Niederländisch
Filter
–
–
–
–
–
–
–
–
GW6K-DT, SDT G2
- Fabrikanttype: GW6K-DT, SDT G2
- Art. Nr.: 9255
| Fasen: | 3 |
|---|---|
| Type omvormer: | PV omvormer |
| MPP-Tracker: | 2 |
| AC-stroom: | 6 kW |
| Garantie: | 5 Jaar |
| Communicatie: | RS485, WiFi |
| Spanningsbereik: | 180-850 Volt |
Voorradig
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "51cdee2e340a5664b6b46fa19d956380",
"item_brand": "",
"item_name": "GW6K-DT, SDT G2",
"item_id": "9255",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "3db4c51160e8574f88b20e8e410ca0ac",
"item_list_name": "",
"item_category": "Omvormers",
"item_category2": "GoodWe",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "51cdee2e340a5664b6b46fa19d956380"
}
}
Fox ESS EQ5000 - Hoofd unit
- Art. Nr.: 14356
| Nettocapaciteit: | 4,92 kWh |
|---|---|
| Type batterij: | Hoog-voltage lithium |
| Garantie: | 10 jaar |
| Type opslagsysteem: | Hoog voltage accu |
Voorradig
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "51d1b895dc095c57bedaacbe94aaf0c1",
"item_brand": "",
"item_name": "Fox ESS EQ5000 - Hoofd unit ",
"item_id": "14356",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "3db4c51160e8574f88b20e8e410ca0ac",
"item_list_name": "",
"item_category": "Batterijopslag thuis",
"item_category2": "Fox ESS",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "51d1b895dc095c57bedaacbe94aaf0c1"
}
}
KBE Solar DB+, 4mm², 500m, blauw
- Fabrikanttype: H1Z2Z2-K 4,0 bl
- Art. Nr.: 11723
| Type accessoires: | DC solar kabel |
|---|
Voorradig
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "5201c27b5b9059f3bae6e8ca1ed8eddf",
"item_brand": "",
"item_name": "KBE Solar DB+, 4mm², 500m, blauw",
"item_id": "11723",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "3db4c51160e8574f88b20e8e410ca0ac",
"item_list_name": "",
"item_category": "Toebehoren",
"item_category2": "KBE",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "5201c27b5b9059f3bae6e8ca1ed8eddf"
}
}
OBO Tele-Defender, voor VDSL aansluiting
- Art. Nr.: 3904
| Type accessoires: | Overspanningsbeveiliging |
|---|
Voorradig
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "520a4082f81d5de7a50a318c4cb22b1b",
"item_brand": "",
"item_name": "OBO Tele-Defender, voor VDSL aansluiting",
"item_id": "3904",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "3db4c51160e8574f88b20e8e410ca0ac",
"item_list_name": "",
"item_category": "Toebehoren",
"item_category2": "OBO",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "520a4082f81d5de7a50a318c4cb22b1b"
}
}
Zonne-energiekabel HELUKABEL Solarflex H1Z2Z2-K 10,0 mm, 100m zwart
- Fabrikanttype: 713532
- Art. Nr.: 5757
| Type accessoires: | DC solar kabel |
|---|
Op aanvraag
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "525ba11195755a0c88a08d42f3f05b48",
"item_brand": "",
"item_name": "Zonne-energiekabel HELUKABEL Solarflex H1Z2Z2-K 10,0 mm, 100m zwart",
"item_id": "5757",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "3db4c51160e8574f88b20e8e410ca0ac",
"item_list_name": "",
"item_category": "Toebehoren",
"item_category2": "Helukabel",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "525ba11195755a0c88a08d42f3f05b48"
}
}
KBE Solar DB+, 6mm², 500m, blauw
- Fabrikanttype: H1Z2Z2-K 6,0 bl
- Art. Nr.: 11717
| Type accessoires: | DC solar kabel |
|---|
Op aanvraag
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "525cdd9f977a5982b36f02c184c315f6",
"item_brand": "",
"item_name": "KBE Solar DB+, 6mm², 500m, blauw",
"item_id": "11717",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "3db4c51160e8574f88b20e8e410ca0ac",
"item_list_name": "",
"item_category": "Toebehoren",
"item_category2": "KBE",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "525cdd9f977a5982b36f02c184c315f6"
}
}
SMA Sunny Island 4.4M-13
- Fabrikanttype: SI4.4M-13
- Art. Nr.: 4156
| Fasen: | 1 |
|---|---|
| Type omvormer: | Batterij omvormer |
