Niederländisch
Filter
–
–
–
–
–
–
–
–
Fronius Wattpilot Home 11 kW 2.0
- Fabrikanttype: Wattpilot Home 11 J 2.0
- Art. Nr.: 8226
| Vermogen: | 11 Kilowatt |
|---|---|
| Aantal oplaadpunten: | 1 |
| Toegangscontrole: | RFID |
| AC-Fasen: | 3 |
| PV-overschotladen: | Ja |
| Laadaansluiting: | Aansluiting |
| Energiemeter: | Eenvoudige digitale meting |
| KfW (441) förderfähig: | Ja |
| BMVI förderfähig: | Nee |
| E-oplaadsysteem: | Overheid, Prive, Wanddoos |
Voorradig
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "20ab09b448215082a0cc68784936aa20",
"item_brand": "",
"item_name": "Fronius Wattpilot Home 11 kW 2.0",
"item_id": "8226",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "3db4c51160e8574f88b20e8e410ca0ac",
"item_list_name": "",
"item_category": "EV-laadpalen",
"item_category2": "Fronius",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "20ab09b448215082a0cc68784936aa20"
}
}
Fronius Wattpilot GO 11 kW 2.0
- Fabrikanttype: Wattpilot Go 11 J 2.0
- Art. Nr.: 8230
| Vermogen: | 11 Kilowatt |
|---|---|
| Aantal oplaadpunten: | 1 |
| Toegangscontrole: | RFID |
| AC-Fasen: | 3 |
| PV-overschotladen: | Ja |
| Laadaansluiting: | Aansluiting |
| Energiemeter: | Eenvoudige digitale meting |
| KfW (441) förderfähig: | Nee |
| BMVI förderfähig: | Nee |
| E-oplaadsysteem: | Overheid, Prive, Wanddoos |
vanaf 08.05.2026
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "4f14a879317651b4a811cd979c2a014d",
"item_brand": "",
"item_name": "Fronius Wattpilot GO 11 kW 2.0",
"item_id": "8230",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "3db4c51160e8574f88b20e8e410ca0ac",
"item_list_name": "",
"item_category": "EV-laadpalen",
"item_category2": "Fronius",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "4f14a879317651b4a811cd979c2a014d"
}
}
Fronius Wattpilot Home 22 kW 2.0
- Fabrikanttype: Wattpilot Home 22 J 2.0
- Art. Nr.: 8232
| Vermogen: | 22 Kilowatt |
|---|---|
| Aantal oplaadpunten: | 1 |
| Toegangscontrole: | RFID |
| AC-Fasen: | 3 |
| PV-overschotladen: | Ja |
| Laadaansluiting: | Aansluiting |
| Energiemeter: | Eenvoudige digitale meting |
| KfW (441) förderfähig: | Ja |
| BMVI förderfähig: | Ja |
| E-oplaadsysteem: | Overheid, Prive, Wanddoos |
Voorradig
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "9bbbb9d0ed945f7c8d52d00e47bd25e1",
"item_brand": "",
"item_name": "Fronius Wattpilot Home 22 kW 2.0",
"item_id": "8232",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "3db4c51160e8574f88b20e8e410ca0ac",
"item_list_name": "",
"item_category": "EV-laadpalen",
"item_category2": "Fronius",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "9bbbb9d0ed945f7c8d52d00e47bd25e1"
}
}
Fronius Wattpilot GO 22 kW 2.0
- Fabrikanttype: Wattpilot Go 22 J 2.0
- Art. Nr.: 8231
| Vermogen: | 22 Kilowatt |
|---|---|
| Aantal oplaadpunten: | 1 |
| Toegangscontrole: | RFID |
| AC-Fasen: | 3 |
| PV-overschotladen: | Ja |
| Laadaansluiting: | Aansluiting |
| Energiemeter: | Eenvoudige digitale meting |
| KfW (441) förderfähig: | Nee |
| BMVI förderfähig: | Nee |
| E-oplaadsysteem: | Overheid, Prive, Wanddoos |
Voorradig
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "9dae3c991fd6551f977c5e02dd3aca9e",
"item_brand": "",
