Niederländisch
Filter
–
–
–
–
–
–
–
–
Fronius Symo Gen24 3.0 Plus
- Fabrikanttype: 4,210,150,002
- Art. Nr.: 6017
| Fasen: | 3 |
|---|---|
| Type omvormer: | Hybride omvormer |
| MPP-Tracker: | 2 |
| AC-stroom: | 3 kW |
| Garantie: | 10 Jaar |
| Communicatie: | Ethernet, WLAN, RS485 |
| Spanningsbereik: | 80 - 800 Volt |
Voorradig
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "3b106df223a351879acb68d7b0bd44dc",
"item_brand": "",
"item_name": "Fronius Symo Gen24 3.0 Plus",
"item_id": "6017",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "3db4c51160e8574f88b20e8e410ca0ac",
"item_list_name": "",
"item_category": "Fronius",
"item_category2": "Omvormers",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "3b106df223a351879acb68d7b0bd44dc"
}
}
BYD PREMIUM ACCUBOX HVS 10.2 met SMA SBS 2.5
- Art. Nr.: 4781
| Inverter: | SMA Sunny Boy Storage 2.5 |
|---|---|
| Phases: | 1 |
| Solar battery: | BYD Battery-Box Premium HVS 10.2 |
| Nettocapaciteit: | 10,24 kWh |
| Type batterij: | Hoog-voltage lithium-ijzerfosfaat |
| Package type: | 1-fase, Hoog voltage accu, Zon accupakketten, Zonne accu retrofit |
Op aanvraag
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "3b11a77eac205dcf98036bbee2dc2268",
"item_brand": "",
"item_name": "BYD PREMIUM ACCUBOX HVS 10.2 met SMA SBS 2.5",
"item_id": "4781",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "3db4c51160e8574f88b20e8e410ca0ac",
"item_list_name": "",
"item_category": "BYD and SMA",
"item_category2": "Accu- / Batterijpakketten",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "3b11a77eac205dcf98036bbee2dc2268"
}
}
Stäubli MC4-EVO 2 Y-splitter 1.500 V, 53 A, 2 x connector, 1 x stekker
- Fabrikanttype: PV-K/SPL-Y-6-15/15-15ESS/EP-0050
- Art. Nr.: 8993
| Type accessoires: | Stekkers |
|---|
Voorradig
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "3ba689564a33555a83854d90aa9d7501",
"item_brand": "",
"item_name": "Stäubli MC4-EVO 2 Y-splitter 1.500 V, 53 A, 2 x connector, 1 x stekker",
"item_id": "8993",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "3db4c51160e8574f88b20e8e410ca0ac",
"item_list_name": "",
"item_category": "Stäubli",
"item_category2": "Toebehoren",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "3ba689564a33555a83854d90aa9d7501"
}
}
Raycap Overspanningsbeveiliging DC type II 2 MPPT, klemmen
- Fabrikanttype: ProTec T2-1100PV-5Y-L-RG-BOX
- Art. Nr.: 5945
| Type accessoires: | Overspanningsbeveiliging |
|---|
Op aanvraag
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "3c03f844242a5a18a3bd92bf1bb74808",
"item_brand": "",
"item_name": "Raycap Overspanningsbeveiliging DC type II 2 MPPT, klemmen",
"item_id": "5945",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "3db4c51160e8574f88b20e8e410ca0ac",
"item_list_name": "",
"item_category": "Toebehoren",
"item_category2": "Raycap",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "3c03f844242a5a18a3bd92bf1bb74808"
}
}
SolarEdge SE5K-EN4
- Fabrikanttype: SE5K-RW0TEBEN4
- Art. Nr.: 6783
| Fasen: | 3 |
|---|---|
| Type omvormer: | PV omvormer |
| AC-stroom: | 5 kW |
| Garantie: | 12 Jaar |
Voorradig
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "3c405b8f1b5c566e943584245d1a4b42",
"item_brand": "",
"item_name": "SolarEdge SE5K-EN4",
"item_id": "6783",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "3db4c51160e8574f88b20e8e410ca0ac",
"item_list_name": "",
"item_category": "Omvormers",
"item_category2": "SolarEdge",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "3c405b8f1b5c566e943584245d1a4b42"
}
}
| Inverter: | Fronius Symo GEN24 10.0 Plus |
|---|---|
| Phases: | 3 |
| Solar battery: | BYD Battery-Box Premium HVS 10.2 |
| Nettocapaciteit: | 10,24 kWh |
| Type batterij: | Hoog-voltage lithium-ijzerfosfaat |
| Package type: | 3-fase, Hoog voltage accu, Zon accupakketten |
Op aanvraag
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "3c8c3f53822858b4ab589b9ea807e915",
"item_brand": "",
"item_name": "BYD premium accubox HVS 10.2 hoog voltage met Fronius Symo Gen24 10.0 Plus",
"item_id": "4998",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "3db4c51160e8574f88b20e8e410ca0ac",
"item_list_name": "",
"item_category": "Accu- / Batterijpakketten",
"item_category2": "BYD and Fronius",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "3c8c3f53822858b4ab589b9ea807e915"
}
}
SolarEdge Home pakket met SE8K-RWB48 en 4,6 kWh
