Niederländisch
Filter
–
–
–
–
–
–
–
–
Stäubli MC4 connector, 6 mm²˛ II, van 5,9 - 8,8 mm
- Fabrikanttype: PV-KST4/6II-UR
- Art. Nr.: 340
| Type accessoires: | Stekkers |
|---|
Voorradig
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "47bc20824ea0580f9658753f8da565ab",
"item_brand": "",
"item_name": "Stäubli MC4 connector, 6 mm²˛ II, van 5,9 - 8,8 mm",
"item_id": "340",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "3db4c51160e8574f88b20e8e410ca0ac",
"item_list_name": "",
"item_category": "Stäubli",
"item_category2": "Toebehoren",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "47bc20824ea0580f9658753f8da565ab"
}
}
Bender net- en systeembeveiliging monitor VMD460-NA
- Fabrikanttype: VMD460-NA-D-2
- Art. Nr.: 3698
| Type accessoires: | Net- en systeembeveiliging |
|---|
Voorradig
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "47ea88e4b8f55740a3faf0f29f347fb8",
"item_brand": "",
"item_name": "Bender net- en systeembeveiliging monitor VMD460-NA",
"item_id": "3698",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "3db4c51160e8574f88b20e8e410ca0ac",
"item_list_name": "",
"item_category": "Toebehoren",
"item_category2": "Bender",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "47ea88e4b8f55740a3faf0f29f347fb8"
}
}
JinkoSolar JKM470N-48QL6-DV
- Fabrikanttype: JKM470N-48QL6-DV
- Art. Nr.: 14447
| Vermogen: | 470 Watt |
|---|---|
| Efficiëntie: | 23,52 % |
| Constructietype: | Glass-glass |
| Garantie: | 15/30 Jaar |
| Afmetingen: | 1762 × 1134 × 30 mm |
| Backsheet: | Wit |
| Kleur frame: | Zwart |
| Technologie: | TOPCon |
| Stekker: | MC4 |
| Sneeuwbelasting: | 6000 Pa |
| Windbelasting: | 4000 Pa |
| Hail weerstand: | HW3 |
| Type module: | Glass-glass zonnepanelen |
Voorradig
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "47f63623ab505db29bf4b3e23bad292e",
"item_brand": "",
"item_name": "JinkoSolar JKM470N-48QL6-DV",
"item_id": "14447",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "3db4c51160e8574f88b20e8e410ca0ac",
"item_list_name": "",
"item_category": "Jinko",
"item_category2": "Zonnepanelen",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "47f63623ab505db29bf4b3e23bad292e"
}
}
GoodWe GW5000T-DS
- Fabrikanttype: GW5000T-DS
- Art. Nr.: 9250
| Fasen: | 1 |
|---|---|
| Type omvormer: | PV omvormer |
| MPP-Tracker: | 2 |
| AC-stroom: | 5 kW |
| Garantie: | 10 Jaar |
| Communicatie: | RS485, WiFi |
| Spanningsbereik: | 80-550 Volt |
Voorradig
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "4875a18fef985de38206ebaf339ad05f",
"item_brand": "",
"item_name": "GoodWe GW5000T-DS",
"item_id": "9250",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "3db4c51160e8574f88b20e8e410ca0ac",
"item_list_name": "",
"item_category": "Resterende hoeveelheden",
"item_category2": "Omvormers",
"item_category3": "GoodWe",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "4875a18fef985de38206ebaf339ad05f"
}
}
GoodWe ET Plus 16A - GW8KN-ET
- Fabrikanttype: GW8KN-ET
- Art. Nr.: 8251
| Fasen: | 3 |
|---|---|
| Type omvormer: | Asymmmetric inverters, Hybride omvormer |
| MPP-Tracker: | 2 |
| AC-stroom: | 8 kW |
| Garantie: | 5 Jaar |
| Communicatie: | RS485, WiFi |
| Spanningsbereik: | 200 - 850 Volt |
Voorradig
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "487a5e402e6057b489f775d78c1e9e54",
"item_brand": "",
"item_name": "GoodWe ET Plus 16A - GW8KN-ET",
"item_id": "8251",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "3db4c51160e8574f88b20e8e410ca0ac",
"item_list_name": "",
"item_category": "Omvormers",
"item_category2": "GoodWe",
"item_category3": "Speciale aanbiedingen",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "487a5e402e6057b489f775d78c1e9e54"
}
}
GoodWe SEC3000C (incl. 4G)
- Fabrikanttype: SEC3000C(4G)
- Art. Nr.: 14377
| Type accessoires: | Communicatie |
|---|
vanaf 17.07.2026
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "4880fd0f22af5319916f394c42fb1197",
"item_brand": "",
"item_name": "GoodWe SEC3000C (incl. 4G)",
"item_id": "14377",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "3db4c51160e8574f88b20e8e410ca0ac",
"item_list_name": "",
