Project omvormer
-
Fabrikant
-
Pakketten
Filter
–
–
Expert kennis
- Vind de juiste batterijopslag
SolarEdge SE33.3K-M4
- Fabrikanttype: SE33.3K-RW00IBNM4
- Art. Nr.: 5545
| Fasen: | 3 |
|---|---|
| Type omvormer: | PV omvormer, Project omvormer |
| MPP-Tracker: | - |
| AC-stroom: | 33,3 kW |
| Garantie: | 12 Jaar |
| Communicatie: | RS485, Ethernet |
| Spanningsbereik: | - Volt |
vanaf 05.06.2026
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "8392198ad53a5b459fa984eb582af3f5",
"item_brand": "",
"item_name": "SolarEdge SE33.3K-M4",
"item_id": "5545",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "",
"item_list_name": "",
"item_category": "Omvormers",
"item_category2": "SolarEdge",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "8392198ad53a5b459fa984eb582af3f5"
}
}
Fronius Tauro ECO 50-3-P
- Fabrikanttype: Tauro ECO 50-3-P
- Art. Nr.: 6254
| Fasen: | 3 |
|---|---|
| Type omvormer: | PV omvormer, Project omvormer |
| MPP-Tracker: | 1 |
| AC-stroom: | 50 kW |
| Garantie: | 2 Jaar |
| Communicatie: | Ethernet, WLAN, RS485, Modbus |
| Spanningsbereik: | 580 - 930 Volt |
Voorradig
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "18ebcf0cb9d45ee3becdba0d7f98d8d6",
"item_brand": "",
"item_name": "Fronius Tauro ECO 50-3-P",
"item_id": "6254",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "",
"item_list_name": "",
"item_category": "Omvormers",
"item_category2": "Fronius",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "18ebcf0cb9d45ee3becdba0d7f98d8d6"
}
}
GoodWe SMT - GW50KS-MT
- Fabrikanttype: GW50KS-MT
- Art. Nr.: 8311
| Fasen: | 3 |
|---|---|
| Type omvormer: | PV omvormer, Project omvormer |
| MPP-Tracker: | 5 |
| AC-stroom: | 50 kW |
| Garantie: | 5 Jaar |
| Communicatie: | RS485, WiFi |
| Spanningsbereik: | 200 - 950 Volt |
Voorradig
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "9c1df552ff195f23819c13d17539f05f",
"item_brand": "",
"item_name": "GoodWe SMT - GW50KS-MT",
"item_id": "8311",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "",
"item_list_name": "",
"item_category": "Omvormers",
"item_category2": "GoodWe",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "9c1df552ff195f23819c13d17539f05f"
}
}
Sungrow SG50CX-P2
- Fabrikanttype: SG50CX-P2 V12
- Art. Nr.: 8817
| Fasen: | 3 |
|---|---|
| Type omvormer: | PV omvormer, Project omvormer |
| MPP-Tracker: | 4 |
| AC-stroom: | 50 kW |
| Garantie: | 5 Jaar |
| Communicatie: | RS485, WiFi und Ethernet optional |
| Spanningsbereik: | 160-1000 Volt |
Voorradig
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "c867c1c2f23351b5b9c51a699045f1be",
"item_brand": "",
"item_name": "Sungrow SG50CX-P2",
"item_id": "8817",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "",
"item_list_name": "",
"item_category": "Omvormers",
"item_category2": "Sungrow",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "c867c1c2f23351b5b9c51a699045f1be"
}
}
SolarEdge SE90K MC4
- Art. Nr.: 6453
| Fasen: | 3 |
|---|---|
| Type omvormer: | PV omvormer, Project omvormer |
| AC-stroom: | 90 kW |
| Garantie: | 12 Jaar |
| Communicatie: | 2 x RS485, Ethernet |
| Spanningsbereik: | 200 - 750 Volt |
Langere levertijd. Min. 1 maand
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "b3e39800862a5c2780956998b6188916",
"item_brand": "",
"item_name": "SolarEdge SE90K MC4",
"item_id": "6453",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "",
"item_list_name": "",
"item_category": "Omvormers",
"item_category2": "SolarEdge",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "b3e39800862a5c2780956998b6188916"
}
}
GoodWe SMT - GW36K-MT
- Fabrikanttype: GW36K-MT
- Art. Nr.: 9158
| Fasen: | 3 |
|---|---|
| Type omvormer: | PV omvormer, Project omvormer |
| MPP-Tracker: | 3 |
| AC-stroom: | 36 kW |
| Garantie: | 5 Jaar |
| Communicatie: | RS485, WiFi |
| Spanningsbereik: | 200 - 950 Volt |
Voorradig
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "0a4f4f62f66458eab21ab1b4c8d09f47",
"item_brand": "",
"item_name": "GoodWe SMT - GW36K-MT",
"item_id": "9158",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "",
"item_list_name": "",
"item_category": "Omvormers",
"item_category2": "GoodWe",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "0a4f4f62f66458eab21ab1b4c8d09f47"
}
}
SMA Sunny Tripower 125
- Fabrikanttype: STP 125-70