- Art. Nr.: 7561
| Inverter: | SolareEdge Home Hub-Wechselrichter SE8K-RWB48 |
|---|---|
| Phases: | 3 |
| Solar battery: | SolarEdge Home Batterie-Niedervolt 4,85 kWh |
| Nettocapaciteit: | 4,6 kWh |
| Type batterij: | 48 Volt lithium-ijzerfosfaat |
| Toebehoren: | Energiezähler, Verkabelung |
| Package type: | 3-fase, 48 V accu, Zon accupakketten |
Voorradig
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "3cb86447e5dc539384c7289da8874b07",
"item_brand": "",
"item_name": "SolarEdge Home pakket met SE8K-RWB48 en 4,6 kWh",
"item_id": "7561",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "3db4c51160e8574f88b20e8e410ca0ac",
"item_list_name": "",
"item_category": "Accu- / Batterijpakketten",
"item_category2": "SolarEdge and SolarEdge",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "3cb86447e5dc539384c7289da8874b07"
}
}
SolarEdge StorEdge pakket met SE5K-RWS en 13,8 kWh
- Art. Nr.: 8739
| Inverter: | SolarEdge StorEdge Dreiphasen-Wechselrichter SE5K-RWS48BEN4 |
|---|---|
| Phases: | 3 |
| Solar battery: | SolarEdge Home Batterie-Niedervolt 13,8 kWh |
| Nettocapaciteit: | 13,8 kWh |
| Type batterij: | 48 Volt lithium-ijzerfosfaat |
| Toebehoren: | Energiezähler, Verkabelung |
| Package type: | 3-fase, 48 V accu, Zon accupakketten |
Op aanvraag
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "3cbaed4406955425814430dcdaaec340",
"item_brand": "",
"item_name": "SolarEdge StorEdge pakket met SE5K-RWS en 13,8 kWh",
"item_id": "8739",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "3db4c51160e8574f88b20e8e410ca0ac",
"item_list_name": "",
"item_category": "Accu- / Batterijpakketten",
"item_category2": "SolarEdge and SolarEdge",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "3cbaed4406955425814430dcdaaec340"
}
}
Sungrow Hybrid SH6.0RS
- Fabrikanttype: SH6.0RS V13
- Art. Nr.: 12161
| Fasen: | 1 |
|---|---|
| Type omvormer: | Hybride omvormer |
| MPP-Tracker: | 2 |
| AC-stroom: | 6 kW |
| Garantie: | 10 Jaar |
| Communicatie: | RS485, WiFi, Ethernet |
| Spanningsbereik: | 40-560 Volt |
Voorradig
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "3cd23fa08b195f4e9a93e7e2cba4694f",
"item_brand": "",
"item_name": "Sungrow Hybrid SH6.0RS",
"item_id": "12161",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "3db4c51160e8574f88b20e8e410ca0ac",
"item_list_name": "",
"item_category": "Omvormers",
"item_category2": "Sungrow",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "3cd23fa08b195f4e9a93e7e2cba4694f"
}
}
| Energiemanagementsysteem: | Licentie, Openbaar |
|---|---|
| Montagewijze: | overige |
vanaf 04.05.2026
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "3cd29e1ce7695dd8816898f9dbe142d5",
"item_brand": "",
"item_name": "meteocontrol Remote Power Control licentie 200 kWp blueLog XC",
"item_id": "6138",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "3db4c51160e8574f88b20e8e410ca0ac",
"item_list_name": "",
"item_category": "EMS",
"item_category2": "meteocontrol",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "3cd29e1ce7695dd8816898f9dbe142d5"
}
}
SolarEdge StorEdge 1-fase omvormer SE3680H-BEO4
- Fabrikanttype: SE3680H-RWS00BEO4
- Art. Nr.: 8137
| Fasen: | 1 |
|---|---|
| Type omvormer: | Hybride omvormer |
| AC-stroom: | 3,68 kW |
| Garantie: | 12 Jaar |
| Communicatie: | Ethernet, RS485, ZigBee, WLAN, Mobilfunk |
Voorradig
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "3cd9f12a6a565f02bcc72e6489f5532c",
"item_brand": "",
"item_name": "SolarEdge StorEdge 1-fase omvormer SE3680H-BEO4",
"item_id": "8137",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "3db4c51160e8574f88b20e8e410ca0ac",
"item_list_name": "",
"item_category": "Omvormers",
"item_category2": "SolarEdge",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "3cd9f12a6a565f02bcc72e6489f5532c"
}
}
KBE Solar DB+, 4mm², 100m, zwart
- Fabrikanttype: H1Z2Z2-K 4,0 sw
- Art. Nr.: 11726
| Type accessoires: | DC solar kabel |
|---|
Voorradig
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "3d0730b3bf0d5f5d8d9b256d421added",
"item_brand": "",
"item_name": "KBE Solar DB+, 4mm², 100m, zwart",
"item_id": "11726",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "3db4c51160e8574f88b20e8e410ca0ac",
"item_list_name": "",
"item_category": "Toebehoren",
"item_category2": "KBE",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "3d0730b3bf0d5f5d8d9b256d421added"
}
}







