Niederländisch
Filter
–
–
–
–
–
–
–
–
Dyness Tower 2.0 T14 met 13,5 kWh GoodWe ET Plus 16A - GW8KN-ET
- Art. Nr.: 12442
| Inverter: | GoodWe ET Plus 16A - GW8KN-ET |
|---|---|
| Phases: | 3 |
| Solar battery: | Dyness Tower 2.0 T14 mit 13,5 kWh |
| Nettocapaciteit: | 13,5 kWh |
| Type batterij: | Hoog-voltage lithium-ijzerfosfaat |
| Package type: | 3-fase, Hoog voltage accu, Zon accupakketten |
Voorradig
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "4f7f1f937151554c9ac4667f109ae7d0",
"item_brand": "",
"item_name": "Dyness Tower 2.0 T14 met 13,5 kWh GoodWe ET Plus 16A - GW8KN-ET",
"item_id": "12442",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "3db4c51160e8574f88b20e8e410ca0ac",
"item_list_name": "",
"item_category": "Dyness and GoodWe",
"item_category2": "Accu- / Batterijpakketten",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "4f7f1f937151554c9ac4667f109ae7d0"
}
}
SMA hybride Sunny Tripower 6.0 Smart Energy
- Fabrikanttype: STP6.0-3SE-40
- Art. Nr.: 7180
| Fasen: | 3 |
|---|---|
| Type omvormer: | Hybride omvormer |
| MPP-Tracker: | 2 |
| AC-stroom: | 6 kW |
| Garantie: | 10 Jaar |
| Communicatie: | WLAN, Ethernet |
| Spanningsbereik: | 180-800 Volt |
Voorradig
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "4fa1c313ce275244ab36d977c1c34a92",
"item_brand": "",
"item_name": "SMA hybride Sunny Tripower 6.0 Smart Energy",
"item_id": "7180",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "3db4c51160e8574f88b20e8e410ca0ac",
"item_list_name": "",
"item_category": "SMA",
"item_category2": "Omvormers",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "4fa1c313ce275244ab36d977c1c34a92"
}
}
Solis S6 3P hybride - 6 kW
- Fabrikanttype: S6-EH3P6K-H-EU
- Art. Nr.: 8359
| Fasen: | 3 |
|---|---|
| Type omvormer: | Hybride omvormer |
| MPP-Tracker: | 3 |
| AC-stroom: | 6 kW |
| Garantie: | 5 Jaar |
| Communicatie: | CAN, RS485, WiFi |
| Spanningsbereik: | 200 - 850 Volt |
Voorradig
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "5003e5bd54495671b3ad72279591e6e3",
"item_brand": "",
"item_name": "Solis S6 3P hybride - 6 kW",
"item_id": "8359",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "3db4c51160e8574f88b20e8e410ca0ac",
"item_list_name": "",
"item_category": "Omvormers",
"item_category2": "Solis",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "5003e5bd54495671b3ad72279591e6e3"
}
}
SolarEdge Home Pakket met SE10K-RWB48 en 9,2 kWh
- Art. Nr.: 7502
| Inverter: | SolareEdge Home Hub-Wechselrichter SE10K-RWB48 |
|---|---|
| Phases: | 3 |
| Solar battery: | SolarEdge Home Batterie-Niedervolt 9,7 kWh |
| Nettocapaciteit: | 9,7 kWh |
| Type batterij: | 48 Volt lithium-ijzerfosfaat |
| Toebehoren: | Energiezähler, Verkabelung |
| Package type: | 3-fase, 48 V accu, Zon accupakketten |
Voorradig
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "506ccebb0f02537e853f598552f32439",
"item_brand": "",
"item_name": "SolarEdge Home Pakket met SE10K-RWB48 en 9,2 kWh",
"item_id": "7502",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "3db4c51160e8574f88b20e8e410ca0ac",
"item_list_name": "",
"item_category": "Accu- / Batterijpakketten",
"item_category2": "SolarEdge and SolarEdge",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "506ccebb0f02537e853f598552f32439"
}
}
Stäubli MC4-connector, 4 mm² I, Da 5 - 6 mm
- Fabrikanttype: PV-KBT4/6I-UR
- Art. Nr.: 339
| Type accessoires: | Stekkers |
|---|
Voorradig
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "50777318441e5d52b9e4059410de4900",
"item_brand": "",
"item_name": "Stäubli MC4-connector, 4 mm² I, Da 5 - 6 mm",
"item_id": "339",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "3db4c51160e8574f88b20e8e410ca0ac",
"item_list_name": "",
"item_category": "Stäubli",
"item_category2": "Toebehoren",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "50777318441e5d52b9e4059410de4900"
}
}
SolarEdge LTE plug-in voor thuis- en bedrijfsmatige installaties
- Fabrikanttype: CELL-B-R0-GLO-V-S0
- Art. Nr.: 7277
| Type accessoires: | Communicatie |
|---|
Voorradig
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "507c563640cf5f04bf479c7feace9839",
"item_brand": "",
"item_name": "SolarEdge LTE plug-in voor thuis- en bedrijfsmatige installaties",
"item_id": "7277",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "3db4c51160e8574f88b20e8e410ca0ac",
"item_list_name": "",
"item_category": "Toebehoren",
"item_category2": "SolarEdge",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "507c563640cf5f04bf479c7feace9839"
}
}
SolarEdge Home pakket met SE10K-RWB48 en 4,6 kWh
- Art. Nr.: 7562
