Niederländisch
Filter
–
–
–
–
–
–
–
–
Communicatiekaart met SE Home netwerkplug-in en antenne voor Home Wave, StorEdge en korte string WR, 3-fasen
- Fabrikanttype: ENET-HBPJ25-01
- Art. Nr.: 10745
| Type accessoires: | Communicatie |
|---|
Voorradig
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "4bbe5629f57c54cda6252c362c4a188c",
"item_brand": "",
"item_name": "Communicatiekaart met SE Home netwerkplug-in en antenne voor Home Wave, StorEdge en korte string WR, 3-fasen",
"item_id": "10745",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "3db4c51160e8574f88b20e8e410ca0ac",
"item_list_name": "",
"item_category": "Toebehoren",
"item_category2": "SolarEdge",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "4bbe5629f57c54cda6252c362c4a188c"
}
}
Sungrow Hybrid SH15T - V11
- Fabrikanttype: SH15T
- Art. Nr.: 11195
| Fasen: | 3 |
|---|---|
| Type omvormer: | Asymmmetric inverters, Hybride omvormer |
| MPP-Tracker: | 3 |
| AC-stroom: | 15 kW |
| Garantie: | 10 Jaar |
| Communicatie: | RS485, WiFi, Ethernet, CAN |
| Spanningsbereik: | 150 - 950 Volt |
Voorradig
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "4bee553ff6865329b183508fa3cdbb94",
"item_brand": "",
"item_name": "Sungrow Hybrid SH15T - V11",
"item_id": "11195",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "3db4c51160e8574f88b20e8e410ca0ac",
"item_list_name": "",
"item_category": "Omvormers",
"item_category2": "Sungrow",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "4bee553ff6865329b183508fa3cdbb94"
}
}
Stäubli MC4-EVO 2 connector 4,0 - 6,0 mm², Da 6,4 - 8,4 mm
- Fabrikanttype: PV-KST4-EVO 2/6II-UR
- Art. Nr.: 8929
| Type accessoires: | Stekkers |
|---|
Voorradig
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "4c53f3e13fc55b38ac2f221ff06ae72a",
"item_brand": "",
"item_name": "Stäubli MC4-EVO 2 connector 4,0 - 6,0 mm², Da 6,4 - 8,4 mm",
"item_id": "8929",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "3db4c51160e8574f88b20e8e410ca0ac",
"item_list_name": "",
"item_category": "Toebehoren",
"item_category2": "Stäubli",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "4c53f3e13fc55b38ac2f221ff06ae72a"
}
}
| Type accessoires: | Overspanningsbeveiliging |
|---|
Voorradig
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "4caa3632e17759a19677820f64de0090",
"item_brand": "",
"item_name": "Phoenix Contact overspanningsbeveiliging DC, type I+II, 1 MPP, SunClix",
"item_id": "2788",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "3db4c51160e8574f88b20e8e410ca0ac",
"item_list_name": "",
"item_category": "Toebehoren",
"item_category2": "Phoenix Contact",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "4caa3632e17759a19677820f64de0090"
}
}
Fox ESS EQ3300 - Hoofdeenheid
- Art. Nr.: 14359
| Nettocapaciteit: | 3,2 kWh |
|---|---|
| Type batterij: | Hoog-voltage lithium |
| Garantie: | 10 jaar |
| Type opslagsysteem: | Hoog voltage accu |
Voorradig
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "4d38c0c3a5a9518eb16d5b47189301b6",
"item_brand": "",
"item_name": "Fox ESS EQ3300 - Hoofdeenheid",
"item_id": "14359",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "3db4c51160e8574f88b20e8e410ca0ac",
"item_list_name": "",
"item_category": "Batterijopslag thuis",
"item_category2": "Fox ESS",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "4d38c0c3a5a9518eb16d5b47189301b6"
}
}
KBE Solar DB+, 4mm², 100m, rood
- Fabrikanttype: H1Z2Z2-K 4,0 rt
- Art. Nr.: 11722
| Type accessoires: | DC solar kabel |
|---|
Voorradig
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "4d926caf91b05da080ef3f0182ab02aa",
"item_brand": "",
"item_name": "KBE Solar DB+, 4mm², 100m, rood",
"item_id": "11722",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "3db4c51160e8574f88b20e8e410ca0ac",
"item_list_name": "",
"item_category": "Toebehoren",
"item_category2": "KBE",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "4d926caf91b05da080ef3f0182ab02aa"
}
}
SMA Sunny Island 8.0H-13
- Fabrikanttype: SI8.0H-13
- Art. Nr.: 4158
| Fasen: | 1 |
|---|---|
| Type omvormer: | Batterij omvormer |
| AC-stroom: | 6 kW |
| Garantie: | 10 Jaar |
| Communicatie: | Ethernet, WLAN, Speedwire |