"item_name": "Fronius Wattpilot GO 22 kW 2.0",
"item_id": "8231",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "3db4c51160e8574f88b20e8e410ca0ac",
"item_list_name": "",
"item_category": "EV-laadpalen",
"item_category2": "Fronius",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "9dae3c991fd6551f977c5e02dd3aca9e"
}
}
Fronius Wattpilot - type 2 laadkabel 5 m
- Fabrikanttype: 4,240,180
- Art. Nr.: 6201
| E-oplaadsysteem: | Accessoires |
|---|
Voorradig
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "0736529d84c9578b87638858734c7af1",
"item_brand": "",
"item_name": "Fronius Wattpilot - type 2 laadkabel 5 m",
"item_id": "6201",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "3db4c51160e8574f88b20e8e410ca0ac",
"item_list_name": "",
"item_category": "EV-laadpalen",
"item_category2": "Fronius",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "0736529d84c9578b87638858734c7af1"
}
}
Fronius Wattpilot RFID-kaarten - 10 stuks
- Fabrikanttype: 4,240,181
- Art. Nr.: 6202
| E-oplaadsysteem: | Accessoires |
|---|
Voorradig
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "fa03d6d72a6355788d0edd4386d9a5e7",
"item_brand": "",
"item_name": "Fronius Wattpilot RFID-kaarten - 10 stuks",
"item_id": "6202",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "3db4c51160e8574f88b20e8e410ca0ac",
"item_list_name": "",
"item_category": "EV-laadpalen",
"item_category2": "Fronius",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "fa03d6d72a6355788d0edd4386d9a5e7"
}
}
GoodWe Lynx C 60 kWh Outdoor-Batterijopslag
- Fabrikanttype: GW60KWH-D-10
- Art. Nr.: 11331
| Type batterij: | LFP |
|---|---|
| Installatielocatie: | Outdoor |
| Bruikbare capaciteit: | 60 kWh |
| Vermogen: | 30 kW |
| Garantie: | 10 Jaar |
| Laadvermogen: | 30 kW |
| Ontlaadvermogen: | 30 kW |
| Communicatie: | CAN |
| Type bedrijfsmatig opslagsysteem: | Modulair zonder omvormer |
Voorradig
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "8bb7f48f94df50c6b7f5a1c86f2e1245",
"item_brand": "",
"item_name": "GoodWe Lynx C 60 kWh Outdoor-Batterijopslag",
"item_id": "11331",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "3db4c51160e8574f88b20e8e410ca0ac",
"item_list_name": "",
"item_category": "Batterijopslag bedrijven",
"item_category2": "GoodWe",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "8bb7f48f94df50c6b7f5a1c86f2e1245"
}
}
GoodWe Lynx C - LX C101-10
- Art. Nr.: 9402
| Type batterij: | LFP |
|---|---|
| Installatielocatie: | Indoor |
| Bruikbare capaciteit: | 101,38 kWh |
| Vermogen: | 42,24 kW |
| Garantie: | 10 Jaar |
| Laadvermogen: | 42,24 kW |
| Ontlaadvermogen: | 42,24 kW |
| Communicatie: | CAN/RS485 |
| Type bedrijfsmatig opslagsysteem: | Modulair zonder omvormer |
vanaf 23.06.2026
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "f5a60f829b16594c9afcbfa5ad947a84",
"item_brand": "",
"item_name": "GoodWe Lynx C - LX C101-10",
"item_id": "9402",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "3db4c51160e8574f88b20e8e410ca0ac",
"item_list_name": "",
"item_category": "Batterijopslag bedrijven",
"item_category2": "GoodWe",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "f5a60f829b16594c9afcbfa5ad947a84"
}
}
GoodWe BAT112
- Fabrikanttype: BAH112K-06-00P
