": "",
"item_name": "SolarEdge StorEdge pakket met SE7K-RWS en 13,8 kWh",
"item_id": "8744",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "97e32e70e32a5d818be64b5f4921bb0e",
"item_list_name": "",
"item_category": "SolarEdge and SolarEdge",
"item_category2": "Accu- / Batterijpakketten",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "ca461ba2f98b5430bb860a7e0bb7c18f"
}
}
| Inverter: | Fronius Symo Gen24 5.0 Plus |
|---|---|
| Phases: | 3 |
| Solar battery: | BYD Battery-Box Premium HVS 7.7 |
| Nettocapaciteit: | 7,68 kWh |
| Type batterij: | Hoog-voltage lithium-ijzerfosfaat |
| Package type: | 3-fase, Hoog voltage accu, KfW 442 Pakete, Zon accupakketten |
Op aanvraag
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "cb63a90744ae5ab6b980d11a3e31fe97",
"item_brand": "",
"item_name": "Combipakket Fronius Symo Gen24 5.0 Plus met Wattpilot, BYD HVS 7.7 en Smart meter",
"item_id": "10825",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "97e32e70e32a5d818be64b5f4921bb0e",
"item_list_name": "",
"item_category": "Accu- / Batterijpakketten",
"item_category2": "BYD and Fronius",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "cb63a90744ae5ab6b980d11a3e31fe97"
}
}