| AC-stroom: | 3,3 kW |
| Garantie: | 10 Jaar |
| Communicatie: | Ethernet, WLAN, Speedwire |
| Spanningsbereik: | 48 Volt |
Voorradig
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "53f5e72c5ca258caab00d37e84b20260",
"item_brand": "",
"item_name": "SMA Sunny Island 4.4M-13",
"item_id": "4156",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "3db4c51160e8574f88b20e8e410ca0ac",
"item_list_name": "",
"item_category": "Omvormers",
"item_category2": "SMA",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "53f5e72c5ca258caab00d37e84b20260"
}
}
Solar-Log Base I/O Module Powermanagement
- Art. Nr.: 4413
| Energiemanagementsysteem: | Accessoires, Openbaar |
|---|---|
| Montagewijze: | DIN-rail |
Voorradig
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "542218fc1acd560395a5379eac0787e3",
"item_brand": "",
"item_name": "Solar-Log Base I/O Module Powermanagement",
"item_id": "4413",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "3db4c51160e8574f88b20e8e410ca0ac",
"item_list_name": "",
"item_category": "EMS",
"item_category2": "SolarLog",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "542218fc1acd560395a5379eac0787e3"
}
}
Fronius Tauro ECO 50-3-D
- Fabrikanttype: Tauro ECO 50-3-D
- Art. Nr.: 6193
| Fasen: | 3 |
|---|---|
| Type omvormer: | PV omvormer, Project omvormer |
| MPP-Tracker: | 1 |
| AC-stroom: | 50 kW |
| Garantie: | 2 Jaar |
| Communicatie: | Ethernet, WLAN, RS485, Modbus |
| Spanningsbereik: | 580 - 930 Volt |
vanaf 17.07.2026
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "5457e972bb795c0598cdeefa0c7e3199",
"item_brand": "",
"item_name": "Fronius Tauro ECO 50-3-D",
"item_id": "6193",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "3db4c51160e8574f88b20e8e410ca0ac",
"item_list_name": "",
"item_category": "Omvormers",
"item_category2": "Fronius",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "5457e972bb795c0598cdeefa0c7e3199"
}
}
KBE Solar DB+, 10mm², 500m, rood
- Fabrikanttype: H1Z2Z2-K 10,0 rt
- Art. Nr.: 11708
| Type accessoires: | DC solar kabel |
|---|
Voorradig
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "54c5783289b658238c26a078b33ec301",
"item_brand": "",
"item_name": "KBE Solar DB+, 10mm², 500m, rood",
"item_id": "11708",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "3db4c51160e8574f88b20e8e410ca0ac",
"item_list_name": "",
"item_category": "Toebehoren",
"item_category2": "KBE",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "54c5783289b658238c26a078b33ec301"
}
}
| Type accessoires: | Overspanningsbeveiliging |
|---|
Voorradig
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "5556b2ae6cae57378947fd1082cde470",
"item_brand": "",
"item_name": "enwitec generator aansluitdozen 12 strings type I + II klemmen",
"item_id": "3393",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "3db4c51160e8574f88b20e8e410ca0ac",
"item_list_name": "",
"item_category": "Toebehoren",
"item_category2": "Enwitec",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "5556b2ae6cae57378947fd1082cde470"
}
}
BYD Battery-Box Premium LVS 12.0 met SMA SI 4.4M-13
- Art. Nr.: 5463
| Inverter: | SMA Sunny Island 4.4M-13 |
|---|---|
| Phases: | 1 |
| Solar battery: | BYD Battery-Box Premium LVS 12.0 |
| Nettocapaciteit: | 12,0 kWh |
| Type batterij: | 48 Volt lithium-ijzerfosfaat |
| Package type: | 1-fase, 48 V accu, Zon accupakketten, Zonne accu retrofit |
Voorradig
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "55eb1353004656c6bc673d836715ab9c",
"item_brand": "",
"item_name": "BYD Battery-Box Premium LVS 12.0 met SMA SI 4.4M-13",
"item_id": "5463",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "3db4c51160e8574f88b20e8e410ca0ac",
"item_list_name": "",
"item_category": "BYD and SMA",
"item_category2": "Accu- / Batterijpakketten",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "55eb1353004656c6bc673d836715ab9c"
}
}