- Art. Nr.: 13738
| Fasen: | 3 |
|---|---|
| Type omvormer: | PV omvormer, Project omvormer |
| MPP-Tracker: | 12 |
| AC-stroom: | 125 kW |
| Garantie: | 5 Jaar |
| Communicatie: | Ethernet, WLAN, Web Connect |
| Spanningsbereik: | 180-1000 Volt |
Voorradig
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "0e1195ba687d536ebcbf48a5f9c7d2aa",
"item_brand": "",
"item_name": "SMA Sunny Tripower 125",
"item_id": "13738",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "",
"item_list_name": "",
"item_category": "Omvormers",
"item_category2": "SMA",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "0e1195ba687d536ebcbf48a5f9c7d2aa"
}
}
GoodWe ET 80 (incl. DC-SPD I+II, AFCI, WiFi/LAN)
- Fabrikanttype: GW80K-ET-G10
- Art. Nr.: 15284
| Fasen: | 3 |
|---|---|
| Type omvormer: | Hybride omvormer, Project omvormer |
| MPP-Tracker: | 8 |
| AC-stroom: | 80 kW |
| Garantie: | 5 Jaar |
| Communicatie: | LAN&WIFI&BT&RS485 |
| Spanningsbereik: | 300-800 Volt |
vanaf 06.07.2026
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "1efdd7670feb57d888de8a257b585710",
"item_brand": "",
"item_name": "GoodWe ET 80 (incl. DC-SPD I+II, AFCI, WiFi/LAN)",
"item_id": "15284",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "",
"item_list_name": "",
"item_category": "Omvormers",
"item_category2": "GoodWe",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "1efdd7670feb57d888de8a257b585710"
}
}
SolarEdge SE66.6K-RW00IBNM4 palletaanbieding: 10 stuks
- Fabrikanttype: SE66.6K-RW00IBNM4
- Art. Nr.: 14050
| Fasen: | 3 |
|---|---|
| Type omvormer: | PV omvormer, Project omvormer |
| AC-stroom: | 66,6 kW |
| Garantie: | 12 Jaar |
| Communicatie: | 2 x RS485, Ethernet |
Op aanvraag
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "28a08ec162d858a38417bc7deb77af1d",
"item_brand": "",
"item_name": "SolarEdge SE66.6K-RW00IBNM4 palletaanbieding: 10 stuks",
"item_id": "14050",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "",
"item_list_name": "",
"item_category": "Omvormers",
"item_category2": "SolarEdge",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "28a08ec162d858a38417bc7deb77af1d"
}
}
SolarEdge SE100K-RW00IBNM4 palletaanbieding: 10 stuks
- Art. Nr.: 14052
| Fasen: | 3 |
|---|---|
| Type omvormer: | PV omvormer, Project omvormer |
| AC-stroom: | 100 kW |
| Garantie: | 12 Jaar |
| Communicatie: | 2 x RS485, Ethernet |
Voorradig
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "2d4cadd3fc015cc88768212237f33b9e",
"item_brand": "",
"item_name": "SolarEdge SE100K-RW00IBNM4 palletaanbieding: 10 stuks",
"item_id": "14052",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "",
"item_list_name": "",
"item_category": "Omvormers",
"item_category2": "SolarEdge",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "2d4cadd3fc015cc88768212237f33b9e"
}
}
Sungrow SG150CX
- Fabrikanttype: SG150CX-V12
- Art. Nr.: 14614
| Fasen: | 3 |
|---|---|
| Type omvormer: | PV omvormer, Project omvormer |
| MPP-Tracker: | 7 |
| AC-stroom: | 150 kW |
| Garantie: | 5 Jaar |
| Communicatie: | RS485, WiFi und Ethernet optional |
| Spanningsbereik: | 180-1000 Volt |
Voorradig
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "327669e063a85b8db1704911a4ed1468",
"item_brand": "",
"item_name": "Sungrow SG150CX",
"item_id": "14614",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "",
"item_list_name": "",
"item_category": "Omvormers",
"item_category2": "Sungrow",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "327669e063a85b8db1704911a4ed1468"
}
}
GoodWe ET 40 (incl. DC-SPD I+II, AFCI, WiFi/LAN)
- Fabrikanttype: GW40K-ET-10 (AFCI+SPDII)
- Art. Nr.: 14176
| Fasen: | 3 |
|---|---|
| Type omvormer: | Asymmmetric inverters, Hybride omvormer, Project omvormer |
| MPP-Tracker: | 3 |
| AC-stroom: | 40 kW |
| Garantie: | 5 Jaar |
| Communicatie: | RS485, WiFi, LAN, CAN |
| Spanningsbereik: | 200 - 800 Volt |
vanaf 01.06.2026
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "332b1086859d5d00ab975fec9705f67c",
"item_brand": "",
"item_name": "GoodWe ET 40 (incl. DC-SPD I+II, AFCI, WiFi/LAN)",
"item_id": "14176",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "",
"item_list_name": "",
"item_category": "Omvormers",
"item_category2": "GoodWe",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "332b1086859d5d00ab975fec9705f67c"
}
}







