Niederländisch
Filter
–
–
–
–
–
–
–
–
Fox ESS H3-5.0-Smart
- Fabrikanttype: 97-141-00038-B0
- Art. Nr.: 12852
| Fasen: | 3 |
|---|---|
| Type omvormer: | Asymmmetric inverters, Hybride omvormer |
| MPP-Tracker: | 3 |
| AC-stroom: | 5 kW |
| Garantie: | 10 Jaar |
| Communicatie: | Ethernet, EMS(RS485), Meter, WiLAN(Wifi+LAN+Bluetooth), 4G(Optional), DRM, Ripple Control, USB, BMS(CAN), SG Ready |
| Spanningsbereik: | 120-950 Volt |
Voorradig
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "33f3f604408f515f834e6a7e6b4ccf98",
"item_brand": "",
"item_name": "Fox ESS H3-5.0-Smart",
"item_id": "12852",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "3db4c51160e8574f88b20e8e410ca0ac",
"item_list_name": "",
"item_category": "Fox ESS",
"item_category2": "Omvormers",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "33f3f604408f515f834e6a7e6b4ccf98"
}
}
meteocontrol blueLog XC-3000 Datalogger Park, < 3000kWp
- Art. Nr.: 4316
| Energiemanagementsysteem: | Openbaar |
|---|---|
| Montagewijze: | DIN-rail |
vanaf 05.06.2026
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "34a15f63efa55be69b52ff40c91bb437",
"item_brand": "",
"item_name": "meteocontrol blueLog XC-3000 Datalogger Park, < 3000kWp",
"item_id": "4316",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "3db4c51160e8574f88b20e8e410ca0ac",
"item_list_name": "",
"item_category": "EMS",
"item_category2": "meteocontrol",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "34a15f63efa55be69b52ff40c91bb437"
}
}
GW8K-DT, SDT G2
- Fabrikanttype: GW8K-DT, SDT G2
- Art. Nr.: 9254
| Fasen: | 3 |
|---|---|
| Type omvormer: | PV omvormer |
| MPP-Tracker: | 2 |
| AC-stroom: | 8 kW |
| Garantie: | 5 Jaar |
| Communicatie: | RS485, WiFi |
| Spanningsbereik: | 180-850 Volt |
Voorradig
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "34bb8ca5ef905369bdad588f0d1a52e0",
"item_brand": "",
"item_name": "GW8K-DT, SDT G2",
"item_id": "9254",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "3db4c51160e8574f88b20e8e410ca0ac",
"item_list_name": "",
"item_category": "Omvormers",
"item_category2": "GoodWe",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "34bb8ca5ef905369bdad588f0d1a52e0"
}
}
Stäubli afsluitkap, stekkerzijde, MC 4/ MC 4 -EVO 2 - 7,2 mm
- Fabrikanttype: PV-SVK4
- Art. Nr.: 9029
| Type accessoires: | Stekkers |
|---|
Voorradig
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "35617fbbc8295b1ea4999b9dd68026e8",
"item_brand": "",
"item_name": "Stäubli afsluitkap, stekkerzijde, MC 4/ MC 4 -EVO 2 - 7,2 mm",
"item_id": "9029",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "3db4c51160e8574f88b20e8e410ca0ac",
"item_list_name": "",
"item_category": "Stäubli",
"item_category2": "Toebehoren",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "35617fbbc8295b1ea4999b9dd68026e8"
}
}
BYD LVS Stekkerset 70mm2
- Art. Nr.: 5860
| Type accessoires: | Stekkers |
|---|
Voorradig
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "3583079b3b13546daab480dea592c69f",
"item_brand": "",
"item_name": "BYD LVS Stekkerset 70mm2",
"item_id": "5860",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "3db4c51160e8574f88b20e8e410ca0ac",
"item_list_name": "",
"item_category": "Toebehoren",
"item_category2": "BYD",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "3583079b3b13546daab480dea592c69f"
}
}
JinkoSolar dubbelglas JKM465N-48QL6-DB
- Fabrikanttype: JKM465N-48QL6-DB
- Art. Nr.: 14446
| Vermogen: | 465 Watt |
|---|---|
| Efficiëntie: | 23,27 % |
| Constructietype: | Glass-glass |
| Garantie: | 25/30 Jaar |
| Afmetingen: | 1762 × 1134 × 30 mm |
| Backsheet: | Transparant |
| Kleur frame: | Zwart |
| Technologie: | TOPCon |
| Stekker: | MC4 |
| Sneeuwbelasting: | 6000 Pa |
| Windbelasting: | 4000 Pa |
| Hail weerstand: | HW3 |
| Type module: | Glass-glass zonnepanelen |
vanaf 18.05.2026
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "35e2dac253c1557eacdcf84e1318d7cc",
"item_brand": "",
"item_name": "JinkoSolar dubbelglas JKM465N-48QL6-DB",
"item_id": "14446",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "3db4c51160e8574f88b20e8e410ca0ac",
"item_list_name": "",
"item_category": "Jinko",
"item_category2": "Zonnepanelen",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "35e2dac253c1557eacdcf84e1318d7cc"
}
}
Sungrow hybrid SH5.0RT-20 V11
- Fabrikanttype: SH5.0RT
- Art. Nr.: 11103
| Fasen: | 3 |
|---|---|
| Type omvormer: | Hybride omvormer |
| MPP-Tracker: | 2 |
