GoodWe GW150K-GT-G10
Fabrikanttype: GW150K-GT-G10
Fabrikant art. nr.: NBH150K-03-00P
Art. Nr.: 15158
Stuks per verpakkingseenheid:
  • 1 per doos
  • 4 per pallet
Fasen: 3
Type omvormer: PV omvormer, Project omvormer
MPP-Tracker: 8
AC-stroom: 150 kW
Garantie: 5 Jaar
Communicatie: RS485, WiFi, Modbus-RTU (SunSpec-kompatibel), LAN, BT
Spanningsbereik: 180-1000 Volt
Prijzen zijn alleen zichtbaar voor zakelijke klanten na succesvolle registratie.
  • Nieuw
Productnummer: 15158
  • Nieuw
Productnummer: 15158
Beschrijving
De GoodWe-omvormer voor commercieel gebruik met een AC-vermogen van 150 kW uit de GT-serie
De GoodWe commerciële omvormer biedt met 10 MPPT een groot aantal mogelijkheden voor module-configuratie. Aan de DC-zijde kan de omvormer tot 180 % overgedimensioneerd worden. Dankzij zijn hoge ingangsstroom van 42 A per MPPT is hij compatibel met moderne hoogvermogenmodules.
Productvoordelen
  • Geïntegreerde AFCI
  • PID-herstel
  • DC-schakelaar
  • Breed MPPT-spanningsbereik van 180 - 1000 V
  • Geïntegreerde AC-overspanningsbeveiliging type 2
  • Geïntegreerde DC-overspanningsbeveiliging type 1+2
  • Wandbevestiging en WiFi-module meegeleverd
  • Integratie in het SEMS-portaal
  • Zelfreinigende ventilator
  • Corrosiebeschermingsklasse C5
Productkenmerken GT - GW150K-GT
  • Netspanning: 3-fasig
  • AC-vermogen: 150 kVA
  • 180% DC-oversizing
  • MPP-tracker: 10 met elk 2 stringaansluitingen
  • Max. kortsluitstroom per MPPT: 52,5 A
  • Communicatie: LAN, RS485, WiFi, BT
  • DC-aansluiting: MC4 (4-6 mm²)
  • AC-aansluiting: OT / DT-klem (max. 400 mm²)
  • WiFi-module inbegrepen
  • Inbedrijfstelling via app
  • Intelligente ventilatorkoeling (zelfreinigende ventilator)
  • Afmetingen: 995 × 758 × 358 mm (HxBxD)