Niederländisch
Filter
–
–
–
–
–
–
–
–
BYD Battery-Box Premium LVS 20.0 met SMA SI 8.0H-13
- Art. Nr.: 5474
| Inverter: | SMA Sunny Island 8.0H-13 |
|---|---|
| Phases: | 1 |
| Solar battery: | BYD Battery-Box Premium LVS 20.0 |
| Nettocapaciteit: | 20,0 kWh |
| Type batterij: | 48 Volt lithium-ijzerfosfaat |
| Package type: | 1-fase, 48 V accu, Zon accupakketten, Zonne accu retrofit |
Voorradig
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "37fc1f9befaf5500b7ac96b8ab228f59",
"item_brand": "",
"item_name": "BYD Battery-Box Premium LVS 20.0 met SMA SI 8.0H-13",
"item_id": "5474",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "3db4c51160e8574f88b20e8e410ca0ac",
"item_list_name": "",
"item_category": "BYD and SMA",
"item_category2": "Accu- / Batterijpakketten",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "37fc1f9befaf5500b7ac96b8ab228f59"
}
}
Stripping messenset, 4/6/10 mm²
- Fabrikanttype: PV-M-AZM-410
- Art. Nr.: 9088
| Type accessoires: | Gereedschappen |
|---|
Voorradig
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "381f8a8e042554d7b86c9fe2c8e08af4",
"item_brand": "",
"item_name": "Stripping messenset, 4/6/10 mm²",
"item_id": "9088",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "3db4c51160e8574f88b20e8e410ca0ac",
"item_list_name": "",
"item_category": "Stäubli",
"item_category2": "Toebehoren",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "381f8a8e042554d7b86c9fe2c8e08af4"
}
}
Sungrow hybride 1-fase SH5.0 RS
- Fabrikanttype: SH5.0RS V11
- Art. Nr.: 7854
| Fasen: | 1 |
|---|---|
| Type omvormer: | Hybride omvormer |
| MPP-Tracker: | 2 |
| AC-stroom: | 5 kW |
| Garantie: | 10 Jaar |
| Communicatie: | RS485, WiFi, Ethernet |
| Spanningsbereik: | 40-560 Volt |
Voorradig
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "3821d36ba2455beba908d7b70bd410f9",
"item_brand": "",
"item_name": "Sungrow hybride 1-fase SH5.0 RS",
"item_id": "7854",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "3db4c51160e8574f88b20e8e410ca0ac",
"item_list_name": "",
"item_category": "Omvormers",
"item_category2": "Sungrow",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "3821d36ba2455beba908d7b70bd410f9"
}
}
SolarEdge SE9K-EN4
- Fabrikanttype: SE9K-RW0TEBEN4
- Art. Nr.: 6786
| Fasen: | 3 |
|---|---|
| Type omvormer: | PV omvormer |
| AC-stroom: | 9 kW |
| Garantie: | 12 Jaar |
Voorradig
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "38397628a47a508cb0674f1d4802eb47",
"item_brand": "",
"item_name": "SolarEdge SE9K-EN4",
"item_id": "6786",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "3db4c51160e8574f88b20e8e410ca0ac",
"item_list_name": "",
"item_category": "Omvormers",
"item_category2": "SolarEdge",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "38397628a47a508cb0674f1d4802eb47"
}
}
Stäubli MC4-stekkercontact, alleen binnendeel, 4 - 6 mm²
- Fabrikanttype: PV-SP4/6
- Art. Nr.: 3691
| Type accessoires: | Stekkers |
|---|
Voorradig
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "3845143562355d049bbf7dcc4462fc87",
"item_brand": "",
"item_name": "Stäubli MC4-stekkercontact, alleen binnendeel, 4 - 6 mm²",
"item_id": "3691",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "3db4c51160e8574f88b20e8e410ca0ac",
"item_list_name": "",
"item_category": "Stäubli",
"item_category2": "Toebehoren",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "3845143562355d049bbf7dcc4462fc87"
}
}
| Inverter: | Fronius Symo GEN24 6.0 Plus |
|---|---|
| Phases: | 3 |
| Solar battery: | BYD Battery-Box Premium HVS 7.7 |
| Nettocapaciteit: | 7,68 kWh |
| Type batterij: | Hoog-voltage lithium-ijzerfosfaat |
| Package type: | 3-fase, Hoog voltage accu, Zon accupakketten, Zonne accu retrofit |
Op aanvraag
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "391f8810101e5af68248a11003ca13a9",
"item_brand": "",
"item_name": "BYD accubox Premium HVS 7.7 hoog voltage met Fronius Symo Gen24 6.0 Plus",
"item_id": "4994",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "3db4c51160e8574f88b20e8e410ca0ac",
"item_list_name": "",
"item_category": "Accu- / Batterijpakketten",
"item_category2": "BYD and Fronius",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "391f8810101e5af68248a11003ca13a9"
}
}
SolarEdge batterijpakket met SE4K-RWB korte string & SolarEdge Home 9,7 kWh