| AC-stroom: | 5 kW |
| Garantie: | 10 Jaar |
| Communicatie: | RS485, WiFi, Ethernet |
| Spanningsbereik: | 150 - 950 Volt |
Voorradig
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "3628cccb2180572896a73f720260515f",
"item_brand": "",
"item_name": "Sungrow hybrid SH5.0RT-20 V11",
"item_id": "11103",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "3db4c51160e8574f88b20e8e410ca0ac",
"item_list_name": "",
"item_category": "Omvormers",
"item_category2": "Sungrow",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "3628cccb2180572896a73f720260515f"
}
}
Solar Edge enkelfase omvormer met HD-Wave Technology, 3.5kW
- Fabrikanttype: SE3500H-RW000BEN4
- Art. Nr.: 9342
| Fasen: | 1 |
|---|---|
| Type omvormer: | Hybride omvormer, PV omvormer |
| AC-stroom: | 3,5 kW |
| Garantie: | 12 Jaar |
| Communicatie: | Ethernet, RS485 |
Voorradig
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "362ebf382c255f7987e4ddb33607dace",
"item_brand": "",
"item_name": "Solar Edge enkelfase omvormer met HD-Wave Technology, 3.5kW",
"item_id": "9342",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "3db4c51160e8574f88b20e8e410ca0ac",
"item_list_name": "",
"item_category": "Omvormers",
"item_category2": "SolarEdge",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "362ebf382c255f7987e4ddb33607dace"
}
}
SMA Sunny Tripower CORE 1 DC OSB Type II
- Art. Nr.: 2931
| Type accessoires: | Overspanningsbeveiliging |
|---|
Voorradig
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "36c6608b2f1b5435a6ae90b9f8bdc45a",
"item_brand": "",
"item_name": "SMA Sunny Tripower CORE 1 DC OSB Type II",
"item_id": "2931",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "3db4c51160e8574f88b20e8e410ca0ac",
"item_list_name": "",
"item_category": "Toebehoren",
"item_category2": "SMA",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "36c6608b2f1b5435a6ae90b9f8bdc45a"
}
}
SolarEdge StorEdge pakket met SE8K-RWS en 18,4 kWh
- Art. Nr.: 8750
| Inverter: | SolarEdge StorEdge Dreiphasen-Wechselrichter SE8K-RWS48BEN4 |
|---|---|
| Phases: | 3 |
| Solar battery: | SolarEdge Home Batterie-Niedervolt 18,4 kWh |
| Nettocapaciteit: | 18,4 kWh |
| Type batterij: | 48 Volt lithium-ijzerfosfaat |
| Toebehoren: | Energiezähler, Verkabelung |
| Package type: | 3-fase, 48 V accu, Zon accupakketten |
Op aanvraag
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "37207d9616d9533b918d4ae218c6a559",
"item_brand": "",
"item_name": "SolarEdge StorEdge pakket met SE8K-RWS en 18,4 kWh",
"item_id": "8750",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "3db4c51160e8574f88b20e8e410ca0ac",
"item_list_name": "",
"item_category": "SolarEdge and SolarEdge",
"item_category2": "Accu- / Batterijpakketten",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "37207d9616d9533b918d4ae218c6a559"
}
}
| Inverter: | Fronius Symo GEN24 12.0 Plus SC |
|---|---|
| Phases: | 3 |
| Solar battery: | BYD Battery-Box Premium HVM 13.8 |
| Nettocapaciteit: | 13,80 kWh |
| Type batterij: | Hoog-voltage lithium-ijzerfosfaat |
| Package type: | 3-fase, Hoog voltage accu, Zon accupakketten, Zonne accu retrofit |
vanaf 31.08.2026
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "379aab07e261561eb39589890ead89a5",
"item_brand": "",
"item_name": "BYD accubox Premium HVM 13.8 hoog voltage met Fronius Symo Gen24 12.0 Plus SC",
"item_id": "11857",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "3db4c51160e8574f88b20e8e410ca0ac",
"item_list_name": "",
"item_category": "Accu- / Batterijpakketten",
"item_category2": "BYD and Fronius",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "379aab07e261561eb39589890ead89a5"
}
}
| Inverter: | GW6.5KN-ET |
|---|---|
| Phases: | 3 |
| Solar battery: | Dyness Tower 2.0 T14 mit 13,5 kWh |
| Nettocapaciteit: | 13,5 kWh |
| Type batterij: | Hoog-voltage lithium-ijzerfosfaat |
| Package type: | 3-fase, Hoog voltage accu, Zon accupakketten |
Voorradig
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "379c6f0e05365e11a10550230b265595",
"item_brand": "",
"item_name": "Dyness Tower 2.0 T14 met 13,5 kWh GoodWe ET Plus 16A - GW6.5KN-ET",
"item_id": "12986",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "3db4c51160e8574f88b20e8e410ca0ac",
"item_list_name": "",
"item_category": "Accu- / Batterijpakketten",
"item_category2": "Dyness and GoodWe",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "379c6f0e05365e11a10550230b265595"
}
}







