Niederländisch
Filter
–
–
–
–
–
–
–
–
–
SolarEdge RFID kaarten - 10 stuks
- Fabrikanttype: SE-ACCRF10-01
- Art. Nr.: 7506
| E-oplaadsysteem: | Accessoires |
|---|
Op aanvraag
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "55e07a09d39b5dd3a09f3f6167e294f0",
"item_brand": "",
"item_name": "SolarEdge RFID kaarten - 10 stuks",
"item_id": "7506",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "3db4c51160e8574f88b20e8e410ca0ac",
"item_list_name": "",
"item_category": "EV-laadpalen",
"item_category2": "SolarEdge",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "55e07a09d39b5dd3a09f3f6167e294f0"
}
}
Sungrow PowerStack ST225kWh-110kW-2h
- Art. Nr.: 12957
| Type batterij: | LFP |
|---|---|
| Installatielocatie: | Outdoor |
| Bruikbare capaciteit: | 225 kWh |
| Vermogen: | 110 kW |
| Garantie: | 5 Jaar |
| Laadvermogen: | 110 kW |
| Ontlaadvermogen: | 110 kW |
| Communicatie: | Ethernet |
| Type bedrijfsmatig opslagsysteem: | All-in-One |
Voorradig
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "d9449304073b5566a6cf8c3f996e0c38",
"item_brand": "",
"item_name": "Sungrow PowerStack ST225kWh-110kW-2h",
"item_id": "12957",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "3db4c51160e8574f88b20e8e410ca0ac",
"item_list_name": "",
"item_category": "Batterijopslag bedrijven",
"item_category2": "Sungrow",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "d9449304073b5566a6cf8c3f996e0c38"
}
}
Sungrow EV Charger 22 kW, kabel, MID
- Fabrikanttype: AC22E-01
- Art. Nr.: 13044
| Vermogen: | 22 Kilowatt |
|---|---|
| Aantal oplaadpunten: | 1 |
| Toegangscontrole: | RFID |
| AC-Fasen: | 3 |
| PV-overschotladen: | Ja |
| Laadaansluiting: | Kabel |
| Energiemeter: | MID-conforme meters |
| KfW (441) förderfähig: | Nee |
| BMVI förderfähig: | Nee |
| E-oplaadsysteem: | Prive, Wanddoos |
Voorradig
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "2186e965e5015b57bafe80d6151e1339",
"item_brand": "",
"item_name": "Sungrow EV Charger 22 kW, kabel, MID",
"item_id": "13044",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "3db4c51160e8574f88b20e8e410ca0ac",
"item_list_name": "",
"item_category": "EV-laadpalen",
"item_category2": "Sungrow",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "2186e965e5015b57bafe80d6151e1339"
}
}
Sungrow EV Charger 22 kW, kabel
- Fabrikanttype: AC22E-01
- Art. Nr.: 13035
| Vermogen: | 22 Kilowatt |
|---|---|
| Aantal oplaadpunten: | 1 |
| Toegangscontrole: | RFID |
| AC-Fasen: | 3 |
| PV-overschotladen: | Ja |
| Laadaansluiting: | Kabel |
| Energiemeter: | Eenvoudige digitale meting |
| KfW (441) förderfähig: | Nee |
| BMVI förderfähig: | Nee |
| E-oplaadsysteem: | Prive, Wanddoos |
vanaf 01.06.2026
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "8e8a07de8fe35db38e4e8d02a695658c",
"item_brand": "",
"item_name": "Sungrow EV Charger 22 kW, kabel",
"item_id": "13035",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "3db4c51160e8574f88b20e8e410ca0ac",
"item_list_name": "",
"item_category": "EV-laadpalen",
"item_category2": "Sungrow",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "8e8a07de8fe35db38e4e8d02a695658c"
}
}
TW Solar TWMNH-48HD 445W
- Fabrikanttype: TWMNH-48HD 445W
- Art. Nr.: 11479
| Vermogen: | 445 Watt |
|---|---|
| Garantie: | 15/30 Jaar |
| Afmetingen: | 1762 x 1134 x 30 |
| Backsheet: | Wit |
| Kleur frame: | Zwart |
| Technologie: | TOPCon |
| Type module: | BiFacial, Glass-glass zonnepanelen |
Op aanvraag
