Niederländisch
Filter
–
–
–
–
–
–
–
–
GoodWe ESA 125/261
- Fabrikanttype: GW125/261-ESA-LCN-G10
- Art. Nr.: 13784
| Type batterij: | LFP |
|---|---|
| Installatielocatie: | Outdoor |
| Bruikbare capaciteit: | 261 kWh |
| Vermogen: | 125 kW |
| Garantie: | 5 Jaar |
| Laadvermogen: | 125 kW |
| Ontlaadvermogen: | 125 kW |
| Communicatie: | RS485 |
| Type bedrijfsmatig opslagsysteem: | All-in-One |
vanaf 18.05.2026
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "4f80924b3c0b5fefb447ebe6f7614d38",
"item_brand": "",
"item_name": "GoodWe ESA 125/261",
"item_id": "13784",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "3db4c51160e8574f88b20e8e410ca0ac",
"item_list_name": "",
"item_category": "Batterijopslag bedrijven",
"item_category2": "GoodWe",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "4f80924b3c0b5fefb447ebe6f7614d38"
}
}
GoodWe EV-lader, standaard voor 11/22 kW wandlaadstation
- Fabrikanttype: SIB0500-00-00P
- Art. Nr.: 9160
| E-oplaadsysteem: | Accessoires, Prive, Wanddoos |
|---|
Voorradig
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "d832d4b8361a56fdadc19c1abdde398e",
"item_brand": "",
"item_name": "GoodWe EV-lader, standaard voor 11/22 kW wandlaadstation",
"item_id": "9160",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "3db4c51160e8574f88b20e8e410ca0ac",
"item_list_name": "",
"item_category": "GoodWe",
"item_category2": "EV-laadpalen",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "d832d4b8361a56fdadc19c1abdde398e"
}
}
JinkoSolar JKM475N-48QL6-DV
- Fabrikanttype: JKM475N-48QL6-DV
- Art. Nr.: 14458
| Vermogen: | 475 Watt |
|---|---|
| Efficiëntie: | 23,77 % |
| Constructietype: | Glass-glass |
| Garantie: | 15/30 Jaar |
| Afmetingen: | 1762 × 1134 × 30 mm |
| Backsheet: | Wit |
| Kleur frame: | Zilver |
| Technologie: | TOPCon |
| Stekker: | MC4 |
| Sneeuwbelasting: | 6000 pa |
| Windbelasting: | 4000 pa |
| Hail weerstand: | HW3 |
| Type module: | Glass-glass zonnepanelen, TOPCon modules |
Voorradig
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "76eb3e57c67b5487ad986b932bd129c1",
"item_brand": "",
"item_name": "JinkoSolar JKM475N-48QL6-DV",
"item_id": "14458",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "3db4c51160e8574f88b20e8e410ca0ac",
"item_list_name": "",
"item_category": "Jinko",
"item_category2": "Zonnepanelen",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "76eb3e57c67b5487ad986b932bd129c1"
}
}
JinkoSolar dubbelglas JKM465N-48HL4M-DV
- Fabrikanttype: JKM465N-48HL4M-DV
- Art. Nr.: 13855
| Vermogen: | 465 Watt |
|---|---|
| Efficiëntie: | 23,27 % |
| Constructietype: | Glass-glass |
| Garantie: | 15/30 Jaar |
| Afmetingen: | 1762 × 1134 × 30 mm |
| Backsheet: | Wit |
| Kleur frame: | Zwart |
| Technologie: | TOPCon |
| Stekker: | MC4 |
| Sneeuwbelasting: | 6000 Pa |
| Windbelasting: | 4000 Pa |
| Hail weerstand: | HW3 |
| Type module: | Glass-glass zonnepanelen, Hoge prestaties modules |
Voorradig
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "35f63a8e99ad55af843450b6607c132f",
"item_brand": "",
"item_name": "JinkoSolar dubbelglas JKM465N-48HL4M-DV",
"item_id": "13855",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "3db4c51160e8574f88b20e8e410ca0ac",
"item_list_name": "",
"item_category": "Jinko",
"item_category2": "Zonnepanelen",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "35f63a8e99ad55af843450b6607c132f"
}
}
Jolywood 455 W Bifazial Glas/Glas
- Fabrikanttype: Niwa Pro R3 455W
- Art. Nr.: 12299
| Vermogen: | 455 Watt |
|---|---|
| Garantie: | 30/30 Jaar |
| Afmetingen: | 1762 x 1134 x 30 mm |
| Backsheet: | Wit |
| Kleur frame: | Zwart |
| Technologie: | TOPCon |
| Type module: | BiFacial, Glass-glass zonnepanelen |
Op aanvraag
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "d5238ec233355b50887139dfb111f217",
"item_brand": "",
"item_name": "Jolywood 455 W Bifazial Glas/Glas",
"item_id": "12299",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "3db4c51160e8574f88b20e8e410ca0ac",
"item_list_name": "",
"item_category": "Zonnepanelen",
"item_category2": "Jolywood",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "d5238ec233355b50887139dfb111f217"
}
}
Jolywood 450 W Bifacial Glas/Glas
- Fabrikanttype: Niwa Pro R3 450W
- Art. Nr.: 11798
| Vermogen: | 450 Watt |
|---|---|
| Garantie: | 30/30 Jaar |
| Afmetingen: | 1762 x 1134 x 30 mm |
| Backsheet: | Wit |