| Inverter: | SolareEdge Home Hub-Wechselrichter SE10K-RWB48 |
|---|---|
| Phases: | 3 |
| Solar battery: | SolarEdge Home Batterie-Niedervolt 4,85 kWh |
| Nettocapaciteit: | 4,85 kWh |
| Type batterij: | 48 Volt lithium-ijzerfosfaat |
| Toebehoren: | Energiezähler, Verkabelung |
| Package type: | 3-fase, 48 V accu, Zon accupakketten |
Voorradig
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "50c03772dd2f5cbeb6f661f8e3e797f3",
"item_brand": "",
"item_name": "SolarEdge Home pakket met SE10K-RWB48 en 4,6 kWh",
"item_id": "7562",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "3db4c51160e8574f88b20e8e410ca0ac",
"item_list_name": "",
"item_category": "Accu- / Batterijpakketten",
"item_category2": "SolarEdge and SolarEdge",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "50c03772dd2f5cbeb6f661f8e3e797f3"
}
}
Sungrow SBR192 met Sungrow hybride HV SH8.0RT V112
- Art. Nr.: 8288
| Inverter: | Sungrow Hybrid HV SH8.0RT |
|---|---|
| Phases: | 3 |
| Solar battery: | Sungrow SBR192 |
| Nettocapaciteit: | 19,2 kWh |
| Type batterij: | Hoog-voltage lithium-ijzerfosfaat |
| Package type: | 3-fase, Hoog voltage accu, Zon accupakketten |
Op aanvraag
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "50f60201576959e4a2bacc42e8e9e111",
"item_brand": "",
"item_name": "Sungrow SBR192 met Sungrow hybride HV SH8.0RT V112",
"item_id": "8288",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "3db4c51160e8574f88b20e8e410ca0ac",
"item_list_name": "",
"item_category": "Accu- / Batterijpakketten",
"item_category2": "Sungrow and Sungrow",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "50f60201576959e4a2bacc42e8e9e111"
}
}
GW4K-DT, SDT G2
- Fabrikanttype: GW4K-DT, SDT G2
- Art. Nr.: 9256
| Fasen: | 3 |
|---|---|
| Type omvormer: | PV omvormer |
| MPP-Tracker: | 2 |
| AC-stroom: | 4 kW |
| Garantie: | 5 Jaar |
| Communicatie: | RS485, WiFi, LAN |
| Spanningsbereik: | 180-850 Volt |
Voorradig
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "5166b020705055a48a391db389254be8",
"item_brand": "",
"item_name": "GW4K-DT, SDT G2",
"item_id": "9256",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "3db4c51160e8574f88b20e8e410ca0ac",
"item_list_name": "",
"item_category": "Omvormers",
"item_category2": "GoodWe",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "5166b020705055a48a391db389254be8"
}
}
SolarEdge 48V batterij palletdeal 12x
- Art. Nr.: 15548
| Type batterij: | 48 Volt lithium-ijzerfosfaat |
|---|---|
| Garantie: | 10 jaar |
| Type opslagsysteem: | 3-fase, 48 V accu |
Voorradig
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "516f0193ab8f5047ba56893be861ceeb",
"item_brand": "",
"item_name": "SolarEdge 48V batterij palletdeal 12x",
"item_id": "15548",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "3db4c51160e8574f88b20e8e410ca0ac",
"item_list_name": "",
"item_category": "SolarEdge",
"item_category2": "Batterijopslag thuis",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "516f0193ab8f5047ba56893be861ceeb"
}
}
Easee Charge Max Black (MID
- Art. Nr.: 15139
| Vermogen: | 22 Kilowatt |
|---|---|
| Aantal oplaadpunten: | 1 |
| Toegangscontrole: | RFID |
| AC-Fasen: | 3 |
| PV-overschotladen: | Ja |
| Laadaansluiting: | Aansluiting |
| Energiemeter: | MID-conforme meters |
| KfW (441) förderfähig: | Nee |
| BMVI förderfähig: | Nee |
| E-oplaadsysteem: | Prive, Wanddoos |
Voorradig
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "5195b7339f955f8aae7ab8cfac568493",
"item_brand": "",
"item_name": "Easee Charge Max Black (MID",
"item_id": "15139",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "3db4c51160e8574f88b20e8e410ca0ac",
"item_list_name": "",
"item_category": "EV-laadpalen",
"item_category2": "Easee",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "5195b7339f955f8aae7ab8cfac568493"
}
}
SMA hybride Sunny Tripower 10.0 Smart Energy
- Fabrikanttype: STP10.0-3SE-40
- Art. Nr.: 7182
| Fasen: | 3 |
|---|---|
| Type omvormer: | Hybride omvormer |
| MPP-Tracker: | 2 |
| AC-stroom: | 10 kW |
| Garantie: | 10 Jaar |
| Communicatie: | WLAN, Ethernet |
| Spanningsbereik: | 180-800 Volt |
Voorradig
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "5199e2dc149150a9bc0bd6329fc3d8d2",
"item_brand": "",
"item_name": "SMA hybride Sunny Tripower 10.0 Smart Energy",
"item_id": "7182",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "3db4c51160e8574f88b20e8e410ca0ac",
"item_list_name": "",
"item_category": "SMA",
"item_category2": "Omvormers",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "5199e2dc149150a9bc0bd6329fc3d8d2"
}
}







