Niederländisch
Filter
–
–
–
–
–
–
–
–
Sungrow SBR096 met Sungrow Hybrid HV SH10RT-20 V11
- Art. Nr.: 11630
| Inverter: | Sungrow Hybrid HV SH10RT-20 |
|---|---|
| Phases: | 3 |
| Solar battery: | Sungrow SBR096 |
| Nettocapaciteit: | 9,6 kWh |
| Type batterij: | Hoog-voltage lithium-ijzerfosfaat |
| Package type: | 3-fase, Hoog voltage accu, Zon accupakketten |
Voorradig
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "3d15f0e518c851c5b3de1af2ba16007b",
"item_brand": "",
"item_name": "Sungrow SBR096 met Sungrow Hybrid HV SH10RT-20 V11",
"item_id": "11630",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "3db4c51160e8574f88b20e8e410ca0ac",
"item_list_name": "",
"item_category": "Sungrow and Sungrow",
"item_category2": "Accu- / Batterijpakketten",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "3d15f0e518c851c5b3de1af2ba16007b"
}
}
Fronius Reserva Pro 12.0
- Art. Nr.: 14877
| Nettocapaciteit: | 11,9 kWh |
|---|---|
| Type batterij: | Hoog-voltage lithium-ijzerfosfaat |
| Garantie: | 10 jaar |
| Type opslagsysteem: | 1-fase, 3-fase, Hoog voltage accu, Zonne accu retrofit |
vanaf 29.05.2026
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "3d786a9e5bea560f9a1641965b2b5c06",
"item_brand": "",
"item_name": "Fronius Reserva Pro 12.0",
"item_id": "14877",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "3db4c51160e8574f88b20e8e410ca0ac",
"item_list_name": "",
"item_category": "Batterijopslag thuis",
"item_category2": "Fronius",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "3d786a9e5bea560f9a1641965b2b5c06"
}
}
| Inverter: | Fronius Primo Gen24 4.0 Plus |
|---|---|
| Phases: | 1 |
| Solar battery: | BYD Battery-Box Premium HVS 7.7 |
| Nettocapaciteit: | 7,68 kWh |
| Type batterij: | Hoog-voltage lithium-ijzerfosfaat |
| Package type: | 1-fase, Hoog voltage accu, Zon accupakketten, Zonne accu retrofit |
Op aanvraag
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "3e0642c0e84c5984b3dc9d3023a53526",
"item_brand": "",
"item_name": "BYD Battery-Box Premium HVS 7.7 hoog-voltage met Fronius Primo Gen24 4.0 Plus",
"item_id": "4988",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "3db4c51160e8574f88b20e8e410ca0ac",
"item_list_name": "",
"item_category": "Accu- / Batterijpakketten",
"item_category2": "BYD and Fronius",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "3e0642c0e84c5984b3dc9d3023a53526"
}
}
SMA Sunny Tripower X 25
- Fabrikanttype: STP 25-50
- Art. Nr.: 7610
| Fasen: | 3 |
|---|---|
| Type omvormer: | PV omvormer |
| MPP-Tracker: | 3 |
| AC-stroom: | 25 kW |
| Garantie: | 5 Jaar |
| Communicatie: | WLAN, Ethernet |
| Spanningsbereik: | 430 - 800 Volt |
Voorradig
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "3e708b8f019d5691825970f48a5137d3",
"item_brand": "",
"item_name": "SMA Sunny Tripower X 25",
"item_id": "7610",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "3db4c51160e8574f88b20e8e410ca0ac",
"item_list_name": "",
"item_category": "SMA",
"item_category2": "Omvormers",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "3e708b8f019d5691825970f48a5137d3"
}
}
SMA MOXA ioLogik E 1214 I/O module
- Art. Nr.: 8090
| Type accessoires: | Communicatie |
|---|
Voorradig
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "3eb238c8adba5701aa0d14191e8b903a",
"item_brand": "",
"item_name": "SMA MOXA ioLogik E 1214 I/O module",
"item_id": "8090",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "3db4c51160e8574f88b20e8e410ca0ac",
"item_list_name": "",
"item_category": "Toebehoren",
"item_category2": "SMA",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "3eb238c8adba5701aa0d14191e8b903a"
}
}
SolarEdge SE50K MC4 met 2 SESUK units
- Art. Nr.: 6526
| Fasen: | 3 |
|---|---|
| Type omvormer: | PV omvormer, Project omvormer |
| AC-stroom: | 50 kW |
| Garantie: | 12 Jaar |
| Communicatie: | 2 x RS485, Ethernet |
| Spanningsbereik: | 200 - 750 Volt |
Voorradig
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "3fee6f20c9235063a3e21e92fce7a39f",
"item_brand": "",
"item_name": "SolarEdge SE50K MC4 met 2 SESUK units",
"item_id": "6526",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "3db4c51160e8574f88b20e8e410ca0ac",