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "3ccee3063bef5ec6b98ffc95bd00d0e3",
"item_brand": "",
"item_name": "TW Solar TWMNH-48HD 445W",
"item_id": "11479",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "3db4c51160e8574f88b20e8e410ca0ac",
"item_list_name": "",
"item_category": "Zonnepanelen",
"item_category2": "Resterende hoeveelheden",
"item_category3": "Tongwei",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "3ccee3063bef5ec6b98ffc95bd00d0e3"
}
}
Trina 460 TSM-NEG9R.28 Vertex S+ dubbelglas
- Fabrikanttype: TSM-460-NEG9R.28
- Art. Nr.: 14066
| Vermogen: | 460 Watt |
|---|---|
| Efficiëntie: | 23,00 % |
| Constructietype: | Glass-glass |
| Garantie: | 25/30 Jaar |
| Afmetingen: | 1762 x 1134 x 30 mm |
| Backsheet: | Wit |
| Kleur frame: | Zwart |
| Technologie: | TOPCon |
| Stekker: | MC4 |
| Sneeuwbelasting: | 5400 Pa |
| Windbelasting: | 4000 Pa |
| Hail weerstand: | HW3 |
| Type module: | Glass-glass zonnepanelen, Hoge prestaties modules, TOPCon modules |
Voorradig
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "dc2bab5c63165e9c9fed491a73b25f0b",
"item_brand": "",
"item_name": "Trina 460 TSM-NEG9R.28 Vertex S+ dubbelglas",
"item_id": "14066",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "3db4c51160e8574f88b20e8e410ca0ac",
"item_list_name": "",
"item_category": "Zonnepanelen",
"item_category2": "Trina",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "dc2bab5c63165e9c9fed491a73b25f0b"
}
}
Trina 455 TSM-NEG9R.28 Vertex S+ dubbelglas
- Fabrikanttype: TSM-455-NEG9R.28
- Art. Nr.: 13152
| Vermogen: | 455 Watt |
|---|---|
| Efficiëntie: | 22,8 % |
| Constructietype: | Glass-glass |
| Garantie: | 25/30 Jaar |
| Afmetingen: | 1762 x 1134 x 30 mm |
| Backsheet: | Wit |
| Kleur frame: | Zwart |
| Technologie: | TOPCon |
| Stekker: | MC4 |
| Sneeuwbelasting: | 5400 Pa |
| Windbelasting: | 4000 Pa |
| Hail weerstand: | HW3 |
| Type module: | Glass-glass zonnepanelen, TOPCon modules |
Voorradig
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "ac2364ac2b9d55faaa97744381629048",
"item_brand": "",
"item_name": "Trina 455 TSM-NEG9R.28 Vertex S+ dubbelglas",
"item_id": "13152",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "3db4c51160e8574f88b20e8e410ca0ac",
"item_list_name": "",
"item_category": "Zonnepanelen",
"item_category2": "Trina",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "ac2364ac2b9d55faaa97744381629048"
}
}
Trina 450 TSM-NEG9R.25 Vertex S+ dubbelglas, Full Black
- Fabrikanttype: TSM-450-NEG9R.25
- Art. Nr.: 13153
| Vermogen: | 450 Watt |
|---|---|
| Efficiëntie: | 22,50 % |
| Constructietype: | Glass-glass |
| Garantie: | 25/30 Jaar |
| Afmetingen: | 1762 × 1134 × 30 mm |
| Backsheet: | Zwart |
| Kleur frame: | Zwart |
| Technologie: | TOPCon |
| Stekker: | MC4 |
| Sneeuwbelasting: | 5400 Pa |
| Windbelasting: | 4000 Pa |
| Hail weerstand: | HW3 |
| Type module: | Full black modules, Glass-glass zonnepanelen, TOPCon modules |
vanaf 15.06.2026
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "fb28d427e0ea537385864a959c493312",
"item_brand": "",
"item_name": "Trina 450 TSM-NEG9R.25 Vertex S+ dubbelglas, Full Black",
"item_id": "13153",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "3db4c51160e8574f88b20e8e410ca0ac",
"item_list_name": "",
"item_category": "Zonnepanelen",
"item_category2": "Trina",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "fb28d427e0ea537385864a959c493312"
}
}