"item_category": "Toebehoren",
"item_category2": "GoodWe",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "4880fd0f22af5319916f394c42fb1197"
}
}
GoodWe ET 25 - GW25K-ET
- Fabrikanttype: GW25K-ET
- Art. Nr.: 8719
| Fasen: | 3 |
|---|---|
| Type omvormer: | Asymmmetric inverters, Hybride omvormer |
| MPP-Tracker: | 3 |
| AC-stroom: | 25 kW |
| Garantie: | 5 Jaar |
| Communicatie: | RS485, WiFi, CAN |
| Spanningsbereik: | 200 - 850 Volt |
vanaf 26.05.2026
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "48e6ae47a7de58bcbbbe2b6ab2234e47",
"item_brand": "",
"item_name": "GoodWe ET 25 - GW25K-ET",
"item_id": "8719",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "3db4c51160e8574f88b20e8e410ca0ac",
"item_list_name": "",
"item_category": "Omvormers",
"item_category2": "GoodWe",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "48e6ae47a7de58bcbbbe2b6ab2234e47"
}
}
enwitec schakelapparaat 1 x SMA Sunny Boy opslag Pmax 20 kW
- Art. Nr.: 3601
| Type accessoires: | Noodstroom |
|---|
Voorradig
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "49b7d2a4ff11544aa918c686ab37b6a4",
"item_brand": "",
"item_name": "enwitec schakelapparaat 1 x SMA Sunny Boy opslag Pmax 20 kW",
"item_id": "3601",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "3db4c51160e8574f88b20e8e410ca0ac",
"item_list_name": "",
"item_category": "Toebehoren",
"item_category2": "Enwitec",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "49b7d2a4ff11544aa918c686ab37b6a4"
}
}
SolarEdge secundaire unit SESUK-RW00INNN4
- Fabrikanttype: SESUK-RW00INNN4
- Art. Nr.: 6358
| Fasen: | 3 |
|---|---|
| Type omvormer: | PV omvormer, Project omvormer |
| Garantie: | 12-20 Jaar |
| Communicatie: | 2 x RS485, Ethernet (LAN), WLAN (optional), Mobilfunk (optional) |
| Spanningsbereik: | 750 Volt |
Voorradig
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "49db2fde6ac45c78b20a77b6a0b3882b",
"item_brand": "",
"item_name": "SolarEdge secundaire unit SESUK-RW00INNN4",
"item_id": "6358",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "3db4c51160e8574f88b20e8e410ca0ac",
"item_list_name": "",
"item_category": "Omvormers",
"item_category2": "SolarEdge",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "49db2fde6ac45c78b20a77b6a0b3882b"
}
}
Fronius Symo Gen24 10.0 Plus
- Fabrikanttype: 4,210,157,002 (,95)
- Art. Nr.: 4957
| Fasen: | 3 |
|---|---|
| Type omvormer: | Asymmmetric inverters, Hybride omvormer |
| MPP-Tracker: | 2 |
| AC-stroom: | 10 kW |
| Garantie: | 10 Jaar |
| Communicatie: | Ethernet, WLAN, RS485 |
| Spanningsbereik: | 80 - 800 Volt |
Voorradig
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "49f53ff46b575c3c95d625c8a7ffd12c",
"item_brand": "",
"item_name": "Fronius Symo Gen24 10.0 Plus",
"item_id": "4957",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "3db4c51160e8574f88b20e8e410ca0ac",
"item_list_name": "",
"item_category": "Omvormers",
"item_category2": "Fronius",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "49f53ff46b575c3c95d625c8a7ffd12c"
}
}
| Type accessoires: | Overspanningsbeveiliging |
|---|
Voorradig
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "4ab5fa7c867259798a04246ef2260bab",
"item_brand": "",
"item_name": "Phoenix Contact overspanningsbeveiliging DC, type I+II, 3 MPP, SunClix",
"item_id": "2790",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "3db4c51160e8574f88b20e8e410ca0ac",
"item_list_name": "",
"item_category": "Toebehoren",
"item_category2": "Phoenix Contact",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "4ab5fa7c867259798a04246ef2260bab"
}
}
SMA Energy Meter CT 1-fase
- Art. Nr.: 12821
| Type accessoires: | Sensoren |
|---|
Voorradig
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "4af626aa1a61555c9a74cd23ad5ac060",
"item_brand": "",
"item_name": "SMA Energy Meter CT 1-fase",
"item_id": "12821",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "3db4c51160e8574f88b20e8e410ca0ac",
"item_list_name": "",
"item_category": "Toebehoren",
"item_category2": "SMA",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "4af626aa1a61555c9a74cd23ad5ac060"
}
}







