Niederländisch
Filter
–
–
–
–
–
–
–
–
Sungrow SBH toebehoren
- Fabrikanttype: SBH Acessory V11
- Art. Nr.: 11845
| Type batterij: | Hoog-voltage lithium |
|---|---|
| Type opslagsysteem: | Hoog voltage accu |
Voorradig
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "ef9de974840f580484d3d30e2af7c5f3",
"item_brand": "",
"item_name": "Sungrow SBH toebehoren",
"item_id": "11845",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "3db4c51160e8574f88b20e8e410ca0ac",
"item_list_name": "",
"item_category": "Sungrow",
"item_category2": "Batterijopslag thuis",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "ef9de974840f580484d3d30e2af7c5f3"
}
}
ADS-TEC Energy PowerBooster GSS0608
- Art. Nr.: 8353
| Installatielocatie: | Outdoor |
|---|---|
| Bruikbare capaciteit: | 78,7 kWh |
| Vermogen: | 60 kW |
| Laadvermogen: | 60 kW |
| Ontlaadvermogen: | 60 kW |
| Communicatie: | Ethernet |
| Type bedrijfsmatig opslagsysteem: | All-in-One |
vanaf 06.05.2026
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "bf5bc1cda057569aaa3a97fdf54c5006",
"item_brand": "",
"item_name": "ADS-TEC Energy PowerBooster GSS0608",
"item_id": "8353",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "3db4c51160e8574f88b20e8e410ca0ac",
"item_list_name": "",
"item_category": "Batterijopslag bedrijven",
"item_category2": "ADS-TEC Energy",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "bf5bc1cda057569aaa3a97fdf54c5006"
}
}
ADS-TEC Energy Power Booster GSS0813
- Art. Nr.: 8354
| Installatielocatie: | Outdoor |
|---|---|
| Bruikbare capaciteit: | 111,6 kWh |
| Vermogen: | 75 kW |
| Laadvermogen: | 75 kW |
| Ontlaadvermogen: | 75 kW |
| Communicatie: | Ethernet |
| Type bedrijfsmatig opslagsysteem: | All-in-One |
Voorradig
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "0ec170a455515298a36b5ff4ddc1b488",
"item_brand": "",
"item_name": "ADS-TEC Energy Power Booster GSS0813",
"item_id": "8354",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "3db4c51160e8574f88b20e8e410ca0ac",
"item_list_name": "",
"item_category": "Batterijopslag bedrijven",
"item_category2": "ADS-TEC Energy",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "0ec170a455515298a36b5ff4ddc1b488"
}
}
AIKO Full-black demo module
- Fabrikanttype: AIKO Full-black demo module
- Art. Nr.: 11744
| Garantie: | 25 Jaar |
|---|---|
| Backsheet: | Zwart |
| Kleur frame: | Zwart |
| Technologie: | TOPCon |
| Type module: | Glass-glass zonnepanelen, Hoge prestaties modules |
Op aanvraag
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "f6d003f44df855b8a846204664d4bf57",
"item_brand": "",
"item_name": "AIKO Full-black demo module",
"item_id": "11744",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "3db4c51160e8574f88b20e8e410ca0ac",
"item_list_name": "",
"item_category": "AIKO Solar",
"item_category2": "Zonnepanelen",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "f6d003f44df855b8a846204664d4bf57"
}
}
Alfen Beton Sokkel + Set Montagemateriaal
- Art. Nr.: 10988
| E-oplaadsysteem: | Accessoires |
|---|
Op aanvraag
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "dec8aaaad22f533fb60ec6f1b14f97ae",
"item_brand": "",
"item_name": "Alfen Beton Sokkel + Set Montagemateriaal",
"item_id": "10988",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "3db4c51160e8574f88b20e8e410ca0ac",
"item_list_name": "",
"item_category": "EV-laadpalen",
"item_category2": "Alfen",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "dec8aaaad22f533fb60ec6f1b14f97ae"
}
}
Alumero Landscape-Kit 2x6 Beton
- Art. Nr.: 10314
| Soort dak: | Open ruimte |
|---|
vanaf 05.06.2026
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "929cd0eb638454968a8d9a26808e3b78",
"item_brand": "",
"item_name": "Alumero Landscape-Kit 2x6 Beton",
"item_id": "10314",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "3db4c51160e8574f88b20e8e410ca0ac",
"item_list_name": "",
"item_category": "Alumero ",
"item_category2": "Onderconstructie",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "929cd0eb638454968a8d9a26808e3b78"
}
}
