Niederländisch
Filter
–
–
–
–
–
–
–
–
Stroomtransformator 150 / 5 A ongeijkt, klasse 1
- Art. Nr.: 3741
| Type accessoires: | Sensoren |
|---|
Voorradig
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "43502a6758d35376be941c7af1d7c1d2",
"item_brand": "",
"item_name": "Stroomtransformator 150 / 5 A ongeijkt, klasse 1",
"item_id": "3741",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "3db4c51160e8574f88b20e8e410ca0ac",
"item_list_name": "",
"item_category": "Toebehoren",
"item_category2": "KDK Dornscheidt",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "43502a6758d35376be941c7af1d7c1d2"
}
}
GoodWe EzLogger 3000C
- Fabrikanttype: EZC3000-05-00P
- Art. Nr.: 13046
| Energiemanagementsysteem: | Openbaar, Prive |
|---|---|
| Montagewijze: | overige |
Voorradig
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "439dbf4b33d159df9c87519a2cff6704",
"item_brand": "",
"item_name": "GoodWe EzLogger 3000C",
"item_id": "13046",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "3db4c51160e8574f88b20e8e410ca0ac",
"item_list_name": "",
"item_category": "EMS",
"item_category2": "GoodWe",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "439dbf4b33d159df9c87519a2cff6704"
}
}
Sungrow 2 CT meter - indirect - DTSU666-20
- Fabrikanttype: UT000138 / DTSU666-20
- Art. Nr.: 7949
| Type accessoires: | Sensoren |
|---|
Voorradig
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "43a7d3d549b9529d982652e55dbec6be",
"item_brand": "",
"item_name": " Sungrow 2 CT meter - indirect - DTSU666-20",
"item_id": "7949",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "3db4c51160e8574f88b20e8e410ca0ac",
"item_list_name": "",
"item_category": "Toebehoren",
"item_category2": "Sungrow",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "43a7d3d549b9529d982652e55dbec6be"
}
}
Sungrow SG125HX
- Fabrikanttype: SG125HX-V11
- Art. Nr.: 8085
| Fasen: | 3 |
|---|---|
| Type omvormer: | PV omvormer, Project omvormer |
| MPP-Tracker: | 6 |
| AC-stroom: | 125 kW |
| Garantie: | 5 Jaar |
| Communicatie: | RS485 / PLC |
| Spanningsbereik: | 500-1500 Volt |
Voorradig
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "43c9d3e92e1b517880d33f5e48265482",
"item_brand": "",
"item_name": "Sungrow SG125HX",
"item_id": "8085",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "3db4c51160e8574f88b20e8e410ca0ac",
"item_list_name": "",
"item_category": "Omvormers",
"item_category2": "Sungrow",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "43c9d3e92e1b517880d33f5e48265482"
}
}
Raycap kabelset voor ProTec T2C-EV
- Fabrikanttype: IZ515792000
- Art. Nr.: 9125
| Type accessoires: | Overspanningsbeveiliging |
|---|
Voorradig
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "44d0cea891dc5b5e9ea3379a8b648cf6",
"item_brand": "",
"item_name": "Raycap kabelset voor ProTec T2C-EV",
"item_id": "9125",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "3db4c51160e8574f88b20e8e410ca0ac",
"item_list_name": "",
"item_category": "Toebehoren",
"item_category2": "Raycap",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "44d0cea891dc5b5e9ea3379a8b648cf6"
}
}
SolarEdge optimizer S1500-1GMZMBWD lange kabel
- Fabrikanttype: S1500-1GMZMBWD
- Art. Nr.: 13862
| Type omvormer: | Optimizer |
|---|---|
| Garantie: | 25 Jaar |
| Communicatie: | Powerline, output cables 5.8m (+) and 0.1m (-), input cables 2 x 1.8m |
| Spanningsbereik: | 12,5 - 125 Volt |
Op aanvraag
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "44fd61cd3f5d5d63ab8e9c82354ac90e",
"item_brand": "",
"item_name": "SolarEdge optimizer S1500-1GMZMBWD lange kabel ",
"item_id": "13862",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "3db4c51160e8574f88b20e8e410ca0ac",
"item_list_name": "",
"item_category": "Omvormers",
"item_category2": "SolarEdge",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "44fd61cd3f5d5d63ab8e9c82354ac90e"
}
}
Trina 520 TSM-NEG18R.28 Vertex S+
- Fabrikanttype: TSM-520NEG18R.28
- Art. Nr.: 15035
| Vermogen: | 520 Watt |
|---|---|
| Efficiëntie: | 23,4 % |
| Constructietype: | Glass-glass |
| Garantie: | 15/25 Jaar |
| Afmetingen: | 1961 × 1134 × 30 mm |