- Art. Nr.: 13739
| Type batterij: | LFP |
|---|---|
| Installatielocatie: | Outdoor |
| Bruikbare capaciteit: | 110 kWh |
| Garantie: | 5 Jaar |
| Laadvermogen: | 101,3 kW |
| Ontlaadvermogen: | 123,9 kW |
| Communicatie: | CAN |
| Type bedrijfsmatig opslagsysteem: | Modulair zonder omvormer |
Voorradig
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "69f0a1412b55569699fb26f6bfdee5ea",
"item_brand": "",
"item_name": "GoodWe BAT112",
"item_id": "13739",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "3db4c51160e8574f88b20e8e410ca0ac",
"item_list_name": "",
"item_category": "Batterijopslag bedrijven",
"item_category2": "GoodWe",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "69f0a1412b55569699fb26f6bfdee5ea"
}
}
GoodWe Lynx C - LX C120-10
- Art. Nr.: 9460
| Type batterij: | LFP |
|---|---|
| Installatielocatie: | Indoor |
| Bruikbare capaciteit: | 119,81 kWh |
| Vermogen: | 65,28 kW |
| Garantie: | 10 Jaar |
| Laadvermogen: | 65,28 kW |
| Ontlaadvermogen: | 65,28 kW |
| Communicatie: | CAN/RS485 |
| Type bedrijfsmatig opslagsysteem: | Modulair zonder omvormer |
vanaf 23.06.2026
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "08dc1494630151e888ba1e621f705b86",
"item_brand": "",
"item_name": "GoodWe Lynx C - LX C120-10",
"item_id": "9460",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "3db4c51160e8574f88b20e8e410ca0ac",
"item_list_name": "",
"item_category": "Batterijopslag bedrijven",
"item_category2": "GoodWe",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "08dc1494630151e888ba1e621f705b86"
}
}
GoodWe Lynx C - LX C138-10
- Art. Nr.: 9461
| Type batterij: | LFP |
|---|---|
| Installatielocatie: | Indoor |
| Bruikbare capaciteit: | 138,24 kWh |
| Vermogen: | 57,60 kW |
| Garantie: | 10 Jaar |
| Laadvermogen: | 57,60 kW |
| Ontlaadvermogen: | 57,60 kW |
| Communicatie: | CAN/RS485 |
| Type bedrijfsmatig opslagsysteem: | Modulair zonder omvormer |
vanaf 23.06.2026
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "15a3c81d7b5f59ffaa4800652a6abc76",
"item_brand": "",
"item_name": "GoodWe Lynx C - LX C138-10",
"item_id": "9461",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "3db4c51160e8574f88b20e8e410ca0ac",
"item_list_name": "",
"item_category": "Batterijopslag bedrijven",
"item_category2": "GoodWe",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "15a3c81d7b5f59ffaa4800652a6abc76"
}
}
GoodWe Lynx C - LX C156-10
- Art. Nr.: 9462
| Type batterij: | LFP |
|---|---|
| Installatielocatie: | Indoor |
| Bruikbare capaciteit: | 156,67 kWh |
| Vermogen: | 65,28 kW |
| Garantie: | 10 Jaar |
| Laadvermogen: | 65,28 kW |
| Ontlaadvermogen: | 65,28 kW |
| Communicatie: | CAN/RS485 |
| Type bedrijfsmatig opslagsysteem: | Modulair zonder omvormer |
vanaf 23.06.2026
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "b60f833a2e615925b80ccc2e523d7bab",
"item_brand": "",
"item_name": "GoodWe Lynx C - LX C156-10",
"item_id": "9462",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "3db4c51160e8574f88b20e8e410ca0ac",
"item_list_name": "",
"item_category": "Batterijopslag bedrijven",
"item_category2": "GoodWe",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "b60f833a2e615925b80ccc2e523d7bab"
}
}