Alumero draadklem 8 - 10 mm
- Fabrikanttype: 802603
- Art. Nr.: 543
| Soort dak: | Dakpannen |
|---|
Voorradig
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "0f839a10b98b569ea5eb096733134850",
"item_brand": "",
"item_name": "Alumero draadklem 8 - 10 mm",
"item_id": "543",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "3db4c51160e8574f88b20e8e410ca0ac",
"item_list_name": "",
"item_category": "Alumero ",
"item_category2": "Onderconstructie",
"extra": {
"minPurchase": "20",
"shopware_id": "0f839a10b98b569ea5eb096733134850"
}
}
Alumero dakhaak ALS 13, 3-voudig verstelbaar
- Fabrikanttype: 802416
- Art. Nr.: 1507
| Soort dak: | Dakpannen |
|---|
Voorradig
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "96fbccbde1e35fafaf7d2a48641851b9",
"item_brand": "",
"item_name": "Alumero dakhaak ALS 13, 3-voudig verstelbaar",
"item_id": "1507",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "3db4c51160e8574f88b20e8e410ca0ac",
"item_list_name": "",
"item_category": "Alumero ",
"item_category2": "Onderconstructie",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "96fbccbde1e35fafaf7d2a48641851b9"
}
}
Alumero profielverbindingsstuk 45
- Fabrikanttype: 802150
- Art. Nr.: 470
| Soort dak: | Dakpannen |
|---|
Voorradig
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "f407b9c35f8655488959b0d77ddecac0",
"item_brand": "",
"item_name": "Alumero profielverbindingsstuk 45",
"item_id": "470",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "3db4c51160e8574f88b20e8e410ca0ac",
"item_list_name": "",
"item_category": "Alumero ",
"item_category2": "Onderconstructie",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "f407b9c35f8655488959b0d77ddecac0"
}
}
Alumero trapeziumplaatbrug plus S 400
- Fabrikanttype: 802449
- Art. Nr.: 8309
| Soort dak: | Trapeziumvormige plaat |
|---|
Voorradig
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "1bb4c5f0f16c52d2898cec30937d7dfb",
"item_brand": "",
"item_name": "Alumero trapeziumplaatbrug plus S 400",
"item_id": "8309",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "3db4c51160e8574f88b20e8e410ca0ac",
"item_list_name": "",
"item_category": "Alumero ",
"item_category2": "Onderconstructie",
"extra": {
"minPurchase": "25",
"shopware_id": "1bb4c5f0f16c52d2898cec30937d7dfb"
}
}
Maxi EU AC W22-C5- 4G-L-M
- Fabrikanttype: Maxi AC, 22kW, Cable, 4G, LCD
- Art. Nr.: 10136
| Vermogen: | 22 Kilowatt |
|---|---|
| Aantal oplaadpunten: | 1 |
| Toegangscontrole: | RFID |
| AC-Fasen: | 3 |
| PV-overschotladen: | Ja |
| Laadaansluiting: | Kabel |
| Energiemeter: | Eenvoudige digitale meting |
| KfW (441) förderfähig: | Nee |
| BMVI förderfähig: | Nee |
| E-oplaadsysteem: | Openbaar, Oplaadstation, Overheid, Prive, Wanddoos |
Voorradig
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "2c73c910beb65c02b0836a708799ef3e",
"item_brand": "",
"item_name": "Maxi EU AC W22-C5- 4G-L-M",
"item_id": "10136",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "3db4c51160e8574f88b20e8e410ca0ac",
"item_list_name": "",
"item_category": "EV-laadpalen",
"item_category2": "Autel",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "2c73c910beb65c02b0836a708799ef3e"
}
}
Autel Maxi EU AC W22-S-4G
- Fabrikanttype: Maxi AC, 22kW, Socket, 4G
- Art. Nr.: 9888
| Vermogen: | 22 Kilowatt |
|---|---|
| Aantal oplaadpunten: | 1 |
| Toegangscontrole: | RFID |
| AC-Fasen: | 3 |
| PV-overschotladen: | Ja |
| Laadaansluiting: | Kabel |
| Energiemeter: | Eenvoudige digitale meting |
| KfW (441) förderfähig: | Nee |
| BMVI förderfähig: | Nee |
| E-oplaadsysteem: | Openbaar, Oplaadstation, Overheid, Prive, Wanddoos |
Op aanvraag
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "330696b25ffe55a18fc04187963a66e9",
"item_brand": "",
"item_name": "Autel Maxi EU AC W22-S-4G",
"item_id": "9888",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "3db4c51160e8574f88b20e8e410ca0ac",
"item_list_name": "",
"item_category": "EV-laadpalen",
"item_category2": "Autel",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "330696b25ffe55a18fc04187963a66e9"
}
}