| Backsheet: | Wit |
| Kleur frame: | Zwart |
| Technologie: | TOPCon |
| Stekker: | MC4 |
| Sneeuwbelasting: | 5400 Pa |
| Windbelasting: | 2400 Pa |
| Hail weerstand: | HW3 |
| Type module: | Glass-glass zonnepanelen, Hoge prestaties modules |
vanaf 23.06.2026
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "46071f5b5d605c5cae0c6954b334100e",
"item_brand": "",
"item_name": "Trina 520 TSM-NEG18R.28 Vertex S+",
"item_id": "15035",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "3db4c51160e8574f88b20e8e410ca0ac",
"item_list_name": "",
"item_category": "Zonnepanelen",
"item_category2": "Trina",
"extra": {
"minPurchase": "864",
"shopware_id": "46071f5b5d605c5cae0c6954b334100e"
}
}
SMA SI 8.0H-13 3-fasen pakket
- Art. Nr.: 3170
| Fasen: | 3 |
|---|---|
| Type omvormer: | Batterij omvormer |
| AC-stroom: | 18 kW |
| Garantie: | 10 Jaar |
| Communicatie: | WLAN, Speedwire |
| Spanningsbereik: | 48 Volt |
Voorradig
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "4631ec2f923c56a79721b1e61af712ee",
"item_brand": "",
"item_name": "SMA SI 8.0H-13 3-fasen pakket",
"item_id": "3170",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "3db4c51160e8574f88b20e8e410ca0ac",
"item_list_name": "",
"item_category": "Omvormers",
"item_category2": "SMA",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "4631ec2f923c56a79721b1e61af712ee"
}
}
| Inverter: | GW6.5KN-ET |
|---|---|
| Phases: | 3 |
| Solar battery: | BYD Battery-Box Premium HVS 10.2 |
| Nettocapaciteit: | 10,24 kWh |
| Type batterij: | Hoog-voltage lithium-ijzerfosfaat |
| Package type: | 3-fase, Hoog voltage accu, Zon accupakketten, Zonne accu retrofit |
Op aanvraag
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "46368db8f2865ea5ba5456a86915b013",
"item_brand": "",
"item_name": "BYD premium accubox HVS 10.2 met GoodWe ET Plus 16 A - GW6.5KN-ET",
"item_id": "9044",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "3db4c51160e8574f88b20e8e410ca0ac",
"item_list_name": "",
"item_category": "BYD and GoodWe",
"item_category2": "Accu- / Batterijpakketten",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "46368db8f2865ea5ba5456a86915b013"
}
}
SMA hybride Sunny Tripower 5.0 Smart Energy
- Fabrikanttype: STP5.0-3SE-40
- Art. Nr.: 7179
| Fasen: | 3 |
|---|---|
| Type omvormer: | Hybride omvormer |
| MPP-Tracker: | 2 |
| AC-stroom: | 5 kW |
| Garantie: | 10 Jaar |
| Communicatie: | WLAN, Ethernet |
| Spanningsbereik: | 180-800 Volt |
Voorradig
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "466459edaa7e5be3bd2e27eb7cd30d72",
"item_brand": "",
"item_name": "SMA hybride Sunny Tripower 5.0 Smart Energy",
"item_id": "7179",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "3db4c51160e8574f88b20e8e410ca0ac",
"item_list_name": "",
"item_category": "Omvormers",
"item_category2": "SMA",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "466459edaa7e5be3bd2e27eb7cd30d72"
}
}
enwitec Bat Breaker BIG 250A, 3 x omvormer / 3 x BAT
- Art. Nr.: 5615
| Type accessoires: | Installatie accessoires |
|---|
Voorradig
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "467e7cca51fc51edb49c18ea404eebb7",
"item_brand": "",
"item_name": "enwitec Bat Breaker BIG 250A, 3 x omvormer / 3 x BAT",
"item_id": "5615",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "3db4c51160e8574f88b20e8e410ca0ac",
"item_list_name": "",
"item_category": "Toebehoren",
"item_category2": "Enwitec",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "467e7cca51fc51edb49c18ea404eebb7"
}
}
Stroomtransformator 100 / 5 A ongeijkt, opklapbaar
- Art. Nr.: 2728
| Type accessoires: | Sensoren |
|---|
Voorradig
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "46d1d80af3e7514f872b5a89e3181022",
"item_brand": "",
"item_name": "Stroomtransformator 100 / 5 A ongeijkt, opklapbaar",
"item_id": "2728",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "3db4c51160e8574f88b20e8e410ca0ac",
"item_list_name": "",
"item_category": "Toebehoren",
"item_category2": "KDK Dornscheidt",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "46d1d80af3e7514f872b5a89e3181022"
}
}