"item_list_name": "",
"item_category": "Omvormers",
"item_category2": "SolarEdge",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "3fee6f20c9235063a3e21e92fce7a39f"
}
}
Zonne-energiekabel HELUKABEL Solarflex H1Z2Z2-K 10,0 mm, 100m rood
- Fabrikanttype: 713571
- Art. Nr.: 5779
| Type accessoires: | DC solar kabel |
|---|
Voorradig
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "418ef30cb5465e81a7cb8f9137d8a408",
"item_brand": "",
"item_name": "Zonne-energiekabel HELUKABEL Solarflex H1Z2Z2-K 10,0 mm, 100m rood",
"item_id": "5779",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "3db4c51160e8574f88b20e8e410ca0ac",
"item_list_name": "",
"item_category": "Toebehoren",
"item_category2": "Helukabel",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "418ef30cb5465e81a7cb8f9137d8a408"
}
}
Brandweer stroomonderbreker Santon voor 2 MPP, 20A, klemmen
- Fabrikanttype: DFS-14-W
- Art. Nr.: 3951
| Type accessoires: | Noodschakelaar voor brandweer |
|---|
Voorradig
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "4199135b85b35354829f4dfb415e82ef",
"item_brand": "",
"item_name": "Brandweer stroomonderbreker Santon voor 2 MPP, 20A, klemmen",
"item_id": "3951",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "3db4c51160e8574f88b20e8e410ca0ac",
"item_list_name": "",
"item_category": "Toebehoren",
"item_category2": "Santon",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "4199135b85b35354829f4dfb415e82ef"
}
}
Zonne-energiekabel HELUKABEL Solarflex H1Z2Z2-K 10,0 mm, 500m rood
- Fabrikanttype: 713571
- Art. Nr.: 5780
| Type accessoires: | DC solar kabel |
|---|
Voorradig
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "41b7b800c7705bc59dabac4b9653a447",
"item_brand": "",
"item_name": "Zonne-energiekabel HELUKABEL Solarflex H1Z2Z2-K 10,0 mm, 500m rood",
"item_id": "5780",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "3db4c51160e8574f88b20e8e410ca0ac",
"item_list_name": "",
"item_category": "Toebehoren",
"item_category2": "Helukabel",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "41b7b800c7705bc59dabac4b9653a447"
}
}
GoodWe ESA 12 kW - GW12K-ETA-G20
- Fabrikanttype: GW12K-ETA-G20
- Art. Nr.: 14968
| Fasen: | 3 |
|---|---|
| Type omvormer: | Hybride omvormer |
| MPP-Tracker: | 4 |
| AC-stroom: | 12 kW |
| Garantie: | 10 Jaar |
| Communicatie: | WLAN/LAN/BT/RS485 |
| Spanningsbereik: | 120-950 Volt |
vanaf 02.09.2026
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "41cef1d474b152d685f595fc460fc1ad",
"item_brand": "",
"item_name": "GoodWe ESA 12 kW - GW12K-ETA-G20",
"item_id": "14968",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "3db4c51160e8574f88b20e8e410ca0ac",
"item_list_name": "",
"item_category": "Omvormers",
"item_category2": "GoodWe",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "41cef1d474b152d685f595fc460fc1ad"
}
}
SolarEdge DC SPD veldkit voor Synergy Manager met 3 Synergy units (5 stuks)
- Fabrikanttype: SE-DC-SPD-SM3SU
- Art. Nr.: 11094
| Type accessoires: | Overspanningsbeveiliging |
|---|
Voorradig
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "42172b8a9e705da0a4d32ca91b7adfd5",
"item_brand": "",
"item_name": "SolarEdge DC SPD veldkit voor Synergy Manager met 3 Synergy units (5 stuks)",
"item_id": "11094",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "3db4c51160e8574f88b20e8e410ca0ac",
"item_list_name": "",
"item_category": "Toebehoren",
"item_category2": "SolarEdge",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "42172b8a9e705da0a4d32ca91b7adfd5"
}
}
Zonne-energiekabel HELUKABEL Solarflex H1Z2Z2-K 6,0 mm, 100m rood
- Fabrikanttype: 713569
- Art. Nr.: 5750
| Type accessoires: | DC solar kabel |
|---|
Voorradig
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "4294c13534c85120bd9674de60cd8437",
"item_brand": "",
"item_name": "Zonne-energiekabel HELUKABEL Solarflex H1Z2Z2-K 6,0 mm, 100m rood",
"item_id": "5750",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "3db4c51160e8574f88b20e8e410ca0ac",
"item_list_name": "",
"item_category": "Toebehoren",
"item_category2": "Helukabel",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "4294c13534c85120bd9674de60cd8437"
}
}