| Spanningsbereik: | 48 Volt |
Voorradig
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "4d9b5363d9875330bfd941fe2da4c764",
"item_brand": "",
"item_name": "SMA Sunny Island 8.0H-13",
"item_id": "4158",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "3db4c51160e8574f88b20e8e410ca0ac",
"item_list_name": "",
"item_category": "Omvormers",
"item_category2": "SMA",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "4d9b5363d9875330bfd941fe2da4c764"
}
}
Batkabel 48 V - 50 mm2 - M8-BYD LVS 2,5 m
- Art. Nr.: 6998
| Type accessoires: | 48V accu kabel |
|---|
vanaf 17.08.2026
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "4eba3909b5f95031ae02faddd48dbe50",
"item_brand": "",
"item_name": "Batkabel 48 V - 50 mm2 - M8-BYD LVS 2,5 m",
"item_id": "6998",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "3db4c51160e8574f88b20e8e410ca0ac",
"item_list_name": "",
"item_category": "Toebehoren",
"item_category2": "HIS",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "4eba3909b5f95031ae02faddd48dbe50"
}
}
| Inverter: | Fronius Symo GEN24 5.0 Plus |
|---|---|
| Phases: | 3 |
| Solar battery: | BYD Battery-Box Premium HVS 10.2 |
| Nettocapaciteit: | 10,24 kWh |
| Type batterij: | Hoog-voltage lithium-ijzerfosfaat |
| Package type: | 3-fase, Hoog voltage accu, Zon accupakketten |
Op aanvraag
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "4ed057a747da57bc968cde33c454044f",
"item_brand": "",
"item_name": "BYD premium accubox HVS 10.2 hoog voltage met Fronius Symo Gen24 5.0 Plus",
"item_id": "6057",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "3db4c51160e8574f88b20e8e410ca0ac",
"item_list_name": "",
"item_category": "Accu- / Batterijpakketten",
"item_category2": "BYD and Fronius",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "4ed057a747da57bc968cde33c454044f"
}
}
| Inverter: | Fronius Symo GEN24 10.0 Plus |
|---|---|
| Phases: | 3 |
| Solar battery: | BYD Battery-Box Premium HVM 16.6 |
| Nettocapaciteit: | 16,56 kWh |
| Type batterij: | Hoog-voltage lithium-ijzerfosfaat |
| Package type: | 3-fase, Hoog voltage accu, Zon accupakketten, Zonne accu retrofit |
vanaf 31.08.2026
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "4f3e4b74bce85f9eb4fbbe2cf23d9708",
"item_brand": "",
"item_name": "BYD accubox Premium HVM 16.6 hoog voltage met Fronius Symo Gen24 10.0 Plus",
"item_id": "5004",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "3db4c51160e8574f88b20e8e410ca0ac",
"item_list_name": "",
"item_category": "Accu- / Batterijpakketten",
"item_category2": "BYD and Fronius",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "4f3e4b74bce85f9eb4fbbe2cf23d9708"
}
}
Solar-Log Pro 380 CT 100A meettransformator, klasse 1
- Art. Nr.: 4063
| Energiemanagementsysteem: | Accessoires, Openbaar, Prive |
|---|---|
| Montagewijze: | overige |
Voorradig
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "4f5502319ddb5b14a7b5586ee10a2dd1",
"item_brand": "",
"item_name": "Solar-Log Pro 380 CT 100A meettransformator, klasse 1",
"item_id": "4063",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "3db4c51160e8574f88b20e8e410ca0ac",
"item_list_name": "",
"item_category": "EMS",
"item_category2": "SolarLog",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "4f5502319ddb5b14a7b5586ee10a2dd1"
}
}
BYD Battery-Box Premium LVL 15.4 met SMA SI 8.0H-13
- Art. Nr.: 4817
| Inverter: | SMA Sunny Island 8.0H-13 |
|---|---|
| Solar battery: | BYD Battery-Box Premium LVL 15.4 |
| Nettocapaciteit: | 15,36 kWh |
| Type batterij: | 48 Volt lithium-ijzerfosfaat |
| Package type: | 1-fase, 48 V accu, Zon accupakketten, Zonne accu retrofit |
vanaf 01.07.2026
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "4f74219c060f57bc82fb3e7952bde82a",
"item_brand": "",
"item_name": "BYD Battery-Box Premium LVL 15.4 met SMA SI 8.0H-13",
"item_id": "4817",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "3db4c51160e8574f88b20e8e410ca0ac",
"item_list_name": "",
"item_category": "Accu- / Batterijpakketten",
"item_category2": "BYD and SMA",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "4f74219c060f57bc82fb3e7952bde82a"
}
}