| Kleur frame: | Zwart |
| Technologie: | TOPCon |
| Type module: | BiFacial, Glass-glass zonnepanelen |
Op aanvraag
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "8154773c31105289bda6b6b5d4d37150",
"item_brand": "",
"item_name": "Jolywood 450 W Bifacial Glas/Glas",
"item_id": "11798",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "3db4c51160e8574f88b20e8e410ca0ac",
"item_list_name": "",
"item_category": "Zonnepanelen",
"item_category2": "Jolywood",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "8154773c31105289bda6b6b5d4d37150"
}
}
Jolywood 440 W Bifacial Glas/Glas
- Fabrikanttype: JW-HD108N-440W
- Art. Nr.: 11069
| Vermogen: | 440 Watt |
|---|---|
| Garantie: | 30 Jaar |
| Afmetingen: | 1722 x 1134 x 30 mm |
| Backsheet: | Transparant/wit gearceerd |
| Kleur frame: | Zwart |
| Technologie: | TOPCon |
| Type module: | BiFacial, Glass-glass zonnepanelen, Hoge prestaties modules |
Op aanvraag
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "91c878b5f9965f4789205e5441225f5b",
"item_brand": "",
"item_name": "Jolywood 440 W Bifacial Glas/Glas",
"item_id": "11069",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "3db4c51160e8574f88b20e8e410ca0ac",
"item_list_name": "",
"item_category": "Zonnepanelen",
"item_category2": "Jolywood",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "91c878b5f9965f4789205e5441225f5b"
}
}
K2 SingleHook FlatTile metalen afdekking - antraciet
- Fabrikanttype: 2004440
- Art. Nr.: 11211
| Soort dak: | Beverstaart |
|---|
Voorradig
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "8b03712b50465dd68acd2cb59b49cafd",
"item_brand": "",
"item_name": "K2 SingleHook FlatTile metalen afdekking - antraciet",
"item_id": "11211",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "3db4c51160e8574f88b20e8e410ca0ac",
"item_list_name": "",
"item_category": "Onderconstructie",
"item_category2": "K2 Systems",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "8b03712b50465dd68acd2cb59b49cafd"
}
}
K2 Single SeamClamp CFx hoek- en snap-foldprofielen
- Fabrikanttype: 2003083
- Art. Nr.: 6107
| Soort dak: | Gevouwen metalen plaat |
|---|
Voorradig
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "6b8d2bbc224553e8a38477f5ec59a8c3",
"item_brand": "",
"item_name": "K2 Single SeamClamp CFx hoek- en snap-foldprofielen",
"item_id": "6107",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "3db4c51160e8574f88b20e8e410ca0ac",
"item_list_name": "",
"item_category": "Onderconstructie",
"item_category2": "K2 Systems",
"extra": {
"minPurchase": "50",
"shopware_id": "6b8d2bbc224553e8a38477f5ec59a8c3"
}
}
K2 Single SeamClamp CFx dubbele vouwprofielen
- Fabrikanttype: 2003024
- Art. Nr.: 6105
| Soort dak: | Gevouwen metalen plaat |
|---|
Voorradig
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "8c4bae94019e5f53903ecca9f6c8ab98",
"item_brand": "",
"item_name": "K2 Single SeamClamp CFx dubbele vouwprofielen",
"item_id": "6105",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "3db4c51160e8574f88b20e8e410ca0ac",
"item_list_name": "",
"item_category": "Onderconstructie",
"item_category2": "K2 Systems",
"extra": {
"minPurchase": "50",
"shopware_id": "8c4bae94019e5f53903ecca9f6c8ab98"
}
}
K2 Single SeamClamp CFx ronde vouwprofielen
- Fabrikanttype: 2002859
- Art. Nr.: 6106
| Soort dak: | Gevouwen metalen plaat |
|---|
Voorradig
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "ce65b87e5ea35ee5bb20989095e2ceae",
"item_brand": "",
"item_name": "K2 Single SeamClamp CFx ronde vouwprofielen",
"item_id": "6106",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "3db4c51160e8574f88b20e8e410ca0ac",
"item_list_name": "",
"item_category": "Onderconstructie",
"item_category2": "K2 Systems",
"extra": {
"minPurchase": "50",
"shopware_id": "ce65b87e5ea35ee5bb20989095e2ceae"
}
}
K2 S-Dome 6.15 winddeflector LS
- Fabrikanttype: 2004183
- Art. Nr.: 10256
| Soort dak: | Platdak |
|---|
Voorradig
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "0972dd4b605f540c8496fdc50a70f652",
"item_brand": "",
"item_name": "K2 S-Dome 6.15 winddeflector LS",
"item_id": "10256",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "3db4c51160e8574f88b20e8e410ca0ac",
"item_list_name": "",
"item_category": "Onderconstructie",
"item_category2": "K2 Systems",
"extra": {
"minPurchase": "10",
"shopware_id": "0972dd4b605f540c8496fdc50a70f652"
}
}