- Fabrikanttype: SE4K-RWBTEBEN4 + BAT-10K1PS0B-12
- Art. Nr.: 12731
| Inverter: | SE4K-RWB Kurzstring |
|---|---|
| Phases: | 1 |
| Solar battery: | SolarEdge Home Batterie-Hochvolt 9,7 kWh |
| Nettocapaciteit: | 9,7 kWh |
| Type batterij: | Hoog-voltage lithium |
| Package type: | 1-fase, 3-fase, Hoog voltage accu, Zon accupakketten |
Voorradig
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "3943710089cf5253a044086955a9e0f1",
"item_brand": "",
"item_name": "SolarEdge batterijpakket met SE4K-RWB korte string & SolarEdge Home 9,7 kWh",
"item_id": "12731",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "3db4c51160e8574f88b20e8e410ca0ac",
"item_list_name": "",
"item_category": "Accu- / Batterijpakketten",
"item_category2": "SolarEdge and SolarEdge",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "3943710089cf5253a044086955a9e0f1"
}
}
Sungrow WiNet-S2 Communicatiemodule
- Fabrikanttype: WiNet-S
- Art. Nr.: 12531
| Type accessoires: | Communicatie |
|---|
Voorradig
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "3946c417b5765e75b0df8cb850cc99fd",
"item_brand": "",
"item_name": "Sungrow WiNet-S2 Communicatiemodule",
"item_id": "12531",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "3db4c51160e8574f88b20e8e410ca0ac",
"item_list_name": "",
"item_category": "Toebehoren",
"item_category2": "Sungrow",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "3946c417b5765e75b0df8cb850cc99fd"
}
}
Zonne-energiekabel HELUKABEL Solarflex H1Z2Z2-K 4,0 mm, 500m rood
- Fabrikanttype: 713545
- Art. Nr.: 5776
| Type accessoires: | DC solar kabel |
|---|
Voorradig
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "395e7a53aa0f5de58e49366dcfb3bdc5",
"item_brand": "",
"item_name": "Zonne-energiekabel HELUKABEL Solarflex H1Z2Z2-K 4,0 mm, 500m rood",
"item_id": "5776",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "3db4c51160e8574f88b20e8e410ca0ac",
"item_list_name": "",
"item_category": "Toebehoren",
"item_category2": "Helukabel",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "395e7a53aa0f5de58e49366dcfb3bdc5"
}
}
Fox ESS H3-6.0-Smart
- Fabrikanttype: 97-141-00039-B0
- Art. Nr.: 12853
| Fasen: | 3 |
|---|---|
| Type omvormer: | Asymmmetric inverters, Hybride omvormer |
| MPP-Tracker: | 3 |
| AC-stroom: | 6 kW |
| Garantie: | 10 Jaar |
| Communicatie: | Ethernet, EMS(RS485), Meter, WiLAN(Wifi+LAN+Bluetooth), 4G(Optional), DRM, Ripple Control, USB, BMS(CAN), SG Ready |
| Spanningsbereik: | 120-950 Volt |
Voorradig
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "3ac2a9c006475527a82dfcb6e5a52ddc",
"item_brand": "",
"item_name": "Fox ESS H3-6.0-Smart",
"item_id": "12853",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "3db4c51160e8574f88b20e8e410ca0ac",
"item_list_name": "",
"item_category": "Omvormers",
"item_category2": "Fox ESS",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "3ac2a9c006475527a82dfcb6e5a52ddc"
}
}
Solar-Log Pro 380 CT voor transformatormeting
- Art. Nr.: 2813
| Energiemanagementsysteem: | Accessoires, Openbaar |
|---|---|
| Montagewijze: | DIN-rail |
Voorradig
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "3aee73a340985aef905efc34840bf1e8",
"item_brand": "",
"item_name": "Solar-Log Pro 380 CT voor transformatormeting",
"item_id": "2813",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "3db4c51160e8574f88b20e8e410ca0ac",
"item_list_name": "",
"item_category": "EMS",
"item_category2": "SolarLog",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "3aee73a340985aef905efc34840bf1e8"
}
}
SMA Sunny Tripower 4.0
- Fabrikanttype: STP4.0-3AV-40
- Art. Nr.: 3658
| Fasen: | 3 |
|---|---|
| Type omvormer: | PV omvormer |
| MPP-Tracker: | 2 |
| AC-stroom: | 4 kW |
| Garantie: | 10 Jaar |
| Communicatie: | Speedwire / WebConnect / WLAN / RS485 Tigo |
| Spanningsbereik: | 175 - 800 Volt |
Voorradig
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "3b00992e2626513692fb6b1ee980cced",
"item_brand": "",
"item_name": "SMA Sunny Tripower 4.0",
"item_id": "3658",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "3db4c51160e8574f88b20e8e410ca0ac",
"item_list_name": "",
"item_category": "Omvormers",
"item_category2": "SMA",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "3b00992e2626513692fb6b1ee980cced"
}
}







